Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Nasilsiniz masallah topik hamile dolu ins daha da artacak,
Dogumu yaklasanlara rabbim yardim etsin bi avazda pirt die cikiversin bebisleri:KK53:
Hamilelikte aldigijiz kilolari dert etmeyin ben verdiysem herkes verir tam 22 kilo almistim
82 ile doguma girdim 4 ay oldu suan 64 um 5 kilo kaldi diyet falan da yapmiyorum sadece emisiyoruz oglusla
Hic dert etmeyin gidiyo yani
Ben bizz gayet iyiyiz ama uykusuzum oglum maaallah cok iyi Ama uyumak bilmiyo o yuzden hamilelere duyurulur
Bol bol uyku depolayin.
Fiki fiki de gayet iyi cok korkuyordum dogum sonrasi yapamazssm die ama hic korktugum gibi olmadi
Asilara gelince ben hepsini oldum olmayada devam ediyoruz rota virus ilk doz yapikdi 2.doz subatta ins
In ir yiyiyin bol bol sut biriksin memisler bol da su icin simdiden... opuyorum hepinizi:KK54:

İyiyim incicim siizin de iyi olmanıza sevindim :) kendine ve miniğine iyi bak :KK66:

Kızlar Canım çok sıkkın ve korkuyorum 31 aralıkta adet oldum 14 ocak yumurtlama günüm idi dün akşam ve sabah kahverengi kıvamlı akıntım oldu şimdi durdu neden oldu anlamadım çocuk sahibi olmayı isterken bu kahverengi akıntı nerden çıktı geçmezse doktora gitmeyi düşünüyorum böyle bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?

kızlar canım çok sıkkın ve korkuyorum 31 aralıkta adet oldum 14 ocak yumurtlama günüm idi dün akşam ve sabah kahverengi kıvamlı akıntım oldu şimdi durdu neden oldu anlamadım çocuk sahibi olmayı isterken bu kahverengi akıntı nerden çıktı geçmezse doktora gitmeyi düşünüyorum böyle bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?

canım bendede olmuştu aynı durum, o sonra kanamaya dönüşüyo ara kanama imiş dr a gitmiştim.stresten yumurtlama günü hesaplamaktan oluyo, fazla takvimle haşir neşir olma bir süre regl tarihlerini takip etme derim yaşamış biri olarak..

canım bendede olmuştu aynı durum, o sonra kanamaya dönüşüyo ara kanama imiş dr a gitmiştim.stresten yumurtlama günü hesaplamaktan oluyo, fazla takvimle haşir neşir olma bir süre regl tarihlerini takip etme derim yaşamış biri olarak..
sağol arkadaşım artık kafama takmayıp takvim ile uğraşmasam gerçekten iyi olur

Kızlar Canım çok sıkkın ve korkuyorum 31 aralıkta adet oldum 14 ocak yumurtlama günüm idi dün akşam ve sabah kahverengi kıvamlı akıntım oldu şimdi durdu neden oldu anlamadım çocuk sahibi olmayı isterken bu kahverengi akıntı nerden çıktı geçmezse doktora gitmeyi düşünüyorum böyle bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?

bu yerleşme kanaması olamaz mı canım bana öyle gibi geldi.

Sanmıyorum çünkü adetime 2 hafta var neredeyse anlamadım yani Allah tan şimdi durdu rahatladım. Geldiğinde bayağı korkmuştum.

adetine 2 hafta kala hamile olamaz mısın? yani demek istediğim böyle bir ihtimal yok mu adet olduktan sonra birlikte oldunuz mu?

adetine 2 hafta kala hamile olamaz mısın? yani demek istediğim böyle bir ihtimal yok mu adet olduktan sonra birlikte oldunuz mu?

Evet canım sık sık iki günde bir birliktelik yaşadık tabi bebek olasılığını pek düşünmek istemedim ümitlenip sonra olmayınca moralim çok bozuluyor mutsuz oluyorum bir iki hafta. O yüzden kendimi ümitlendirmek istemedim. (İnşallah öyledir:KK1:)

Evet canım sık sık iki günde bir birliktelik yaşadık tabi bebek olasılığını pek düşünmek istemedim ümitlenip sonra olmayınca moralim çok bozuluyor mutsuz oluyorum bir iki hafta. O yüzden kendimi ümitlendirmek istemedim. (İnşallah öyledir:KK1:)

yani böyle bir olasılığınız var hamile olduğumu öğrendiğimde doktorum kahverengi lekelenmeler olabilir kese rahim içine tutunmaya çalışırken kendine rahim duvarında yer kazar bu da lekelenmeye neden olur demişti böyle bir ihtimali düşünerek hareket et, kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim daha yeni bitti vajinismus derdin çok olmadı diye hatırlıyorum bence kafana takma zamana bırak hayırlı zamanda gelir bebişin.

yani böyle bir olasılığınız var hamile olduğumu öğrendiğimde doktorum kahverengi lekelenmeler olabilir kese rahim içine tutunmaya çalışırken kendine rahim duvarında yer kazar bu da lekelenmeye neden olur demişti böyle bir ihtimali düşünerek hareket et, kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim daha yeni bitti vajinismus derdin çok olmadı diye hatırlıyorum bence kafana takma zamana bırak hayırlı zamanda gelir bebişin.

Evet daha yeni yendim son bir aydır da ilişkiye girmemiz düzene girdi sayılır ama bebek gelirse de Allah tan hayırlısı ile gelsin. :)

elvan böyle doguma yakin ses soluk cikmayinca acaba mi diyorum, gik desen? dogum yaptiysan elma falan yaz.
ecrin :KK52::KK52:, cok tebrik ederim. coook sevindim :nazar::nazar: gizli hamis seni =)) allah saglikla kucagina aldirsin.

hazal, köstebek gibi kafani disari cikarip gene girmissin topragin altina. bir güncelle noldu, ne bitti? bak endeksliyiz sana.

benbence, :KK70:, skype yüklediysen özel mesaj eyle, cettirelim eglenelim.

umarım herkes iyidir..uzun zamandır foruma giremedim :KK17::KK17:
zaeleacım :KK19: teşekkür ederim canım :KK42::KK42::KK42: bu sefer accuk gizledim her nekadar çatlasamda gizlerken :KK9::KK9::KK9:salı günü 4 ayımız bitecek nasipse haftaya cinsiyeti için sabırsızlık var :KK16::KK16::KK16::KK16: sağlıkla gelsin bütün bebişler inş...:KK16::KK16::KK16:

hepinizi öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54:

Canım sen biara ishal problemi yaşamıştın ya şuan ben de aynı sorunu yaşıyorum 10 gündür böyleyim geçti mi seninki geçtiyse ne yaptın da geçirdin :KK43: çok fenayım ya bir de dr uma söylemem gerekiyo mu bunu bebeğe zararı var mı

arkadaslar beni hatırlayan vardır yardım edebilirmisiniz? konuyla alakası yok fakat diğer başlıkta kimse yardımcı olmadı.

aranızda daha önce doğum k. hapı kullanan var mı?

ben belara kullanıyordum fakat satışı durmuş. mecbur myralona geçtim.
21 gün belara aldım 7 gün ara verip myralona başladım.
tesadufen nette bir kac yazı okudum. myralonun dozajı daha düsükmüs belaradan ve yüksekten düsüşe gecerken ara vermemek gerekiyormus. verilse bile 7 gun extra korunmak gerekiyormus.
hapın 8.gününde ılıskımız oldu sizce bısey olmus mudur? suan kesınlıkle hamıle kalmak ıstemıyorum. e ozel doktorum da yok arayıp sorayım. bir tanıdığa sordum netten de baktım kesınlıkle sacmalık dıyorlar dogru yaptın bır bılgınız var mı

Canım sen biara ishal problemi yaşamıştın ya şuan ben de aynı sorunu yaşıyorum 10 gündür böyleyim geçti mi seninki geçtiyse ne yaptın da geçirdin :KK43: çok fenayım ya bir de dr uma söylemem gerekiyo mu bunu bebeğe zararı var mı

Evet cnm gecti ama cok uzun surdu benimki. Demir ilacini degistirdi doktor ama yaramadi yine ayniydi, sonra yediklerime dikkat ettim neyden olabilir diye zor oldu ama sutmus beni oyle yapan nezaman sut icsem yine aynisi oluyo. Bence danis tabi doktoruna bidahaki randevunda, cocuga zarari olurmu bilmiyorum ama sanmiyorum canim. Gecmis olsn ins gecer en yakin zamanda. muz yemistim bide patates pilav vs. Bilmem ise yaradimi ama kesti bi sure sonra

umarım herkes iyidir..uzun zamandır foruma giremedim :KK17::KK17:
zaeleacım :KK19: teşekkür ederim canım :KK42::KK42::KK42: bu sefer accuk gizledim her nekadar çatlasamda gizlerken :KK9::KK9::KK9:salı günü 4 ayımız bitecek nasipse haftaya cinsiyeti için sabırsızlık var :KK16::KK16::KK16::KK16: sağlıkla gelsin bütün bebişler inş...:KK16::KK16::KK16:

hepinizi öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54:

ayy ne kadar sevındım gozun aydın cnm

Evet cnm gecti ama cok uzun surdu benimki. Demir ilacini degistirdi doktor ama yaramadi yine ayniydi, sonra yediklerime dikkat ettim neyden olabilir diye zor oldu ama sutmus beni oyle yapan nezaman sut icsem yine aynisi oluyo. Bence danis tabi doktoruna bidahaki randevunda, cocuga zarari olurmu bilmiyorum ama sanmiyorum canim. Gecmis olsn ins gecer en yakin zamanda. muz yemistim bide patates pilav vs. Bilmem ise yaradimi ama kesti bi sure sonra

Çok şükür canım geçmiş seninki bi de benimki geçseydi okulda filan aniden karnıma ağrı saplanıyo ders anlatırken çok fena oldum bugün sadece muz ve patatesle besleneyim diyorum süt içmiyorum zaten de sudan şüphelendim dün aklıma geldi hemen suyumu değiştirdim demir hapım da zaten bikaç gündür düzenli kullanmıyorum kullanmadığım günler de aynen devam etti bakalım bugün inş Geçer:KK43:

X