Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bende et tavuğu gibi yedim içtim yattım tatilde hava soğuktu biraz :KK25::KK25:

ama dinlendim iyice şimdi yine tempo işe karlı hala aynıyım soğukluğum geçmedi bigün işten çıkarsam özliyip pişman olurmuuym bilmiyorum ama şu an ayaklarım geri gidiyor ne bu kadar motivasyonumu kaybettiren anlamadım...

onun dışında şimdilik yolunda hersey bakalım geldim heyecanla baktım ne haberler göreceğim diye ama sayfalar klmış yernde elvancık ne kadar kaldı şimdi doğuma?

İnciyi merak ediuyorum normal olucak demişti noldu acaba bahsetmemiş inş bebişten fırsat bulup yazar şöyle güzel bir doğum hikayesi yazsa biri çıkıp :KK31::KK31::KK31:

tatil dedigin oyle olur ohhh ne is ne guc kafa bos gel keyfimm
isine bukadar soguma bende sasirdim acikcasi :44:hedeflerin vardi hatirladigim kadariyla, basariliydinda.. hakkinda hayirlisi olsun belkide yoruldun ve bu yorgunlugu kisa bi tatille atamicak kadar dolmussun anlasilan.
18 hafta kaldi Allahin izniyle cnm :) yol uzun daha ins tamamlamak nasip olur
en kisa zamanda hepinize nasip olur ins Allahin izniyle

rabitcim artııık taa ne zaman girer okursun ayrı konu da (bebişi olanları göremiyoruz artık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:neyse yeterki bebişler gelsin) tebrik ederim Allah acısını göstermesin gözünüz aydın en güzelide o evler mis gibi bebek kokar ya bayılırım görümcemin bebeği olduğunda da kaç ay ev mis gibi kokmuştu :)

Kızlar güya gitmicektim Dr a ama dün leke geldi bugün sabah gittim miniğimi gördüm iyiymiş çok şükür 3 gün evdeyim rapor verdi leke de geçti şimdi çok şükür bebiş az biraz korkuttu bizi ...

Son düzenleme:
,ah kuzularım hepiniz analı babalı büyütün.sela,kemre,rabit,inci daha kim vardı .hepiniz mayıs geliniydiniz şimdi annesiniz.elvancım,sessizcem Allahım sizede bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.başka aklıma gelmeyen sizin dönemin kızlarına selamlar .kızlar siz benim canlarımsınız sanki kardeş gibiyiz .arada girince hemen size bakıyorum.elvanım ayva yiyenin bebeği güzel olur.hepinizikucak dolusu selamlıyorum.:KK54:

Kızlar güya gitmicektim Dr a ama dün leke geldi bugün sabah gittim miniğimi gördüm iyiymiş çok şükür 3 gün evdeyim rapor verdi leke de geçti şimdi çok şükür bebiş az biraz korkuttu bizi ...

Cok sukurki masum bi lekeymis yorma kendini canim cok yoruyosun kendini belkide dikkat et! Cinsiyeti belli olmustur smdi?? :)

,ah kuzularım hepiniz analı babalı büyütün.sela,kemre,rabit,inci daha kim vardı .hepiniz mayıs geliniydiniz şimdi annesiniz.elvancım,sessizcem Allahım sizede bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.başka aklıma gelmeyen sizin dönemin kızlarına selamlar .kızlar siz benim canlarımsınız sanki kardeş gibiyiz .arada girince hemen size bakıyorum.elvanım ayva yiyenin bebeği güzel olur.hepinizikucak dolusu selamlıyorum.:KK54:

Amiiiiin canim :) cok arada yaziyosun ama samimiyetini belli ediyosun Allah seninde herkesinde gonlune gore hayirlisini nasip etsin herseyi ins :)

Son düzenleme:
Bu saatte herkes uyuyordur biz gece nobetindeyiz yine :)))
Tebrik eden gözaydın dileyen herkese tesekkurler canlarim
Öncelikle ben ve bebeğim gayet iyiyiz şükürler olsun
Doğuma gelince ne yazıkkinormal olamadım
Agriya dayanamadım kendime guvenemedim ve sezeryana
Karr verdim.bebegimi riske atmak istemedim gayet güzel geçti
Öpüyorum hepinizi minik uyudu bende uuyur. ..

canım çok sağol âmin inşallah :KK66: evet Mayıs'ta teker teker yenmiştik güzel günlerdi ya paylaşımlar filan gerçekten çok samimiydi inş bu sorunu yaşayan herkes biranönce yenip bebeğine kavuşur :KK66:

Cok sukurki masum bi lekeymis yorma kendini canim cok yoruyosun kendini belkide dikkat et! Cinsiyeti belli olmustur smdi?? :)
Ogün yorulmuştum Elvan'ım dediğin gibi bi sn durmadım sonu da öyle oldu çok şükür önemli değilmiş cinsiyete baktı yine de bu sefer bizimki nazlandı sabah olduğu için çok hareket etmedi inatla da açmadı bacağını :) 2 hafta sonraya bakacak üçlü teste gittiğimde :KK66:

Olsun canım hiç üzülme normal yapamadım diye çok şükür iyisiniz önemli olan o :KK66: miniği öp bizim için kendine de iyi bak :KK66:

ne güzel :) miniği yerim ben

canım önemli olan seninde bebeğinde iyi olması,şahsen bende o esnada kendime güvenemeyip sezeryan olurum gibi geliyor öyle bir durum yasayınca hiç önemi yok yeter ki bebek ve sen iyi ol

canım dikkat et Bu üç gün bol bol yat dinlen aman

ikiliden sonra mı yapılıyor üçlü üçlüye gerek var mı ki ikili yetmiyor mu :26: ben yanlıs mı bılıyorum

canım dikkat et Bu üç gün bol bol yat dinlen aman

ikiliden sonra mı yapılıyor üçlü üçlüye gerek var mı ki ikili yetmiyor mu :26: ben yanlıs mı bılıyorum

Ben ikiliyi yaptırmadım canım Dr um önermedi Allah korusun ikili yapılıp kötü bi sonuç alındığında üçlüyü beklemek gerekiyormuş üçlüyü önerdi o yüzden üçlü yaptırıcam :KK66:

merhana hanımlar. uzun zamandır giremedim nete. ama size güzel haberlerim var.
bazılarınızın bildiği gibi 1 buçuk sene vaji çektikten sonra kendi kendime yendim. çocuk istiyorduk ve denemelere hemen başladık. 8 ay sonunda oldu.
şu an 8 haftalık hamileyim. mide bulantısıyla başım dertte ama bebeğimin orda olduğunu bilmek çok güzel.
şimdi iş yerime söyleme telaşı sardı. yarın söyliicem ama endişeliyim. yasal haklarımızı araştırıyorum. son düzenleme bizim forumda var mı bilmiyorum. bilen varsa beni yönendirebilir mi bi okiiim..

Kizlarinda dedigi gibi en rahat boyle hissettiysen onemli olan bu zaten. Birazda gozumu korkutmadin degil hani :) Allah herkese hayirlisini nasip etsin. Miniginle mutlu yarinlar diliyorum ailenize :KK16:

canım çok sağol âmin inşallah :KK66: evet Mayıs'ta teker teker yenmiştik güzel günlerdi ya paylaşımlar filan gerçekten çok samimiydi inş bu sorunu yaşayan herkes biranönce yenip bebeğine kavuşur :KK66:

Ogün yorulmuştum Elvan'ım dediğin gibi bi sn durmadım sonu da öyle oldu çok şükür önemli değilmiş cinsiyete baktı yine de bu sefer bizimki nazlandı sabah olduğu için çok hareket etmedi inatla da açmadı bacağını :) 2 hafta sonraya bakacak üçlü teste gittiğimde :KK66:

Olsun canım hiç üzülme normal yapamadım diye çok şükür iyisiniz önemli olan o :KK66: miniği öp bizim için kendine de iyi bak :KK66:

Bak sen inatciyaaa :) bacak acmadigina gore kiz olabilir belki bacak kapatma genelde kizlarda olurmus derler hayirlisi olsn ins cnm sakin cok yorma kendinii doktordan gelince yaz hemen :)

bazılarınızın bildiği gibi 1 buçuk sene vaji çektikten sonra kendi kendime yendim. çocuk istiyorduk ve denemelere hemen başladık. 8 ay sonunda oldu.
şu an 8 haftalık hamileyim. mide bulantısıyla başım dertte ama bebeğimin orda olduğunu bilmek çok güzel.
şimdi iş yerime söyleme telaşı sardı. yarın söyliicem ama endişeliyim. yasal haklarımızı araştırıyorum. son düzenleme bizim forumda var mı bilmiyorum. bilen varsa beni yönendirebilir mi bi okiiim..

Tebrik ederim :) Allah tamamina erdirsin ins :)
bulantiyi cekiyosu yapacak bisey yok benimde zor gecmisti ilk 3 ay ama ilac almadim sabrettim en kisa zamanda duzelirsin ins minigini saglik icinde kucagina almak nasip olur.

sesssizce bacım çok geçmişler olaaa iyi olmanıza sevindim...

gelinkız bacım haydi hayırlı evlatlar ola diyelim.... sağlıcakla kucağna alll

bendede reglm tam 5-6gündürrr gelmediii gecikti...
tabi ben 1 gün gecikinde gebelik testi yaptımm yok çift çizgi
3.gündede yaptım yine yok
şimdi bir tane daha test aldık sabaha yapcammm böyle olabilirmi....yadaa ne olabilir acaba....bileniniz varsa bilgilendirise sevinirim... bu hafta okul iş yoğundu dr a da gidemedimmm ama yarınn belkimmm bir ihtimal giderim

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin bulantılar genelde 3 ay sonrası hafifliyor bulantı için ilaç yazar Dr ama çok çok ağır olmadıkça kullanma bence... Çalıştığın kurumla alakalı haklar değişiyor galiba özelde ve devlette ...

Kizlarinda dedigi gibi en rahat boyle hissettiysen onemli olan bu zaten. Birazda gozumu korkutmadin degil hani :) Allah herkese hayirlisini nasip etsin. Miniginle mutlu yarinlar diliyorum ailenize :KK16:

Bak sen inatciyaaa :) bacak acmadigina gore kiz olabilir belki bacak kapatma genelde kizlarda olurmus derler hayirlisi olsn ins cnm sakin cok yorma kendinii doktordan gelince yaz hemen :)

Dedim Dr a nazlanıyo heralde kız olacak dedim kız olmayabilir dedi :) sonra da emin değilim dedi :) 7 Ekim'de yazarım canım inş :)

sesssizce bacım çok geçmişler olaaa iyi olmanıza sevindim...

gelinkız bacım haydi hayırlı evlatlar ola diyelim.... sağlıcakla kucağna alll

bendede reglm tam 5-6gündürrr gelmediii gecikti...
tabi ben 1 gün gecikinde gebelik testi yaptımm yok çift çizgi
3.gündede yaptım yine yok
şimdi bir tane daha test aldık sabaha yapcammm böyle olabilirmi....yadaa ne olabilir acaba....bileniniz varsa bilgilendirise sevinirim... bu hafta okul iş yoğundu dr a da gidemedimmm ama yarınn belkimmm bir ihtimal giderim

Normalde gecikmen olmuyorsa olabilir Gökçecim :))) inşallah güzel hayırlı haberler verirsin bize yarın yaz buraya çatlarım ben :) sabah ilk idrarında yap :KK66:

X