Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Yani bilmiyorum canim boyle umutla umutsuzluk arasinda kalmaktansa bence test yap herturlu sonuca hazirla kendini. Gecikmis olabilir adetin dedigim gbi 1 cok az bi deger reglden sonra artsada hcg bukadar az cikmamasi lazimdi. Bence test al bak bizede haber ver merak ettim

tamam cnm bırazdan alıcm ama . Negatif yıne :KK43:

heyyyyyy selammmmlar bacımmmm :) okul için dediklerine aynennn katılıyorumm :) bizim adamda askerliğini daha yapmadı :KK43: bazen kavgalıyken askere gitsede en az 5-6 ay kafamı dinlesem derdim ama şimdilerde pek o hislerde değilim:) bakalım ne olucak... askerliğide biter inşallahhhh ALLAHIM MUTLULUĞNUZU EVLADINIZLA YUVANIZLA DAİM EYLESİN:)

EVET EVETT EVET :KK16::KK16::KK16::

Valla ben de artık yemek hazırlamak zor geliyo ondan diyorum gitsin 6 ay rahat ederim :) ama işte gün yaklaşınca üzülüyorsun ... Hayırlısı bakalım inş siz de çabucak anlatırsınız askerliği :KK66: çok sağol âmin inş :)

evet canim ben ikinci hamileligimde hergun okuyamamistim bikac gun okumadim ama niyet onemli sen yinede hergun okumaya calis. Tilavet secdesini yapmayi unutma 58. Ayetteydi yanilmiyorsam zaten kuranda yaziyor.

Her cuma cekmedim tesbihleri ama ceksen daha iyi olur :KK16:

Tilavet secdeside soyle canm internetten aldm yaziyi;
tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.daha sonra niyet edilir (ya rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).niyetten sonra "allahu ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).secdede en az 3 kerre "subhane rabbıyel'a'la" denilir.bir secde yapıldıktan sonra yine "allahu ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.dua gibi eller kaldırılarak; bakara sûresinin 285. âyetindeki "semi'na ve ata'na ğufrâneke rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.

canım şimdi sureyi okurken 58.ayette bu secdeyi yapıyorum sonra tekrar sureye devammı ediyorum ay kusura bakma ya anlamadım valla adet oluyum bu ay bittikkden sonra baslayım inşallah

canım şimdi sureyi okurken 58.ayette bu secdeyi yapıyorum sonra tekrar sureye devammı ediyorum ay kusura bakma ya anlamadım valla adet oluyum bu ay bittikkden sonra baslayım inşallah

Adetin biter bitmez basla canim. Evet tilavet secdesinden sonra sureyi devam okuyosun bitiriyosun. Ben bitirdikten snra dua ederdim hep. Est cnm sorabilirsn nolcak

adetin biter bitmez basla canim. Evet tilavet secdesinden sonra sureyi devam okuyosun bitiriyosun. Ben bitirdikten snra dua ederdim hep. Est cnm sorabilirsn nolcak

tamam canım cok sağol inşallah adet biter bitmez baslayım rabbim hayırlısıyla versin herkese çok sağoll allah razı olsun canım benim

Cnm üzülme belki hamilesin silik çıkmıstır eğer değilsede diğer aya inşallah elvanın bana yazdıklarını yaparız hep birlikte

selamlar bacımmmm geçmiş bayramını kutlar ellerinden öperimmm internet ortamında da :)
eeee geldi hasat mevsimii ne var ne yok pek bir sesssizsinnnn :)
bende yeni geldim memlekettennn kışlık hazırlıkları içerisindeyimmm ev temizlenecekkk yatak yorgan battaniye yıkanacakkk birde çocuğum olsa bunları nasıl yapacammm hey yarabbimmmm ben mi beceriksizimmmm ne:KK43: haydi en yakın zamanda güzel haberlerle görüşmek ümidiyle

el öpenlerin çok olsun guzuuuum :)))

bilmem bakalım hayırlısı Allah ım bekletmesin inşaallah hayırlısıyla birlikte...
erken başlamışsın hazırlıklara maşaallah pire gibisin sen halledersin :) inşaallah bacım inşaallah güzel haberlerde buluşalım öpüyorum çok tatlı nanaklarından :)

X