Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bitki cayin hamilelikte cok icmemek gerekirmis diye duydum ama dogrumu bilmiyorum. bunum maddiyatla ilgisi yok yatak odasinin yarisini annem verdi zaten epey tuttu yani hediyelerini vermis oldular. Ben annemle bikac gun once siteden alacKlarimi gosterdim oda bgn ikinci el magaznda gezerken gorup almis. Benim okadar para vermemi istemiyor annem herseyden tasaruf etmeye bakar gereksiz buldugu icinde 40 euro tule vermemi istemedi ikinci el aldi. Insanin ilk cocugu heves var yeni olsun istiyo hersey ki ben ikinci el esya kullanmayi sevmiyorum Rabbim dusurmesin muhtac birakmasin ama kullandigim seyi ben eskiticem temiz temiz kullanicam. Bende ilerleyen bisey yok sadece cok titizim bu onlari rahatsiz ediyor. ama bu sekilde evde gelip tantana cikarmalrina cok darildim yine babam uzuldu agladigima kizim ben senin iyilgini dusunuyorum bu normal insan hareketi degil diyor hic bakmadim bile yuzune oda oyle morali bozuk gitti. Aman moralimi alt ust edip gittiler zaten bunalmis duruyorum

Son düzenleme:

çokk haklısın ben ameliyat masasından kaçacaktım

haklısın be bacımmmm bizim adam benden beterrr drdan çıkmadan hemen tlfnundan birsürü araştırma yapıp sorduu zaten opsesifff birde bu durum çıkıncaaa gelde irdelemeeee uff uff bakalımmm :) çok sağolasın bacım güzel yorumların içinnn

Önceki kadınlar annelerimiz babaanelerimiz teyzelerimiz kac düşük yapmıs kac kurtaj gecırmıs ama sornasında hepsının fazlasıyla (7-8 e kadar) çocukları olmus seni yıpratmalarına(maddi&manevi)izin verme
dimi yaaa nasip kısmettt
çok sağolasın bacımmmm AMİİNNN demekden başka bişeyyy gelmiyor eldennn bakalım hayırlısını versin rabbim herkesee bizlerede
inşallahhhhh bacım bakalımm inşallah sadece zamannnn dua ile geçen bir zamannn

Geçmiş olsun canım...
çok sağolasın bacımmm

oh oh iyi olmana sevindimmmm öyle ruh gibi okuyupdaaa slmsız gitme be bacım iyice şüpheci oldukkk allah muhafazaaa korkuyoz biri uzun süre cvb yamazyıncaa :) aman dikkat et kendine görüşürük bacımmm

gökçeemmm senin içinden gelen doğrudur inşallah diyorum.....
Rabbim inş.gönlünü ferahlatsın ..korkularından emin kılsın seni inş.korkularınla karşılaştırmasın bile.....
hadi bakalım güzel heberlerini alalım inşallah bacım
sessizcem bacım iyi olmana sevindim bacım iyi bak kendinede bebişedeeee :)

canım havalar soğuduğu için çok fazla olmasada yürüyüş yapmaya çalışıyorum arada da merdiven çıkıyorum,sabah akşamda adaçayı içiyorum doktorun tavsiyesiyle, ay amin inş çok sıkıntı çekmeden şu süreci atlatırız,dua etmem mi şimdi bile ediyorum

geçmiş olsun canım,streste olumsuz sonuçlar doğurabiliyor biraz akşına bırakmak gerek bazen ,inş rabbim sağlıklı bir şekilde o duyguyu tattırır sana da

Canım bol bol yürüyüş merdiven inip çıkma işe yarıyo diye duydum bir de hurma ye bolca Meryem süresini ve rad süresini oku inş kolayca olur doğumun

inş canım dua,destek ve önerileriniz için tşkler

kızlar dün akşam kasıklarıma yaklaşık 5 dk boyunca süren bir ağrı girdi böyle arada bir şeyler de batar gibi yürüyüş yaptım evin içinde ondan sonra geçti, en son kontrolde bebek kanala girmişti acaba biraz daha mı ilerlediği için böyle oldu ya da yalancı kasılmalardan mı ne dersiniz?

adaçayı rahim kasılmasını artırır, doğru demiş sana. kasılmaların artsın diye önerdi muhtemelen. hadi hayırlı doğumlar. inşallah bir avazda alırsın yavrunu kucağına. yürümen, son ana kadar çalışabilmen bence kolayca doğurabileceğini gösteriyor. benim ufaklık çok aşağıda yerleşmişti, ben çok zor yürüyordum, erken izne ayrılmak zorunda kaldım ve hep hareketsiz kaldım evde. istesem de yürüyemiyordum (( hayırlı haberlerini bekliyoruz.

gökçecim çok geçmiş olsun. umarım dermanı olan bir derttir. kendini çok yıpratma. özellikle araştırıp karıştırma. doktoruna güveniyorsan bırak doktorun halletsin. ben durumumu anlatmıştım, başka doktora bile gitmedim. ve bugün o gün, 8 kasım. gergin bekleyişten sonra kalp atışını duyduğumuz gün. sabah kalktım duygulandım, ağladım. şükrettim allaha. o isterse her şey oluyor inan, gerisi yalan. benim de genetik testlerim filan yapıldı, sonuçları nette aramadım bile. çünkü net doktor değil. habire olumsuzluğa sevkediyor insanı. sana da bunu tavsiye ederim. sakin kalıp doktora güven, kısmetinde varsa kucağına gelecektir elbet. uzun olur geç olur ama olacağı varsa olur.

valla arttı canım ya ilk kez dün akşam 5 dk kadar kasıklarımda kasılma oldu sabah akşam içiyorum. inş cnm sonucu da güzel ve kolay olur

valla arttı canım ya ilk kez dün akşam 5 dk kadar kasıklarımda kasılma oldu sabah akşam içiyorum. inş cnm sonucu da güzel ve kolay olur

valla seninle bende heyecanlanıyorum yazdıklarını okuyunca şekerpare :)

bende sabırsızlanıyorum o günler için bu deneyimi yaşamak istiyorum

valla seninle bende heyecanlanıyorum yazdıklarını okuyunca şekerpare :)

bende sabırsızlanıyorum o günler için bu deneyimi yaşamak istiyorum

ay canım benim ne güzel valla zaman çok çabuk geçiyor ya daha başındasın ama merak etme zaman nasıl geçti bitti anlamıyorsun sen de yaşayacaksın inş hele bu son haftalar daha bir heycanlı ya her an olabilir hissi var içinde hep, bir de artık diyorsun doğsa da sevsem bebeğimi öpsem koklasam mis gibi ,rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu inşşş şu mübarek cumada aminnnnnnn

elvancım, annene kızma. sen idil' in eşyalarını görsen kahrından ölürsün o zaman. ben kızıma çok az yeni şey aldım. bir tanıdığımızdan, eşimin akrabalarından bir sürü eşya, giyecek aldık. hepsini de yıkadım kullanıyorum. bu kadar pimpirikli olma. yıkarsın kullanırsın, eskiden bütün bebekler birbirinin eskisiyle büyürdü, bundan korkacak ne var? endişeni, temizlik tutkunu anlıyorum ama sana zarar vermesine izin verme. düşündüğün şeylerin sonu yok, obsesyona varıyor sonu, takıntı oluyor yani. bak benim de ellerimin üzeri çatladı yıkayıp durmaktan, ilk başta enfeksiyon geçirince sürekli yıkamak zorunda kaldım, o zaman çatladı, daha da düzeltemedim. meme ucu kremini sürüyorum arada bir, o iyi geliyor. ve azaltmaya başladım ellerimi yıkamayı. çocuğun mikroba da ihtiyacı var. eşime bir komşu demiş hatta, tanıdıklarının bir çocuğu fazla hijyenden ölmüş, temizliği abartmayın demiş. tabi bunu eşim mi uydurdu beni frenlemek için bilmiyorum ama bana mantıklı geliyor. geçen doktor da söyledi tvde. eskiden bu kadar kimyasal temizleyici yoktu insanlar pislikten ölüyor muydu, yararlı mikroplar var onları da öldürmemek lazım dedi.

Akrabamdan olsa kullanirim bildigim insan temiz kullanilmis kaynarda yikarim kullanirim hatta kuzenimden oyle bikac tulum aldim ama kimin kullandigini bilmedigim birseyi kullanamam. Mikrobun oldureceginden korkmuyorumki rahatsiz ediyo beni pis hissetmek. Ama dedigim gibi gececegine inaniyorum bi ayaklanip evimi temizlesem bitecek hepsi ins

hadi bakalım seninde az kaldııı bol bol yürüyüş yap bakalım bacım allahım sağlıcakla kucağna almayı nasip eylesin

evet yaaa sizinki çok etkileyici bizi öyleee bir mucize yaşatmadı rabbim inşlh sonrasında güzel mucizeler veriri diyorum bacımmm ... cadı prensesi öpüyorummm

elvan uzun süre temizlik falan yapamayacaksın, hele de sezaryen olursan. ilk günler çok zor olacak, o yüzden umudunu temizliğe bağlama derim ben bizim aldığımız kıyafetlerin çoğu tanımadığım birinden, kaynatmadım bile yıkadım 30 derecede kullanıyorum idil yaşıyor hala ve hasta olmadı çok şükür bebek eşyası bu ne kadar pis olabilir ki?

Hopefor canim nasil gidiyo iyisin ins

sessizcemm buyuyorsunuz cok sukur her gecen gun :) nasil geciyo toparlanabildinmi biraz daha

iyiyim canım çok şükür. kızlar gibi ben de merak etmeye başlamıştım seni iyi oldu sesini duyurduğun :)

iyi çok şükür zealea, şimdilik çok uslu :) ara da bir hatırlatıyor kendini :)
senin keyfin yerinde babacığın yanında... terlikti ayakkabıydı adama çok eziyet çektirmemeye çalış :))))

hazal hem sana hem de eltine çok geçmiş olsun. Allah yardımcısı olsun...

sağol canım.. çok şükür randevu ii geçti 1 ay doğum kontrol hapı kullanacağım.. sonra yine bir kontrole gideceğim..
bu arada eşimde kendine sperm testi yaptırdı.. çok şükür onda da her şey normal çıktı bakalım inşallah her şey güzel olacak..

kızlar bir şey sorcam bu soğan kabuğu suyu falan nedir anlamadım?? :44::44:

canım soğan kabuğu değil soğanın kendi suyu... hamile kalmayı kolaylaştıran bir kür (ibrahim saraçoğlu)

kızlar 17. haftadayız çok az hissediyorum hareketlerini hatta bazen o pıt pıtları bile hissetmiyorum normal mi

kızlar 17. haftadayız çok az hissediyorum hareketlerini hatta bazen o pıt pıtları bile hissetmiyorum normal mi

oyy oyy maşallah :) hareketleri başladı mı benim 5. ayda ilk kez hissettim :) göz seğirmesi gibiydi 15 gün sonra da hareket etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…