Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

selam hanımlarrrr nasılsınız ne var ne yok nasıl geçiyor hamileliklerrrr yahut hamile kalma çalışmaları
ben artıkım ara verince artık sessizce okuyup çıkmaktayım sizleri:):):)
hepinizi çok öpüyommmmmm kendinize ve bebişlerinize iyi bakın
banada, ben gibi durumda olanlara da dua edin emiii bacılarımmm....

hoşçakalın sağlıklı yaşayın kuzucuklarınıza iyi bakın harika annecikler :)

yok canım yapıyorum normalde bu kadar fazla gelmiyodu ay yolda yürüken bil geliyodu cok kötü oldum ondan ama en cok sızı damda böle yazdım cok kötü değişik bi ağrı yaa

bence akması normal, yürüyorsun çünkü. otursan yatsan o kadar akmazdı. demek ki sen daha önce hiç yürümemişsin, ondan bu kadar garip geldi sana. bana da böyle olduğu olmuştur. ilk anda çoğu geri geliyor zaten de, ertesi günler de gelmesi normal. endişelenme.

Sagol gülümm:KK16: Giymez olurmuyum ayaklarim buz kesildi. Eskiden hemen agri kesici alirdim, geçirirdi ama sonradan zararli oldugunu duyunca biraktim. Kivraniyorum, yuvarlaniyorum, atlayip zipliyorum ama skyorum disimi :KK53: sükür bir kaç saat sürüyo geçiyo. Sen naptin canim nasilsn, sonuçlardan haber varmi?
canım ben bugün kan verdim biraz cimrilik yaptım pahalı olmayan labaratuara verdim bakalım hayırlısı.. inş sonuç iyi gelir.. 3-4 gün sonra belli olacakmış..
Hoşbulduk cnm haklısın bi görünmem gerekiyor ama vajiyi yenmenin sevinci bebek istemenin heyecanı ilk aydan tutarmı diyorum bu ay çalışmalara başlıycaz eğer tutmazsa diğer ay gidicem cnm bu ay akışına bırakmak istiyorum normal bir bayan gibi hasret kaldım çünkü..3,5 yıllık evliyiz 25 yaşındayım bu hastalıkla zaten baya bi zaman kaybettik eşimde bende çok istiyoruz bebiş vajiyi doktor tedavisiyle yendim cnm bi sorun yok çok şükür 10 gün gayet iyi ilişkiye girdik acı kasma falan yok atlattığımı düşünüyorum artık tek duam allah başka hastalıkla çocukla sınamasın bizi...
amin canım Allah skıntı vermesin bizlere zor şeyler ..

cnm niye özür diliyosun :) olsun evet öylede ne biliyim cok geldi ya geri normalde geliyo ama bu kadar değildi
bilmem ki alınırsın diye öyle yazdım :) bende de çok geliyodu canım normal bende de yürürsem eğer devam ediyodu.. sızıyı bilmiyorum ama belki de sela nın dediği gibi tahriş olmuştur..

ay spoş muuuu :KK52::KK52::KK52: ben de buna çok güldüm kız, çok yaşa e mi :)

kızz geçen başka bi topikte tesadüfen denk geldim de ben de çok gülmüştüm yazıyım da siz de gülün istedim :KK52:

kızz geçen başka bi topikte tesadüfen denk geldim de ben de çok gülmüştüm yazıyım da siz de gülün istedim :KK52:

iyi yaptın, pek beğendim :KK52: senin sonuçlar da iyi çıkar inşallah. regl sancısı konusunda ilaç içmeme sabrınıza hayranım, ben ilaç olmadan hayatta atlatamazdım. ilaç şarttı, yoksa her ay ilk 3 gün işe gitmemek lazımdı, yürüyemem ki sancıyla. evde olanlar sabredebilirler belki ama ben hareket edemez hale geliyordum, hiçbir zaman dayanamadım o sancıya :KK43:

iyi yaptın, pek beğendim :KK52: senin sonuçlar da iyi çıkar inşallah. regl sancısı konusunda ilaç içmeme sabrınıza hayranım, ben ilaç olmadan hayatta atlatamazdım. ilaç şarttı, yoksa her ay ilk 3 gün işe gitmemek lazımdı, yürüyemem ki sancıyla. evde olanlar sabredebilirler belki ama ben hareket edemez hale geliyordum, hiçbir zaman dayanamadım o sancıya :KK43:

sağol canım inşallah.. seninki aşırıymış ya o durumda dr lar da ilaç veriyolar.. yapacak bişey olmuyo ki ilaç dışında bi arkadaştan biliyorum ... benim bikaç saat süreceğini bildiğim için içmiyorum. bir de evlendikten sonra geçer derler benim gerçekten de hafifledi doğruymuş :) haa tabi evlendikten sonra değil tabi vajiyi yendikten sonra deyim :) neyse 9 aylığına o sancıdan kurtuldun:KK49: inşş doğumdan sonra da hafifler iyice:KK34:

sağol canım inşallah.. seninki aşırıymış ya o durumda dr lar da ilaç veriyolar.. yapacak bişey olmuyo ki ilaç dışında bi arkadaştan biliyorum ... benim bikaç saat süreceğini bildiğim için içmiyorum. bir de evlendikten sonra geçer derler benim gerçekten de hafifledi doğruymuş :) haa tabi evlendikten sonra değil tabi vajiyi yendikten sonra deyim :) neyse 9 aylığına o sancıdan kurtuldun:KK49: inşş doğumdan sonra da hafifler iyice:KK34:

oo birkaç saat nedir ki, ilk gün en fena, 2. gün biraz hafifler, 3. gün eh işte. ancak 4. gün kendime gelebilirdim ben. hiçbir sebebi de bulunamadı kaç kez gittim. son doktorum rahminde eğiklik var kan akışı olması gerektiği gibi olmadığından çok kasılma sancı yaşıyor olabilirsin demişti. ben de yendikten sonra bazen sancısız bazen gene çok sancılı geçirdim. kafasına göre takıldı hep. umarım doğumla geçer, son umudum o kaldı artık :KK52:

Kızlar eşimde sertleşme sorunu başladı tam ilişkiye alışamamıştık 1 yıl ben vajiyle ugraştım bu sorunda sürermi bu kadar çok canım sıkkın

bence akması normal, yürüyorsun çünkü. Otursan yatsan o kadar akmazdı. Demek ki sen daha önce hiç yürümemişsin, ondan bu kadar garip geldi sana. Bana da böyle olduğu olmuştur. Ilk anda çoğu geri geliyor zaten de, ertesi günler de gelmesi normal. Endişelenme.

aynen yürümemeiştim yani o kadar cok yürümedim demekki ondan oldu neyse bakıp görcez hayırlısı bakalım

Kızlar eşimde sertleşme sorunu başladı tam ilişkiye alışamamıştık 1 yıl ben vajiyle ugraştım bu sorunda sürermi bu kadar çok canım sıkkın

ffffff oksamen yarama bastın :KK43: ben yeneli neredeyse 1 yıl olacak eşimde o sorun vardı halen var o sorundan dolayı doğru düzgün ilişki de olmuyo.. psikolojisi çok önemli ... benim eşim her şeyden çok etkilenir, stres yapar her şeyi o da ser..me problemine sebep oluyo.. artık moralim sıfır.. mesela dün sırf bu yüzden tartıştık o da çok üzgün ben de.. ne yapacağımızı bilemez halde bekliyoruz bir gün geçer diye...

ffffff oksamen yarama bastın :KK43: ben yeneli neredeyse 1 yıl olacak eşimde o sorun vardı halen var o sorundan dolayı doğru düzgün ilişki de olmuyo.. psikolojisi çok önemli ... benim eşim her şeyden çok etkilenir, stres yapar her şeyi o da ser..me problemine sebep oluyo.. artık moralim sıfır.. mesela dün sırf bu yüzden tartıştık o da çok üzgün ben de.. ne yapacağımızı bilemez halde bekliyoruz bir gün geçer diye...

biz psikoloğada gittik dün güya tedavi bitti ilşkiyi yasaklamıştı dün deneyebilirsiniz dedi eşimede egzersizler vermişti ama sonuç aynıı, böyle bişi yoktu benim vajinismustan dolayı oldu :KK43: moralim bozuk belli etmemeye çalışıyorum ona ama çok çaresizim dr da çzre olmayınca...:KK43:(

biz psikoloğada gittik dün güya tedavi bitti ilşkiyi yasaklamıştı dün deneyebilirsiniz dedi eşimede egzersizler vermişti ama sonuç aynıı, böyle bişi yoktu benim vajinismustan dolayı oldu :KK43: moralim bozuk belli etmemeye çalışıyorum ona ama çok çaresizim dr da çzre olmayınca...:KK43:(

bizde de yoktu :KK43: ben dün son raddeye geldim, önceleri çok kızar suçlardım onu sonra sela nın önerisiyle alttan aldım hep üzülmüyo numarası yaptım ama 2 aydır hiç bir şey yaşamayınca insanın morali bozuluyo düşünmeye başlıyosun ben kadın değil miyim bende mi bi problem var da eşim beni istemiyo gibisinden...dün patladım artık... çok doluyum... bebek istemeye başlayınca gün aşırı ilişki gerekiyo mesela onu kesinlikle yapamayız ayda 1 olursa iyi :KK43:

Son düzenleme:
bizde de yoktu :KK43: ben dün son raddeye geldim, önceleri çok kızar suçlardım onu sonra sela nın önerisiyle alttan aldım hep üzülmüyo numarası yaptım ama 2 aydır hiç bir şey yaşamayınca insanın morali bozuluyo düşünmeye başlıyosun ben kadın değil miyim bende mi bi problem var da eşim beni istemiyo gibisinden...dün patladım artık... çok doluyum... bebek istemeye başlayınca gün aşırı ilişki gerekiyo mesela onu kesinlikle yapamayız ayda 1 olursa iyi :KK43:[/Qmsj

özel msj atamıyorum henüz canım gitmedi mail adresini ver istersen oraya göndereyim

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız iyi misiniz? Artık çok seyrek giriyorum, herşeyi takip edemiyorum :KK25::KK25::KK25::KK25: Var mı bilmem gereken birşeyler :18::18::18::18::18:

napıyosun ismini görünce hemen yazıyım dedim bebek nasıl :) her sey yolunda mı ? listedekinden farklı güncel güzel bir haber yok yeni sürpriz bir hamile yok yani :) sen nasılsın?

kızlar 7.haftadayım ve benim bulantılarım başladı ya çıkarmıyorum ama midem bulanıyor sürekli hiçbişi yiyesim gelmiyor zorla sırf bebiş için bikaç bişey yiyorum o da zorluyor beni ne kadar sürer ki böyle, bu durumu yaşayanlar ne yaptı acaba çok sevdiğim şeler bile artık midemi bulandıyor hele ki kokular ayyy:18:

bizde de yoktu :KK43: ben dün son raddeye geldim, önceleri çok kızar suçlardım onu sonra sela nın önerisiyle alttan aldım hep üzülmüyo numarası yaptım ama 2 aydır hiç bir şey yaşamayınca insanın morali bozuluyo düşünmeye başlıyosun ben kadın değil miyim bende mi bi problem var da eşim beni istemiyo gibisinden...dün patladım artık... çok doluyum... bebek istemeye başlayınca gün aşırı ilişki gerekiyo mesela onu kesinlikle yapamayız ayda 1 olursa iyi :KK43:

umutsuz olmayın kızlar, ben de bundan çok çektim. hamilelik girmese araya hala çekiyor olurdum. ben hamile kaldıysam bu sorunla, siz de kalırsınız merak etmeyin. benim eşim de bir türlü normale dönememişti, hala da döndüğünü sanmıyorum. aynı senin eşin gibi her şeyi kafasına takıyor, o da mikiyi etkiliyor. bebek çalışmalarına başlayınca bitti mi dersiniz bitmedi tabi, daha çok stres oluyordu, gene sıkıntı yaşıyordu. o yüzden kendini hazır hale getirip tam boşalacağı zaman içeri girmeye çalıştı. ben umutsuzdum ama bizim bebiş öyle bir günün eseri muhtemelen, olacağı varsa oluyor yani. lütfen moralinizi bozmayın. sizi çok iyi anlıyorum, benim kabusum da doğumdan sonra geri dönecek ama elimden bir şey gelmiyor maalesef. hamileyken önce bulantılardan yapamadık, şimdi karnım büyüdü sancılıyım sürekli ondan yapamıyoruz. benim dediğim şeyleri yapsa ben devam ederdim ama illa kendi istediği pozisyonda olacak diye direttiği için uzun süredir deneme yapmıyoruz, bebek nedeniyle tedirgin oluyor zaten kendini rahat bırakamıyor. hakkımızda hayırlısı napalım. bu halimizde bi bebek yapmayı becerdik en azından, inşallah sağlıkla kucağımıza da alabiliriz.:KK52:

kızlar 7.haftadayım ve benim bulantılarım başladı ya çıkarmıyorum ama midem bulanıyor sürekli hiçbişi yiyesim gelmiyor zorla sırf bebiş için bikaç bişey yiyorum o da zorluyor beni ne kadar sürer ki böyle, bu durumu yaşayanlar ne yaptı acaba çok sevdiğim şeler bile artık midemi bulandıyor hele ki kokular ayyy:18:

hepsi normal, ben de öyle geçirdim, kusamadım ama bulantıdan öldüm diyebilirim. 2 ay evde yemek pişmedi, mutfağa giremedim. ne yiyebildiysem onu yedim. sen de öyle yap. bebek şu an senin yediklerinle beslenmiyor, vücudundan gerekli besinleri alacak zaten. o yüzden kendini yemeye zorlama. mideni bastıracak çubuk kraker, beyaz leblebi gibi şeyler yiyebilirsin. hiç ekstra şeyler yemeye çalışma. benim bulantılar 8de başladı 16-18 haftalar gibi bitti sanırım. kabus gibiydi, hiç bitmeyecek sandım :KK30:

umutsuz olmayın kızlar, ben de bundan çok çektim. hamilelik girmese araya hala çekiyor olurdum. ben hamile kaldıysam bu sorunla, siz de kalırsınız merak etmeyin. benim eşim de bir türlü normale dönememişti, hala da döndüğünü sanmıyorum. aynı senin eşin gibi her şeyi kafasına takıyor, o da mikiyi etkiliyor. bebek çalışmalarına başlayınca bitti mi dersiniz bitmedi tabi, daha çok stres oluyordu, gene sıkıntı yaşıyordu. o yüzden kendini hazır hale getirip tam boşalacağı zaman içeri girmeye çalıştı. ben umutsuzdum ama bizim bebiş öyle bir günün eseri muhtemelen, olacağı varsa oluyor yani. lütfen moralinizi bozmayın. sizi çok iyi anlıyorum, benim kabusum da doğumdan sonra geri dönecek ama elimden bir şey gelmiyor maalesef. hamileyken önce bulantılardan yapamadık, şimdi karnım büyüdü sancılıyım sürekli ondan yapamıyoruz. benim dediğim şeyleri yapsa ben devam ederdim ama illa kendi istediği pozisyonda olacak diye direttiği için uzun süredir deneme yapmıyoruz, bebek nedeniyle tedirgin oluyor zaten kendini rahat bırakamıyor. hakkımızda hayırlısı napalım. bu halimizde bi bebek yapmayı becerdik en azından, inşallah sağlıkla kucağımıza da alabiliriz.:KK52:

ff sela'm zaten beni en iyi sen anlarsın :KK50: ben biraz bencillik yapıp önce kendimi düşünüyorum ya cinsel hayat sıfır, tamam o bana sabretti ama ne biliyim ya hiç bir sorun yokken böyle stres yapması deli ediyo beni... hayırlısı olsun hakkımızda.. inşallah bugünler de geçer bizim de mutlu bi cinsel hayatımız olur.. netten baktım erkekler sürekli kötü sonuç alınca bu bi sağlık sorununa dönüşüyomuş ve gittikçe büyüyomuş. inş bizimki böyle büyüyüp gitmez...

ALOOOOOOOOOOOOOOOOOO PAKİZEEEEEEEEEEEEEEE NASILSIN BACIMMMMMMMMMMMMMM

seni takip eederek geldimmm buraya zira kendime hamilelik adına söz evrdim artık konuşmayacam yaza kadar çok yoruldum diye

sadece ara ara okuyup bacılarmaaa güzel dileklerde bulunmak adına yazmaktayım....
senin nen var yahuuuuuuuuuuu
nasılsın
sıkıntın nedir bacım???????????

hepsi normal, ben de öyle geçirdim, kusamadım ama bulantıdan öldüm diyebilirim. 2 ay evde yemek pişmedi, mutfağa giremedim. ne yiyebildiysem onu yedim. sen de öyle yap. bebek şu an senin yediklerinle beslenmiyor, vücudundan gerekli besinleri alacak zaten. o yüzden kendini yemeye zorlama. mideni bastıracak çubuk kraker, beyaz leblebi gibi şeyler yiyebilirsin. hiç ekstra şeyler yemeye çalışma. benim bulantılar 8de başladı 16-18 haftalar gibi bitti sanırım. kabus gibiydi, hiç bitmeyecek sandım :KK30:

aynen canım ya ben de yemek yapamıyorum bir haftadır, tek tük yemeye çalışıyorum ne bulursam evet kraker iyi geliyor özellikle tuzlu şeyler, ben de bebek etkilenecek diye korkuyordum ya kendimi zorlamaya çalışıyordum,inş çabuk geçer bu durum

X