Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sela nasılsın idilimiz nasıl? baya kendine gelmiştir artık dimi, yüzü gözü oturmuştur.

sağol teyzesi. gayet iyi şükür. bazen çok huysuz oluyor, bazen çok uslu. bugün mülayim günlerinden birindeyiz sen nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik? oğlun olacakmış, sağlıkla kavuşun.

gözünaydın, allah analı babalı büyütsün.

saol canm teşekkürler isteyen herkese inşallah darısı

bende soğan suyu ile hamile kaldım

saol canm teşekkürler isteyen herkese inşallah darısı

bende soğan suyu ile hamile kaldım

ben sonu benzemesin ilkinde çok faydalanan olduğunu bildiğim için yapmıştım, kürtajdan sonra bir zararı olur mu ki diye içmedim, . bu arada hayırlı uğurlu olsun. Allah ömrünü uzun ve hayırlı eylesin inşaallah

sağol teyzesi. gayet iyi şükür. bazen çok huysuz oluyor, bazen çok uslu. bugün mülayim günlerinden birindeyiz sen nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik? oğlun olacakmış, sağlıkla kavuşun.

oy maşaallah maşaallah. tripler başlamış şimdiden :) elhamdülillah iyiyim selacım evet sağolasın amin. her anlamda sağlıklı sıhhatlı hayırlı bir şekilde gelsin diye dualarımız...

Son düzenleme:
Kızlar vajiden sonra hamile kalanlar grubuna +1 inş :):):)

Rabbim yüzlerimizi güldürüp evlatlarımızı sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin inş :)

Hopefor ablam iyi haberlerini okuyunca çok mutlu oluyorum :) Oğluşunu bizim içinde sev okşa olur mu

baharrrrrrrrrrr hamile misin

sağol ablammm benim de gözüm hep seni arıyor. inşaallah baharım inşaallah

baktım eski yeni herkes burda keyifler de iyidir inşallah :))))

hepimiz için hicri yeni yılımız kutlu olsun hayırlara vesile olsun inşaallahh :)))

öpüyorum hepinizi

Evet ablam hamileyim :):)

Korku sevinç hepsi bir arada

evelde kaç gündür aklımdasın. özelden yazcam ama hep bişey çıktı yazamadım naptın diye, baharım çok sevindim canımmmm Allah ım hayırlısıyla birlikte tamamına erdirmeyi nasip etsin inşaallah. o bir arada olan şeyleri o kadar iyi anlıyorum endişelerini o kadar iyi anlıyorum ki Allah a sığın baharım inşaallah bu kez güldürsün Rabbim yüzümüzü.

baktım eski yeni herkes burda keyifler de iyidir inşallah :))))

hepimiz için hicri yeni yılımız kutlu olsun hayırlara vesile olsun inşaallahh :)))

öpüyorum hepinizi

evet az önce aynı şeyi ben de düşündüm. çok şükür :)
amin canımm amin biz de seni öpüyoruz. bak ne güzel bir haber aldık. bu ara aldığım üçüncü güzel haber Allah ım arttırsın inşaallah

gözünaydın, allah analı babalı büyütsün, sağlıkla kucağına versin.

gözünaydın, allah analı babalı büyütsün, sağlıkla kucağına versin.

Saolasın canım amiiin inş :)

bir anne adayı daha:))) sıradaki baharmış hopeforüm

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...darısı bebek isteyenlerin başına

Amiiiiiin :)

İnş.burada bu güzel haberleri ard arda alırız :):)

merhaba arkadaşlar bende 5 aylık hamileyim 10 aylık vajiden sonra. doğum yaklaştıkça da korkum artıyo. sezeryan düşünüyorum ama nornalde istiyorum yapabileceğimi bilsem. korkum alttan muayene. sezeryanda o olmaz diye sezeryan düşünüyorum aslında. doğum yapanlar yada yapacak olanların bu konu hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirmiyim ?

ben korkudan sez oldm bi şekilde geçioo acısı
ama 2, bebek mi çok zor

merhaba canım ben de hiç alttan muayene olmadım ve yapabilir miyim ben de bilmiyorum ama normal doğum istiyorum kısmet olursa son ana kadar belli olmuyor çünkü,gerekli olan biraz sabır ve sancılara katlanma gücü umarım o gücü buluruz kendimizde ,bir şekilde muayene olmamız gerekecek zaten inş rabbim kısmet eder normal doğumu hayırlısı bakalım

kızlar bana da dua edin ya son 2 haftaya girdik zamanını bilmediğim büyük bir süprizi bekler gibi bekliyorum bebeğimi, bu arada ne tavsiye edersiniz doğumla ilgili?

kızlar bana da dua edin ya son 2 haftaya girdik zamanını bilmediğim büyük bir süprizi bekler gibi bekliyorum bebeğimi, bu arada ne tavsiye edersiniz doğumla ilgili?

eğer normal doğuma tam cesareti yoksa hiç uzatma sezaryen ol derim. ben 2 gün sancı çektim, defalarca tuşe yedim, rahim açılmadı, stresten sancım kesildi. sonunda bebek sıkıntıya girdi acil ameliyata alındım. hiç gerek yokmuş dedim sonrasında. ilk gittiğim gün hemen sezaryen olsaydım belki de bu kadar yıpranmazdım. çok üzüldüğüm için hala doğum hikayemi paylaşamadım burada. kararı verecek olan sensin. hala keşke normal doğum olsaydı diyorum ama kısmetimde yokmuş. birisi 2. bebek düşünmem demiş, ben de o kadar acı çektim ve zorlandım ki 2. bebek düşünmüyorum açıkçası hep 2 bebeğim olsun isterdim, yaşadıklarımdan sonra vazgeçtim. sancıdan hiç korkma bence, benim sancılarımın şiddeti adet sancıma bile yaklaşmamıştı.

zor bir doğum süreci yaşamışsın canım ya (ben de cesaret var gibi hissediyorum, bir de nasip olursa eğer 3 çocuk istiyoruz o yüzden normal yapmak istiyorum rabbim yardım eder inş

zor bir doğum süreci yaşamışsın canım ya (ben de cesaret var gibi hissediyorum, bir de nasip olursa eğer 3 çocuk istiyoruz o yüzden normal yapmak istiyorum rabbim yardım eder inş

SON GÜNLERDE DOĞUM YAPAN ARKDAŞLARIM NORMAL YAPTILAR bu çok cesaret veriyor ve hepsinin ağzından çıkan hamilelik süresince kendini normal doğuma hazırlamak psikoloji çok önemli diyorlar bir de en önemlisi normal doğum yapanalrın hepsi çok fazla yürüyüş yapmış etkisi çok büyükmüş bir tehlike yoksa yatman gereken bir durum vs bol bol yürümeli insan ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…