Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar selammm herkesler iyidir inş

elvancımmm tebrik ederim tatlım gözünaydın hadi bakalım aldın oğlunu öyleydi böyleydi derken

sıradaaa sessizçekimsesizce sonra hopefor sonra ben varım inşşş bizde gelir anlatırız böyle

seker konsundakı yorumlarınız ıcın sagolun dıkkat etmeye calısıyorum bakalım

gırıp okuyorum yorum yazamasamda cogu zaman

Sagolun kizlar darisi herkesin basina ins. Sessizce hic korkma normal dogumdan bence yasanmaya deger bi tecrube. Illaki zor ama dayanilmicak bisy degil benki okadr cani tatli biriyim. 2 gun evde cektim sanciyi sonra kontrole gittigimde dogumun basladigini soyleyerek yatirdilar (3 cm) 12 saat sanci cektim. Sancilarim vardi ama aciklik cok yavas ilerliyodu suyumu patlatti doktor sancilar artti 5 cm olunca dayanamayip epidural istedm bende nefes darligi oldugu icin sanci geldiginde tikanip kaliyodum duzgun nefes alamayinca zorlastiriyordum durumu. Epidural vuruldu hicbi degisiklik olmadi yalan yok sancilar zordu gercekten ben dayanamayip tekrar anestezi uzmanini cagirttim tekrar vurmak istediler ama ztn epiduraldan tirsiyodum istemedim yuksek doz vurdular snra sancilarim azaldi busfer suni sanci vurdular takrar etkisi kayboldu epiduralin yani 10 cme kadar herseyi cektm. Dogum anina kadar, dogum kolay zor olan sancilari cekmek oda regl sancisi gibi ama beterii. Tabi sonrasinda dikis vs agrin oluyo ama geciyo yavas yavas. Hic korkmayin bana yatican dediler hazirliksiz gittim ne canta ne bsy cok korktum tir tir titremeye basladim. Nasil olcak yapamicam esim sakinlestirdi. Saka gibiydi ama oldu bitti cok sukur. Darisi isteyen herkesin basina Allahin izniyle ins :KK16: herkese sevgilerr

güle güle büyüt elvancım, yazınla normal doğumuda cesaret verdin, ne güzel yazmışsın darısı bizlere. gerçi ben daha pek yeniyim şu anki kafamdaki düşünce şu mide bulantıları çokmu oluyo. evden dışarı çıkarmıcak kadar mı onları düşünüyorum:))

kizlar dogum yapali tam 3ay 22 gun oldu normal dogum yaptim hem ic dikis hem dis dikislerm vardi bu yuzden esimle yakinlasmaya korkuyodum bu gun ilk kez yaptim guldum kendime hic aci olmadi hic vajili olmams gibiyim :)

sen bitirdin bu işi :))

Kızlar merhaba ben 1,5 ay önce vajiyi yendim,bu aralar düzene girmeye başladı (ilk zamanlara oranla) artık bebek istiyoruz,Allah kısmet ederse.Topik adını gördüm ve yazdım ne konuşuluyo okumadım.neler yapmam lazım yardım eder misiniz.yumurta çatlama günleri falan bunlar hakkında hiç bilgim yok.birde bacaklarımı kaldırıyorum,daha neler yapmalıyım.yardım ederseniz sevinirim.

gözün aydın, geçmiş olsun. önce bi jinekoloğa gitmeni tavsiye ederim. kontrollerini yaptır, adetinin 12-14-16 günlerinde de ilişkiye girmeye çalış, bu aralar yumurta akı gibi bi akıntısı gelmesi lazım bu akıntıyı takip et gördüün gün ilişkiye gir. ben de bacaklarımı kaldırmıştım :)

çok mu zor acaba bir yorum yapmak merak ettim? herkes herhalde bu forumda bir TEST yapmıştır ne vardı yardımcı olsanız

sehercim zor değil de valla malum durumumuzdan ötürü hap kullanmaya gerek kalmamıştı bende :) sonra da kullanmadım zaten bebiş istediğimiz için o yüzden de yazmadım cevap...

Kgökçe hazal hopefor unuttuğum varsa kızmasın nerelerdesiniz yahuu :)

ben hep buralardayım da siz yoksunuz ki, bi şey oluyor mesela kızlara sor diyor docam :) (ben bi kızlara sorayım diyorum da genelde) eskisi gibi değil ki herkes arada geliyor bakıyor gidiyor... ama baya ilerlemiş sayfalar çok sevindim.

ben iyiyim sessizcem 29+4 olduk bugün Allah ın izniyle bugün ilk defa bi kaç bebek mağazası gezdim. beşiklere, hastane çıkışlarına, küvetlere falan baktım. dayanamadım bi tane şapka aldım. oğlumun ilk alışverişini yapmış oldum :) gerisini babasıyla almak istiyorum çünkü. sen baya tamamlamışsındır hazırlıkları yazın da birbirimize faydamız olsun..

gökçe memlekette :)

Kızlar ben vaji yeneli 3 ay oldu bebek istiyoruz evleneli 5,5 yıl olunca insan bir an önce anne olmak istiyor. Size sormak istediğim vaji yenince hemen gebe kalabildiniz mi biz 3 aydır korunmuyoruz ve sonuç hüsran. Sizler kaç ayda hamile kaldınız merak ettimde bide kadın doğum doktura muayene olmaya çekiniyorum sanki korkuyorum zor mu muayene olmak? Çünkü cinsel birliktelik esnasında halen yanma ve ağrılarım devam ediyor tam olarak rahat olamıyorum bunlar normal mi? Lütfen yardım!!!

hiç çekinme canım hamile kaldığında nasıl olsa olacaksın muayene şimdiden olursan hiç olmazsa testlerin falan yapılır. korkma ben oldum bi sıkıntı yaşamadım. yanma ve ağrıların da henüz kendini tam olarak bırakmamandan kaynaklanıyor. alıştıkça azalacaktır inşaallah

Sagolun kizlar darisi herkesin basina ins. Sessizce hic korkma normal dogumdan bence yasanmaya deger bi tecrube. Illaki zor ama dayanilmicak bisy degil benki okadr cani tatli biriyim. 2 gun evde cektim sanciyi sonra kontrole gittigimde dogumun basladigini soyleyerek yatirdilar (3 cm) 12 saat sanci cektim. Sancilarim vardi ama aciklik cok yavas ilerliyodu suyumu patlatti doktor sancilar artti 5 cm olunca dayanamayip epidural istedm bende nefes darligi oldugu icin sanci geldiginde tikanip kaliyodum duzgun nefes alamayinca zorlastiriyordum durumu. Epidural vuruldu hicbi degisiklik olmadi yalan yok sancilar zordu gercekten ben dayanamayip tekrar anestezi uzmanini cagirttim tekrar vurmak istediler ama ztn epiduraldan tirsiyodum istemedim yuksek doz vurdular snra sancilarim azaldi busfer suni sanci vurdular takrar etkisi kayboldu epiduralin yani 10 cme kadar herseyi cektm. Dogum anina kadar, dogum kolay zor olan sancilari cekmek oda regl sancisi gibi ama beterii. Tabi sonrasinda dikis vs agrin oluyo ama geciyo yavas yavas. Hic korkmayin bana yatican dediler hazirliksiz gittim ne canta ne bsy cok korktum tir tir titremeye basladim. Nasil olcak yapamicam esim sakinlestirdi. Saka gibiydi ama oldu bitti cok sukur. Darisi isteyen herkesin basina Allahin izniyle ins :KK16: herkese sevgilerr

elvaaaan maşaallah sana maşaallah, yarın doğum yapabilirim dediğinde de çok heyecanlanmıştım. Allah ım oğlunu sana bağışladı çok şükür. Rabbim bizlere de nasip etsin bu mutluluğu tada tada yaşamayı, hem de normal yapmışsın afferin sana ben napcam bakalım :) Allah ım huzur için de sağlık içinde mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşaallah.. ay ne güzeldir sizin evin içi şimdi, kargaşa, şaşkınlık, koşturmaca :KK52:

kızlar selammm herkesler iyidir inş

elvancımmm tebrik ederim tatlım gözünaydın hadi bakalım aldın oğlunu öyleydi böyleydi derken

sıradaaa sessizçekimsesizce sonra hopefor sonra ben varım inşşş bizde gelir anlatırız böyle

seker konsundakı yorumlarınız ıcın sagolun dıkkat etmeye calısıyorum bakalım

gırıp okuyorum yorum yazamasamda cogu zaman

ay inşaallah yaramaz inşaallah sessizcenin az kaldı 33 olmuştur heralde.

teyzesı buyutmez olurmuyum ahh cnm ahh valla hamılelıgının keyfını cıkar banada hep boyle derlerdı guler gecerdım uykusuzluk senı bekler cnm doğum ne zaman

maşaallah maşaallah :nazar: hep öyle diyorlar :) ama ben şimdiden uykusuz kalmaya hazırlanıyorum galiba, sağ sol dönerken acaip zorlanıyorum : ) nisan da Allah ın izniyle inşaallah

33. Haftadayız evet yaklaşıyo doğum :KK66: hem heyecanlıyım artık gelsin diye hem de korkuyorum gibi :) şaka maka sıra geldi banaa :)) eşim geldi askerden benim de tayinim çıktı taşınma işiyle uğraşıyoruz bu ara :KK66: bugün de babası kuzumu ilk kez görcek ultrasonda 2 de randevumuz var çok heyecanlı :) hopeforum bitti alışveriş çok bişey almadım sadece ilk aylar gerekli olan şeyleri aldım, bir de erkek bebeklere hiç öyle afilli şeyler yok ya kızıyorum üreticilere , baba da yoktu ya artık doğduktan sonra alışverişini beraber yaparız inş:KK66: işte böyle yarın yola çıkıcaz yeni ev tutulacak yeni ev, yeni okul, yeni hayat, farklı bi şehir ailemden ayrılıyorum onun hüznü, heyecanlı biraz tedirginim :) bende durumlar böyle :KK66:

Kızlar mrb bir ayı gibi bi aradan sonra aranıza geldim acıkcası buraya fazla takılmayacaktım çünkü neden benden sonra yenenelr oluyo neden ben hamile kalmadım diye uzak duruyordum ama aklımda burdaydı elvan doğum yapmıs galiba gözün aydın olsun cnm bak sağ salğlim kucagına aldın yavrunu bend ebi değişiklik yok malesef bugün günüm ve hiç bi belirtim yok sadece bi haftadır basım dönüyor bugünde sol göğüs ucumda acayip kasıntı var baskada bişey yok ama gene adet olucam biliyorum eşimle gitcez doktora bu ay hakkımızda hayırlısı beni merak edende olmamıs heralde ama yinede yazdım işte dururmumu

Kızlar mrb bir ayı gibi bi aradan sonra aranıza geldim acıkcası buraya fazla takılmayacaktım çünkü neden benden sonra yenenelr oluyo neden ben hamile kalmadım diye uzak duruyordum ama aklımda burdaydı elvan doğum yapmıs galiba gözün aydın olsun cnm bak sağ salğlim kucagına aldın yavrunu bend ebi değişiklik yok malesef bugün günüm ve hiç bi belirtim yok sadece bi haftadır basım dönüyor bugünde sol göğüs ucumda acayip kasıntı var baskada bişey yok ama gene adet olucam biliyorum eşimle gitcez doktora bu ay hakkımızda hayırlısı beni merak edende olmamıs heralde ama yinede yazdım işte dururmumu

Alıngan hazal tam dayaklıksın :) yazdım ya nerdesin diye :) herkes merak edildiğini düşündüğünden yazmıyoki buraya müsait olan yazıyo durumunu :) umudunu kaybetme inş olur en kısa zamanda hayırlısıyla :KK66:

alıngan hazal tam dayaklıksın :) yazdım ya nerdesin diye :) herkes merak edildiğini düşündüğünden yazmıyoki buraya müsait olan yazıyo durumunu :) umudunu kaybetme inş olur en kısa zamanda hayırlısıyla :KK66:

az dövün kız kendime geliyim valla yazdıgını görmedim tesekkürler inşallah olur yakın zamanda bekliyoruz bakalım

az dövün kız kendime geliyim valla yazdıgını görmedim tesekkürler inşallah olur yakın zamanda bekliyoruz bakalım

:)) yavrum dövün diyo bir de :)) oksamen başlattı siz de devam ettireceksiniz inanıyorum ben :KK66: meryem suresini oku her gün 41 gün ard arda :KK66: türkçesini okuyabilirsin ben onu okuduktan sonra hamile kaldığımı öğrenmiştim :KK66: hayırlısı hiç bozma moralini de o zamanını bekliyo en doğru zamanda olsun inş:KK66:

Canım dr a gitmeni öneririm ben muayeneden korktuğum için gitmedim bi sürü sorun yaşadım git gebelik öncesi tahlillerini yaptır, en azından vajinal baktırmasan da karından baktır :KK66: olur daha alışma süreci ben hala bazen kasılıyorum yeneli 1,5 yılı geçti. Ama mutlaka gebelik öncesi tahlillerini yaptır :KK66:

Daha önceden baktırmıştım kist var ama önemli değil demişti hormon tahlillerimde yapıldı normal demişti

:)) yavrum dövün diyo bir de :)) oksamen başlattı siz de devam ettireceksiniz inanıyorum ben :KK66: meryem suresini oku her gün 41 gün ard arda :KK66: türkçesini okuyabilirsin ben onu okuduktan sonra hamile kaldığımı öğrenmiştim :KK66: hayırlısı hiç bozma moralini de o zamanını bekliyo en doğru zamanda olsun inş:KK66:

okudum cnm 41 gün boyunca ya varisde cektim olmadı nasip kısmet bakalım 1 gün gecti dün olmam gerekiyordu bu ayda adet olursam eşimle gitcez doktora

Uuu kimleri goruyorum... aman da aman... hemen hazal hanima yanar doner meyve tabagi gonderelim.

O nasil bir dusunce oyle yav, ben napiyim atliyim mi camdan... ne zaman hayirliysa o zaman olsun haaa ama o hayirli zaman simdi olsa daha iyi.

Annem benim icin "illa ki koca hem de bu gece" derdi. Sana daha uygunmus hehe.

Oksamen sana endeksliydi ve hamile, sen de hamilesin belki. Duz mantikla sen hamileysen ben de hamile olabilirim, hmm... almanya yenilince biz de yenilmis sayildik stayla.

SELAMLAR KIZLAR İNŞALLAH HERKES İYİDİR uzun süre yoktum babannemin omurları kırılmış olduğundan tüm sülale memekete gitmiştik. dualarınızı bekliyoruz... herkese selamlar. bu arada geçen ayki bebiş denemesi olmadı:KK43: bakalım ne olucakkk

Daha önceden baktırmıştım kist var ama önemli değil demişti hormon tahlillerimde yapıldı normal demişti
Benim dediğin hormon tahlili değil canım gebelik öncesinde yapılması gerekn tahliller toksoplazma kızamıkçık vs o tür tahliller bu tahlilleri genelde gebe kaldığında ilk gidişinde de yapıyolar ama bazen iş işten geçmiş oluyo :KK66: gebelik öncesinde yapılırsa bi enfeksiyon filan varsa önce onun tedavisini oluyosun sonra gebelik oluyo

SELAMLAR KIZLAR İNŞALLAH HERKES İYİDİR uzun süre yoktum babannemin omurları kırılmış olduğundan tüm sülale memekete gitmiştik. dualarınızı bekliyoruz... herkese selamlar. bu arada geçen ayki bebiş denemesi olmadı:KK43: bakalım ne olucakkk

Acil şifalar gökçecim... Geçmiş olsun. Bebek için de hayırlısı olsun :KK66:

uuu kimleri goruyorum... Aman da aman... Hemen hazal hanima yanar doner meyve tabagi gonderelim.

O nasil bir dusunce oyle yav, ben napiyim atliyim mi camdan... Ne zaman hayirliysa o zaman olsun haaa ama o hayirli zaman simdi olsa daha iyi.

Annem benim icin "illa ki koca hem de bu gece" derdi. Sana daha uygunmus hehe.

Oksamen sana endeksliydi ve hamile, sen de hamilesin belki. Duz mantikla sen hamileysen ben de hamile olabilirim, hmm... Almanya yenilince biz de yenilmis sayildik stayla.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Kız allah seni napmasın böyleyim bu aralar aa oksaman hamilemi çok sevindim belki bende hamileyim ama değilim olcam gene heralde ben değilsemde inşallah sen hamilesindir

kızlar merhaba nasıl herkes? gerçi örtmenlerimiz okula başlamışlardır ama...

elvan naptın taze anne :)) bebişimiz nasıl, sen nasılsın... eminim çok tatlı bir bebek olmuştur.

hazal var mı bi gelişme test falan yaptın mı, bu sefer olcak gibi geliyor bana :)

ecrin cinsiyetini öğrendiniz mi bebişin, yoksa öğrenmişmiydik tam hatırlayamıyorum.

sessizce iyi ki sen varsın yoksa hareketleneceği yok buranın. bu arada ben kk ana sayfadan jinekoloji yazınca buraya giremiyorum bir türlü açmıyor jinekoloji başlığını bile, böyle bir sorun yaşayan var mı? hep dolanbaçlı yollardan giriyorum o da sıkıcı oluyor...
sessizcem ayrıca çok sevindim tayinin çıkmasına artık eşinle birliktesinizdir umarım, oğluşunuzu birlikte huzur ve mutluluk içinde büyütürsünüz inşaallah... Allah bana da göstersin tayinimizin çıktığı günleri inşaallah (amin)

biz 30+3 olduk Allah ın izniyle. kızlar zaman daha mı yavaş ilerliyor ne? son üç ayda çok hızlı ilerler ne zaman geçti anlayamazsın diyorlardı sanki bana geçmek bilmiyor günler. sabırsızlıktan mı acaba :)

kızlar merhaba nasıl herkes? gerçi örtmenlerimiz okula başlamışlardır ama...

elvan naptın taze anne :)) bebişimiz nasıl, sen nasılsın... eminim çok tatlı bir bebek olmuştur.

hazal var mı bi gelişme test falan yaptın mı, bu sefer olcak gibi geliyor bana :)

ecrin cinsiyetini öğrendiniz mi bebişin, yoksa öğrenmişmiydik tam hatırlayamıyorum.

sessizce iyi ki sen varsın yoksa hareketleneceği yok buranın. bu arada ben kk ana sayfadan jinekoloji yazınca buraya giremiyorum bir türlü açmıyor jinekoloji başlığını bile, böyle bir sorun yaşayan var mı? hep dolanbaçlı yollardan giriyorum o da sıkıcı oluyor...
sessizcem ayrıca çok sevindim tayinin çıkmasına artık eşinle birliktesinizdir umarım, oğluşunuzu birlikte huzur ve mutluluk içinde büyütürsünüz inşaallah... Allah bana da göstersin tayinimizin çıktığı günleri inşaallah (amin)

biz 30+3 olduk Allah ın izniyle. kızlar zaman daha mı yavaş ilerliyor ne? son üç ayda çok hızlı ilerler ne zaman geçti anlayamazsın diyorlardı sanki bana geçmek bilmiyor günler. sabırsızlıktan mı acaba :)

hopefor maalesef bi gelişme yok daha adet ha oldum ha olcam bu ay gene tutmadı galiba hayırlısı böyleymiş napalım bekleyip görcezsende az kalmış sağ sağlim kucağına alırsın inşallah

Kızlar bende vajiyi yeneli 3,5 ay oldu açıkça sorucam kusura bakmayın son iki defa oldu ilişki yaşarken sadece girişinde hissediyorum sonrasında bir şey hissetmemeye başladım bu normal mi? Sanki ilişkiye girmiyor gibi, daha önceden bayağı acı ve yanma oluyordu. Bide kızlar doğru nefes almamız gerekirmiş karnımızı şişirmeden nefes alırsak yumurtalıklara oksijen gitmiyormuş buda gebeliğe engelmiş. İnşallah tez zamanda bebeklerimiz gelir.

X