Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sen oğlun olcanı yazmış mıydın önce ya? sanki bir gelin muhabbeti dönmüştü aramızda ama hatırlayamıyorum. hamilelik beni unutkan yaptı. tebrik edeyim tekrar, sağlıkla oğluna kavuş. hala uyuyor musun sen bakiim? kaçak anne :) paketleme işinde kolay gelsin, yeni evinde güle güle otur.:emir_bebek:

sen oğlun olcanı yazmış mıydın önce ya? sanki bir gelin muhabbeti dönmüştü aramızda ama hatırlayamıyorum. hamilelik beni unutkan yaptı. tebrik edeyim tekrar, sağlıkla oğluna kavuş. hala uyuyor musun sen bakiim? kaçak anne :) paketleme işinde kolay gelsin, yeni evinde güle güle otur.:emir_bebek:

Tahmin etmişti dr erkek gibi demişti şimdi kesin tanı erkek :))
Uyumak mi :KK43:o nasıl bişey unuttum ben ya ev toplamaktan kaygıdan uyuyamaz olduum ınş yarın adam anahtarı verir de sh eşyaların bi kısmı gider yoksa daraldım artık
İnş canım çok sağol buarada kızına talip olabiliriz ama tabiki önce malzemeyi görmek gerek :KK66:)))

arkadaşlarr dün doktora gittimm ilk kezz.hamile olduğumu öğrenir öğrenmez gitmemiştim.gidince görünsün diye ama 6 hafta 2 gün olmuş ama bebek görünmedi.. kese oluşmuş beslenme kesesi de oluşmuş%90 bebek vardır dedi ama kesin bişey söylemedi başına böyle bişey gelen varmı..

Tahmin etmişti dr erkek gibi demişti şimdi kesin tanı erkek :))
Uyumak mi :KK43:o nasıl bişey unuttum ben ya ev toplamaktan kaygıdan uyuyamaz olduum ınş yarın adam anahtarı verir de sh eşyaların bi kısmı gider yoksa daraldım artık
İnş canım çok sağol buarada kızına talip olabiliriz ama tabiki önce malzemeyi görmek gerek :KK66:)))

kızım bek gıymatlı, kimseye vermeyecem ben onu :KK1:

arkadaşlarr dün doktora gittimm ilk kezz.hamile olduğumu öğrenir öğrenmez gitmemiştim.gidince görünsün diye ama 6 hafta 2 gün olmuş ama bebek görünmedi.. kese oluşmuş beslenme kesesi de oluşmuş%90 bebek vardır dedi ama kesin bişey söylemedi başına böyle bişey gelen varmı..

pakize eğer karından baktıysa görünmemesi normal. net görülmesi için bu haftalarda vajinal ultrason olması lazım. hcg değerine bakıldı mı? 6. haftada olması gerektiği gibiyse endişelenme bence. doktor yeniden bakmak için çağırmadı mı? kese rahim içinde dediyse sana bence sıkıntı yoktur. ilk olarak buna bakılıyor çünkü. sonrasında 8. hafta gibi kalp atışı duyabilirsin.

canım selanın dedıgı gıbı ultrasonda gorunmeyebılır kucukse ben 5 haftalıkkken gıtmıstım gozukmedı alltan bakmak ısdedı dr ben kabul etmedım neyse 5 gun sonra gozuktu dusun onu gec 8 haftalıkken ultrasonda kalp atısını duyamadımmm tekrar vajenden muayene ıstedı bende kalp atısını duyamayınca korktum ve kabul ettım allahıma bınlerce sukurler olsun atıyo kalbııı sakın korkma ve uzulme dr %90 var dedıyse vardırrr

Içim yandi yazdiklarini okurken.. Seni okadar iyi anliyorumki bu aciyi iki kez yasadim bende biliyosun. Aynen dedigin gibi, o minicik cana okadar baglaniyosunki zor sabretmesi. 20 Nisanda yani 6 gün sonra Kutlu dogumda - Negüzel bir günde - ilk bebegimi kucagima alacaktim. Ikincisinide Sela bi ara ' InsAllah 2. bebegini dogum gününde dogurursun demisti, düsmeseydi tamda dogum günüme denk geliyordu dogumu. Unutamiyosun belki, ben sürekli bu sekilde hatirliyorum ama sabretmeyi ögreniyosun. Acin hafifliyo. Hep beterini düsünüp sabrediyosun. Biliyoruz inançli insanlariz, verende Allah alanda. O almissa bi bildigi var, imtihan dünyasi bunu bilyoruz sükür, yoksa sabretmesi çok zor olurdu. Bukadar sevenin var, sükür kocanda çok anlayisli hep destek çikmis, dualarimiz hep seninleydi. Dilerim Rabbim ikinci bebegini saglikla karninda 9 ay tasimani sonra kucagina almani nasip eder yüregi güzel insan. En kisa zamanda toparlanirsin ins. Hep aklimda, ve dualarimdasin. Seni seviyoruz :KK54::KK16:

Elvanimmmm mayis anneleri baslamis dogum yapmaya :KK43:(((
Allahim bizede nasip etsin insAllah

Ben iki hafta once 3. Bebegimide kaybettim yine nasip olmadi
Allah buyuk vardir hikmeti
Drum rahim filmi onerdi rahimde perde varmis
O bebegin tutinmasini engelleyebilir dedi
6 haftanin dolmasini bekliyorum

pakize eğer karından baktıysa görünmemesi normal. net görülmesi için bu haftalarda vajinal ultrason olması lazım. hcg değerine bakıldı mı? 6. haftada olması gerektiği gibiyse endişelenme bence. doktor yeniden bakmak için çağırmadı mı? kese rahim içinde dediyse sana bence sıkıntı yoktur. ilk olarak buna bakılıyor çünkü. sonrasında 8. hafta gibi kalp atışı duyabilirsin.

CANIM KESE RAHİM İÇİNDEYMİŞ.hatta beslenme kesesi de oluşmuşş.2 hafta sonra gel dedi.ama ne bileyim 6 hafta olunca kesin gözükür diye bi umuda kapılmıştımm

ayrıca doktor hcg değerim ile ilgili bişey söylemedi açıkçası umutsuz da konuşmadıı ama ben korktumm iştee.

CANIM KESE RAHİM İÇİNDEYMİŞ.hatta beslenme kesesi de oluşmuşş.2 hafta sonra gel dedi.ama ne bileyim 6 hafta olunca kesin gözükür diye bi umuda kapılmıştımm

tamam kese olması gereken yerdeyse, endişeye gerek yok, rahat ol.:nazar: küçükken karından ultrasonda görünmüyorlar, bu gayet normal. ben 12. hafta bitene kadar hep alttan muayene oldum. doktorum net görürüz bebeğe zararı yok dedi. ultrasonu da hep bana bıraktı ben ittim, o da ucundan tuttuğu için, durması gerektiği yerde o durdurdu. girişi yaptıktan sonra sorun kalmıyor zaten. acı veren bir şey değil, sadece başta biz paniklediğimiz için kasılma oluyor. zamanla ona da alışıyorsun.

ayrıca doktor hcg değerim ile ilgili bişey söylemedi açıkçası umutsuz da konuşmadıı ama ben korktumm iştee.

hcg değeri olması gerekenden düşükse dış gebelikten şüpheleniliyor. ama bunu söylemek için kesenin rahim içinde görünmemiş olması lazım. senin kesen görülmüş, her şey yolunda yani. kan vermediysen o yüzden hcg ile ilgili bir şey dememiştir. :KK34:

hcg değeri olması gerekenden düşükse dış gebelikten şüpheleniliyor. ama bunu söylemek için kesenin rahim içinde görünmemiş olması lazım. senin kesen görülmüş, her şey yolunda yani. kan vermediysen o yüzden hcg ile ilgili bir şey dememiştir. :KK34:

canımm kan verdim hatta kan değerin çokk iyi dedi folik asit dışında bişey vermedi.vajinal ultrasondan da korkmuyorum hatta vajiliyken bile iki kere kontrol edilmişti ama şimdi bebeğe zarar veir diye çekindim çünkü doktor istersen bakalım karar senin dedi. oyüzden şüphede kaldımm canımm

Kızlar sanırım beni merak eden hiç yok üzüldüm valla kaç gündür gecen hafta doktora gideceğimi buraya yazmıstım ama kimse yazmadı bile sanırım beni merak eden kimse yok cumartesi de bişeler yazdım tamam ona yazmamanızı anlıyorum basınıza gelmemiştir zoruma gitti şahsen

Kızlar sanırım beni merak eden hiç yok üzüldüm valla kaç gündür gecen hafta doktora gideceğimi buraya yazmıstım ama kimse yazmadı bile sanırım beni merak eden kimse yok cumartesi de bişeler yazdım tamam ona yazmamanızı anlıyorum basınıza gelmemiştir zoruma gitti şahsen

canım geçmiş olsun sen kist çıktığını dr un hap verdiğini yazmıştın ben geçmiş olsun dediğimi hatırlıyorum ama tekrar mı gidicektin 3 ay kullanmayacakmıydın hapı.. zoruna gitmesin canım herkesin bir sorunu yoğunluğu var işimizden eşimizden sorunlarımızdan arta kalan zamanlarımızda girmeye çalışıyoruz kafamızda bin türlü soru.. kızma bizlere...:KK34:

Son düzenleme:
canım geçmiş olsun sen kist çıktığını dr un hap verdiğini yazmıştın ben geçmiş olsun dediğimi hatırlıyorum ama tekrar mı gidicektin 3 ay kullanmayacakmıydın hapı.. Zoruna gitmesin canım herkesin bir sorunu yoğunluğu var işimizden eşimizden sorunlarımızdan arta kalan zamanlarımızda girmeye çalışıyoruz kafamızda bin türlü soru.. Kızma bizlere...:KK34:

yok canım sen yazmıstın zaten yoo kızmıyorum ben zaten niye girip yazmadınız demiyorum ben yazdıktan sonra yazanlar olmustu topiğe gecmiş olsun diyebilirler yada merak eden biri topiten den zaten naciss le konusuyorum o yazdı sağolsun her neyse boşver ya

yok canım sen yazmıstın zaten yoo kızmıyorum ben zaten niye girip yazmadınız demiyorum ben yazdıktan sonra yazanlar olmustu topiğe gecmiş olsun diyebilirler yada merak eden biri topiten den zaten naciss le konusuyorum o yazdı sağolsun her neyse boşver ya

canımm çpkk haklıısnn kusurumuza bakma sen bizimm.bende bu aralar pek girmiyorum zaten.girince de pek fazla kalamıyorumm annem bizde .çokk çokkk özürrr:KK16::KK16::KK16:

canımm kan verdim hatta kan değerin çokk iyi dedi folik asit dışında bişey vermedi.vajinal ultrasondan da korkmuyorum hatta vajiliyken bile iki kere kontrol edilmişti ama şimdi bebeğe zarar veir diye çekindim çünkü doktor istersen bakalım karar senin dedi. oyüzden şüphede kaldımm canımm
selam bacım nasılsın yaaahu nasıl geçiyor hamilelik benimde 1 gün gecikti gibi gibi bakak ne olucak yarın test alsammı yoksa 3 gün dahamı beklesemmi bilemedim nasıl olsa kısır çıktım kaç seefrdir artık hiç bişey alasım yapasımda gelmiyorrrr:) olursa süprizolaaa diyom ama folic kullanmıyom:) ondan vebal almak kötü olur.... ne zormuş bu işler yahuuu
allahım affede de bazen diyorum hey gidi rabbim neden benimde herkes gibi sağlıklı güzel bir cinsel hayatım olmadı diyeeeee sonraaaa aman gökçe tövbe de şükür yendin o vaji illetini allahım o derttte olanalrı kurtarsın diye dua et diyorum kendimeeee..... neyse bunada şükür.....

heyyyyyyyyy hazalcımmm nasılsın abcım benim meşhur 1 aylık cezam vardıııı daha eni 20sinde bitti he ya okumuştum kist mist diyordun hapla gidermi kist anlaşılırmı diyordun ne ettin bacımmmm allahım şifanı vereeee...

bu arada hopefor bacımızda bebişini kaybedince ne bilem çok etkilendim çok başka oldum o bakımaaa baya uzak kaldım topicdennn :KK66:
geçmişler ola hazalcım
bu arada altheadan haberi olan varmıdır onada rastlayamaz oldum...
umuttt nasıl girmişinnn hele şükür bacım...
sela bacım senin bebiş baya büyüdü haaa hey maşallah zaman nasıl akıp gidiyor...
snowflaken doğdumu
gülsevdamda bu mayıs başlarında doğucaktıııı allahımmm güzel hayırlı doğumlar ede bacılarım....
:KK66: dualarımız sizlerleee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
giremesemde hep sizlerleydimmm çok öpüyom
hoş kaçak köçek girdim ya çaktırmayınnn :KK66: tanıyanalr tanıdı zerbas selamlar bacımmmm:KK34::KK34::KK34:

GG

GEÇMİŞ OLSUN Elvancım Allah kolaylıklar versin akrabana ...Haklısın bizimkiler küçük sınav Allah daha beterini vermesin karşılaştırmasın...

İNŞALLAH SENİN SONUÇLARINDA iyi gelir... Hadi bakalım şu sayfa canlansın gelsin bebikler

Aynen canim Amin InsAllah..
Benim sonuçlar çikti esiminkide çikti ama doktorun aramasini bekliyorum hala :95:

:KK14: bugün gittim doktora kurcukladi beni. hazir gitmisken kuytuda kistirip smear de aldi. 6 ay gecmisti ilkinden bu yana. cikarken 6 ay sonraki smear icin de randevu al dedi. :KK52::KK52: oy oy gecen sene bu zamanlar deseler ki 1 yil icinde iki kere smear vericeksin, spekulum ve ultrasonla muayene olacaksin, islak odunla vura vura kovalardim - git dalgani baska yerde gec diye. :nazar: kist görmedi sükür. idrar enfeksiyonu diye düsünüyor, antibiyotik verdi ve bol su ic dedi. önümüzdeki hafta idrar tahlili verecegimdir. velhasil idrar yolu enfeksiyonu neden ve nasil yumurtaliga vurur onu anlamadigim icin tatmin olmadim, basina gelen var midir?
Geçmis olsun canim ins geçer biran önce, daha iyimisin simdi??

elvanım 14 dü ama yola çıkmadan kan testi yaptırmıştım yoktu hamilelik aynı zamanda geneldede adetlerim geç olurdu tam düzene sokmuştukki malum düşük derken henüz düzeldimmi bilemiyorumm eskişehire gidene kadar bekliycem olmazsam kan tahlili yaptırıcam direk....bakalımm bu ay olmaz gibi ama hayırlısı olursada kapımız gönlümüz açıkk:))))

Akrabanızada Rabbim acil şifalar versin inş.sende Allaha emanetsin...

Canim haber varmi? :KK52: Amin canim Rabbim sabrini versin InsAllah

geçmiş olsun canımm...o doktorların kurcuklaması yüzünden hep son anlarında gidiyoruz ya doktora:KK9::KK9::KK9::KK9:kist olmadığına sevindimmm:KK16::KK16: ....inş. enfeksiyonu da atlatırsınnn ....güzel haberlerini de alırız inş.:KK16::KK16::KK16:

Kizlaar slm laptop yok tel den yazarken cok agir oluyo aysima ozelini aldm :KK66:)))))tatlim olur ins bende bu konu hakkinda bisi sorucam ben 10 gundur adet sancisi cekiyorum belim kasiklarim cok fena oluyorum ama kirmizi yok 5 gun sonra tam 1ay dolucak yirmi bir gunde regl olmam gerikiodu stresten gecikir diorum aaa bu sanci nedir yaa kizlar belirti olabilirmi ki acaba?

Bencede test yap hem gecikmissin ins hamilesindir ya çok sevinirim :) Hakkinda hayirlisi olur umarim..

selam kızlar , uzun süredir giremiyordum yeni hamişlerimiz var sanırım çok sevindim,hayırlı olsun Allah tüm isteyenlerin gönlüne göre versin..

umuut seni merak ediyordum yenmişsin sanırım çook sevindim inşallah herşey yolundadır bacım..

Beni sorarsanız koca göbüşlü oldum, zaman o kadar çabuk geçiyorki doğum için günler yaklaştıkça heyecan artmaya başladı,Allah yardımcımız olsun..

Masallah canim ya 30 haftalik olmussun :nazar::nazar: Rabbim saglik içinde kucagina alacagin günleri nasip etsin InsAllah özletme kendini ugra ara sira :) dogumdan sonrada gel ins dogumundan bahset :)

X