Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sagol sessizcekimsesizcem :) bir sorum daha olacak zealea bunu en ıyı bılır ama yıne de bılen cevaplarsa cok mesut oluciğimm yumurtlamadna once bı akıtnı gelıyor ya yumurtlaman yakın sınyalı veren o akıtnı geldıkten kac gun sonra yumurtlama olur yaklasık ????????????????????????????????

Adet döneminin başında bu salgı kalın, mat ve uzaması az haldedir. Yumurtlama gününden 1-2 gün önce berrak, kaygan ve elastik durumdadır. Salgıyı parmaklar arasına aldığında kayganlığı hissedilir. İşaret ve baş parmakları arasında bu salgı, parmaklar açıldığında 5-10 cm kadar uzayacaktır. Yumurtlama sonrasında ise rahim ağzı salgısı kaba ve hamur gibi yapışkan hale gelir. Adetten hemen önce çok az salgı vardır ve rahim ağzı neredeyse kuru durumdadır.

Alinti

Benim bildigim o akintiyi yakaladigin an degerlendir

:KK53: Kizlaaaaarrrrrrrr napaysuzzzzz :KK52:
Ben büyük bi stres'in içindeyim.. 2 hafta sonra tasiniyorum, ne büyük bi stresmissss :18:
Heryer heryerdeeee, kutular gözüme gözüme çarpiyooo :KK4:, hayirlisiyla bi tasinsak ins
Bi süre olamicam, topige sahip çikin hea :KK53:

arkadaşlar bende vajinismusu yeni yendim hamile kalmak istiyorum önerileriniz neler birde soğan kürü ve maydonos suyu hakkında bilgsi olna varsa nasıl yapılıyor yardım ederseniz sevinirim.....

zealea yı yardıma çağırıyorum yakında gelir. :KK52: ben o salgıdan ne kadar sonra yumurtlama olur tam emin değilim ama aklımda 12-24 saat içinde diye kalmış.

kuzular ya benm koca askere erken gidyo 25 temmuzda ve sadece 1 yumurtlama vakti var onu da değerlendirebilirsek gelemeyebilir de o hafta :KK43: sanırım bu sene de bebeksizimmmm :KK43: hayırlısıı..

kuzular ya benm koca askere erken gidyo 25 temmuzda ve sadece 1 yumurtlama vakti var onu da değerlendirebilirsek gelemeyebilir de o hafta :KK43: sanırım bu sene de bebeksizimmmm :KK43: hayırlısıı..

sesszce hiç üzülme. allahtan hayırlısı neyse o olur. belki de kaçırmayacak hamile kalacaksın ama olmazsa sakın üzülme, allah senin yalnız hamilelik geçirmeni istememiştir diye düşün :)

kızlaarr kızlaarr zombı ben geldımmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

babaya verdım oglusu gıt uyut yeter dınlenıcem dedım ama gozlerım kapanıyor:KK1::KK1::KK1:

neler yapıyorsunuz bebeıs calısmları ne alemdee takmıyorsunuz dımı kafaya ben dıyım kafaya takınca ııhhh olmuyooo bana dıyenlere ne kızardım tabı tuzları kuru dedım ama haklılarmıs:26::26::26::26:

bız olduk 55 gunluk :KK36::KK36:geceler gunduzleere gunduzler gecelere karıstıı .allahh herkeeee hayırlı evlat versındee uykusuz kalın ınsallahh emiiiiiiiiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK35::KK35::KK35::KK35:

hadi ben kaçtımmm cookk opuyorum sizii:KK3::KK3::KK3:

arkadaşlar merhaba nasılsınız? inşaallah hepinizin keyfi yerindedir. ecrin, gökçe,elvan,mina,yeter, sela, zealea, yaramaz, sessiz, mina, karamsar sen nasılsın canım inşaallah herşey yolunda gidiyordur, bi acemi sufi vardı hamileydi o ne yaptı, huma inşaallah adını unuttugum olmamıştır, inşaallah hepiniz iyisinizdir...

Senin bilecegin iş ama kendimden biliyorum eşin yanında yokken hamilelik çok zor :KK43: ki ben istediğim zaman telefon açıp dert yanabiliyorum yada çok zor durumda kalırsam yanıma gelebiliyor....
Bazı insanlar cidden çok şanslı oluyor güllük gülistanlık hamilelik gecirebiliyor ama bazıları da sürekli sıkıntı ile karşılaşıyor. ..ben şimdiye kadar hep sıkıntı ile karşılaştım ama Allah beterinden saklasın.umarım herşey gönlünce olur

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba nasılsınız? inşaallah hepinizin keyfi yerindedir. ecrin, gökçe,elvan,mina,yeter, sela, zealea, yaramaz, sessiz, mina, karamsar sen nasılsın canım inşaallah herşey yolunda gidiyordur, bi acemi sufi vardı hamileydi o ne yaptı, huma inşaallah adını unuttugum olmamıştır, inşaallah hepiniz iyisinizdir...

iiyim canım çok şükür ama biraz durgunum...hiç bişey yapasım gelmiyo.eşimle birlikte olurken zorlanıyorum hamileliktendir diyorum ama huzursuzum.
dua et olurmu bana çok ihtiyacım var...
sen nasılsın görüşemiyoruz hiç

iiyim canım çok şükür ama biraz durgunum...hiç bişey yapasım gelmiyo.eşimle birlikte olurken zorlanıyorum hamileliktendir diyorum ama huzursuzum.
dua et olurmu bana çok ihtiyacım var...
sen nasılsın görüşemiyoruz hiç
Ya sen gene zorlaniyormussun ben hiç yapamıyorum gene kavga etmeye başlayacağız diye korkuyorum :KK43: galiba alışmadan hamile kaldığım için oldu düzelir diye umut ediyorum

Canım bende çok giremiyorum ev değiştirdim şimdide geziyorum
Baya yol kat ettik.artık hatta yaisini geçtik 23 hafta 4gunluguz
İnş herşey yolunda şimdilik.bu ay şeker yüklemesi yapılacak sonra bitiyor testler
Tekmeler başladı gece uykusuz kalıyorum biraz kilo aldim9 kilo kadarcık :)
Sen Napion
incim vajıyı aynı dönemlerde yenmemıze ramen anne olma yolunda aynı zaman dilimlerini paylaşamadık sen aceleci çıktın:KK1: oceanın da kulakları çınlasın şatilli seni:KK1:ben çok ıyıyım şu sıralar evimin ve evliliğimin tadını cıkartıyorum.işteyken hergün burdaydım evdeyken hıc vaktım kalmıyor.fırsat buldukça canım arkdaşlarımı takip etmeye çalışıyorum ama ne zamandır senden haber alamıyordum merak ettim.iyi olmana sevindim Allah senin ve diğer bütün hamişlerimizin yavrularını kucaklarına almayı nasip etsin,isteyen herkese de bu duyguyu yaşatsın.kendine ve yegenımıze cok ıyı bak opuyorum senı.

merhaba kızlar...bugun forumu ihmal ettiğim için bir vicdan azabıyla okuyorum yazdıklarınızı üzerimde çok emeğiniz var unutmadım:KK17:.bugün sela aklıma geldi acaba doğum yaptı mı diye bir bakayım dedim.selaaaa canım kolay bir doğum geçirmeni diliyorum:nazar:.zealea bacım güldürürken öğreten yorumlarını çok özledim inşallah artık senin de güzel haberlerini alırız.yaramazpisi canım gözün aydın askerin dönmüşEn Büyük TÜRKİYEElvancım sen neler yapıyorsun?isim isim sayarken birinizi unuturum diye korkuyorum ama aklıma gelenler ocean beray umut elab sesis sessizce kimsesizce snowflaken hopefor....hepiniz iyisinizdir umarım

Merhaba kızlar tropik bayan sessizlesmis hayırdır herkes is başında mi yoksa :))
Suan hastanedeyiz bebeğim gayet iyi şükürler olsun
25 hafta 5günlük olduk...şeker yüklemesi icin kan aldırmayı bekliyoruz
Sela doğumunu heyecanla bekliyorum .....

Merhaba kızlar tropik bayan sessizlesmis hayırdır herkes is başında mi yoksa :))
Suan hastanedeyiz bebeğim gayet iyi şükürler olsun
25 hafta 5günlük olduk...şeker yüklemesi icin kan aldırmayı bekliyoruz
Sela doğumunu heyecanla bekliyorum .....
bebeğin cinsiyetini sormayı unuttum ben :KK17:öğrendiniz mi yoksa süpriz mi?

incim vajıyı aynı dönemlerde yenmemıze ramen anne olma yolunda aynı zaman dilimlerini paylaşamadık sen aceleci çıktın:KK1: oceanın da kulakları çınlasın şatilli seni:KK1:ben çok ıyıyım şu sıralar evimin ve evliliğimin tadını cıkartıyorum.işteyken hergün burdaydım evdeyken hıc vaktım kalmıyor.fırsat buldukça canım arkdaşlarımı takip etmeye çalışıyorum ama ne zamandır senden haber alamıyordum merak ettim.iyi olmana sevindim Allah senin ve diğer bütün hamişlerimizin yavrularını kucaklarına almayı nasip etsin,isteyen herkese de bu duyguyu yaşatsın.kendine ve yegenımıze cok ıyı bak opuyorum senı.

Canım evet ya ben doğuracak oldum :)))) rabbim sizlere de dilediğiniz vakit nasip etsin
Değişik güzel garip bi duygu korkak bana bak anne oluyorum şaka gibi
Hayal meyal derken gerçekleşiyor ınş :KK5:iyi olmana sevindim ayağımı sürüyorum patır patır dokulun arkamdan
Ocean seni de merak ediyorum...

X