Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

dimi ya minik ay yıldızz zaten resminden belliydi bişeler ya hayırlısı... sende durumlar nasıl ?enerjik gibi geldi be bacımmm nedense bugun başka bir elektrık aldım sendennnn
bacımmm acil şifalar diliyorummmmm.. ne denir bilemiyorum aşı maşı

zealea sanırım benden sonrada sen gelecekmişin gibi geciyo aklımdan hayırısıyla inşallah bu ay bi olayım hamile inşallah rabbim hemen arkamdan yada aynı anda senin bebşide göndeiri inşallah

diyene bakin elde degilki sende biliyosun
kiz o laparoskimidir nedir bendende istemisti o gittigim Turk doktoru, kendi jinekologumda scanner yada oteki farketmez deyince bende korktugum icin scannera girmistm. Turk doktoruna tahlilleri getirdigimde bunlarla anlayamam dedi o laparoski mi istemisti tam ismini hatirlamiyorum ama alttan bi cihazla bakiliyomus ilac veriliyomus ve jinekolog yaninda oluyo o sirada ismi gelmedi aklima ama korkma bana dktor cok agrili bi islem degil sadece ilaci verdiklerinde biraz hissediyosun demisti ins kurtulursn da sonuclarnda temiz cikr bacm

kızlar selam nasılsınız, iyisiniz maşaallah :)

zealeanın bahsettiği tüp meselesini yazacaktım uzun zamandır aklımda ama hep unutuyorum. benim bir tanıdığım iki kez boş gebelik yaşadı, sonra araştırıldığında tüplerinin kapalı olduğu görüldü. tedavi sonrası ki galiba uzun bi süreç değildi hamile kaldı şimdi nur topu gibi bir bebeği var :)

o hapşırık bende var sanki grip gibi ama değilim. bu arada dün tetenoz vuruldum bir ay sonra tekrar yapılacakmış hatta sonrasında da üç kez daha yapılacakmış ki hayat boyu korusun... öpüyorum hepinizi

bacım eymencik yerinden memnun sanırım gelmek istemiyor. 39 haftadayım. biraz da iri olacak sanırım. pazartesi günü sezeryanla alıcaklar. sen naptın neler yapıyorsun. acının tazalemek istemem ama ben düşük tehlikesi yaşadığımda bile çok üzülmüştüm senin acını düşünemiyorum bile.acını tazelemek istemem ama nasıl oldu bacım, sebebi neymiş.

heyyyyyyyyyyy o kadar oldumu be pakizeeeeeeeeee eymen doğuyormu yaaaaaaaaa ciddimisin daha var sanıyordum amaninnnnnnnnn hey allahım akan zaman ömürden gidiyorr şaşırdım yaaa benim aklımda ocak -şubat gibi kalmış her nedenseee :)
ayy çok sevindimmmm allahım kolaylık vereee nerdeee olucan sezeryanı annen geldimi bari eşin de iyidir inşallah dahada iyi olursunuz inşallah be bacımmm eymeninnn bol bol fotosunu çekkk :)
bizimde nasıl olsunnn işte kalbi durmuşdu dr öle dedi vel hasıl 4 haftada üzerinden geçince 4-5 dr ben almamm riskli sizin bünyenize göre alamayız dedi durdu bizde zar zor bir dr bulduk da özelde öyle aldırdık derken kan testleri parça testleri pıhtılaşma bişey çıkmadı ve en son genetik inceleme sonrası bebeğin 23 adet olan kromozomu 2ile çarpınca anne babadan gelen 46 olması gerekirken bizimmmm babadan gelenle dieğr yumurta birleşimi tam olamammış yani 69 kromozomlu bir bebek gözüküyormuş dr adeta ikiz olması gerekirken yumura anneden az kromozom olunca sağlıklı olamammış vs dedi.... hiç bir nedeni yok 1000 de 1 olurmuş o da sizi bulmuş dedi dr.... ayrıca erkekk bebekmiş ilk gebelikde helede erkekk bebek olunca bu şekilde düşükler oluyormuşmuş ne bilem pakize böyle kaldı bakalımm... hayırlısııı... bana bize dua et yaniiii dualarını bekliyozzzzz bu açıdan .... SANADA şimdiden rabbim kolaylıkla sağlıcakla kucağna almayı nasip eyleyeeee inşallah bacımmmm... çoksevindimmmm herşeyin yolunda olmasına da...allaha emanetsiniz görüşürz inşallh

NAsilziniz kizlar dogum yapanlarin gozleri aydin olsn bebek isteyenlere rabbim tez vakitte versn
Bisey sorucam 2-3 aylikken sunnet ettiren oldu mu biz yarin yaptiricaz
Pipi de yapisiklik varms dua edin yavruma kolaylikla atlatsin ins.

NAsilziniz kizlar dogum yapanlarin gozleri aydin olsn bebek isteyenlere rabbim tez vakitte versn

Oncelikle amin duana ins.
Bi tanidigim yaptirdi 2 aylik bebegi sebepsiz ama oylesine aradan ciksin diye biz demistik bukadar erken yaptirma acelen niye diye ama yaptirdi yine, hersey yolundaymis kolay olmus. Ins seninkide kurtulur hayirlisiyla.

Canım inş sorunsuzca atlatırsınız ben de küçükken yaptırmak istiyorum daha kolay oluyomuş tanıdıklarımdan 2-3 aylık yok ama 10 aylık ve 1 yaşını geçmiş var ikisi de rahat atlatmışlar inş çabucak iyileşir yavrun

selam kızlar!! geçen haftalarda size yazmıştım gelişmeleri.. şöyle olmuştu :
-5 kasım adetimin 3. günü doktora gitmiştim ve bana senin yumurtan çatlamamış 3cm çapında bir kist var dedi.. bunun için 1 ay doğum kontrol hapı kullan kendiliğinden gider kötü bişey değil dedi.. önümüzdeki adetin 3. günü yine görüşelim diye sözleştik..
- 1 ay boyunca doğum kontrol hapı kullandım.. adetin 3. günü gittim (yani 2 gün önce) bana hiçbir değişiklik yok aynen duruyor devam edeceğiz haplara dedi..
bende başladım ağlamaya çikolata kisti mi dedim "hayır,ama doğrusu bilmiyorum eğer haplarla gitmezse öyledir dedi"

kızlar, canlar, ufff bu konuda çok cahilim.. bilen anlayan var mı bu işlerden?? bana bir yol gösterin doğru mu yapıyor bu doktor??? başka birine mi gideyim?? ne dersiniz??:18:

selam kızlar!! geçen haftalarda size yazmıştım gelişmeleri.. şöyle olmuştu :
-5 kasım adetimin 3. günü doktora gitmiştim ve bana senin yumurtan çatlamamış 3cm çapında bir kist var dedi.. bunun için 1 ay doğum kontrol hapı kullan kendiliğinden gider kötü bişey değil dedi.. önümüzdeki adetin 3. günü yine görüşelim diye sözleştik..
- 1 ay boyunca doğum kontrol hapı kullandım.. adetin 3. günü gittim (yani 2 gün önce) bana hiçbir değişiklik yok aynen duruyor devam edeceğiz haplara dedi..
bende başladım ağlamaya çikolata kisti mi dedim "hayır,ama doğrusu bilmiyorum eğer haplarla gitmezse öyledir dedi"

kızlar, canlar, ufff bu konuda çok cahilim.. bilen anlayan var mı bu işlerden?? bana bir yol gösterin doğru mu yapıyor bu doktor??? başka birine mi gideyim?? ne dersiniz??

Dün o bahsettiğim özel muayenehanesi olan dr u aradım dedim takip alıyomu dr sekreter önce alıyoruz dedi sonra da ekledi eğer normal doğum olursa dr umuz normale girmiyo istediğiniz başka bi hastaneye yönlendiriyo dedi kendi drum da hastanede yeterli ebe olmadığı için normal doğumda devlet hastanesine şutluyomuş ben anlamadım nası dr bunlar hastanın takibini yap götür paraları sonra iş doğuma gelince normalse girme sezeryan ise gir yine kolaydan götür paraları , bir de son olarak bi dr daha duydum o normale uygun görürse doğum sonuna kadar başında bekleyip ilgileniyomuş ondan alıcam randevu. Bi de onu deneyim bakalım.

Canım geçmiş olsun inş basit bi kisttir böyle düşün üzme kendini, yerinde olsam başka bi dr a daha giderdim. En azından farklı bi dr görmüş olur aynı şeyi derse gönül rahatlığıyla ilaç tedavisine devam edersin...

dualarımız senle bacımmm... ayrıca panikleme bacımmm zira artık millet çocuğnı kırkı çıkmadan bile yaptırmakta körpe olduğu için daha erken iyleşme ve gelişim göstermektedir... rahat ol acil şifalar diliyorum bacım
hu huuuu dur hele ne ağlamalr yahuuu bacımm bismillah daha durr ya 1 ay kullanmışınnn 3.ay öneriyolar genellikle hapla geçer yahuuu acil beişmi istiyordun ondanmı ağladınn canım yaaa..ne olur sakin ol herşeyin hayırlısını dile ve mümkünü varsa bir dr a daha gözük bakalımm öncesinde regl düzensizliğin varmıydı??? önemsemeyipde gitmediğin düzensizliklerin varsaa dur bi kullan hapı önce bir herşey düzene girsin kismis kalmaz inşallahhh ...

bacımmmm NEDENSE BU YAZDIĞINAAA HİÇ AMA HİÇ ŞAŞIRMADIMM DR milleti kısa zamanda çok para hedeffffffffff allah öbür tarafta haklarımızı sorsun bu dr milletine.. tabi işini iyi yapan dünya malına tamah etmeyenler harici.. ne diyim allah iyidrlarla karşılaştırsın herşey yolunda gitsinnn o aşamasıda ayrı bir stresss ne denir amannnn.... kolay olur herşeyin inşallahhh

canım mrb bendde kist vardı adetlerim cok gecikiyordu hatıtlıyorsan ben 3 ay kullandım doğum kontrol hapını geçmişti düzene girdi sonrasında rabbim en hayırlı zamanlarda göndercektir yavrularımızı rahat ol umarım basit kisttir kist cok büyük bişey miş gibi abartılyor bazen ama bazı insanda ilaçsız da geçiyor rabbim gönlüne göre versin cnm

Allah'ım hayırlısını versin öncelikle bacım.gerçekten şer görünen herşeyde bi hayır vardır. Allah ım sağlıklı sıhhati hayırlı bebişler nasip eder inşallah sana.
hamilelerin duası kabul olurmuş. bol bol dua ediyorum ben sana bacım.. Allah herkese önce vajiden kurtulmayı sonra da bol bol bebişler sahibi olmayı nasip eder.o zamanlar bu güne geleceğimi hiç düşünmemiştimm.gerçi bebiş olduktan sonra eşimle 8 9 aydır kardeş kardeş takılıyoruz.inşallah eski günlere tekrar dönmem.
gelinim çokk geç kalmasın bakkkk. oğlumu beğenmez sonra. doktor korunun falan dedi mi belli bi süre. beni de pazartesi saat 8 de sezeryana alıcaklar. bol bol dua et bacım banaa.. çok korkuyorum.şırnak da olucam ameliyatı iyi bir doktorbuldum annemle babam da geldiler yanıma.eşim de daha iyi bebiş haberinden sonra daha da iyi olmaya başladık.inşallah bebişten sonra daha da iyi oluruz. senin nasıl durumlar eşini sonunda ikna etmişin bebiş olayınaa

geçmiş olsun lütfen üzülme bak o kist dediğin var ya nasıl oluyor biliyor musun yumrutluyorsun yumurtan belli bir olgunluğa erişemesse küçük kalırsa catlamıyor zaman zaman benımde yumurtlamadıgım olurdu hatta bıgun agrıdan gıtmıstım doktora yumurtan catlamamıs o agrı yapıyor adet donemınde gel atılmıs mı bakalım dedı senınkı adette atılamayanlardan olmus ama kadın dogum hapları doktorununda dedıgı gıbı bunu duzenlıyor sadece doktoruna guvenıyorsan verdiği hap yan etkisi çok olmayan agır olmayan bır hapsa güvenlikle kullan ve canını sıkma ben ne zaman sıkılsam,üşütsem vs yumurtamı etkilerdi önce beynine olumlu mesaj ver bitki çayı tüket bol bol...

Vajıyı yenmeme inş. Az kaldı. Kızlar adetım bıtmek üzere. Adetten sonrakı günler yumurtlama günleri degılmıı?

kızlar çok teşekkür ederim tabi bilmediğimden biraz panik oldum.. sizin söylediklerinizle biraz araştırıp rahatladım.. başka bi doktora da görünmek istiyorum..

bişey daha soracağım soğan kürü varmış.. bu kistler için.. biraz onu araştırıyorum şimdi.. bileniniz var mı nasıl bişey veee yapmalı mıyım sizce???:44:

allah razı olsun bacım duaların için ne diyim bakalım 2 ay en az korunun dediii şubat en erken çalışmalarkii bennn artık tırsıyomm uffff
eşinlede daha iyi olmana sevindimmmm o kardeş kardeş yatmalar olsunn sonraa sıkıntı olmuyorr:) merak etme bizde 3 ayy öyle olduk yaaa neyseee:)
eşininde cidden düzelmesine iyi olmanıza ayrıca çok çok sevindim...
şırnakta gönlünce dr bulmanda harikaaa 2 yılda ücretsiz izin alırsın diycemmm belkii ama sıkılırsın ya evdeee dur bakalım eymen gelsinn bakakkk bizede nasipppp bakalım sen dua et bende başlıyom şimdiden duaya allahım yardımcın olaaa
herşey yolunda gider inşallah erken toparlanırsın inşallah çokca selamlar bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…