Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Arkadaşlar merhabalar.gecen ay kimyasal gebelik yasamıstım.bugun reglim on gunngecince test yaptım belirgin iki çizgi cıktı.bu sefer leke yok kahve akıntıda yok fakat iki fün önce eşimle ilişkiye girdikten sonra az bi pembe akıntı ve küçük bi et parçası geldi yani nohotdan daha kucuk sonra iki gundur hiç bişi yok hatta hastalancam ondan zannettim ama yok bugun testte ckınca o küçük parça neydi di korktum bilgisi olan var m6

Elvan cnm yapmışsın dogumunu maşallah hemde normal.cok sevındım Rabbim yavrunu hayırlı evlat etsin.Allah mutlulugunu artırsın.bizede nasip etsin.devamını dilerim sanada:)

Hazal canm akisina birak Allahin izniyle vakti geldiginde olacktir ins stresten uzak durmaya bak :KK16:

Hopeforum sagol cnm benm evt tatli ama cok yaramaz teyzesi hasta biraz, dogdu dogali, dogumhane soguktu orda kapti sifayi herhalde, bende dahil dogumdan beri hastayim yeni yeni biraz toparlaniyorum, usutmusum, ustune bide uykusuzluk :) aksama randevu aldim doktora goturcem bebegi bakalim skntisi ne. Allahim korusun bebislerimizi ins. Seninde az kalmis :) Rabbim kucaklamayi nasip etsin saglik icinde haylisiyla

sessizcem hehe topik 2 sayfaya dusmus yazmissin :KK1: hic gulesim yoktu kiz hic farketmedim hep topik acik ekranda yenileyince guncele geliyorum oyuzden gormedim hic :KK1: ben pek firsat bulamiyorum cocuktan, firsat buldukca evi toparlamaya calisiyorum gelen giden kafam cok yogun, cok sukur bugunlerimze. Aklima geldikce dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun bu tatli telas diye. Sende dogumu dusunme son ana kadr dusunmedim son anda panikledim ama paniklemeye degmezmis :KK1: hic arastirma internetten bu konudada bisey bilmeyelim gayrii, en guzeli :KK16:

Kizlar hepiniz aklimdasiniz arada bi girin yazin ne durumdasiniz merak ediyorum :KK16:

Allaha emanet olun :KK3:

Son düzenleme:
kızlar merhaba nasıl herkes? gerçi örtmenlerimiz okula başlamışlardır ama...

elvan naptın taze anne :)) bebişimiz nasıl, sen nasılsın... eminim çok tatlı bir bebek olmuştur.

hazal var mı bi gelişme test falan yaptın mı, bu sefer olcak gibi geliyor bana :)

ecrin cinsiyetini öğrendiniz mi bebişin, yoksa öğrenmişmiydik tam hatırlayamıyorum.

sessizce iyi ki sen varsın yoksa hareketleneceği yok buranın. bu arada ben kk ana sayfadan jinekoloji yazınca buraya giremiyorum bir türlü açmıyor jinekoloji başlığını bile, böyle bir sorun yaşayan var mı? hep dolanbaçlı yollardan giriyorum o da sıkıcı oluyor...
sessizcem ayrıca çok sevindim tayinin çıkmasına artık eşinle birliktesinizdir umarım, oğluşunuzu birlikte huzur ve mutluluk içinde büyütürsünüz inşaallah... Allah bana da göstersin tayinimizin çıktığı günleri inşaallah (amin)

biz 30+3 olduk Allah ın izniyle. kızlar zaman daha mı yavaş ilerliyor ne? son üç ayda çok hızlı ilerler ne zaman geçti anlayamazsın diyorlardı sanki bana geçmek bilmiyor günler. sabırsızlıktan mı acaba :)
Çok sağol canım artık eşimle birlikteyiz çok şükür biraz daha ayrı kalıcaz doğumu memlekette yapıcam dr değiştirmek istemiyorum ama olsun çok şükür ayrılıklar bitti inş sizin de çıkar tayin siz ayrı değilsiniz değil mi eşinle çok zor ayrı gayrı :KK43: çabuk geçiyo ve ben sona yaklaştıkça korkuyorum :/
Kızlar bende vajiyi yeneli 3,5 ay oldu açıkça sorucam kusura bakmayın son iki defa oldu ilişki yaşarken sadece girişinde hissediyorum sonrasında bir şey hissetmemeye başladım bu normal mi? Sanki ilişkiye girmiyor gibi, daha önceden bayağı acı ve yanma oluyordu. Bide kızlar doğru nefes almamız gerekirmiş karnımızı şişirmeden nefes alırsak yumurtalıklara oksijen gitmiyormuş buda gebeliğe engelmiş. İnşallah tez zamanda bebeklerimiz gelir.

Alıştığının göstergesi bence sevinmelisin :)

Arkadaşlar merhabalar.gecen ay kimyasal gebelik yasamıstım.bugun reglim on gunngecince test yaptım belirgin iki çizgi cıktı.bu sefer leke yok kahve akıntıda yok fakat iki fün önce eşimle ilişkiye girdikten sonra az bi pembe akıntı ve küçük bi et parçası geldi yani nohotdan daha kucuk sonra iki gundur hiç bişi yok hatta hastalancam ondan zannettim ama yok bugun testte ckınca o küçük parça neydi di korktum bilgisi olan var m6
Canım dr a git bence 10 gün geçince kese genelde görünüyo hem o parçayı da sorarsın normalde çift çizgi hamiş olduğunu gösteriyoo ne güzel inşş hamişsindir bu sefer tutunur sana meleğin :KK66:
Hazal canm akisina birak Allahin izniyle vakti geldiginde olacktir ins stresten uzak durmaya bak :KK16:

Hopeforum sagol cnm benm evt tatli ama cok yaramaz teyzesi hasta biraz, dogdu dogali, dogumhane soguktu orda kapti sifayi herhalde, bende dahil dogumdan beri hastayim yeni yeni biraz toparlaniyorum, usutmusum, ustune bide uykusuzluk :) aksama randevu aldim doktora goturcem bebegi bakalim skntisi ne. Allahim korusun bebislerimizi ins. Seninde az kalmis :) Rabbim kucaklamayi nasip etsin saglik icinde haylisiyla

sessizcem hehe topik 2 sayfaya dusmus yazmissin :KK1: hic gulesim yoktu kiz hic farketmedim hep topik acik ekranda yenileyince guncele geliyorum oyuzden gormedim hic :KK1: ben pek firsat bulamiyorum cocuktan, firsat buldukca evi toparlamaya calisiyorum gelen giden kafam cok yogun, cok sukur bugunlerimze. Aklima geldikce dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun bu tatli telas diye. Sende dogumu dusunme son ana kadr dusunmedim son anda panikledim ama paniklemeye degmezmis :KK1: hic arastirma internetten bu konudada bisey bilmeyelim gayrii, en guzeli :KK16:

Kizlar hepiniz aklimdasiniz arada bi girin yazin ne durumdasiniz merak ediyorum :KK16:

Haklısın çok okudukça kafamız karışıyo :/ hayırlısı olsun hepimiz de inş kolay sağlıklı bi şekilde doğum yaparız olmayanlara da yaşatsın inş Allah ... Yaramaz kuzunu öp bizim için kokla mis kokusunu maşallah tatlı miniciktir o :)

Canım dr a git bence 10 gün geçince kese genelde görünüyo hem o parçayı da sorarsın normalde çift çizgi hamiş olduğunu gösteriyoo ne güzel inşş hamişsindir bu sefer tutunur sana meleğin :KK66:

Haklısın çok okudukça kafamız karışıyo :/ hayırlısı olsun hepimiz de inş kolay sağlıklı bi şekilde doğum yaparız olmayanlara da yaşatsın inş Allah ... Yaramaz kuzunu öp bizim için kokla mis kokusunu maşallah tatlı miniciktir o :)
Amin cnm inşallah az once kan testi yaptırdım sonucu yarın cıkck ne bilşyim diğerlerinde hemen doktora koşmustum bu defa saglık ocagında once bı test yaptırıyım dedim tabi yarın sonucu alır almaz gidicem doktora bide on gun gecınce kese gozuktugunu bılmıodum bılseydim kan vermeden direk gıderdım doktora.

Bugun doktora gittim beta hcg sonucumu alıp befa hcg 3088.karnımdan baktı kese gözuktu cok sukur bebek nerde dedım o hemen gorulmezmiş doktora gore 5inci haftaya yeni girmişim on gun sonra gel kalp atışlarını duyalm inşallah dedi.çok şükrettim Allah ıma.kanama fılan yok ama daha once kkı kere kımyasal yasadıgım ıcın progestan verdi ilişki yok bide.ama 3088 ii mi die sormak aklıma gelmedi sizce 5 haftaya baslarken bu deger ii mi

Elvancımmm miniğine kavuşmussun rabbim hayırlı uzun ömürler versinnn:)))darısı bizlere dua et bizde güzel atlatalım :))

hopeforummm canımmm çok özledim yaff :)))teyzesi bebişimiz kız yani anlayacağın oğluna gelin.dün öğrendik :))) ve elhamdülillah herşey yolunda :))

hepinizi özledimmm öpüyorum herkese selamlarrr :))) gelişmelerden bi elvanı yakalayabildimm dahada varsa bi haber edin :))

yine 10.cu gün gecikmemde adet oldum sabah kalktığımda aslında biraz ümitli gibiydim bu zaman akadar hiç hamilelikle ilgili rüya görmezdim bu ay gördüm ve hiç kimseye anlatmamıştım ama değilmiş üzülmedim bu ay hiç biliyorum rabbim gönderecek onu bana en kısa zamanda turkuaz seninde gözün aydın sevindim hamile olmana bende durumlar böyle kızlar

yine 10.cu gün gecikmemde adet oldum sabah kalktığımda aslında biraz ümitli gibiydim bu zaman akadar hiç hamilelikle ilgili rüya görmezdim bu ay gördüm ve hiç kimseye anlatmamıştım ama değilmiş üzülmedim bu ay hiç biliyorum rabbim gönderecek onu bana en kısa zamanda turkuaz seninde gözün aydın sevindim hamile olmana bende durumlar böyle kızlar
Adetin hala devam edio mu ki belki üstüne görme dedikleri şey olmustur bi test yapsaydın yinede.hayırlısı olsun yinede tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.amin

Dün gece uyandıgımda lavobaya gıttgımde bıraz kahva rengi lekenın geldıgını gordum sabah da acık renk de kahve rengi az az geldi yatıyorum ama bi sorun yoktur dimi agrı fılan yok da ne guzel seviniodum bu kez lekelenme yok die.Allah ıms emanet ediorum

Dün gece uyandıgımda lavobaya gıttgımde bıraz kahva rengi lekenın geldıgını gordum sabah da acık renk de kahve rengi az az geldi yatıyorum ama bi sorun yoktur dimi agrı fılan yok da ne guzel seviniodum bu kez lekelenme yok die.Allah ıms emanet ediorum

Bence doktoruna telefon açıp sor yada kontrol gitmelisin. Allah korusun bir aksilik yaşanmasın

Bence doktoruna telefon açıp sor yada kontrol gitmelisin. Allah korusun bir aksilik yaşanmasın
Bende endişeliyim aslında ama dr cumartesi yarım gün orada oluo kadının numarasınıda almamıstım ayrıca. pazsrtesiye kadar beklemem gerekio umarım sorunum yoktur dua ediyorum

Hayırlısı böyleymiş canım inş gelecek ay gelir bebişin ben de hamiş kalmadan 1 ay önce bi rüya görmüştüm ümitlenmiştim ama adet olmuştum ertesi ay hamile kalmışım her şeyin hayırlısı olsun :KK66:

Gozun aydin oncelikle. Rabbim kucaklamayi nasip etsin hayirlisiyla. Banada doktor iki dusukten snra progestan yazdi 3. Hamileligmdede kahverengi kanamalarim oluyodu progestan kullandim ve surekli yattim su ictm bol bol dua et ve dinlen nasibi varsa olur uzme kendini Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin ins

Elvancımmm miniğine kavuşmussun rabbim hayırlı uzun ömürler versinnn:)))darısı bizlere dua et bizde güzel atlatalım :))

hopeforummm canımmm çok özledim yaff :)))teyzesi bebişimiz kız yani anlayacağın oğluna gelin.dün öğrendik :))) ve elhamdülillah herşey yolunda :))

hepinizi özledimmm öpüyorum herkese selamlarrr :))) gelişmelerden bi elvanı yakalayabildimm dahada varsa bi haber edin :))

Ins canim ins hayirlisiyla hepinize nasip olur bende pek takip edemiyorum gormeyipte yazmadiklarim yanlis anlamasin lutfen :KK16:

oy oy kıyamam, geçmiş olsun şimdiye kadar inşaallah elvanım. bırak yapsın yaramazlık az mı bekledin. sağlıklı sıhhatli aklı başında bi şekilde gelsin de gün gelir gönlünümüzü alır inşaallah. adını ne koydunuz yaramazın. bizim için bol bol öp onu. geçen hafta için dr daydım 32. haftadasın dedi Allah ın izniyle. galiba az kaldı :) sen 40 haftayı doldurdun mu elvan? çok öpüyorum ikinizi de :KK16:

Çok sağol canım artık eşimle birlikteyiz çok şükür biraz daha ayrı kalıcaz doğumu memlekette yapıcam dr değiştirmek istemiyorum ama olsun çok şükür ayrılıklar bitti inş sizin de çıkar tayin siz ayrı değilsiniz değil mi eşinle çok zor ayrı gayrı :KK43: çabuk geçiyo ve ben sona yaklaştıkça korkuyorum :

o korku bende de var canım ya, dr sorduğunda ne dicem diyorum gönlüm galiba sezeryandan yana, hatta mümkünse epidural mepidural değil tüm anestezi :) biz ayrı değiliz çok şükür ama atanamamak da ayrı bi dert be sessizcem hangisi daha iyi bilmiyorum. Allah ım bebeğimizin yüzüne baksın inşaallah.

bu arada ben 32 ysem sen 36 falan olmalısın senin çok az kaldıııı:KK52: var mı bi gelişme, doğumu konuştunuz mu, nst ye bağlandın mı? çatı matı ölçtü mü? ne sordum yine yaa :))

ben de çok ösledim ecrinim nerelerdesin yaa :KK16: ooy oyy maşaallah Allah ım sağlıklı sıhhatli eylesin inşaallah. annesi gibi gönlü güzel, tatlı dilli, güzel yüzlü olursa daha ne isterim :))) aman her şey yolunda olsun canım Allah ım korusun bebeklerimizi isteyen arkadaşlarımıza da nasip etsin inşaallah

hazalcım geç olsun ama güç olmasın inşaallah. Allah istediği zamanda nasip etsin ama acısını, sıkıntısını göstermeden nasip etsin.

turquazz gözün aydın. Allah tamamına erdirsin inşaallah. hamileliğimin başında benden de geldi sürekli kahverengi leke ve ben 3 ay boyunca yattım. sessizce nin dediği gibi ben de progesteron kullandım. dr u aradığımda yat ve progesteron iç demişti ki o aralar bırakmıştım. ama pazartisi kendi dr un yoksa bile bi başka dr a git mutlaka ihmal etme.

yaramaz ın da sesi çıkmaz oldu inşaallah her şey yolundadır

o korku bende de var canım ya, dr sorduğunda ne dicem diyorum gönlüm galiba sezeryandan yana, hatta mümkünse epidural mepidural değil tüm anestezi :) biz ayrı değiliz çok şükür ama atanamamak da ayrı bi dert be sessizcem hangisi daha iyi bilmiyorum. Allah ım bebeğimizin yüzüne baksın inşaallah.

bu arada ben 32 ysem sen 36 falan olmalısın senin çok az kaldıııı:KK52: var mı bi gelişme, doğumu konuştunuz mu, nst ye bağlandın mı? çatı matı ölçtü mü? ne sordum yine
yaramaz ın da sesi çıkmaz oldu inşaallah her şey yolundadır

İnşallah atanırsın canım zor gerçekten.. 35+1 im ben de az kaldı 2 hafta çalışıcam :) o yüzden mart başına kadar kendi evimdeyim ve yarın dr a gidicem burda kontrol için kendi dr um sıkı sıkı tembihledi git mutlaka nst ye gir diye adam korkuyo erken doğurcam diye :) farklı bi dr haliyle bakalım ne dicek yarın. 2 hafta önce bağladılar nst ye çok şükür her şey yolundaydı. Çatı ölçümü martta yarınki dr çatı muayenesi yapayım derse yaptırmıcam çünkü onda doğum yapmıcam. Benim kendi dr uma gitme sebebim zaten normal doğumdu normal istiyorum ama tabi o an ne olur bilemem sezeryan da olsa kabulum dr a bırakıyorum çatı muayenesinde ortaya çıkacak doğum şekli:KK66: ya da son an tırsıp sezeryan da istebilirim güvenemiyorum kendime:/ tek gerçek şu ki doğumu düşünüp düşünüp dalıyorum bazen sessiz sessiz ağlıyorum filan kötü oldum ben ya :/ eşim soruyo moralin bozuk gibi diye, söyleyemiyorum da :/

Son düzenleme:
X