Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Pisicik, bozma moralini. Diyetle ustesinden gelirsin. Allah tedavisi caresi olmayandan sakinsin...

Ay oksamen, bak senin doguma ne zaman gidecegin belli oldu bile... yav, hic mi belirti hissetmedin de oyle pesimist pesimist yazdin. Hehe cok temiz kalpliymissin :)

bu ay süpriz oldu canım yaa, hiç beklemediğim bir zamanda oldu:)) ayreten temiz kalpliyimdir...

Kızlar merhaba ben 1,5 ay önce vajiyi yendim,bu aralar düzene girmeye başladı (ilk zamanlara oranla) artık bebek istiyoruz,Allah kısmet ederse.Topik adını gördüm ve yazdım ne konuşuluyo okumadım.neler yapmam lazım yardım eder misiniz.yumurta çatlama günleri falan bunlar hakkında hiç bilgim yok.birde bacaklarımı kaldırıyorum,daha neler yapmalıyım.yardım ederseniz sevinirim.

çok mu zor acaba bir yorum yapmak merak ettim? herkes herhalde bu forumda bir TEST yapmıştır ne vardı yardımcı olsanız

çok mu zor acaba bir yorum yapmak merak ettim? herkes herhalde bu forumda bir TEST yapmıştır ne vardı yardımcı olsanız

Yorum yapmasi zor oldugundan degil sahsim adina bahsettigin ilaclarin ne oldugunu bilmedigim gibi kullanmadigim icin de ne gibi etkileri olabilecegine dair fikrim olmadigi icin yorum yazmadim. Cevabim umarim bir nebze merakini gidermistir. Sanmiyorum kimsenin sana garezi olsun, seni gormezlikten geliyor degiliz yani.

Kullandigin testin hassasiyeti nedir? 10, 20, 40? Dijital mi? Cizgi testi mi? Neyse yanlis negatif ihtimali regli gecikmeden yapilan her testte vardir. Tavsiyem dmlerde satilan presense in erken testini kullanman 10miu hassasiyeti var. 50lik bir test kullandiysan ve hcg degerin 30 sa negatif cikar. 10luk testler su durumda en mantiklisi.

canım ilaç değişmelerinde ek korunma yöntemi şart bu bir, ikinciside bu ilaçların hormon içerikleri birbirinden baya farklı bünyen tepki verebiliyo olabilir, ilacı kullanmaya başladığında ara kanamalar olabilir yada kanaman geçikebilir bunlar normal 3. kutudan sonra düzene girersin. ama dediğim gibi ek koruma gerekliydi hamilede olabilirsin sen test yapmaya devam et 2. kutuya geçmeden öncede kan testi ver eğer gebelik yoksa 2. kutuya öyle geç..

Naptın elvanım paşanı kucağına aldın mı

Oksamen tebrik ederim, Allah kucagina almak nasip etsin insAllah, ben dogum yapali bugün tam 1hafta oldu cok sukurler olsun , beklenen tarihden 1gün sonra. Normal dogum yaptim. Hepiniz dualarimdaydiniz, Rabbim isteyen herkeze nasip etsin insAllah.

çok tebrikler elvancım.rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin.darısıda bize olsun

Elvan ayyy yuppi. Tebrikler, on yuz milyon masallah. Seni ve minigi opuyorum, saglikli guzel omru olsun.

Hey masallah bide normal dogum yapms helal sana canim Allah uzunomurler versin insallahhh anali babali buyutunnn. Detaylari yaz en kisa zamanda merakla bekliyorum:))

kan testi de idarar testi de negatif. adet de oldum.
teşekkürler yardımın için

@zealea

garez yoktur elbette kullandığım hap bildiğin doğum kontrol hapı herhalde bu forumda siz de kullanmışsınızdır diye tahmin ettim

Seherrvakti, sitemkar yazmissin gibi algiladim, o yuzden alinma garez yoktur dedim. Regli olmussun, gozun aydin mi diyelim? dogum kontrol hapini korunmak icin mi kist kucultmek vb icin mi kullaniyorsun? Ikincisiyse gecmis olsun.

Canım ya çok çok sevindim maşallah hem sana hem bebeğine :) normal yapman ayrıca beni cesaretlendirdi ayrıntıları yaz olur mu buraya gözünüz aydın Allah uzun ve hayırlı ömür versin miniğine Allah dualarını kabul etsin

Ben de kullandım doğum kontrol hapı ama yasmindi ve gecikme filan yaşamamıştım cvp yazmamamızın sebebi o konu hakkında bilgimizin olmayışındandır

Kızlar ben vaji yeneli 3 ay oldu bebek istiyoruz evleneli 5,5 yıl olunca insan bir an önce anne olmak istiyor. Size sormak istediğim vaji yenince hemen gebe kalabildiniz mi biz 3 aydır korunmuyoruz ve sonuç hüsran. Sizler kaç ayda hamile kaldınız merak ettimde bide kadın doğum doktura muayene olmaya çekiniyorum sanki korkuyorum zor mu muayene olmak? Çünkü cinsel birliktelik esnasında halen yanma ve ağrılarım devam ediyor tam olarak rahat olamıyorum bunlar normal mi? Lütfen yardım!!!

Hey masallah bide normal dogum yapms helal sana canim Allah uzunomurler versin insallahhh anali babali buyutunnn. Detaylari yaz en kisa zamanda merakla bekliyorum:))

Elvan ayyy yuppi. Tebrikler, on yuz milyon masallah. Seni ve minigi opuyorum, saglikli guzel omru olsun.

Sagolun kizlar darisi herkesin basina ins. Sessizce hic korkma normal dogumdan bence yasanmaya deger bi tecrube. Illaki zor ama dayanilmicak bisy degil benki okadr cani tatli biriyim. 2 gun evde cektim sanciyi sonra kontrole gittigimde dogumun basladigini soyleyerek yatirdilar (3 cm) 12 saat sanci cektim. Sancilarim vardi ama aciklik cok yavas ilerliyodu suyumu patlatti doktor sancilar artti 5 cm olunca dayanamayip epidural istedm bende nefes darligi oldugu icin sanci geldiginde tikanip kaliyodum duzgun nefes alamayinca zorlastiriyordum durumu. Epidural vuruldu hicbi degisiklik olmadi yalan yok sancilar zordu gercekten ben dayanamayip tekrar anestezi uzmanini cagirttim tekrar vurmak istediler ama ztn epiduraldan tirsiyodum istemedim yuksek doz vurdular snra sancilarim azaldi busfer suni sanci vurdular takrar etkisi kayboldu epiduralin yani 10 cme kadar herseyi cektm. Dogum anina kadar, dogum kolay zor olan sancilari cekmek oda regl sancisi gibi ama beterii. Tabi sonrasinda dikis vs agrin oluyo ama geciyo yavas yavas. Hic korkmayin bana yatican dediler hazirliksiz gittim ne canta ne bsy cok korktum tir tir titremeye basladim. Nasil olcak yapamicam esim sakinlestirdi. Saka gibiydi ama oldu bitti cok sukur. Darisi isteyen herkesin basina Allahin izniyle ins herkese sevgilerr

Burda direk suni sancıyı veriyolar ya gıcık oluyorum hayırlısı, çok güzel ayrıntılı anlatmışın çok sağol her normal doğum yapan yaşanmaya değer diyo sancılar zor ama sonuç muhteşem diyo Allahın izniyle inş kolay atlatırız kendimi normale tamamen odaklamadım sezeryana da hazırlıklıyım ama gönlüm normalden yana hakkımızda hayırlısı olsun inş ... İnş yavrun sizlere hayırlı evlat olur canım, ne güzel mis gibi kokuyodur miniciktir :) Rabbim olmayanlara da versin inşşş

Canım dr a gitmeni öneririm ben muayeneden korktuğum için gitmedim bi sürü sorun yaşadım git gebelik öncesi tahlillerini yaptır, en azından vajinal baktırmasan da karından baktır olur daha alışma süreci ben hala bazen kasılıyorum yeneli 1,5 yılı geçti. Ama mutlaka gebelik öncesi tahlillerini yaptır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…