Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Gökçe'ciğim selam canım. Sen baya araştırma yapmışsın. Ben de sadece patoloji sonuçlarına bakılmıştı o kadar. 2 ay korunma döneminden sonra ( 2 defa adet olmuştum. Sanırım ilk adetimi 25.günde oldum ) tekrar testler yapıldı ve herşey normal çıkınca çalışmalara başladık. 2 aydan sonra folic asite başlamıştım ben canım. Çalışmalara başladıktan sonra 3.ayımda tekrar hamile kaldım çok şükür. Rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inş.

Son düzenleme:
Selam kizlar na silsiniz giremiyorum a ma unutmadim sizi
Biz gayet iyiyizz uykusuzluğu saymazsak
Cok tatli bi erkegim var artik minik adamim
Rabbim isteyen herkese hayirli zamanda nasip etsin
Yaramazpisi hamile misin.
Selaa nasilsin..

tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün

Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin hamilelikte bebeğe bişey olcak korkusu kasılmaya sebep oluyo başa döndüğünü düşünme kesinlikle doğum sonrası düzelirsin
Selaa nasilsin..

Maşallah size :)) minik adamın heee çok tatlı :)) âmin inşallah inş uykunuz da düzene girer daha rahat edersin minik adamınlaa :)

kızlarrrrrr
30 ekimde oğluşum doğdu çok şükür
ama sezeryan oldu
şimdi şöyle oldu buraya yazdığım gün normal olmasına karar verdik eve geldim bi sonraki gün sancılar sıklaştı
akşam 9-9.30 gibi dr a gittik yatıralım dedi ben istemedim daha doğum gelmemiş eve geldik gece 12 buçuk gibi dahada sıklaştı yani 5dk da bir 30sn sürüyo.bütün gece öyle geçti sabah 5buçukta eşimi uyandırdım gidelim artık dedim ve hastaneye gittik yine.sancı odasında sancı çekiyorum tabi alttan bakacaklar kasıyorum kendimi falan...
öğlen 12de dr geldi alttan muayene etmek istedi çok zorla tamam dedim ve yaptı tabi ben nasıl çığlık attım eşim duymuş dışardan
hiç açılma olmamış suyumda gelmemiş bütün gece boşuna sancı çektim.3cm açılma olsaydı dr epudural yapacaktı o bile olmadı.tabi bende alttan muayenede çok rahat olmayınca sezeryan olsun dedi.
1de sezeryana girdim.tamamen uyutmadılar ve 1.25te bebeğimin sesini duydum.
çok farklı bi duygu anlatılmaz gerçekten...
ya sanki bi mucize şuan bile bakıyorum bu benimmi diyorum...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş herkes bu duyguyu tatsınnnnn

hayırlı uğurlu olsun canım,bebişinle geçireceğin güzel zamanların tadını çıkar,sağlıcakla büyüttürsün inş, gerçekten büyük bir mucize darısı bizlerin başına inş

Rabbim sağlıklı huzurlu hayırlı bir ömür geçirmeyi nasip etsin sizinle beraber yavrunuzada....miss kokular sardı bir çok evi bizde istiyoruz o kokulardan YA RAB! Rabbim hertürlü kötülükten korusun minikleriiiii

Selaa nasilsin..

merhaba inciciğim evet Allah nasip ederse bir minik adamda bana geliyor :)

minik adamını ve seni öpüyorum

ne tatlı anlatmışsın :) gözünüz aydınn Allah acısını göstermesin inş

evet sancım vardı benim. çok hafif karnım ağrıyordu, gittim sancı çıktı nstde. açıklık da var, 40. haftadasın riskli olabilirsin yatırıyoruz dediler yatırdılardı.

doğumdan sonra da demir ilacına devam ediliyor. bana hala ishal yapıyor demir ilacı. içtiğim günler rahatsız oluyorum o yüzden doktor günaşırı ya da haftada 2-3 iç dedi. aklıma geldikçe içiyorum açıkçası, yoksa sonu iyi olmuyor :))) doktoruna sor demir ilacını. bende enfeksiyon çıktığı için ishal geçene kadar demir ilacını içme demişti. enfeksiyon yoksa demir ilacı içmeden sakınca yok. benim şu an enfeksiyonum olmasa bile içtiğimde ishal yapıyor işte. yan etki napalım, 6 ayım dolana kadar içicem. 2 kutu kaldı zaten onlar bitince kan sayımı yaptırır bırakırım. ilaçlar vitaminler olmasa ayakta duramam zati. çünkü bebeğe bakmaktan yemek yapıp adam gibi beslenmeye vakit olmuyor aç bilaç dolanıyorsun sersem tavuk gibi

ayyyyy süper haber buuuuuu!! hadi gözünaydın, allah analı babalı büyütsün.

Allah razı olsun elvanım. inşaallah canım amin amin...

maşallah sübhanallah rabbim tamamına erdirsin ablacım.çok güzel bi haber.

sağol minacım amin inşaallah.

evet canım ayrıntılı... bir sorun gözükmedikten sonra ne gerek var tabi, bizi de test sonucu yönlendirmişti dr Allah ım a çok şükür bi sıkıntımız çıkmadı. demekki orda bile zorunluymuş bu iş :)))

canım çok geçmiş olsun. inşaallah hepsininin çaresi bulunur hayırlısıyla... soğan kürünün bi zararı olmadığını söylemişti saraçoğlu hatta bi arkadaş biliyorum içtiği halde hamile olduğnu öğrenen şimdi nasıl bilmiyorum ama bi sorunu yoktu, sadece hamile olunduğu öğrenildiği takdirde bırakılmalı demişti saraçoğlu. yine de sen kendin bizzat araştırmadan hareket etme. kendi gözün görsün kulağın duysun canım. geçmiş olsun tekrar inşaallah. yapışıklı sorunun yoktur. benim de adetim en fazla 3 gün gelir sonra nerdeyse kesilmiş hale gelirdi...

oy canım benim bi gün sonra oldu temiz oldu :) sen kendine dikkat et bu arada :) çoook öpüyorum Allah a emanet ol ecrinim

hadi gözünaydın, çok sevindim senin adına. geçmiş olsun, daha da endişe olmasın inşallah.

çişini yapmış boşaltmış demek hee, yaramaza bak sen

hamdolsun selam çok teşekkür ederim. amin amin inşaallah. evet boş durmuyor benimki :))))

Allah ım bir daha nasip eder inşaallah gökçem sağlıklı sıhhatli bir şekilde... sen iyi ol yeterki... Allah korusun ya herkes ayrı bişey söylüyor ama ilk defa duydum folic asidin öyle bişeye sebep olabilecğini inşaallah yoktur öyle bir şey nerdeyse hepimiz içtik. Allah korusun.

ben kürtajdan sonra ilk adetimi ya 32. günde ya 35. günde olmuştum o yüzden hiç stress yapma kiminde daha önce geliyor kiminde daha da sonra önemli olman stress yapmamak. ilk adetten sonra da kontrole gittim. ikinci adetten sonra da korunmayı bıraktık. ama önemli olan dr unun sana söyleyecekleri muhakkak ki hepimizin bünyesi farklı. folic aside de galiba ilk adetten sonra başlamıştım tam hatırlayamıyorum. Allah a emanet olasın...

karamsaar çok sevindim canım Allah ım şansını bahtını açık etsin inşaallah. aay Allah ım bizlere de yaşatsın mutluluğu yaşamayı inşaallah. ikinizi de çok öpüyorum maşaallah maşaallah

canım ben folik asiti bıraktım çok acıkıyorum kilo alıcam diye, korunma olayına gelincede dr lar 3 ay diyende var 6 ay korun diyende ne yapmak lazım bilmiyorum. kpss var doğumum tam o zamana denk gelir olursa diye ben 6 ay bekleyim diyorum ama kısmet. çok geçmiş olsun canım tekrar, ben hiç test yaptırmadığım için tedirginim aslında aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum Allah korusun =(

canım gözün aydın Allah mutluluğunuzu yarım bırakmasın inşallah çok sevindim.inşallah herşey yolunda gider.

ay ne güzel demişin cnm o kokuyu koklamayı bekliyorum ben de sabırsızlıkla,bütün evlere o kokudan yayılsın inş tez zamanda

evet sancım vardı benim. çok hafif karnım ağrıyordu, gittim sancı çıktı nstde. açıklık da var, 40. haftadasın riskli olabilirsin yatırıyoruz dediler yatırdılardı.

40 hafta bugün doldu benim de bugün muayenem vardı doktor alttan muyene etti açıklık hala 1 cm ve hafif sancımda vardı,adet sancısı gibi, bir de incelme ve yumuşama var dedi doktor hafiften nstde de sancı çıktı,şimdilik açılmanın artmasını bekliycez dedi 3 güne bir kontrol var eğer açıklık 3 cm olursa suni sancı deneyebiliriz dedi, bu şekilde kontrol altında 10 gün daha bekleyebilirz ama hiç bir gelişme olmazsa mecburen sezeryan dedi,inş bir sıkıntı olmaz bebeğim için

tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün güzelce anlatmışın Allah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu

40. hafta dediğiniz 39 + lar mı oluyor yoksa 40 + lar mı hani mesela ben sağlık ocağına gidince 22 + 2 yim dediğimde yani 23 haftalık diyolar da karıştırıyorum ben bu 40 haftayı

ya kızlar 40.haftayı doldurdum benden hafif kahverengimsi bir akıntı geldi şimdi,bu acaba nişan kanaması dedikleri şey mi,nette doğumdan 24 saat önce ya da 2 gün öncede gelebilir yazıyor bu durumu yaşayanlar var mı??

Son düzenleme:

sessizçekimsesizce canım sana dedikleri gibi 23+1 olunca da 24 haftalıksın dıyecekler cunku 23 bıttı 24.haftanın içindesin demek

muhtemelen 40.hafta dedikleri de 39+ dır cunku hamıellık takvımınde de o sekılde belırtıyor sanırım doğrsu o

şekepare:26::26: hiç fikrim yok deneyimi olanlar yaşayanlar yorumlasın bakalım inş sağ salim doğurrursun bizde heyecanla bekliyoruz eli kulağındadır miniğin...

bizde 17 haftalık oluyoruz çok şükür hareketler hissedilir mi bu haftada doktorum 20.haftada dedi ama bıkac gundr sürekli olmamakla beraber pıt pıt bişey oluyo ama bağırsak mı bebek mi anlamadm

muayene nasıldı ? acıdı mı ? bir de normal doğuma müsayitmiymiş çatın ne dedi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…