Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

benıde eklrmsnzz :KK54:

Eklisin zaten cnm :)

canım arkdaşlarım hepinizin kandili mübarek olsun sevgili anneler lütfen dularınıza bizleri de unutmayın hepimiz birbirimize dua edilim yuvalarımzdan sağlık&huzur eksik olmasın ve hayırlı zamanda o yuvaların en güzel hediyeleri de gelsin inşallah öpüyorum hepinizii
Amin canim negüzel bi dua oldu bu.. Seninde (herkesin) geçmis kandilini kutlarim.

kısçelerrr
dr yeni geldim kese göründü 15 gün sonra da kalp atışı için tekrar gitcem :KK1:
tahlillerimi yaptı idrar da ilthap harici hiç bi sorun çıkmadı çooook şükür :KK16::KK16:
dua edin benim için 15 gün sonra kalp atışını da duyabilelim.
rabbim isteyen herkese aratmadan tez zaman da nasip etsin inşallah :KK16::KK16::KK16:

Oh oh msllh :nazar: Herseyin yolunda gitmesine sevindim. Ins kalbinide duyarsin, hareketlerinide hissedersin.. Ve daha neler neler :)
Sonundada saglikla kucaklarsin ins.. :KK16:

herkese merhabalar.uzun zamandır davamsızlık yapıyorum ama sizleri unuttum sanmayım.ara ara size yazıp cıktım ama cevap veremdım.işten ayrılacağım için cok yogun bır döneme girmiştim pc basında gecemedım pek.sonra işten ayrıldım biraz kendimi toplamaya çalıştım.yani çok iyiyim aslında.bu arada evliliğimizin 1 yılı doldu ve geriye baktığımda bu dönemde sizlerle okadar çok şey paylaşmışız ki....hepinizi çok özledim hamilelerimiz vardı doğum yapanlar olmuş sizleri çok merak ettim.bu aralar içimde çocuk isteği oluştu ama hala kendimi hazır hissetmiyorum buna ramen koltuk altımdaki bezeleri tetiklediğini düşündüğüm için doğum kontrol hapını bırakmaya karar verdim bilmiyorum ne olacak.bunun dışında aklıma gelenlerden ocean ve inciden haber alan var mı?
Hakkinda hayirlisi olsun cnm, bizde seni özledik. Tebrik ederim bu arada bi seneyi geçmissiniz Allah daim etsn mutlulugunuzu.

ya kızlar kafam çok karışık benim yumurtalama dönemim ayın 8 i di dün yumurtalama testi yaptım öylesine iki çizgi çıktı bugünde yaptım yine net iki çizgi çıktı bu ne dır ya kafam çok karıştı ya . .
Bi önceki yumurtlama internettenmi hesapladin? tahminimi yoksa? yoksa testmi kullandin? Bazen ayda iki kez yumurtlama olabiliyor. Yada hamilelik ihtimalide olabilir. Hayirlisi olsun :)

kizlar iste geldim en sonunda... 2hafta kadar once ugradim ama netim gitti birde cok yogundum bu aralar... sabahtan beri bu sayfalari okuyorum... benim devreler dogurmus bile maasallah... gecen sene temmuzda yenmistim ben ramazandan bir gun once. ramazana yenmis olarak girmistim sukur. bu ramazan a da hamis gireriz hepimizde insaallah... cok ozledim sizlerle dertlesmeyi konusmayi gulmeyi... benide ekleyin listeye... elvancim suan bakamiyorum ama hamis olmak istiyorum ve calismalara birkac haftador ypgunluk verdim. uc ay climen kullandim polikistik over icin. gecen ay hapim bitti ve 20dinde adet olmustum. nu ay hap kullanmadim ve 19unda yani dun adet oldum.
gecenlerde hamilemiyim diye cok heveslenmistim. ama test yaptim negatif ;((...

ben size bisi sorcam kizlar. afet olmadan once deneyelim dedik ve spermler akmasin diye bi bes dk icimde bekliyo esim... kalcami da hafif havada tutuyom... burdan okuyup esime anlatmistim silkelemeyi. aklimiza geldi ama icindeyken silkeleyemeyiz diye calkaladik bizde hahahaha :KK66:))))))))

sunu sormak istiyorum Rabbim bilir de. gece iliskiye girip ogleden sonraya hasta oldum ... dollenme olabilirmi ki cok meraktayim :KK66:)
Canim döllenme bukadar çabuk olmaz. Rahat ol bu ay olmadiysa önümüzdeki ay var demi :) Hayirlisi olsn ekliyim senide beklenen adet tarihini ve deneme süresini paylasman gerek önce :KK16:

arkadaşlar bende vajinismusu kasımda yenmiştim ve martta hamile kaldımm.biz hamile kaldığımdan beri hiçç birlikte olmadıkk.çünkü eşim bebeğe bişey olcak diye çokk korkuyor..çünkü bi kere kahverengi bi akıntı geldi ve bu yüzden progestan kullanıyorum.gerçi doktorum ilişki düşüğe sebep olmaz dedi ama ne bileyim ben de ya bişey olursa diye ısrarcı olmuyorumm.sizce bu normal mi.ve ben doğumdan sonra normale dönermiyim sizcee.

Canim iliskinin bi zarari olmayacagni biçok kez söyledi doktorum. Aksine dogumu kolaylastirirmis..
(Tabi tereddüt etmeni anlayabiliyorum, bende olsam ilk 3 ay'i geçene kadar tedirgin olurdum herhalde). Ama sonrasinda korkmaya gerek yok bence.

kızlar moralim çok bozuk....
4 aylık hamileyim vajinismusu 5.5 ay önce falan yendim
bu zamana kadar eşimle birlikte olurken çok fazla bi sıkıntım yoktu
geçen akşam birlikte olamadık...
yani vajiliyken olduğumdan daha farklıydı
çok baskı oldu anlamadım nedenini
zaten öksürürken falan vaji biraz acıyo yani tam acı değilde anlatamıyorum
dr a gitmeyi düşünyorum hamileliğimlemi ilgili oluyo die
ya işte moralim ogünden beri bozuk....ne yapıcam ben
biliyorum acımıyo sonuçta yapıyodum ama o akşam neden öle oldu anlamadımmm:KK14:

Canim hamilelikten degildir bence. Herzaman ayni olmuyo bilyosun bazen zorluyo. Bence düzelir, o an farkinda olmadan stres yapmisindir, bebegede zarar gelmesinden korkuyosan bununda etkisi olabilr. bu durum devam ederse doktoruna danis tabi yine.

merhaba kaderdaşlarım :KK19:
13 mayısda normal doğum ıle yavrumu kucağıma aldım ..
Allahım tez vakıt sızlerede bu duyguyu tattırsın hamılelık hıc bısey asıl anne olunca başlıyor hersey
tam 1 haftadır toplamda 14 saat uyumuşumdur ee zahmetsız rahmet olmaz analarımızın degerını sımdı daha ıyı anlıyoruz ..

doğum hıkayemı merak edenlere
http://www.kadinlarkulubu.com/mayis-anneleri/599088-2013-mayis-annelerinin-dogum-hikayeleri-13.html
oğlumla sızlerı cook opuyoruzzz teyzelerı:KK19:

Eymen Yasir :) çok güzel isim seçmissin.. Hosgeldi dünyaya, Rabbim hayirli uzun ömürler nasip etsin Saglikla huzurla büyütmek nasip etsin ins. Darisi bizlere ins.. Tebrik ederim taze anne :) Allah yardimcin olsn, zahmetsiz rahmet olmaz evet :) Böyle zahmete can feda :)

Son düzenleme:
Selam kizlar, ne var ne yok :93:
Ben normalde bu ay sonu tasinacaktim ama bi aksilik sonucu ertelendi daha önce yazmismiydim bilmiyorum ama :44:
Misafirler yogun bu ara, kosturmaktan bi hal oldum.
Zealea geçenlerde sizin oralardaydik :) Adresini biliyo olsaydim çat kapi sürpriz yapardim :KK53:
Bu arada özelini bi yoklarsin
Sela dogumun yaklasti :) Allah yardimcin olsn senden güzel haberlerle dönmeni bekliyorum :KK16::KK16:
Bütün hamis olan ve dogumu yaklasan canlarima kolaylik diliyorum.. Dualarinizda bizleride unutmayin ins :KK16::KK16:

teoride kalinir, kalanlar da var. hic iyi bir korunma yöntemi degil. ha ben aylardir hamile kalmaya calisiyorum, amuda kalkmadigim kaldi, olmayinca olmuyor. kimisi de zevk suyuyla kaliyor iste. risk almayin yine de.

valla aynen oyle canım... korkanlar hemen kalıo isteynce olmuyo ablam da oyle. ama şöyle de bişey var enınde sonunda oluyo içinizi ferah tutun. hayırlı zaman ne zamansa mutlaka olacak. yeterki siz hemen yılmayın. illaki sperm yumurtayla karşılaşcak bigün :KK66:

Ben normalde bu ay sonu tasinacaktim ama bi aksilik sonucu ertelendi daha önce yazmismiydim bilmiyorum ama :44:
Zealea geçenlerde sizin oralardaydik :) Adresini biliyo olsaydim çat kapi sürpriz yapardim :KK53:
Sela dogumun yaklasti :) Allah yardimcin olsn senden güzel haberlerle dönmeni bekliyorum :KK16::KK16:
Bütün hamis olan ve dogumu yaklasan canlarima kolaylik diliyorum.. Dualarinizda bizleride unutmayin ins :KK16::KK16:

:KK30: hiii bizim buralara gelip ugramamak cik cik cik.
:emir_bebek: bir zigot gelip konsa göbise, kocaya zigotun cani belcika waffle'i cekiyor diyecegimdir. :KK52: önce sen hamile kalirsan, canin patates, berliner falan ceksin, yok bunlarin baska seyi.

[/RIGHT

arkadaşlar dün bir kanama geçirdim.ilçede oturuyorum ve merkeze ambulansla gönderildim.çokkk korktum.buradaki doktorda arkadaşıma belki de hastaneye varmadan bebek düşer demiş..bu arada eşim yanımda yok.neyse bebğim sapasağlam çok şükürr.sadece yorgunluktan ve stresten kanama olmuş dedi rahim ağzında(eşim şırnakta 1 haftalığına gtti sınıf öğr yim tüm gün ayaktayımm)1 hafta rapor verdi.yürüyüş bile yapma dedi..hava almaya çık uzun süre yürüyüş yapma dedi.dualrınıza ihtiyacım var.dün gördümm okadar hareketliiydiki.inşallah bişey olmazz.hem benimkine hemde başkalarınınkine.Allahım hiç kimseyi böyle birşeyle sınamasın. kaybetmedim ama korkusu bile yettii.​

[/RIGHT

arkadaşlar dün bir kanama geçirdim.ilçede oturuyorum ve merkeze ambulansla gönderildim.çokkk korktum.buradaki doktorda arkadaşıma belki de hastaneye varmadan bebek düşer demiş..bu arada eşim yanımda yok.neyse bebğim sapasağlam çok şükürr.sadece yorgunluktan ve stresten kanama olmuş dedi rahim ağzında(eşim şırnakta 1 haftalığına gtti sınıf öğr yim tüm gün ayaktayımm)1 hafta rapor verdi.yürüyüş bile yapma dedi..hava almaya çık uzun süre yürüyüş yapma dedi.dualrınıza ihtiyacım var.dün gördümm okadar hareketliiydiki.inşallah bişey olmazz.hem benimkine hemde başkalarınınkine.Allahım hiç kimseyi böyle birşeyle sınamasın. kaybetmedim ama korkusu bile yettii.​

canım tanışmıyoruz ama okuyunca içimden bişeyler gitti seni çok iyi anlıyabiliyorum inan bütün kalbimle dua ettim sana o acıyı yaşatmasın diye rabbim bebegini senden hiç ayırmasın:nazar::nazar:

[/RIGHT

geçmiş olsun evet sakın yorulma,bol bol su iç ve ayaklarını uzat yaz dinlen bol bol sıvı almayı sakın ıhmal etme dikkat et kendinee​

canım tanışmıyoruz ama okuyunca içimden bişeyler gitti seni çok iyi anlıyabiliyorum inan bütün kalbimle dua ettim sana o acıyı yaşatmasın diye rabbim bebegini senden hiç ayırmasın:nazar::nazar:

Amin canım insan yaşamayınca anlamıyormuş.hatta 11 haftalığımm karnım büyümediği için pek anlamıyrdum ama dün onu kaybetme korkusuyla karşılıklı kalınca ödümm patladı..Aallahım ne beni ne de başkasını böyle bir acıyla karşılaştırmasın.merkeze 1,5 saat uzaktayız ama bana sorsan belki 15 saat gittkyol uzadı.sanki hiçç varamayacağız gibi geldi.neyse çokk şükür şimdi ne bende ne de bebeğimde var bi sorun.
anne olmayı şimdi daha iyi anladım kanama oldu deyince anneme hemen bavulunu hazırlamış canım annem.halbuki 5 gün oldu yanımdan gideli 12 saat uzaktan hemen geldi.sabah yanımdaydı.Allah kiimseyi çocuğundan ayırmasınn.

geçmiş olsun evet sakın yorulma,bol bol su iç ve ayaklarını uzat yaz dinlen bol bol sıvı almayı sakın ıhmal etme dikkat et kendinee

canımm çok teşekkür edrim sağoll.Annem hemen geldi yanıma canım artık bişey yapmam çokk korktum zaten.sağol tavsiyelerin için canımm

[/RIGHT

pakizegzim merhaba.çok geçmiş olsun öncelikle.bende seni burda ara sıra görürüm konuşmuşluğumuz yoktu ama okuyunca üzüldüm gerçekten.Allah bebeğini sana bağışlamış çok şükür.dilerim sağ salim kucağına alırsın.dikkat et kendine ve bebişe:KK34:

sağol elvancım. doğum yaklaştığı için pek giremiyorum. bugün girdim kaldığım yerden okudum. karnım kocaman, laptopu dizlerime koyunca klavyeye zor yetişiyorum :KK1: bir de annem geldi bana bakmak için, doğum iznine de erken ayrıldım, işe giderken düştüm çünkü. yeter bu kadar çalışmak dedim. bişe olmadı şükür ama korkudan baya ağladım, dizlerim soyuldu sadece, çocuklar gibi ağladım işte korktuğumdan :KK1: 2 haftadır evdeyim, cumartesi çatı kontrolüm olacak, biraz heyecanlı ve gerginim. o kontrole göre normal doğum yapabilir miyim belli olacak. dua edin her şey yolunda gitsin, muayenem kolay geçsin. :KK16: normal doğuma da engelim olmasın.

doğum olursa zealea size haber verecektir. ben doğuma kadar sık olmasa da arada uğramaya çalışırım. görüşmek üzere. :KK54:

[/RIGHT

geçmiş olsun, bol bol uzan. dilerim başka kanama yaşamazsın. ben de o korkuyu biliyorum, benim kanamam dışarı gelmemişti içerde olmuştu. kürtaj gündeme gelmişti. şükür hala birlikteyiz, kavuşmamıza az kaldı inşallah. ben hep pozitif düşündüm o süreçte, bebek benle kalacak biliyorum dedim. sen de üzülüp endişe etmek yerine hep onla kavuşacağın anı düşün. pozitif ol. tekrar geçmiş olsun. :KK49::nazar:

[/RIGHT

Gecmiş olsun canım.fazla yorma kendını bebısıne dıkkat et.

Canım bende çok giremiyorum ev değiştirdim şimdide geziyorum
Baya yol kat ettik.artık hatta yaisini geçtik 23 hafta 4gunluguz
İnş herşey yolunda şimdilik.bu ay şeker yüklemesi yapılacak sonra bitiyor testler
Tekmeler başladı gece uykusuz kalıyorum biraz kilo aldim9 kilo kadarcık :)
Sen Napion

:KK30: hiii bizim buralara gelip ugramamak cik cik cik.
:emir_bebek: bir zigot gelip konsa göbise, kocaya zigotun cani belcika waffle'i cekiyor diyecegimdir. :KK52: önce sen hamile kalirsan, canin patates, berliner falan ceksin, yok bunlarin baska seyi.

Durup dururken tutturdu hadi gel gezelim.. :KK1: o an sana ulasabilseydim gelirdik, güzel olurdu.. Bidahakine ins, biliyosun esim kaçmaz yoldan :KK1: Aa öyle deme buraninda patatesi meshurdur hatta en meshuru baska biseyi yok dedigin gibi :KK1: oraya geleceksem farkli seylere aserebilirim güzel restoranlar vardi..:KK9: ama berliner dedigin zaman akan sular durur :KK53::KK53: yani hamile olmama gerek bile yok bunu asermem için, bak suan bile canim feci çektiiiiii :KK52::KK52:
Ah ah bebis olsunda, asermedende gelirim :KK1: Sende kocisine dersin elvanin yemeklerinden aseriyorum diye, Belçika waffle'si neki, sana öyle pastalar tatlilar yaparimki :KK9: Rabbim en kisa zamanda hepimize nasip etsin bebislerimizi ins :KK16::KK16:

[/RIGHT

Amin canım insan yaşamayınca anlamıyormuş.hatta 11 haftalığımm karnım büyümediği için pek anlamıyrdum ama dün onu kaybetme korkusuyla karşılıklı kalınca ödümm patladı..Aallahım ne beni ne de başkasını böyle bir acıyla karşılaştırmasın.merkeze 1,5 saat uzaktayız ama bana sorsan belki 15 saat gittkyol uzadı.sanki hiçç varamayacağız gibi geldi.neyse çokk şükür şimdi ne bende ne de bebeğimde var bi sorun.
anne olmayı şimdi daha iyi anladım kanama oldu deyince anneme hemen bavulunu hazırlamış canım annem.halbuki 5 gün oldu yanımdan gideli 12 saat uzaktan hemen geldi.sabah yanımdaydı.Allah kiimseyi çocuğundan ayırmasınn.

çok geçmis olsun.. dikkat et, bukadar yorma kendini.. o aciyi çok iyi bilirim, zor bi acidir.. Yüce Rabbim kimselere yasatmasin ins..
Annende gelmis, Allah razi olsun kendisinden, çokça dinlenmeye bak.. Gerekirse isinden bi süreligine izin al. Dünyada nasibi varsa hiçbisey gelmesini engelleyemez. stres yapma rahat ol.. dikkat et yigenimzede kendinede :KK16:

sağol elvancım. doğum yaklaştığı için pek giremiyorum. bugün girdim kaldığım yerden okudum. karnım kocaman, laptopu dizlerime koyunca klavyeye zor yetişiyorum :KK1: bir de annem geldi bana bakmak için, doğum iznine de erken ayrıldım, işe giderken düştüm çünkü. yeter bu kadar çalışmak dedim. bişe olmadı şükür ama korkudan baya ağladım, dizlerim soyuldu sadece, çocuklar gibi ağladım işte korktuğumdan :KK1: 2 haftadır evdeyim, cumartesi çatı kontrolüm olacak, biraz heyecanlı ve gerginim. o kontrole göre normal doğum yapabilir miyim belli olacak. dua edin her şey yolunda gitsin, muayenem kolay geçsin. :KK16: normal doğuma da engelim olmasın.

doğum olursa zealea size haber verecektir. ben doğuma kadar sık olmasa da arada uğramaya çalışırım. görüşmek üzere. :KK54:

:nazar::nazar: Msllh ablama, çok duygulandim :) çok mutlu oldummmm neden bilmiyorum ama az kaldi dedin sanki ben doguracakmisim gibi heyecanlandim :) yigenmiz geliyo dünyaya çok çok yakinda ins.
çok geçmis olsun canim dikkatli ol :KK43: aman ha, iyi yapmissin izine ayrilmakla.. çok sukur bisey olmamis.. ins normal dogum müjdesiyle gelirsin, dualarim seninle :KK54:

[/RIGHT

cnm geçmiş olsun sıkma canını hamile değilim ama senin korkunu azda olsa anlayabiliyorum allahım bebeişini ayırmasın senden bak bişeyin yokmuş bol bol dinlen oturarark anlat öğrencilerine dersini napalım​

[/RIGHT

canımm çok çok geçmiş olsunnn.....dikkat et kendine yorma kendini inşallah bu ilk ve son korkun olsun Rabbim bidaha yaşatmasın ...

canımm inşallah herşey yolunda olur,çatı kontrolündede doğumundada...,kolay bir doğumdu diterek gelirsin inşallah topiğe...dualarımız seninle bi avazda derler ya sende öyle bi avazda al kucağına inşallah...dikkat et kendine Allaha emanet sinn....:KK16::KK16:

X