Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

cnm hayırlı olsun cokkkkkk sevindimm senin adınnaaa=))))

ÇOK SAĞOL BACIMMM aminnnnn herkes hayırlısıyla yavrusuna kavuşsun :)

sağol bacımmmmm şoktayımmm hala

evrimcimmmm bacım çok sağollll :)

canım çok sevindim.rabbim kucağına almayı nasip etsin balım.sen sevin moralini bozma.inşallah güzel haberler alırsın kadın doğumcudan.hadi bakalım tam bir aile oldun.bizde teyze
minaa çokçok sağolll bakalım birsürüüü teyzemiz olacak

amin herkesinnn bebişini allahım korusunnnn :) çok sağol bacımmm SENDEEE NE GÜZEL YENER YENMEZZZ HAMİLE KALMIŞIN HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN BACIM

BAKALIMMM ARTIK HAYIRLISIII

:) Bu sezonnn bayaaa hamile var deseneee yazaaa drlar baya çalışacak :)

Canım hopeforu aradıysan beni de bilgilendir olur mu
hopeforcum yazmış gerekeni. bizde şimdi konuştuk çok şükür o da iyiymiş

Gokceeee hadi hayirli olsun Allah saglikla sihhatle kucaginiza almayi nasip etsin cok mutlu oldum dikkat et kendine :))
bacımmm seninde sayılı günlerrrr allahım bir çırpıda bebişini kucağna almayı nasip eylesin

sağol bacımmmm çok sağol bakalım bir süreççç neler getiriri götürürü bilinmez

GÖKÇEMMMMMM COK SEVİNDİM CNM ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN BEBEĞİN TUTUNSUN SANA KENDİM HAMİKEYMİŞ GİBİ SEVİNDİM VALLA GÖZÜN AYDIN CNM
hazalım bacımmmm rabbim sanaa bu duyguyu en erken tarihte yaşatsın hep aklımdasınnn

sağol bacımmm benimde tam 5 testtt ziyan olduuu aynı günn yaptığım testlerdee tek çizgi iken en son eczacının dediği sabah ilk saatlerde yap ve derken bu durummm
cnm hayırlı olsun cokkkkkk sevindimm senin adınnaaa=))))
yaren bacımmm hayırlısı ile sende kucağna alırsın inşallahhh

hepinizden allah razı olsunnn bacılarım...BUGUN TIP MERKEZİNE VE KADIN DOĞUMCUYA GİTTİK ÜSTTEN VE ALTTAN ULTRASONLA BAKTI VE rahim duvarı kalın baya iyi ve şurda ufak bir olması gereken yerde bir görüntü var ama henüz çok ufak dedi.. kan testinde değer 760 çıktı nedir ne değildir bilemmemmm haftaya tekrarr gidecezzz bakalımmm...

şimdi acaba psikolojikmi yoksa normalmii hiç doymuyorum hiççç
yemeği yerken acıkyorumm
anormallik bende mi?
bakalımmm çok sağolunnn allah razı olsun hepinizdennn

Gökçe çoooooooook sevindim MEVLAM sağa salîm kucağına almayı nasîp. Eder inşşşşş...

Son düzenleme:
Gökçe çoooooooook sevindim MEVLAM sağa salîm kucağına almayı nasîp. Eder inşşşşş...
AMİNNNNN BACIMMM herkese nasip etsin allahım.... ama çok çok ufak ve uzun süreçler var bakalım hayırlısıyla neler olucakkk

hayırlı olsun canım darısı isteyen diğer arkadaşlara tez zamanda inş

kızlarrr içimde bir daraltııı bir bunalma, sebepsiz ağlamak istiyorumm karnımmm kasılyor sankiiii offffffffff canım sıkılıyorrrr

Bebek bekleyenler hayirli olsun.gokce bacim herseyi pozitif dusun ki hersey olumlu olsun.uykusuzluga alismaya calisiyoruz yazamasamda surekli sizleri takip ediyorum dualarim sizlerle.insallah topikte herkes hamile kalir

kızlarrr içimde bir daraltııı bir bunalma, sebepsiz ağlamak istiyorumm karnımmm kasılyor sankiiii offffffffff canım sıkılıyorrrr

canım subhanallahi vebihamdihi çek bol bol aklına geldikçe ... bir de kasıkların ağrıyınca elini bebişinin üstüne koy önce salavat sonra ihlas suresini oku ... inşirah suresi de daralmaya çok iyi gelir.. sıkma canını hiç hayırlısını iste Allah tan

offfff yine hastalandım allahım ne kadar zormuş bu durum bebek istemeden önce hiç böyle üzüleceğimi tahmin etmezdim çevremde sürekli hamile haberleri alıyorum üç tane arkadaşımın bebiş haberini aldım onlar adına çok mutluyum ama kendi adıma çok üzgünüm üçü de istedikten sonra bir iki ay içerisinde hamile kaldılar of allahım imtihan mı bu imtihansa eğer ne olur beni fazla üzme ben o kara güçlü bir insan değilim yine de isyan etmiyorum halime şükretmem lazım beterin beteri var .........................

üzülme canım inş yakındır hayırlısıyla hamile kalman rabbim bazen bizleri sınıyor işte inş sabrının sonu salemet olur

gokcem sakin olumsuz seyler dusunme bebegini ve kucagina alacagin gunu dusun bide esin elini karnina koyup 99 kez ya mubdi ceksin bol bol dinlen.ltfen yorma kendini her firsatta dinlen

canım sıkma canını. içini ferah tut.rabbime dua et.
bizede dua et.
sağol bacım :) dualarımdasınızz

sağol bacım dün bolbol inşirah suresi okudummm evettt çok sağol

gokcem sakin olumsuz seyler dusunme bebegini ve kucagina alacagin gunu dusun bide esin elini karnina koyup 99 kez ya mubdi ceksin bol bol dinlen.ltfen yorma kendini her firsatta dinlen
sağol bacımmm...sende ne güzel nerdeyse haftaya alıcannn bebişi kucağına:)
dua et herkese duan kabul olurrrr inşlh bacım

selam kızlar ben bugun gordum burayı ben 7 yıllık vajınısmus kabusundan tam 1 ay oldu kurtulalı yasadıgım surec uzun ve yıpratıcıydı ve sımdı anne olmak ıstıyorum regl yenı bıttı ve cocuk ıstıyoruz bana tavsıyelerınızı yazarmısınız

rabit =) saglikla kavusmussun minigine. tebrik ederim.

kgokce ay en son yazdigimda zor tuttum kendimi, öyle icime dogmustu ki bence sen hamilesin yazacaktim hic huyum da degildir... umutlandirmak gibi olmasin diye sildim hehe müjdeyi palatmissin. ama ne kadar utangac bir mercimegin var öyle... cook gec göstermis kendini ikinci cizgi olarak. (ders olsun efendim, bakiniz sekil 1-a regli gecikmesinde durumunda bile utangac mercimekler oluyor, regliniz gecmeden erkenden teste abananlara duyrulur) kirmizi karti yemeden kimse oyun disinda degildir hehe. ayy cok sevindim ben bu iseee. sana saglikli ve mutlu 8 aylar olsun =))

hopefor, güzel haberlerine cok sevindim. hihi simdiden kipirdak yani =)) uu =))

tebrikler =))

sansina ilk tepki topigin pimpiriklisinden geliyor...

henüz 1 ay olmus yeneli, yendikten sonre gidip gitmedigini bilmiyorum ama gitmediysen ilk basta tam jinekolojik muayene... mümkünse pap smear testi...

folik asit kullanmaya baslaman lazim, ne kadar önce baslarsan o kadar iyi...

tsh hormonlarini kontrol ettirmek iyidir, tiroid bozukluklari gebelige engel olabiliyor.

gebelik durumunda kapildiginda tehlikeli bazi virüsler var... bunlarin bazilarina bagisikligimiz oluyor (cocukken asi olduysak ya da o hastaligi gecirdiysek)
kizamik, kizamikcik, su cicegi ve kabakulak antikorlarin var mi yok mu diye test... duruma göre asi ve 3 ay korunma süreci. ögretmenlik gibi bir meslek varsa ya da ailede ufakliklar varsa, bu virüslerle karsilasma olasiligi da artiyor.

(evcil hayvan besliyorsan, cig köfteden vazgecemem diyorsan) bir de toksoplazma hakkinda bilgilenmek lazim.

kolay gelsin, iyi sanslar

zealea ne tatlı kızsın sen ya bayılıyorum yorumarını okurken hihihiih

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…