Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Oğluşun olacağı netleşti miii maşallah sizeeee :). Dikkat et kendine canım ev filan taşırken zorlama kendini ve oğluşunu ;-) henüz erken bence alışveriş için alınır daha çok var üzme kendini ;-) iyiyiz çok şükür biz de ;-) âmin canım inş RAbbiim herkesin gönlüne göre versin ;-) dua et bizlere de...

canım mesaj kutun dolu..silebilir misin? mail de attım sana buradan ve numaralarından ulaşamayınca. uygun olduğunda görüşebilir miyiz?

kolay gelsin. oh önce bir tasin yerles, sonra bol bol alisveris yaparsin. yeni evinde anne kimligiyle, kisa süre sonra da oglunla mis gibi yasayin insallah.

Canim benim biz burda sevinçlerimizide hüzünlerimizide paylasmak, dinlemek için degilmiyiz. Hiç çekinme, toparlan önce kendini iyi hissedince gelirsin yine, ama içine atarak degil, daha olay taze, inaniyorum zamanla küllenecek dedigin gibi.. yine güzel haberler vereceksin bizlere Rabbimin izniyle.

Canim geçmis olsun acele etmeyin bi süre bekleyin, bundada vardir bi hayir.

Oglun olacakmis msllh yorma kendini fazla, bencede sessizceye katiliyorum :) daha alisverise var, sen simdi hevesleniyosun anliyorum ama genis genis alisveris yapmak için daha vaktiin çok.
Allaha emanetsiniz. Dikkat et kendine ve pasaya..

S.a kizlar. Nasilsiniz, varmi gelismeler, ecrin cnm regl oldunmu 14 nisan yaziyoda batinda merak ettim
Geçen haftadan beri doktorlari ariyorum. Sürekli numarami isteyip arayacak seni diye kapattiriyorlar telefonu :95:
Bugün aradim biraz çikistim sonuçlarimi söyleyin diye, neyse birazdan aradi daha hala bitmedigini, kromozom testlerim çikmis esiminki hala çikmamis onlarda gelince diger sonuçlarla karsilastirilip karara baglanacagini ancak ozaman arayacaklarini söylediler.. Neyse napalim söylendim biraz ama beklicez hayirli haberler alalimda.
Bu aralar mutfaktan çikmaz oldum, daha çok tatlilar pastalar agirlikli sanirim biraz depresyondayim degisiklige gerçekten ihtiyacim var çok skldim rutin hayattan.
Dün donut yaptim anam dedim kizlarda olcak simdi yiyecez rahat 25 tane vardi hepside ayni gün bitti iyimi ayiptir söylemesi nefis oldular
Neyse canlarim dikkat edin kendinize, üzmeyin kendinizi.
Gitmeden bisey daha, okadar söylendim depresyondayim diyede bakmayin iste, binlerce sükür halimize. Bi akrabam is kazasi sonucuyla diz altini kaybetti, hastaneye kaldirildi ve malesef kesildi. üst bacaginda enfeksiyon riski vardi, o durumda üst bacakta gidecekti ama sükür Rabbime kurtardi, protez takilcak ve yürüyebilecek yine.
Ziyarete gittigimdeyse adam sükrediyo haline msllh seviniyorum Rabbim beni evlatlarima bagisladi diyor, yüzü yine gülüyor. Bizse findik kabugu doldurmayacak seylere can skyoruz. Allah saglimizdan sihhatimizdan etmesin InsAllah, herseyin basi saglik canlar gerisi okadarda önemli degil Allaha emanetsiniz

GG

GEÇMİŞ OLSUN Elvancım Allah kolaylıklar versin akrabana ...Haklısın bizimkiler küçük sınav Allah daha beterini vermesin karşılaştırmasın...

İNŞALLAH SENİN SONUÇLARINDA iyi gelir... Hadi bakalım şu sayfa canlansın gelsin bebikler

bugün gittim doktora kurcukladi beni. hazir gitmisken kuytuda kistirip smear de aldi. 6 ay gecmisti ilkinden bu yana. cikarken 6 ay sonraki smear icin de randevu al dedi. oy oy gecen sene bu zamanlar deseler ki 1 yil icinde iki kere smear vericeksin, spekulum ve ultrasonla muayene olacaksin, islak odunla vura vura kovalardim - git dalgani baska yerde gec diye. kist görmedi sükür. idrar enfeksiyonu diye düsünüyor, antibiyotik verdi ve bol su ic dedi. önümüzdeki hafta idrar tahlili verecegimdir. velhasil idrar yolu enfeksiyonu neden ve nasil yumurtaliga vurur onu anlamadigim icin tatmin olmadim, basina gelen var midir?

elvanım 14 dü ama yola çıkmadan kan testi yaptırmıştım yoktu hamilelik aynı zamanda geneldede adetlerim geç olurdu tam düzene sokmuştukki malum düşük derken henüz düzeldimmi bilemiyorumm eskişehire gidene kadar bekliycem olmazsam kan tahlili yaptırıcam direk....bakalımm bu ay olmaz gibi ama hayırlısı olursada kapımız gönlümüz açıkk:))))

Akrabanızada Rabbim acil şifalar versin inş.sende Allaha emanetsin...

geçmiş olsun canımm...o doktorların kurcuklaması yüzünden hep son anlarında gidiyoruz ya doktorakist olmadığına sevindimmm ....inş. enfeksiyonu da atlatırsınnn ....güzel haberlerini de alırız inş.

Kizlaar slm laptop yok tel den yazarken cok agir oluyo aysima ozelini aldm )))))tatlim olur ins bende bu konu hakkinda bisi sorucam ben 10 gundur adet sancisi cekiyorum belim kasiklarim cok fena oluyorum ama kirmizi yok 5 gun sonra tam 1ay dolucak yirmi bir gunde regl olmam gerikiodu stresten gecikir diorum aaa bu sanci nedir yaa kizlar belirti olabilirmi ki acaba?

Inci cnm cook sevindim oglunmu olucak rabbim saglikla kucagna almayi nasip etsin bende iste bi suphe var aa bilmiyorum akintimda oluyo bu donem olmazdi aslinda sancim zaten cok dunde akintimda hafiiif bi kan gordum ama det yine yok nedir bunlar bilmiyorum test inatla yapmiyorum sanki boyle olunca umudum her an taze kalio test yapip husrana ugramaktan korkuyorum hayirlisi olsun bilgisi olanlar kizlar bu belirtiler belirti olabilirmi yani gebelik belirtisi )

canım merhaba eşinle ilgili problem çözüldümü dr un faydası oldumu? biz başa döndük gene(

canım hemen test yapmanı tavsiye ederim kasık sancısı değilde akıntı olması gebelik olabileciği gösteriyo bi haftada geçmiş hadi bakalım:)) benim içime güzel şeyler doğdu ...

umuut stresten regli gecikmez, yumurtlama gecikir - yumurtlama geciktigi icin regli ertelenir hehe bunu söylemezsem balkabagina dönerim. yumurtlama tarihini az cok tahmin ediyorsan test yap. hamilelik belirtileri ve regli belirtileri ayni. akintin da yerlesme kanamasi denen sey olabilir. gebelik süphen var reglin de gecikmis, ne duruyorsun? helva yapsanaaaa! test yapip sonuca göre doktora vaktinde gitmek de cok önemli ki keseyi görebilsin folik asit kullaniyor musun?
insallah müjdeli haberler verirsin.

selam kızlar , uzun süredir giremiyordum yeni hamişlerimiz var sanırım çok sevindim,hayırlı olsun Allah tüm isteyenlerin gönlüne göre versin..

umuut seni merak ediyordum yenmişsin sanırım çook sevindim inşallah herşey yolundadır bacım..

Beni sorarsanız koca göbüşlü oldum, zaman o kadar çabuk geçiyorki doğum için günler yaklaştıkça heyecan artmaya başladı,Allah yardımcımız olsun..

canım geçmiş olsun öncelikle.. benim görümce de geçenlerde dr a gitmiş idrar yollarında iltihap var demiş.. ve iğne vermiş onun ki bayağı ilerlemiş çünkü.. ben de anlayamadım kadın doğumda muayene oluyo ama sorun ürolojiyle ilgili gibi. aynı soru benim de kafamı kurcalamıştı.. öğrenirsen buraya da yaz
canım merhaba eşinle ilgili problem çözüldümü dr un faydası oldumu? biz başa döndük gene(

oksamen canım dr un verdiği jel işe yaradı ya da bilmiyorum eşim psikolojikmen de etkilenmiş olabilir. sorun şimdilik geçti.. ama şuan jeli kullanıyoruz 1 aylığına kullanıcaktı 1 ay bitince eminim başa dönücez.. psikoloji çok önemli ve eşim her şeyden o kadar çabuk etkileniyo ki.. hayırlısı bakalım.. siz ürolojiye gitmişmiydiniz? bi gitse eşin dr a belki onun da testosteron hormonunda bi sorun vardır, veya fiziksel olarak bişeyi yoksa bile olmadığını öğrenince belki daha iyi hisseder... çok zor ya gerçekten insanın psikolojisini bozuyo. Allah yardımcımız olsun..

kızlar merhaba bende vajinismusu yenip hamile kaldım ve oğluma kavuşmama günler kaldı üstelik normal doğum yapıcam rabbim vajinismus gibi bir beladan herkesi kurtarsın ve tez zamanda yavrularına kavuştursun:))

kızlar merhaba bende vajinismusu yenip hamile kaldım ve oğluma kavuşmama günler kaldı üstelik normal doğum yapıcam rabbim vajinismus gibi bir beladan herkesi kurtarsın ve tez zamanda yavrularına kavuştursun:))

meraba canım ne güzel maşallah hem hamişlik hem normal.. lütfen kendini toparladıktan sonra buraya gelip bizlere doğum öykünü de yazar mısın ben hamile değilim ama cesarete ihtiyacımız var doğum konusunda.. inşş kolay ve sağlıklı geçsin doğumun bir avazda kurtarsın Rabbim..

tabikide yazarım doğum öykümü önce oğluşuma kavuşayımda hayırlısıyla :)) doğumu şuan bilmiyorum ama hamilelik inanılmaz gzel bir şey rabbim her kadına yaşatsın bu mutluluğu:))

Nerelerden canım ta çok merak ettim seni nasılsın alışını mi fikifikiye :)))
Şükürler olsun hamisim ve oğlum olacak teyzesi 4.5 ayligiz. İnş en kısa zamanda herkes yaşar b u duyguyu
Seni heveslendirmek istemem ama belirtilerin hamilelige benziyor bence sabırla adetinin biraz daha geçmesini bekle ben 8gün geçince testi eşim zorla yaptirmisti ınş senin de güzel haberlerini alırız

kızlar selamlar biliyosunuzbende doktorum kist görmüştü ve doğum kontrol hapı vermişti 3 gündür kuullanıyorum bugün kasıklarıma ara ara sancılargiriyo aceba kistten dolayı mı bide kistin eridiğini biz anlayabilirmiyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…