Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Ben de bitürlü kafamda kuramadım ya halen bi soru işareti ben 59 kiloyum nasıl taşıyacak beni eşim sonra kafam zemine çakılmasın :)

ahahahahahahah :KK9::KK9::KK9: koptm Allah seni napmasin
tasimicak anladgm kadariyla sen yatacn bacaklari dikecen oda tutup sallicak bacaklarndan sen sirtn yatakta yatiyo olcak oteki turlu hayal bile edemiyorum haha sanki havlu silkeler gibi silkelicek hali yokya :KK52: ay cok guldum cok yasayin emi

canım yerden havalanmayacaksın ki, sırtın yerde olacak, sen bacaklarını havaya kaldırcan eşin de bacaklarını sağa sola ileri geri sallayacak biraz hızlıca.

ay hopeforum sen benden iyi anlattn :KK9:
nasilsin canim seni brda grmek cok gzl :)

şu silkeleme muhabbetine koptum ya gerçekten güldürdünüz beni :KK70: :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: canikom tebrkler incicim sana da canm oğlunu sag salım al kucagına ınss

Sağol canım Allah sana da şimdiden kolaylık versin çok zormus valla
Daha diom evden çıkmam ne çok eşya pili pirti olurms yahu hesabını veremeyecek bunların
Dikkat etmekle olmuyor ki ınan yemeyim diyorum ama acikiyorum yetmeyince elimayagim boşalıyor
Bebek içimde tepiniyo kiyamiyorm saçmalama inci açsın ışte ye diyorum
Isim hazır tatlım eşim babasını çok küçük yaşta kaybetmiş ve 5tane yeğeni var ama hep kız
Bizim ki ilk erkek olunca babasının ismini koyacaz bende saygı duyuyorum
Kendimi öyle affettirmek istiyorm:KK3: ınş Hamdi olacak...

Allah rahmet eylesin. kendini niye affettiriyosun anlamadm kiz naptin kocana :KK1:
canm elinden gelmiyosa yapacak bsy yok spora baslama kararini almakla iyi etmisin ozaman
sorma ya uzun kalabilecekmisiniz bari, bizim tasinmamiza degecekmi bilmiyorm adam simdilik 1 senelik anlasma verdi sonrasnda geri donmeyi dusunuyo ama ortada kesin biseyde yok bu braz canimi skyo kolay bsy degl mobilya vs mahfolacak. ins hayirlisi olr

naber tatlim gorusemiyoruz, aynen bende cok guldum ya sessizcenin canlandirmasina:KK9:

Kizlarr cocuk gibi korkmusum disciden bugun randevum vardi bi dolgu yapti hicbsy hissetmedim desem yeridir aklim cocukluguma gitti hep yalniz suan sanki yumruk yemis gibi hissediyorm agzimi yanagimi:KK52::KK4:
kaldi iki dolgu onuda iki hafta sonraya verdi. benim merak ettgm uyusturuyoya igneyle onun bi zarari olurmu hamilelik icin:26:

iyiyim elvancım eşimin dönmesine 14 gün kaldı inşallah sona ev tasıyacagızz Allahtan manı gelmsse..sen nasılsın kuzum?

Oh hadi gozunaydin canim cok az klmis Allah kavustursun. Sizdemi ev tasicaksiniz Allah yardmcmz olsun hepimzn ya. Bende iyim canim ya disciden ciktim braz yuruyus yaptm iyi geldi smdide evde tembellik yapiyorum:KK9:

Oh hadi gozunaydin canim cok az klmis Allah kavustursun. Sizdemi ev tasicaksiniz Allah yardmcmz olsun hepimzn ya. Bende iyim canim ya disciden ciktim braz yuruyus yaptm iyi geldi smdide evde tembellik yapiyorum:KK9:

geçmiş olsun kuzum...Ben de dün evimi temizledimm..Bugün ütü ve kışlık kaldırma prgramım var :KK70: ev tasıcaz elvancım nasıpse bakalım dua edın guzel rahat bı ev denk gelsın..Allah nasıp ederde bır beebk verırse hayırlı zamanda onu sorunsuz bir ev ve çevrede yetiştirmek isterim

Kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmm:21::21::21::21: 7 haftalık. Kalp atışlarını duymadık henüz. 10 gün sonra gidicem:KK16::KK16::KK16:

sizinle paylaşayım dedim.:KK6::KK6::KK6::KK6: En son adet tarihim 7 marttı.

canımm gözünaydınn...inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi benimde son adetim 6 marttı.ama benim 8 hafta bitti canımm

tasimicak anladgm kadariyla sen yatacn bacaklari dikecen oda tutup sallicak bacaklarndan sen sirtn yatakta yatiyo olcak oteki turlu hayal bile edemiyorum haha sanki havlu silkeler gibi silkelicek hali yokya :KK52: ay cok guldum cok yasayin emi

ya ama birinci sayfadaki bilgilendirmede esiniz sizi camasir silkeler gibi silkeliycek yazilmis. milletin koca yatakta ayaga falan kalkiyormus. bileklerden tutup :KK52::KK52: güle güle :KK17: icindekiler de fiskirmaz mi, ben de o kismindayim ahaha. ama aramizdan 2 kisi resmen silketeip hamile kaldim yazdi yav. esime desem, zaten anlamaz ama tepkisini düsünemiyorum. hadi beni silkele mi diycem ne denir ki? :KK52::KK52:

ya ama birinci sayfadaki bilgilendirmede esiniz sizi camasir silkeler gibi silkeliycek yazilmis. milletin koca yatakta ayaga falan kalkiyormus. bileklerden tutup :KK52::KK52: güle güle :KK17: icindekiler de fiskirmaz mi, ben de o kismindayim ahaha. ama aramizdan 2 kisi resmen silketeip hamile kaldim yazdi yav. esime desem, zaten anlamaz ama tepkisini düsünemiyorum. hadi beni silkele mi diycem ne denir ki? :KK52::KK52:

hşşşt çapkın çocuk bu gece beni silkelemeye ne dersin ?:KK23::KK23::KK23::KK23:

:KK1::KK1::KK1::KK1:böyle de :KK9::KK9::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar iş yerndeym aklıma geldikçe gülüyorum ya daha neler duyacağım :KK1::KK1::KK1::KK1:

içimizden bu şekilde amile kalan 2 kişi kimm ya şimdi söylesin ya ebediyen sussun kim onlar:KK52::KK52::KK52:

kızlar iş yerndeym aklıma geldikçe gülüyorum ya daha neler duyacağım :KK1::KK1::KK1::KK1:

içimizden bu şekilde amile kalan 2 kişi kimm ya şimdi söylesin ya ebediyen sussun kim onlar:KK52::KK52::KK52:[/Qkı

kızlar böle bi topak var valla işe yarıyomus baya hamile kalan var bende denicem 2 ay daha sabredeyimdee :KK1::KK1::KK1::KK1:

canım yerden havalanmayacaksın ki, sırtın yerde olacak, sen bacaklarını havaya kaldırcan eşin de bacaklarını sağa sola ileri geri sallayacak biraz hızlıca.

Bilemedim kızlar ya siz anlatmasanız ben denemeye kalksam aynen kendi düşündüğüm gibi yapardım valla :))) ve o anlattığım hâli de düşündükçe gülüyorum :))))

eskiden bir reklam vardi :KK52::KK52: "maciiitttt, beni otomobillendirsene" diye.

bu gece silkelemeye ne dersin :KK9::KK9: puahaha koptum.

diger silkeletip "hamis" kalan canikom12.

sessizce, ben de gözümde öyle canlandirdim boing boing cizgi film gibi kafa yere degcek, insanin boynu kirilir falan diye düsündüm.

hele bu aksam ben kocaya silkele beni desem mi? ovulasyon da takip etmedim bu ay ama bugün benim "gelin" :123: olusumum yildönümü. peh peh onun hatrina yapar belki de benimkinin türkce haznesinde var mi bu silkeleme kelimesi bilmiyorum. önce gelsin camasir toplatiyim, silkeleme fiilini biliyor mu ögreniyim, bilmiyorsa camasir toplarken uygulamali ögreteyim :KK53:. simdi yikanicak camasir bulup makinaya atarim hehe.

bu arada yanlis hatirlamiosum sugar-lale sen de bugün yenmistin? haydi hoppa mayis gelinleri, yildönümleri yaklasiyor.

geçmiş olsun kuzum...Ben de dün evimi temizledimm..Bugün ütü ve kışlık kaldırma prgramım var :KK70: ev tasıcaz elvancım nasıpse bakalım dua edın guzel rahat bı ev denk gelsın..Allah nasıp ederde bır beebk verırse hayırlı zamanda onu sorunsuz bir ev ve çevrede yetiştirmek isterim

Ohh msllh bende öyle çok plan program yapiyorum ama :KK1: icraata geçiremiyorum bitürlü :KK9:, ama artik kaldirmasyonlara baslamam lazim yavas yavas..:KK53: tabak canak iviz zivir ohoo..
Ins gönlüne göre biyer çikar canim, :) ins en yakin zamandada hamis haberleri alcaz senden hissediyorum. Kocisinde geliyo oh oh :KK1: Hakkinizda hayirlisi InsAllah:KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hahahah :KK60::KK60::KK60::KK60: Yikildim resmen
Içindeki fiskircak, koca çamasir gibi silkeleyecek :KK9: Ay Zealea!! :KK1::KK1:
Kiz onlar abartmis iste bakma, öylemi canlandirdin sende gözünde. Aramizdan diyosunda o topikte biçok kiside ise yaramis herhalde :KK9: Tutacagi varmiski tutmus iste yahu. :KK9:
Esin orda siirde yazdigi gibi, ' dellendi bu kari' dicek ne desin :KK1::KK1:

X