Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

gökçecim bak gördün mü test fiyatları verdiğin meblaglar benı haklı cıkartıyor sperme vucudnun tepkı vermesıyle kromozom bozuklugunun ne ılgııs var canım? Ben de kabarmıyorum ama oguruyorum bende tepkılıyım o maddeye :) kuzum bak ınan cok gereksız korunma surecı dogru ama sankı defalarca kalbı durmus bebekler nedenıyle kurtaj olmussun gıbı bu muamele cok sacma mılyonlarca sperm var kalıtesız bı sperme ya da kalıtesız yumurtaya denk gelmıs olması cok muhtemlen ya da sonradan gelısen bı anomalı sebebıyle kalbın durması ...Herseyın takdırı Allahtan kuzum tedbır almak ıyıdır ama bu kadar erken ve bu kadar felaket senaryoları bana psıkolojıyı mahveder gıbı geldı kı senı de cok uzmus lutfen sakın ol esınde sende yuz tane tahlıl yaptrmayın canım nolur soyledıklerımı yanlıs anlama harıcten gazel okuyor akıl verıyor deme buradakı herkes onemlı benım ıcın ve yazdıklarını gorunce uzuldum cunku bızzat bende aysadım ama tek bır tane test yaptrmadım ve bılmıyorum sebebını...Ama cogu doktor yuksek ıhtımal kromozm bozuklugu dedı vucut kabul etmemıs dedı

Önceki kadınlar annelerimiz babaanelerimiz teyzelerimiz kac düşük yapmıs kac kurtaj gecırmıs ama sornasında hepsının fazlasıyla (7-8 e kadar) çocukları olmus seni yıpratmalarına(maddi&manevi)izin verme

KLN bebeğin hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah

hazal eltine üzüldüm Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın başı sağolsun inş kısa sürede toparlanır Allah sabır versin

elvaaaaannnnnerdesin nasılsınız minikle sen?

zealea babacıgın ıcınn gozunaydın kuzum

sessizcekimsesizce sen etaylı ultrason yaptrcak mısın ya da YAPTRDIN MI?

canım arkadaşım ne desem de seni rahatlatır acını hafifletir bilemedim.rabbimin sınavları ne büyük ve ne acı.dayanmak katlanmak çok zor.Allahım yeniden sağlıklı sıhhatli bir şekilde gebelik yaşatsın ve sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.inşallah diğer sonuçların temiz çıkar.cani gönülden dua ediyorum.kendine iyi bak.

gökçem aklına devamlı kötü şeyler getirme canımm.. dua edelim hep birlikte.. Rabbim herşeyi yoluna sokar inşallah.. O dilerse olur..
üzülme derdi veren Allah dermanınıda vermiştir.. öpüyorum seni çoookk

Geçmiş olsun canım...

Canim benim tecrubem yok ama bol bol yuruyus yapan arkadasim vardi yinede 2 hafta gec dogurdu suni sanciyla vaktini bekliyo yani sen yinede yuruyusunu yap kolaylastirirmis diye duydum cok, ama senin daha 2 haftan daha var sanirim daha ne olacagi belli deglki baslaybilirde.
Adacayini ben dusuklerimde icmstim iyi getiriyorlardi ici temizlermis diye ama acikligia yardmci olurmu bilemem. Ins saglikli kolay bi dogumun olur dogum aninda bizlere dua etmeyi unutma Rabbim bebisini saglik sihhatle kucaklamayi nasp etsin darisi hepimize ins

Burdayimm okuyorum sessizce. Bu aralar ruh gibiyim hicbirseye halim yok surekli uyuyorum yorgunlugum hic gecmiyo sanki 1 aydir uyumamis gibi yatmaya devam cok sukur iyiyiz. Bu yorgunluga sebepte havalar biraz hava erkenden karariyo sogukkkk biliyosun bi ara konusmustuk msnde bunlari boyle havalarda yorgun hissediyorum kendimi sen napiyosun baban hosgelmis hasret gider bolca iyi bak kendine

Iyiyim ben cnm Allah razi olsun. Uzuldum yasadiklarina, imtihan dunyasi bencede kizlar hakli hemen en kotuyu dusunmeyin, biliyosun bicok kisi burda dusuk yapti benimde 2 kez dustu doktorlar sagliksiz gebelikti dedi hep cok sukur dusuk yapip sonradan saglikli evlatlari olan cok kisi var. Tedbirli olun ama takdir Allahtan inancinizii kaybetmeyin Rabbim yar yardimciniz olsun gonlunuze gore nasip etsin ins cnm

Cnm iyiyim cok sukur deminde yazdigim gibi yatiyorum surekli iste.
Sen nasilsin bidahaki kontrolde cinsiyet kesinlesir artik haber verirsin bizede Nasil geciyo hamileligin Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ins dikkat et bebisle kendine

Hazal cnm Rabbim guc sabir versin eltine.. Rabbim tekrar saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin ins eltine

Son düzenleme:
Hopefor canim nasil gidiyo iyisin ins

sessizcemm buyuyorsunuz cok sukur her gecen gun :) nasil geciyo toparlanabildinmi biraz daha

gökçeemmm senin içinden gelen doğrudur inşallah diyorum.....
Rabbim inş.gönlünü ferahlatsın ..korkularından emin kılsın seni inş.korkularınla karşılaştırmasın bile.....

Maşallah Allah analı babalı büyütsün nice güzel seneler geçirin inş yavrunla
geçmiş olsun canım hem size hem de eltine çok zor olsa gerek kimseye yaşatmasın Rabbim
tebrikler sağlıklıca kucağına al inş miniğini

baktım eski yeni herkes burda keyifler de iyidir inşallah :))))

hepimiz için hicri yeni yılımız kutlu olsun hayırlara vesile olsun inşaallahh :)))

öpüyorum hepinizi
senin de kutlu olsun aylardan aşureeee gelsin aşûreler :)

Benim de bi hafta sonra 5 ay bitecek inş ben şuan normal düşünüyorum ama gittiğim dr seZeryanı destekliyo bu durum korkutuyor beni düşünmemeye çalışsam da aklıma geldikçe korku endişe kaplıyo içimi hayırlısı olsun inş
ben korkudan sez oldm bi şekilde geçioo acısı
ama 2, bebek mi çok zor
bunu neden yazdın ki sezeryanın zorluğundan mı yoksa başka bi nedenden ötürü mü ?
kızlar bana da dua edin ya son 2 haftaya girdik zamanını bilmediğim büyük bir süprizi bekler gibi bekliyorum bebeğimi, bu arada ne tavsiye edersiniz doğumla ilgili?

Canım bol bol yürüyüş merdiven inip çıkma işe yarıyo diye duydum bir de hurma ye bolca Meryem süresini ve rad süresini oku inş kolayca olur doğumun

Bence gerek yok 1 ay kullandıktan sonra tekrar gidersin aynı Dr a geçmiş olsun ne güzel acı sızı olmadan anlatmışın muayeneyi inş kistin de geçer hayırlısıyla gelir meleğin
canım umarım ciddi bi sorun çıkmaz nette çok araştırma yapma her şeyin abartılmışı yazıyo dualarım seninle inş hayırlısı olsun hakkınızda
canım benim yaşadığım yer küçük olduğu için detaylı var ama perinatoloji uzmanı yok o yüzden Dr üçlü test sonucuna baktı iyi çıktığı için gerek duymadı detaylıya yaptırmadım istersen şu şu illerde yaptırabilirsin dediler ama gitmedim
Hopefor canim nasil gidiyo iyisin ins

sessizcemm buyuyorsunuz cok sukur her gecen gun :) nasil geciyo toparlanabildinmi biraz daha

Canım grip olmuştum geçti ama yorgunluklar başladı sanırım şimdiye kadar hiç yorgun hissetmiyordum kendimi ama bu hafta zor geçti benim için ... Hala her tarafım ağrıyo haftasonu gelsin diye bekliyorum :) sen napıyosun nasıl gidiyo

çook korkuodmm ama geçti demek istedim canımmmm

Sessizcem Allah guc versin ins cnm gecmis olsun dikkat et burdada asi varmis grip icin hamilelikte ama vurulmadim ilaclardan pek hoslanmiyorum zaten turlu turlu ilac kullandm hamileligimde.
ben nasl gitsin yatiyorum iste moralim bozuk kendimi aptal gibi hissetmeye basladim annemlerle cekistim ikinci el bebegin odasina yatak etrafina tul almis(ne gerek varmis yenisine okadr para vermeye) benimde huylandigimi biliyor asiri titiz oldugumu biliyor dediki yeni paket kullanilmamis her halinden belli kullanilmis oldugu ayrica hosuma gitmedi pijamama surunce ben dellendim tabi babamda bagirip cagirmaya basldi dogumdan snra psikyatriste goturceklermismis acaip sinirlerim bozuldu insanlar evlerinde hayvan besliyo ayakkabilariyla giriyo turlu turlu seyler ustume surulmesinden rahatsizlanmam delilikmis sinirlerim bozuldu cocuk gibi agliyorum saatlerdir. Bende boyle olmaktan mutlu degilim ama boylemi yapilmasi gerekir. Herneyse boyle iste

Ben de vurulmadım bana da gereksiz geldi ıhlamur çok iyi geliyo bana çok faydası oldu, ailen de Keşke almasaymış Dicem maddi durumlarını da bilmeden yorum yapmak istemedim acaba maddi açıdan sıkıntı mı var torunlarına bişey almak istediler Dicem ama pek mantıklı gelmedi bana. Bence verdiğin tepki normal yani ben de olsam ben de huylanırdım kaldı ki biz bebişlere yeni bişeyler aldıktan sonra onları evde yıkayıp ütüleyip kullanıyoruz 2, el bilmiyorum benim de içime sinmez. Bebiş Allah'ın izniyle bi doğsun bakalım belki de onla uğraşmaktan bu tür şeyler aklına gelmicek kendini de üzme niye aptal diye düşünesin ki olabilir benim bikaç ark da bazı konularda titizler bu aralar çok duydum bu tür takıntılar sadece pekiştirme ilerlemesin dikkat et olmazsa kendi isteğinle gidersin Dr a zaten sen bilinçlisin baktın fazla ilerledi gidersin takılma çok sen şuan sadece pozitif olmaya bak bebişler anne psikolojisinden çok etkilenirmiş

Son düzenleme:
çook korkuodmm ama geçti demek istedim canımmmm

bu ara aklımda doğum konusu var ya ayrıntı düşünüyorum her şey beni korkutuyo bazen de diyorum ki Allah'ın bize verdiği o kadar çok gün arasından sadece 1 gün acı çekeceksin ne düşünüyosun :) ama sonra tekrar düşünmeye devam ediyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…