Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar geçen cuma doğum yaptım bebişim sağlıklı çok şükür ben de yavaş yavaş toparlıyorum sezeryan olmak zorunda kaldım Allahım nasip etsin herkese
allah analı babalı büyütsün canım miniciktir şimdi o :) geçmiş olsun sana da inş çabucak toparlarsın

:) çok güldüm ya yazık adama :) ya da yazık değil bazen düşünüyorum ne kadar hazıra konuyolar cefayı biz çekiyoruz sefayı onlar sürüyolar :)) yapın nazınızı benimki yanımda olaydı yapardım bolca :) ben çok duygusallaşmadım ya aynıyım eski halimle tek farkım acayip bakımsızlaştım zaten bakımsızdım da daha beter oldum son bikaç haftadır giyim kuşam saç baş dikkat eder oldum...

yok kız naz değil yahu benimki aynen bende cok bakımsızlastım hamıel pantalnm var 2 tane donup donup onu gıyıorum cıldım bozuldu saclarım boyasız falan popom bile büyümüş böyle olunca özgüvenimi yitirdim dolayısıyla paronaya hat safhada adam fuara gıdıyor aksam bana bısey anlatıcak atıyorum sude hn dıyo ısım hafızanızda pek ıyı unutmamısın dıyorum ıyıce dellendim naz hiç yapmıyorum sunu ıstıyorum bunu ıstıyorum ya da sunu yap bunu yap falan hıc yok ama kaprısteyim bu aralar oda kendimi çok paçoz hissetmekten kaynaklanıyor sürekli ağzımda bi doğum yapıyım spor salonundan kuaförden cıkmıcam var kime neyi ispatlıyorsam kendimden kaçasım var şu aralar

Gittim alışveriş yaptım ben de geçen hafta kuaföre gittim 2 aydır uğramıyomuşum kaşlar filan iğrençti şimdi az da olsa toparlandım ya ne bu dedim kendine gel ve artık sabahları gitmeden saçlarımı düzgünce şekil veriyorum bağlamaktan gına geldi :) sizin cinsiyet belli değildi demi pisim :) ben bi tahmin yapayım kız diyorum kutunda kız hissediyorum ben :)) eğer belli ve ben kaçırdıysam da şimdiden çok pardon diyorum :))

hee hee, sen doğum yap bırak kuaför salonunu, evinin salonundan çıkamıycaksın ben de hep paçozdum, hamilelik annelikle iyice paçoz oldum. öyle saldım ki kendimi, umrumda bile değil valla :) zaten hiçbir zaman çok bakımlı olamadım. bütün hamileliği iki pantolonla tamamladım ben de, başka bişe olmuyordu çünkü hhihihi

erkek dediler pisiye ama henüz kesinleşmedi :))) kesinleşti mi pisi??

İyiym canım sen de iyisindir inşallah öğretmenler günün kutlu olsun
seninde kutlu olsun meslektaşım giremedim kusura bakmayasın

kızlar geçen cuma doğum yaptım bebişim sağlıklı çok şükür ben de yavaş yavaş toparlıyorum sezeryan olmak zorunda kaldım Allahım nasip etsin herkese

Rabbim hayırlı huzurlu uzun ömürler versin bebişinedee sizlerede canımmm....sende kısa sürede toparlanırsın inş...

Canım gözün aydın, maşaallah Allah analı babalı büyütsün, inşaallah güzel günlerini görürsünüz :)) Rabbim sağlıktan sıhhatten birlikten ayırmasın inşaallah

erkek dediler pisiye ama henüz kesinleşmedi :))) kesinleşti mi pisi??
yaramazpisinidemi erkekmişşş
hey maşallahhh allahım bu yıl sanırsam oğlan yılı gibi ama ben hep kızım olsun istemiştimm giden bebeğimizin erkek olduğunu dr söyleyince ALLAHIM hayırlısını isteycem eksik dua etmişim diye kendime çok kızdım... hatta eşimde gökçe sen hep tutturdun kız kız diye o yüzden etkilendi bebek diyincede çok kötü oldummm o bakıma erkek kız farketmez rabbim evladında ananın babanında en hayırlısını versin....

ama şaka bi yanaa oğlann yılı oğlan

Gökçem hiç kendini kötü hissetme olacağı yaşanacağı varmış yaşanmış her annenin içinden bişey geliyo tabiki bi cinsiyete yoğunlaşıyoruz inş bidahaki sefere sağlıklı bi şekilde sorunsuz sıkıntısız hayırlısıyla nasip etsin bi de çok fazla oğlan var ya gerçekten bu sene ..
evet kesinleşti erkek nasipse
Hadi gözünüz aydın canım :) gösterdi demek mikiyi :) bizimki pek utanmaz her defasında serbestçe açıyo hatta bi fotosu var büyüyüp kendine gösterdiğimde utandıracak cinsten :) inş sağlıklıca kucağımıza aldığımız günleri de görelim hep birlikte, isteyen herkese nasip etsin allah ...

tatlımmm mesaj kutunu boşaltırmısınnsana mesaj göndermek istiyorum ama maalesef gönderemiyorummm hemdeee uzuuunncaaa bir süredir... öpüyorum seni ve tüm forumdakileri (kimseyi unutmiyimm)

Naber kizlar
bende durulmlar ayni yatiyorum hala, disciye gittm dolgu yapilmasi gereken dislerim var hc cesaret edemiyorum suan gitmeye cok hassas dis etlerim dis tasi varmis biraz onlari temizlettirdim zorlaaaaa daha yeni temizletmistim bukadr aci olmamisti. Ama doktorun tavsiyesi derinligini bilmedigi icin dolguluk disin doldurtmam eger derinse ve dahada derinlesirse kotu olablrms. Hala randevuu alcamm
bde dogum doktorum ikitane asidan bahsetti biri grip asisi digeride tipik bi ismi vardi havadan bulasirmis ikiisinide tavsiye ediyorum dedi, sen vurulunca bebekte korunuyomus dogdugu zaman, bebekle cok ugrasacak olan yakinlarinda vurulsa iyi olur dedi o havadan bulasan igneden. Napsamki bu virus bebeklerde agir hastaliga neden olabiliyomus ilk 12 ay simdiye kadar boyle igneler yoktuda noldu Allahima emanet. tedbir almakta fayda olurmuki ilac sonucta hicmi zarari yok bebege o ilaclari vurdurmanin:44:

Son düzenleme:

bacım özel mesaj kutun dolu. mesaj gönderemedim sana.. bacımmm neler geldi başına. ben uzun zamandır girememiştim çokk üzüldüm bacımm Allahım hayırlısını verir inşallah hayırlı zamanda..bizim de taşınma işi olunca uzun zaman giremedim.neyse artık buralardayım .bol bol konuşuruz bacımm.

Ben beş yıllık evliyim benim eşimde hiç istek yok onda olmayınca bende yapmak istemiyorum zaten benim için kolay değil zevk almıyorum yanma oluyor ve bir türlü pozisyon değiştiremedik sadece benim üstte olduğum pozisyonda oluyor o da zorlayarak ne yapıcağımı şaşırdım doktor tedavi bitti dedi ben ne zevk alıyorum nede kolaylıkla oluyor yani eşimde zaten istek yok adam kendini işe vermiş başka bir şey düşünmüyor beş yıldır bu kadar iş düşkünü olmasaydı zaten böyle olmazdık bence yani pozisyon nasıl değiştircez zaten eşimin üstte olduğu pozisyonda hiç girmiyor nasıl girecek bilmiyorum şaşırdım kaldım... Çok mutsuzum anne olmak istiyorum bu şartlarda zor gibi ben galiba hep böyle yalnız yaşamaya mahkumum

evet kesinleşti erkek nasipse
sağlıcakla kavuşun bacımmm inşallah
sağol bacımmm inşallah bidaha kimsecikler yaşamaz evettt sizinde iyi olmanıza sevindimmm allah iylik sağlık versin

tatlımmm mesaj kutunu boşaltırmısınnsana mesaj göndermek istiyorum ama maalesef gönderemiyorummm hemdeee uzuuunncaaa bir süredir... öpüyorum seni ve tüm forumdakileri (kimseyi unutmiyimm)
bacımmmmmm kusura bakmaaa boşalttımmm ayrıcaaa 7 msjlık yer vardı ama demek gelemiyor yinede özürdilerim bacım

evet bacımm bir çok şey yaşadık bakalım herşeye şükürler olsun sen nasılsın eymencik nasılll sizde herşey yolundadır inşallahhh bacımm...
eve bölgeye alışabildin mi bari bacımmm eşin nasıl güzel heberlerini almak ümidiyleee inşallah görüşürüz bacım
bacım azcık zamana bırakkk zaten yolunu bulacaktır ve de iki tarafta isteyecektir bebişi ...inşallah hakkınızda en hayırlı zamanda sağlıcakla gelir bebişiniz bacımmm....

Canım bende hamilelikten sonra hapşırma başladı böyle alerjik nezle gibi annem kendisi grip aşısı olmaya gittiğinde eczacıya sormuş o da ben hamile olsam yaptırmazdım önermem demiş, ben yaptırmadım grip aşısını hala hapşırıp duruyorum,diğer aşıyı bilmiyorum, dr lar burda o aşıların adını bile anmıyolar sadece tetanoz yapılıyo ya da en azından benim drum bahsetmedi..Nasıl oldun biara ishal devam ediyodu şimdi nasılsın ?

canım eşinle hayatını ve cınsel hayatını renklendırmeye calıs. ön sev. uzun tutarak ortamı renklendırerek akışına bırakarak denemeye calıs. olmuyorsa bozma morelını acele etme sakın. denemelere devam etsen altta denemeye calıs inş olur dua etmeyıde ıhmal etme

Canım az biraz alışmaya çalış bence biraz zaman geçtikten sonra düşünebilirsiniz bebeği. Bir de istek meselesi zamanla oluyo çok yıpratıyo iki tarafı da bu vaji, erkekler de duruma alışıyo ama inan biraz zaman geçsin düzene girer sadece biraz sabır bir de eşini istediğini belirt ( istek yoksa bile varmış gibi davran ) çaba gösterdiğini görsün odanızı süsle şöyle güzel giyin filan yani ondan bekleme ilk adımları sen at sonrası gelir zaten utandım yahu kusra bakmayın kızlar )

beton kana bulanmadan bir bakayim size dedim

bebek sekepare hosgelmis

mikili pisicik geliyoreee amanin anne pisicik ejderha gibi burnundan soluyor sanirim haha üf deyip de küle cevirme kocayi pisi.

elvan, az pimpirik bol dinlenme...sayili günlerin kaldi.

hazal o ilac nedir bilmiyorum, velhasil sana endeksliyiz. üstüne düsen görevi yap,memleket falan dinlemem. sen olunca biz de olucaz. (almanya yenilince biz de yenilmis sayildik )

sessizce, o doktor neymis öyle =(( allah iyilerle karsilastirsin.saka gibi.

gokce, duana dilegine kusur bulma, senden bagimsiz. haha ben hayirli saglikli bibek istiyorum gelmeyince gelmiyor iste. minik ay yildiza öyle yazilmis, öyle oldu. hesaplasma gereksiz yere.

ben de mr zealea ile kanka modundaydim, kardes kardes neyse diyeti bozduk. bir kac ay sonra bana laparoskopi yollari gözüküyor,doktor öyle demisti. tirstigim ve istemedigim icin pek detayli da konusmadim. insallah gerek kalmaz ya. un var seker var yag var ama helva yapamiyoruz, tüpte bir sorun olabilir, tikaniklik vb. böyle iste...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…