Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Anlıyorum canım önemlı değil.. Kızlar testımde boya yayılmıs gıbıydıya yoksa sonradanmı böyle oldu bılmıyorum. Hamıle degılım dıye düşünüyorum cogu zaman.. Acaba acaba.. Pazar gnü adetım

evet stres yapmamak lazım.. Beklıyorum bakalım ne cıkıcak hayırlısı :)net cızgıyı bı görsem. Kan testi 1.00 olunca hamıle oluyormu? Baslama sınırı dıye bılıyorum

hayır canım 1.00 değil 5-50 aralığı ğının altı hamile değil...5-50 nin üstü hamile oluyor canım...hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım :KK16::KK16::KK16:

hayır canım 1.00 değil 5-50 aralığı ğının altı hamile değil...5-50 nin üstü hamile oluyor canım...hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım :KK16::KK16::KK16:

Amin canım cok sağol. Normel kan degerınden nekadar farklı ve yüksek hamıle olanın. Benım gecenki kan testım 0,72 di. Bakalım bu sefer hamılemıyım

kızlar ben geldimmmmmm:):))))) hatırlayanınız varmııııı:):))))) çok uzun zaman oldu ben nete girmeyeli:KK43: cecemden haberiniz varmı yendimi vajinusmusu aranızda bi ben bide cecem vardı yenemeyenn:))

kızlar ben geldimmmmmm:):))))) hatırlayanınız varmııııı:):))))) çok uzun zaman oldu ben nete girmeyeli:KK43: cecemden haberiniz varmı yendimi vajinusmusu aranızda bi ben bide cecem vardı yenemeyenn:))

Cecem aradabır gırıyor görüyorum arkadasım.. Bende yenemedım tam olarak hala ve hamılemıyım dıye düşünmekteyım :) inş yenerız hepımızzz

benimm en çok istediğim şey vajinusmusu yenmektii:)) yenip burda benimde halayımın çekilmesiydi ama kimsecikler yokkkk hikayemi dinleyecekkk beni hatırlayanda kimsecikler kalmamışşş:KK43:(

Cecem aradabır gırıyor görüyorum arkadasım.. Bende yenemedım tam olarak hala ve hamılemıyım dıye düşünmekteyım :) inş yenerız hepımızzz

süper bir haber ama inan bana yenebilirsin hemde sadece üç günde ben yenim sadece üç günde :):)))))))))) bir klinik sayesnde dicem aslında ama uygulanan tedaviye 5000 tl ödedim:KK43:( ve tedaviyi yenemeyen herkeze anlatıcamki yardımım olsun hoş aslında buradaki arkadaşlarım bana onların uyguladığı tedaviyi bin kere söylediler ama ben akılsızlık edipte 5000tl verdim ama olsun sağlığıma verdim üzülmüyorum hem belki benim sayemde vajinusmustan kurtulacak insanlar olabilir herkeze yardıma hazırım:))))))

benimm en çok istediğim şey vajinusmusu yenmektii:)) yenip burda benimde halayımın çekilmesiydi ama kimsecikler yokkkk hikayemi dinleyecekkk beni hatırlayanda kimsecikler kalmamışşş:KK43:(

cecei bende merak ediyorum haberim yok canımm...pekişen??? yendinmi yoksaaa????

süper bir haber ama inan bana yenebilirsin hemde sadece üç günde ben yenim sadece üç günde :):)))))))))) bir klinik sayesnde dicem aslında ama uygulanan tedaviye 5000 tl ödedim:KK43:( ve tedaviyi yenemeyen herkeze anlatıcamki yardımım olsun hoş aslında buradaki arkadaşlarım bana onların uyguladığı tedaviyi bin kere söylediler ama ben akılsızlık edipte 5000tl verdim ama olsun sağlığıma verdim üzülmüyorum hem belki benim sayemde vajinusmustan kurtulacak insanlar olabilir herkeze yardıma hazırım:))))))

gözün aydın canım sana biraz pahalıya patlamış ama olsun :))) önemli olan sağlık...ilk sevincini ben paylaşayım ozaman ve halayın da benden gelsin :))) :KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::119::119::119::119::119::119::119::119:

gözün aydın canım sana biraz pahalıya patlamış ama olsun :))) önemli olan sağlık...ilk sevincini ben paylaşayım ozaman ve halayın da benden gelsin :))) :KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::119::119::119::119::119::119::119::119:

ecrinx canım benimmm burdasınnnnnnn seni gördüğüme nasıl sevindim anlatamammmm:))))))))))))) yaaaa bu şimdi benim halayımmı nasıl gözlerim dolu dolu:KK43:(((( şimdide mutluluktan ağlıyorum ya ben diyodum yapamam imkansız diyodum amabitti ve şimdi halayım çekildi:)) eşim bile bittiğinde hadi arkadaşlarınla paylaşsana dedi:):))))))))))))) çünkü yenmeden artık girmicem demiştim okadar uzun zaman olduki tanıdık birini bulmak nasıl mutluyumm anlatammm:):))))))))))))):KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

kızlar merhaba bende çok ama çok eski bi vajiliyim yeneli 1buçuk sene oluyo ve şuan 17 haftalık hamişim:nazar:topiğinizi çok beğenerek takip ediyorum uzaktan ama burdaki dostluğu görünce aranıza katılmaya karar verdim bugün:) dertler sıkıntılar burada çözülüyor ne güzel..benmde ufak bi sorunum var aslında belkide sorun değildir de ben abartıyorumdur..ağustosta adetin ilk günü yaptırdığım hormon tahlillerinde 4 ü geçmemesi gereken tsh(troit hormonu) 5,13 çıktı..doktor dahiliye dedi gittim dahiliye çok önemsemedi ..sonra 1 hafta kadar sonra tekrar ölçtüreyim dedim 3,56 çıktı ve sanırım ben o haftadan sonra hamile kalmışım haberim yok..gebeliği öğrendiğimde bebek 8 haftalıktı hemen ölçtürdüm tsh 2,50 çıktı doktor normal dedi..ilginçtir şuan ben troit hastasımıyım değilmiyim bilmiyorum çünkü sadece o zaman 5,13 çıktı bende çok önemsemedim fakat hamilelilte insan pinpirikli oluyor ya..neyse 2 hafta kadar önce yani 15 haftalık falanken sağlık ocağında ölçtürdüğüm tsh 3,05 çıktı bende endişelendim çünkü gebelikte 2 civarı olması gerekiyormuş..yarın doktor kontrolüm var .sormak istedğim böyle durumda olan varmı?yani hepiniz tshnızı ölçtürüyormusunuz?çünkü dönem dönem yükselmeler oluyormuş ve herkesin 2 civarı tutulması gerekiyormuş nette öyle yazıyo siz ne düşünüyorsunuz?cvplar için şimdiden teşekkürler

hosgeldin aramiza :) Rabbim tamamina erdirsin ins. Tsh hakkinda inan hicbi fikrim yok doktoruna degerlerinle birlikte bi gidip danis istersen

amma velakin :KK1: ben bu sessizliği bozar ,bu topiği azıcık heyecan azıcık sevinç le buluşturabilirim belki :KK9::KK9::KK9:

şöylekii....mesela hamiş olduğumu sizle paylaşsam :) sevincime ortak olursunuz biliyorum....sonraaa 12+5 olduk desem sizi heyecanlandırabilirmiyim ki :KK49::KK49::KK49:

dostlar sizlerle bu geç paylaşımın sebebine gelince :KK42::KK42:tabiiki kaybetme korkusu ....ilk gebelik düşükle sonuçlandı bilenler hatırlayacaktır...şimdiki gebeliğimde de aynı psikolojik olarak o korkuları yaşadım kese olacakmı,kalp atacakmı,gelişim normalmi derkenn elhamdülillah bu günlere eriştik..bu güne kadar tabi nasıl dayandım susabilmeye gelin bana sorun :KK17::KK17::KK17:amaaa daha dayanamıyoruuuuuuummmm ..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İNŞAALLAH kucaklarımıza almak da nasip olur hayırlı sağlıklı büyütmek de...:KK16::KK16::KK16::KK16:bebek için beklemede olan kardeşler dostlarada Rabbim hayırlısıyla nasip etsin İNŞAALLAH :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK76::KK76::KK76::KK76: canim tekrar tebrik ediyorum.
Allahim kucagina almayi nasip etsin ins. :KK16:

Son düzenleme:
Kızlar ben hastalandım ya faranjit olmuşum 2 gün rapor verdi dr ve antibiyotik yazdı mecburen kullanıyorum endişeleniyorum da bebişe bi zarar verecek diye kullanmayacaktım ama bu sefer de boğazımdaki enfeksiyon bebişe zarar verirmiş bi de mide ağrısı başlamıştı şurup içiyorum ona rağmen az da olsa ağrıyo dün sadece çorba içtim korkudan yine az da olsa ağrıyo ya inş devam etmez 2 gün hiç uyutmadı çok zormuş ...
Canim gecmis olsun. Bende iltihaplanma olmustuda 2 tane antibiyotik yazmisti doktor birini sanirim 5-6 gun kullandim digerinide biseferlik daha agir bi ilacti. Bende cok korkmustum ama icmesem zarar daha buyuktu. Allah sifa versin ins canim. Doktorlara bazen guvenemiyoruz tedirgin oluyoruz ama mecburuz sanirim. Bende hala asiyi vurdurmadim doktorda dun ustune basa basa vurdur dedi grip asisini vurdurmicamda oteki asinin ustunde cok durdu.cogu arkadasim dogumdan sonra vurdurmus benim doktorumda simdi vurdurmami soyluyo simdi vurdurursam bebekte dogumdan sonra korunmus olur diyo zaten bebek 8 haftalik olunca onada 3 seferde o igneden vurulacakmis ama 8. Haftaya kadar korunmasizmis. Aklim cok karisik valla sonucta virus vurduruyosun kendine internettede arastrdm cogu kisinin doktoru dogumdan sonrayi tavsiye ediyo. Havadan nefesten oksurukten bulasan bi hastalikmis, cocuk olumune sebep olmus bikac kez. Turkcesi nedirr Turkiyede varmidir boyle bi asi bilmiyorum. Esim ve anne babam kardeslerimde vurulmaliymis :KK1: cocukla cok ilesitimde olacak olanlar kisacasi, dedim babam duymasin eskiden boyle seylermi vardi diye kizacak kesin ama eskiden bu salgin yoktu sanirim. Allahim herkesin hakkinda herseyin hayirlisini versin ins. Rabbime emanetiz :KK16:
Bu arada snowflaken zealea gulsevdam olsun kimseden haber alamiyoruz bebisler buyumustur simdi bi ses verin yahu :) ozledik valla

Son düzenleme:
Anlıyorum canım önemlı değil.. Kızlar testımde boya yayılmıs gıbıydıya yoksa sonradanmı böyle oldu bılmıyorum. Hamıle degılım dıye düşünüyorum cogu zaman.. Acaba acaba.. Pazar gnü adetım

Bazen testlerde bi bozukluk cikabiliyo bende ovulasyon testleri kullandigimda bikac kez olmustu nedenini hala bilmiyorum tabi. Bence fazla stres yapmadan reglin gecmesini bekle sonra ins kan testiyle kesinlestirirsn Rabbim hakkinda hayirlisini versin ins :)

hosgeldin aramiza :) Rabbim tamamina erdirsin ins. Tsh hakkinda inan hicbi fikrim yok doktoruna degerlerinle birlikte bi gidip danis istersen

:KK76::KK76::KK76::KK76: canim tekrar tebrik ediyorum.
Allahim kucagina almayi nasip etsin ins. :KK16:
Allah razı olsun elvancım...hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı,sağlıklada büyütmeyi nasip etsin Rabbim...:KK16::KK16::KK16:

ben haziran-temmuz gibi yendim vajinismusu hamileliği çok istiyorum.3 aydır korunmuyorum ama hamile kalamadım.bu ayda yumurtlama dönemimde eskisi gibi kastım kendimi bu ayı boş boş geçirdim yani çok üzüldüm.yenenlere hala oluyor mu bu? yani bir gün çok iyiyken bir gün kapı duvar oluyor bir türlü giriş olmuyor.bir de eşimin içime boşaldığından emin olamıyorum üzerimden kalkar kalkmaz meniyi bacak aramda görüyorum sadece 2-3 kere tamamen içime boşaldı.bu normal mi? fena taktım bu aralar sizce bende ümit var mı?

kzlar mrb nasılsınız bişi sorcam adete 2 gün var uazayan akıntı oluyor nedendir aceba her lavaboya girdiğimde geliyor birde gecen ay 23 ünde olmuştum internette 27 sinde olmazsanız test yapın diyor yardımcı olurmusunuz

kzlar mrb nasılsınız bişi sorcam adete 2 gün var uazayan akıntı oluyor nedendir aceba her lavaboya girdiğimde geliyor birde gecen ay 23 ünde olmuştum internette 27 sinde olmazsanız test yapın diyor yardımcı olurmusunuz[/QUOTE

hazalcım uzayan akıntı varsa ilişkiye girin yumurtladığının göstergesi o uzayan akıntı ne mutlu sana :KK66: inşaallah güzel haberini alırız. test yapın demesinin sebebi adetinin gecmiş olmasa dolayısıyla hamile olma ihtamilinin olduğunu belirtmek içindir. geciktiyse üstünden 5 gün geçmiş bi idrar testi ya da en güzeli kan testi yaptır bazen idrar testinde çıkmıyor ama kan testinde kesinlikle çıkar. sağlık ocaklarından kolaylıkla yaptırabilirsin kan testini.

Canim gecmis olsun. Bende iltihaplanma olmustuda 2 tane antibiyotik yazmisti doktor birini sanirim 5-6 gun kullandim digerinide biseferlik daha agir bi ilacti. Bende cok korkmustum ama icmesem zarar daha buyuktu. Allah sifa versin ins canim. Doktorlara bazen guvenemiyoruz tedirgin oluyoruz ama mecburuz sanirim. Bende hala asiyi vurdurmadim doktorda dun ustune basa basa vurdur dedi grip asisini vurdurmicamda oteki asinin ustunde cok durdu.cogu arkadasim dogumdan sonra vurdurmus benim doktorumda simdi vurdurmami soyluyo simdi vurdurursam bebekte dogumdan sonra korunmus olur diyo zaten bebek 8 haftalik olunca onada 3 seferde o igneden vurulacakmis ama 8. Haftaya kadar korunmasizmis. Aklim cok karisik valla sonucta virus vurduruyosun kendine internettede arastrdm cogu kisinin doktoru dogumdan sonrayi tavsiye ediyo. Havadan nefesten oksurukten bulasan bi hastalikmis, cocuk olumune sebep olmus bikac kez. Turkcesi nedirr Turkiyede varmidir boyle bi asi bilmiyorum. Esim ve anne babam kardeslerimde vurulmaliymis :KK1: cocukla cok ilesitimde olacak olanlar kisacasi, dedim babam duymasin eskiden boyle seylermi vardi diye kizacak kesin ama eskiden bu salgin yoktu sanirim. Allahim herkesin hakkinda herseyin hayirlisini versin ins. Rabbime emanetiz :KK16:
Bu arada snowflaken zealea gulsevdam olsun kimseden haber alamiyoruz bebisler buyumustur simdi bi ses verin yahu :) ozledik valla
Dr da dr u tutmuyo ki ben kadın doğumcuya yazdırmadım aile hekimime yazdırdım bir de tanıdık bi hemşireye sordum kullanabilirsin dedi nette okudum bayanın biri faranjit olmuş dr 7 aydan önce yazmam demiş kadın 3 haftadır rahatsızmış bilmiyorum kullanmak mantıklı geldi ya bakalım inş bebiş zarar görmez, sende de aynısı olmuş başka dr ile senin dr hemfikir değil, hepsi aynı fikirde olsa gönül rahatlığı ile kullanırız da işte..
Mrb kizlar uzun zaman oldu herkes nasil yoksa beni kimse hatirlamadi mi herkese ii geceler
şenay vur kaç yapma ben hatırladım seni hoşgeldin arasıra da olsa yaz canım merak ediyoruz sizleri bebişin olmuştu demi nasıl şimdi sen nasılsın ?

kzlar mrb nasılsınız bişi sorcam adete 2 gün var uazayan akıntı oluyor nedendir aceba her lavaboya girdiğimde geliyor birde gecen ay 23 ünde olmuştum internette 27 sinde olmazsanız test yapın diyor yardımcı olurmusunuz
Genelde uzayan akıntı yumurtlama zamanında olur ama şuan neden olmuş anlayamadım canım, biraz bekle bakalım çok umutlanmadan yanlış anlama hayal kırıklığı yaşama diye diyorum, 25 i gibi yaparsın testi:KK66: hayırlısı olsun inşallah :KK66:

gncemir seni hatırlıyorum :))) yenmiş olmana çok sevindim. nasıl olursa olsun atlatmışsın ya önemli olan o. ne zamandır halay çekmiyordum özlemişim, hayırlı uğurlu olsun Allah bir daha yaşatmasın geriyi unuttursun inşaallah :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :21::21::21::21::21::21::21::21::KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

bu arada cecem de uzunca bir ara vermişti geçenlerde rastladım diğer topicte dönmüş ve baya azimli gözüküyor inşaallah en kısa zamanda o da yener

Kızlar ben hastalandım ya faranjit olmuşum 2 gün rapor verdi dr ve antibiyotik yazdı mecburen kullanıyorum endişeleniyorum da bebişe bi zarar verecek diye kullanmayacaktım ama bu sefer de boğazımdaki enfeksiyon bebişe zarar verirmiş bi de mide ağrısı başlamıştı şurup içiyorum ona rağmen az da olsa ağrıyo dün sadece çorba içti
m korkudan yine az da olsa ağrıyo ya inş devam etmez 2 gün hiç uyutmadı çok zormuş ...

canım geçmiş olsun, ilaç konusunda hep endişeli oluyoruz işte en büyük kaygımız kendimizden çok bebeğimiz ama dr a güvenmek en iyisi galiba, inşaallah senin ve oğluşun için en iyi tedbirleri alır, şimdi nasılsın daha iyice misin :)

amma velakin :KK1: ben bu sessizliği bozar ,bu topiği azıcık heyecan azıcık sevinç le buluşturabilirim belki :KK9::KK9::KK9:

şöylekii....mesela hamiş olduğumu sizle paylaşsam :) sevincime ortak olursunuz biliyorum....sonraaa 12+5 olduk desem sizi heyecanlandırabilirmiyim ki :KK49::KK49::KK49:

dostlar sizlerle bu geç paylaşımın sebebine gelince :KK42::KK42:tabiiki kaybetme korkusu ....ilk gebelik düşükle sonuçlandı bilenler hatırlayacaktır...şimdiki gebeliğimde de aynı psikolojik olarak o korkuları yaşadım kese olacakmı,kalp atacakmı,gelişim normalmi derkenn elhamdülillah bu günlere eriştik..bu güne kadar tabi nasıl dayandım susabilmeye gelin bana sorun :KK17::KK17::KK17:amaaa daha dayanamıyoruuuuuuummmm ..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

İNŞAALLAH kucaklarımıza almak da nasip olur hayırlı sağlıklı büyütmek de...:KK16::KK16::KK16::KK16:bebek için beklemede olan kardeşler dostlarada Rabbim hayırlısıyla nasip etsin İNŞAALLAH :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ohhhh çok şükür hele şükür:KK16::KK16::KK16: nihayet insan sevinçlerini her yerde ve her şekilde ortak olmak istiyor istiyor iişte :KK34: ecrinim bir kez daha hayırlı uğurlu olsun Allah ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaallah. her şeyden önemlisi sağlıklı olması ama seninki de mi erkek bilmiyorum :) hareketlerini ben gibi erken hissetmeye başlamışsın bakalım ne olcak :) Allah ım mutlululuğunu, mutlululuğumuzu daim etsin, isteyen bekleyen arkadaşlarımıza da hayırlısıyla birlikte nasip etsin inşaallah :KK16::KK16: :KK16:

Dr da dr u tutmuyo ki ben kadın doğumcuya yazdırmadım aile hekimime yazdırdım bir de tanıdık bi hemşireye sordum kullanabilirsin dedi nette okudum bayanın biri faranjit olmuş dr 7 aydan önce yazmam demiş kadın 3 haftadır rahatsızmış bilmiyorum kullanmak mantıklı geldi ya bakalım inş bebiş zarar görmez, sende de aynısı olmuş başka dr ile senin dr hemfikir değil, hepsi aynı fikirde olsa gönül rahatlığı ile kullanırız da işte..
şenay vur kaç yapma ben hatırladım seni hoşgeldin arasıra da olsa yaz canım merak ediyoruz sizleri bebişin olmuştu demi nasıl şimdi sen nasılsın ?

Genelde uzayan akıntı yumurtlama zamanında olur ama şuan neden olmuş anlayamadım canım, biraz bekle bakalım çok umutlanmadan yanlış anlama hayal kırıklığı yaşama diye diyorum, 25 i gibi yaparsın testi:KK66: hayırlısı olsun inşallah :KK66:

evet uzayan akıntı yumurtlama zamanında ama son 2 gün var şimdi neden geliyoki onu anlamadım gene bebiş yok tur kesin adet agrılarım ve üzümce sivilce olusmaya basadı:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

X