Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar 6 günlük olan gecikmelerim vede 3 testin bomboş çıkması tek çizgi çıkması derken sabah ilk idrarla yapınca bariz belli çift çizgiyi görmekkk acaip bir duyguymuşşş meğer... öylekiii wc den içeri giremeyen o küçük test şimdi salon masamızınn üzerinde gayet büyük bir yer edindi amann ALLAHIM diyorummm :)

vel hasılll sabahh sabah sağlık ocağna gittimm ve dr bizim laboratuvarlar şuan 4 ekime dek bakımdaaa kan alsakda yanlış çıkma ihtimali var siz çift çizgiyi gördüysenizz kadın doğumcuya gidin ve kan yeterli değil belki bebek yanlış yere tutunmuştur belki dış gebeliktir vs. birsürü bişeyyy saydı banaaa heyecanla morall bozukluğu garip bir ruhtayım şuann inannın ailemden bile önce ilk sizeeee yazmaktayımmmm :KK66: işteee böyleee dersim var ve saat 17 edek dersde olucammm:KK43:
dr a gidemeyeceğimmm bakalımmm ne olucakkkk varmıdır bu şekilde olan.. dış gebelikde çift çizgimi olmakta yinee:KK16:

cnm hayırlı olsun cokkkkkk sevindimm senin adınnaaa=))))

CANIM YA SÜOPER ÇOK SEVİNDİM İNŞ SAĞ SALİM KAVUSURSUN BEBEĞİNE

Doktorlar her zaman her ıhtımalı soyler dıs gebelık mol gebelık su bu haklı olabılırler ama sen boyle ıhtımallerle kendını strese sokmadan beta hcg yaptrıp once kan degerıne baktır hayırlı olsun ıns guzel haberlerle gel
ÇOK SAĞOL BACIMMM aminnnnn herkes hayırlısıyla yavrusuna kavuşsun :)

Eneeeeeee kiz gokce gozun aydin bacimmmmm neguzel haber buuuu cok sevindim Rabbim tamamina erdirsin cnm benim. Bencede once kanina baktir sonra dogum doktorunu araa yaramazpisininde dedigi gibi her ihtimali soylerler. Artik dikkat etmelisin kendine cok yorulmak yoookk:KK20:
sağol bacımmmmm şoktayımmm hala

cANIM BENİM İNANAMIYORUM DOGRUMU ANLADIM HAMİLESİN YANİ ÇOK ŞÜKÜR NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM İNŞALLAH

HERŞEY YOLUNDA GİDER AMA MUTLAKA HABER ET BANA:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:CANIM ARKADAŞİM SEN ÇOKTAN HAKETMİŞDİN SENİ ÇOK SEVİYORUM
evrimcimmmm bacım çok sağollll :)

canım çok sevindim.rabbim kucağına almayı nasip etsin balım.sen sevin moralini bozma.inşallah güzel haberler alırsın kadın doğumcudan.hadi bakalım tam bir aile oldun.bizde teyze:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
minaa çokçok sağolll bakalım birsürüüü teyzemiz olacak

canım merhaba adetın daha cok yenı gecmıs bence doktora hemen gıtme bır hafta daha bekle gıtsende suan bebeğı gormen ımkansız sadece keseyı goruceksın ve sana yıne aynı seyı solucek 2 hafta sonra gel bebeğeı gorebılcezmı bakalım dıcek.sen tıp merkezıne gıt kan tahlılı yaptır 2 saat ıcınde sonuc cıkıo kanda zaten ıkmıssa kesındır hamılelığın canım.1hafta sonrada doktora gıdersın dayanamasan en azından keseyı gorurusun.bu gunlerde dıkat et kendını ama sakın ağrı bısey kaldırma yuksek yerlere uzanma bu gunler cok rısklı cunku canım kendıne dıkat edersen bebeısınede hıc bısey olmaz.bende vajınusmusu 21 hazıranda yendım ve hemen hamıle kaldım suanda 3 bucuk aylık hamıleyım.senınde bebeğını rabım korusun ıns gelısmelerı yaz buraya dularım senınle kuzum:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
amin herkesinnn bebişini allahım korusunnnn :) çok sağol bacımmm SENDEEE NE GÜZEL YENER YENMEZZZ HAMİLE KALMIŞIN HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN BACIM

ınternettede fazla arastırma yapma dıs gebelık mol gebelık vs bırsuru sey cıkar karsına bosuna kuruntu yaparsın hersey lcağına varırı canım.allah bebeğını koruyodur emın ol su anın tadını cıkarrr :KK16::KK16:
BAKALIMMM ARTIK HAYIRLISIII

Eneeeeee çok çok sevindimmmmm Allah tamamına erdirsinnn kötü düşünme ayrıca o Dr da ne kadannn pozitifmiş ya insan öyle der mi maşallah maşallah :)) Dr a git bi bakalım keseyi de görürsünüz belki oluşmuş olabilir 8-9 gün geçince karından görülüyor ayyy çok sevindim yaaa :))) bugün aldığım 2. Hamiş haberi görümce de hamileymiş :) hhehe ben de yaptığım ovu testlerini ve ardından yaptığım gebelik testimi komidinimin bir köşesinde saklıyorum :)))
:) Bu sezonnn bayaaa hamile var deseneee yazaaa drlar baya çalışacak :)

Canım hopeforu aradıysan beni de bilgilendir olur mu
hopeforcum yazmış gerekeni. bizde şimdi konuştuk çok şükür o da iyiymiş

sessizcem canıın aklında olduğunu bilmek çok mutlu edici :) ayrıca gökçeme de teşekkür ediyorum (zealea seni de unutmadım sorup soruşturanlar arasındaydın :)

çok şükür çok şükür sessizcem yine büyük tedirginlikle gittim ama bebeğimin sağlıklı olduğunu öğrendik, kalp atışlarını duyduk yeniden Allah ım ne ne güzel bir duygu. biliyorum ki burdaki bütün arkadaşlarım tadıcak Allah ın izniyle bu duyguyu... haftaya ikili test için randevu verdi üçlü testten daha fazla güvenilir dedi. ikili yüzde 85 üçlü ise yüzde 75 sonuç veriyormuş ona göre hareket ederiz dedi inşaallah Rabbim den duam büyük ümitlerle sevgiyle beklediğimiz bebeklerimiz sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar olurlar.
bana şurası başı şurası kolu şurası ayağı diye gösterdi ama ben seçemedim tabi heyecandan ama kıpır kıpırdı çok şükür hareketli görüyor musun dedi :) 11 haftalık dedi. dikkat etmeye devam dedi. galiba en azından 3 ay tamamlansın istiyor olsun iyi olsun da dikkat etmeye çalışırım ben. progestanı ve folikasiti kesti (ben içsem mi acaba diyorum folikasiti ) demir şurubu gibi bişey verdi küçük şişelerin içinde nasıl içicem bakalım :)

çok şükür Allah ıma her gidişim tedirginlik içinde oluyor ama çok şükür ki iyiyiz.

sen de lekelenme olmuş ama iyiymişsin çok sevindim inan seni o kadar iyi anlıyorum ki... şimdi nasılsın bebiş nasıl, cinsiyet heyecanı başladı mı ne kadarlık oldunuz? Allah ım hepimize sağlıklı hamilelikler geçirip tamanına erdirmeyi nasip etsin inşaallah. isteyen arkadaşlarıma da hayırlısıyla birlikte nasip etsin burada hepimiz kardeşş gibi olduk birbirimiz için kıskanmak şöyle dursun mutlu oluyor çok şükür.

canım çok teşekkür ediyorum kendine dikkat et Allah ım yüzümüzü hep güldürsün inşaallah görüşmek üzere
:KK16:

gökçe inanmıyorum en son konuşmamızda 3 günüm var diyordun iki gündür aklıma geliyordun ne yaptı ki diye, Allah ım inanmıyorum inşaallah inşaallah hadi bakalım.

valla dayanamadım okuyunca eşinin evde olmasını da göze alarak bir kez çağrı bıraktım dönerseen arayacağım diye ama dönmedin ya duymadın ya müsait değilsin.

aklına hiç kötü bir şey getirmemeye çalış. hareketlerine dikkat kızım yarın da hafta sonu nerde yaptırcan nasıl beklicen hepten meraklanıcaz valla. senin sevincini düşünemiyorum bile Allah ım hayırlısıyla birlikte nasip etsin inşaallah. habersiz bırakma bacıııııııııııııım
:KK16:
Gokceeee hadi hayirli olsun Allah saglikla sihhatle kucaginiza almayi nasip etsin cok mutlu oldum dikkat et kendine :))
bacımmm seninde sayılı günlerrrr allahım bir çırpıda bebişini kucağna almayı nasip eylesin

Canııımmm Gökçe'ciğim inan o kadar mutlu oldum ki anlatamam :KK34:

Sen bu mutluluğu çoktaaaan haketmiştin :):):) Rabbim çooooook güzel bir hamilelik ve çook tatlı senin gibi bilmiş :KK1: bir evlat nasip etsin sana inş :nazar: :nazar: :nazar:
sağol bacımmmm çok sağol bakalım bir süreççç neler getiriri götürürü bilinmez

GÖKÇEMMMMMM COK SEVİNDİM CNM ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN BEBEĞİN TUTUNSUN SANA KENDİM HAMİKEYMİŞ GİBİ SEVİNDİM VALLA GÖZÜN AYDIN CNM:nazar::emir_bebek:
hazalım bacımmmm rabbim sanaa bu duyguyu en erken tarihte yaşatsın hep aklımdasınnn

gökçecim tebrik ederim cnm hamileymişin ....:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bur arada doğum yapan arkadaşlarda varmış hepsine gözü aydın diyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ne olur benim gibi vajiyi yenmiş ama hala hamile kalamamış arkadaşlara dua edin lütfenn:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
sizin yerinizde olabiilmek için neler vermezdimm bilseniz:KK14::KK14::KK14::KK14:
nerdeyse umutlarım tükenmek üzere inş rabbim bizimde şuraya hamileyim yazmamayı nasip eder ..
benim 1 aydır geçiyo adetim ama test yaptım çıkmadı hemde 10 gün geçti 1 gün geldi bida gelmedi herkes kesin var dedi hiç böle olmamıştım çünkü çıkmayınca 2. testi yapasım bile yok artık içimden gelmiyooo :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: ne olur dua edin benim içimde
sağol bacımmm benimde tam 5 testtt ziyan olduuu aynı günn yaptığım testlerdee tek çizgi iken en son eczacının dediği sabah ilk saatlerde yap ve derken bu durummm
cnm hayırlı olsun cokkkkkk sevindimm senin adınnaaa=))))
yaren bacımmm hayırlısı ile sende kucağna alırsın inşallahhh

hepinizden allah razı olsunnn bacılarım...BUGUN TIP MERKEZİNE VE KADIN DOĞUMCUYA GİTTİK ÜSTTEN VE ALTTAN ULTRASONLA BAKTI VE rahim duvarı kalın baya iyi ve şurda ufak bir olması gereken yerde bir görüntü var ama henüz çok ufak dedi.. kan testinde değer 760 çıktı nedir ne değildir bilemmemmm haftaya tekrarr gidecezzz bakalımmm...

şimdi acaba psikolojikmi yoksa normalmii hiç doymuyorum hiççç
yemeği yerken acıkyorumm
anormallik bende mi?
bakalımmm çok sağolunnn allah razı olsun hepinizdennn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar 6 günlük olan gecikmelerim vede 3 testin bomboş çıkması tek çizgi çıkması derken sabah ilk idrarla yapınca bariz belli çift çizgiyi görmekkk acaip bir duyguymuşşş meğer... öylekiii wc den içeri giremeyen o küçük test şimdi salon masamızınn üzerinde gayet büyük bir yer edindi amann ALLAHIM diyorummm :)

vel hasılll sabahh sabah sağlık ocağna gittimm ve dr bizim laboratuvarlar şuan 4 ekime dek bakımdaaa kan alsakda yanlış çıkma ihtimali var siz çift çizgiyi gördüysenizz kadın doğumcuya gidin ve kan yeterli değil belki bebek yanlış yere tutunmuştur belki dış gebeliktir vs. birsürü bişeyyy saydı banaaa heyecanla morall bozukluğu garip bir ruhtayım şuann inannın ailemden bile önce ilk sizeeee yazmaktayımmmm :KK66: işteee böyleee dersim var ve saat 17 edek dersde olucammm:KK43:
dr a gidemeyeceğimmm bakalımmm ne olucakkkk varmıdır bu şekilde olan.. dış gebelikde çift çizgimi olmakta yinee:KK16:

Gökçe çoooooooook sevindim MEVLAM sağa salîm kucağına almayı nasîp. Eder inşşşşş...

Son düzenleme:
Gökçe çoooooooook sevindim MEVLAM sağa salîm kucağına almayı nasîp. Eder inşşşşş...
AMİNNNNN BACIMMM herkese nasip etsin allahım.... ama çok çok ufak ve uzun süreçler var bakalım hayırlısıyla neler olucakkk:KK16:

hayırlı olsun canım darısı isteyen diğer arkadaşlara tez zamanda inş :KK16:

kızlarrr içimde bir daraltııı bir bunalma, sebepsiz ağlamak istiyorumm karnımmm kasılyor sankiiii offffffffff canım sıkılıyorrrr :KK16:

Bebek bekleyenler hayirli olsun.gokce bacim herseyi pozitif dusun ki hersey olumlu olsun.uykusuzluga alismaya calisiyoruz yazamasamda surekli sizleri takip ediyorum dualarim sizlerle.insallah topikte herkes hamile kalir

kızlarrr içimde bir daraltııı bir bunalma, sebepsiz ağlamak istiyorumm karnımmm kasılyor sankiiii offffffffff canım sıkılıyorrrr :KK16:

canım subhanallahi vebihamdihi çek bol bol aklına geldikçe ... bir de kasıkların ağrıyınca elini bebişinin üstüne koy önce salavat sonra ihlas suresini oku ... inşirah suresi de daralmaya çok iyi gelir.. sıkma canını hiç hayırlısını iste Allah tan :KK66:

offfff yine hastalandım allahım ne kadar zormuş bu durum bebek istemeden önce hiç böyle üzüleceğimi tahmin etmezdim çevremde sürekli hamile haberleri alıyorum üç tane arkadaşımın bebiş haberini aldım onlar adına çok mutluyum ama kendi adıma çok üzgünüm üçü de istedikten sonra bir iki ay içerisinde hamile kaldılar of allahım imtihan mı bu imtihansa eğer ne olur beni fazla üzme ben o kara güçlü bir insan değilim yine de isyan etmiyorum halime şükretmem lazım beterin beteri var .........................

offfff yine hastalandım allahım ne kadar zormuş bu durum bebek istemeden önce hiç böyle üzüleceğimi tahmin etmezdim çevremde sürekli hamile haberleri alıyorum üç tane arkadaşımın bebiş haberini aldım onlar adına çok mutluyum ama kendi adıma çok üzgünüm üçü de istedikten sonra bir iki ay içerisinde hamile kaldılar of allahım imtihan mı bu imtihansa eğer ne olur beni fazla üzme ben o kara güçlü bir insan değilim yine de isyan etmiyorum halime şükretmem lazım beterin beteri var .........................

üzülme canım inş yakındır hayırlısıyla hamile kalman rabbim bazen bizleri sınıyor işte inş sabrının sonu salemet olur

gokcem sakin olumsuz seyler dusunme bebegini ve kucagina alacagin gunu dusun bide esin elini karnina koyup 99 kez ya mubdi ceksin bol bol dinlen.ltfen yorma kendini her firsatta dinlen

canım sıkma canını. içini ferah tut.rabbime dua et.:KK16::KK16::KK16:
bizede dua et.:KK16:
sağol bacım :) dualarımdasınızz

canım subhanallahi vebihamdihi çek bol bol aklına geldikçe ... bir de kasıkların ağrıyınca elini bebişinin üstüne koy önce salavat sonra ihlas suresini oku ... inşirah suresi de daralmaya çok iyi gelir.. sıkma canını hiç hayırlısını iste Allah tan :KK66:
sağol bacım dün bolbol inşirah suresi okudummm evettt çok sağol

gokcem sakin olumsuz seyler dusunme bebegini ve kucagina alacagin gunu dusun bide esin elini karnina koyup 99 kez ya mubdi ceksin bol bol dinlen.ltfen yorma kendini her firsatta dinlen
sağol bacımmm...sende ne güzel nerdeyse haftaya alıcannn bebişi kucağına:)
dua et herkese duan kabul olurrrr inşlh bacım:KK16::KK16::KK16::KK16:

selam kızlar ben bugun gordum burayı ben 7 yıllık vajınısmus kabusundan tam 1 ay oldu kurtulalı yasadıgım surec uzun ve yıpratıcıydı ve sımdı anne olmak ıstıyorum regl yenı bıttı ve cocuk ıstıyoruz bana tavsıyelerınızı yazarmısınız

rabit =) :nazar: saglikla kavusmussun minigine. tebrik ederim.

kgokce :KK62::KK62::KK62: ay en son yazdigimda zor tuttum kendimi, öyle icime dogmustu ki bence sen hamilesin yazacaktim hic huyum da degildir... umutlandirmak gibi olmasin diye sildim hehe müjdeyi palatmissin. ama ne kadar utangac bir mercimegin var öyle... cook gec göstermis kendini ikinci cizgi olarak. (ders olsun efendim, bakiniz sekil 1-a regli gecikmesinde durumunda bile utangac mercimekler oluyor, regliniz gecmeden erkenden teste abananlara duyrulur) kirmizi karti yemeden kimse oyun disinda degildir hehe. ayy cok sevindim ben bu iseee. sana saglikli ve mutlu 8 aylar olsun =))

hopefor, :nazar::nazar: güzel haberlerine cok sevindim. hihi simdiden kipirdak yani =)) uu =)) :nazar::nazar:

selam kızlar ben bugun gordum burayı ben 7 yıllık vajınısmus kabusundan tam 1 ay oldu kurtulalı yasadıgım surec uzun ve yıpratıcıydı ve sımdı anne olmak ıstıyorum regl yenı bıttı ve cocuk ıstıyoruz bana tavsıyelerınızı yazarmısınız

:KK52: tebrikler =))

sansina ilk tepki topigin pimpiriklisinden geliyor...

henüz 1 ay olmus yeneli, yendikten sonre gidip gitmedigini bilmiyorum ama gitmediysen ilk basta tam jinekolojik muayene... mümkünse pap smear testi...

folik asit kullanmaya baslaman lazim, ne kadar önce baslarsan o kadar iyi...

tsh hormonlarini kontrol ettirmek iyidir, tiroid bozukluklari gebelige engel olabiliyor.

gebelik durumunda kapildiginda tehlikeli bazi virüsler var... bunlarin bazilarina bagisikligimiz oluyor (cocukken asi olduysak ya da o hastaligi gecirdiysek)
kizamik, kizamikcik, su cicegi ve kabakulak antikorlarin var mi yok mu diye test... duruma göre asi ve 3 ay korunma süreci. ögretmenlik gibi bir meslek varsa ya da ailede ufakliklar varsa, bu virüslerle karsilasma olasiligi da artiyor.

(evcil hayvan besliyorsan, cig köfteden vazgecemem diyorsan) bir de toksoplazma hakkinda bilgilenmek lazim.

kolay gelsin, iyi sanslar

rabit =) :nazar: saglikla kavusmussun minigine. tebrik ederim.

kgokce :KK62::KK62::KK62: ay en son yazdigimda zor tuttum kendimi, öyle icime dogmustu ki bence sen hamilesin yazacaktim hic huyum da degildir... umutlandirmak gibi olmasin diye sildim hehe müjdeyi palatmissin. ama ne kadar utangac bir mercimegin var öyle... cook gec göstermis kendini ikinci cizgi olarak. (ders olsun efendim, bakiniz sekil 1-a regli gecikmesinde durumunda bile utangac mercimekler oluyor, regliniz gecmeden erkenden teste abananlara duyrulur) kirmizi karti yemeden kimse oyun disinda degildir hehe. ayy cok sevindim ben bu iseee. sana saglikli ve mutlu 8 aylar olsun =))

hopefor, :nazar::nazar: güzel haberlerine cok sevindim. hihi simdiden kipirdak yani =)) uu =)) :nazar::nazar:

zealea ne tatlı kızsın sen ya bayılıyorum yorumarını okurken hihihiih :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X