Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Merak ettim seni? Nasilsin? Kanama kesildimi? Habersiz birakma, Rabbim bagislasin bebegini sna hayirlisiyla..

bugün dr a gittim çok şükür iiyim.kan kesildi dikkat et yani çok yormadan kalkıp işlerii yapabilirsin dedi
6+5 haftalıkmış 2 gün sonra 7 haftalık olcak inş.9 hafta bitene kadar dikkatli ol dedi:KK16:

bugün dr a gittim çok şükür iiyim.kan kesildi dikkat et yani çok yormadan kalkıp işlerii yapabilirsin dedi
6+5 haftalıkmış 2 gün sonra 7 haftalık olcak inş.9 hafta bitene kadar dikkatli ol dedi:KK16:

sevindim karamsarım bunu duyduğumaa:)))dikkat edersin sende zaten sadece kendini ve bebişini tedirgin edecek evhamlardan uzak dur:))))işten daha çok etkiler stres ve düşünceler:)))Allaha emanet ol(un):))

ınsallah bu cektıklerıne sonuclar ıstedıgın gıbı cıkar canım .. nmr scannerde sorunsuz sıkıntısız gecsın canım:KK19:
hepınız duamdasınız bılınen bılınmeyen sıkıntılarınız Rabbım gıdersın sonrası evlat nasıp etsın inşallah :KK19:

Allah razi olsun canim.. Mümin kardesine dua ettigi zaman kabul olurmus. O dua edince, melek Amin, kardesin için istediginin aynisi sanada verilsin der. :KK54:
Birbirimize dua edelim ins. Ins Rabbimin izniyle güzel sonuçlar alirim.

elvan geçmiş olsun, çok sevindim bugünü atlatıp rahatlamana. :21: bana baktıkları testleri yapacaklar sanırım sana. umarım seninkinde de problem çıkmaz, iyice için rahatlar. ne güzel filmi alttan çektirmekten de kurtulmuşsun, hadi bakalım şans senden yana olsun artık. her şeyin tertemiz çıksın. :KK16:

Sagol ablam. Sende neye baktilar tam olarak? Hafif kan pihtilasmasi çiktiya, simdi tekrarlanmasi gerkiyor ama daha detayli bakilcakmis, neye bakilacagini söylemedi.
çok sükür evet dünyanin skntisini yaptim kendime, daha çekilmeden. Baska bi yöntemi daha varmis. Ins hayirli sonuçlar alirim.

Tesekkür ederm canim, Amin. InsAllah.
Sen nasilsin?

bende iyiyim canımm..doktor 3 ay demişti ben dayanamadımm tabii ilk adetimin 3.günü(düşükten sonra)doktorumuda değiştirip başka daha güleryüzlü bi doktor bulup gittimm yarın nasip olursa sonuçlarla beraber tekrar doktora gidicem ultrasonla bakıcak normal se beklemeden bebiş çalışmalarına dönücem hemen..:))inşallah sorun yoktur kaldığım yerden devam ederim inş.:))

Gozün aydin, çok sevindim. Dikkatli ol, çok gerekmedikçe kalkmamaya bak, is güç beklesin biraz bisey olmaz :KK16:

bende iyiyim canımm..doktor 3 ay demişti ben dayanamadımm tabii ilk adetimin 3.günü(düşükten sonra)doktorumuda değiştirip başka daha güleryüzlü bi doktor bulup gittimm yarın nasip olursa sonuçlarla beraber tekrar doktora gidicem ultrasonla bakıcak normal se beklemeden bebiş çalışmalarına dönücem hemen..:))inşallah sorun yoktur kaldığım yerden devam ederim inş.:))

sonuçlarda ne çikti? ins normaldir ve hayirlisiyla hamis kalip busefer saglikla dogurursun ins. Hakkinda hayirlisi olsun. Haber bekliyorum

sonuçlarda ne çikti? ins normaldir ve hayirlisiyla hamis kalip busefer saglikla dogurursun ins. Hakkinda hayirlisi olsun. Haber bekliyorum

inş.elvancımm inş. normaldir...aslında benim hormon testi yaptırmaya fırsatım olmamıştı biliyosun ilk korunmasız ay hamile kalmıştım doktora söyledim oda zaten hemen hormon tahklili istedi...sonuçlar bu...daha önce de tıp fakültesinde yaptırmıştım kan tahlili onlarıda götürdüm tabii...yarın hepsini değerlendiricek...tahlil sonuçlarım bunlar :

Beta-hCG (total hCG) < 1.20 NEG mIU/mL 0-5
Estradiol 50 pg/mL 0-0
FSH 3.58 mIU/ml 0-0
LH (Lüteinlestiren Hormon) 4.08 mIU/mL 0-0
Prolaktin 19.32 ng/mL 5.18-26.53
TSH 1.5407 uIU/mL 0.35-4.94

yorumlayabiliyosan alanbilirim görüşlerini elvancım...

inş.elvancımm inş. normaldir...aslında benim hormon testi yaptırmaya fırsatım olmamıştı biliyosun ilk korunmasız ay hamile kalmıştım doktora söyledim oda zaten hemen hormon tahklili istedi...sonuçlar bu...daha önce de tıp fakültesinde yaptırmıştım kan tahlili onlarıda götürdüm tabii...yarın hepsini değerlendiricek...tahlil sonuçlarım bunlar :

Beta-hCG (total hCG) < 1.20 NEG mIU/mL 0-5
Estradiol 50 pg/mL 0-0
FSH 3.58 mIU/ml 0-0
LH (Lüteinlestiren Hormon) 4.08 mIU/mL 0-0
Prolaktin 19.32 ng/mL 5.18-26.53
TSH 1.5407 uIU/mL 0.35-4.94

yorumlayabiliyosan alanbilirim görüşlerini elvancım...

:KK53: Ay bu nece :KK1: Hiç bisey anlamadim beta hcg haricinde :KK17:. Burda terimler farkli. Doktorla konus yarin detaylica, bi topikte görmüstüm hep bu sekilde degerler konusuluyodu, ama bence doktorunla görüs.

:KK53: Ay bu nece :KK1: Hiç bisey anlamadim beta hcg haricinde :KK17:. Burda terimler farkli. Doktorla konus yarin detaylica, bi topikte görmüstüm hep bu sekilde degerler konusuluyodu, ama bence doktorunla görüs.

:KK9::KK9::KK9::KK9: yarın görüşücem nasipse randevum var kendisiyle:)))bakalım yarın gelince bunların ne anlama geldiğini öğrenir yazarım inş.:)))öpüyoru elvancım iyi geceler:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9: yarın görüşücem nasipse randevum var kendisiyle:)))bakalım yarın gelince bunların ne anlama geldiğini öğrenir yazarım inş.:)))öpüyoru elvancım iyi geceler:KK16::KK16::KK16::KK16:

InsAllah, sanada iyi geceler, haberlerini bekliyorum yarin :) Allaha emanet ol:KK54:

Kizlarrrrrrrrrrrrr, doktordan geldim.. Biraz kizdi, bi doktorda kalmam gerektigini söyledi, yoksa benim tedavimi uygulayamam dedi, o baska ilaç yazacak ben baska olmaz dedi. :KK17: Aslinda hakli..
Neyse, echo'yla bakti, ve spekulumle birseylere daha bakti.. Baski yapti baya, kasiklarim hala agriyo..
7 tüp kan aldilar, kan pihtilasmasi incelencekmis, ve sonuçlara bakildiktan sonra uygun ilaç yazilcakmis.. öyle hemen aspirin kullanma dedi.
Eger adet olursan birinci gün hemen arayip randevu almam gerektigni söyledi, bana hsg'yi alttanmi yoksa nmr den mi çekilmek istersin dedi.. tabiki nmr scanner seçtim, çok dar kuçuk biyermis çok gürültülüymüs, bu tip dar yerlerede fobim var, nefes alamiyorum ama katlancaz, ötekinden iyidir. Öteki yöntem (alttan yolladiklari kamera, ilaç.. ) çok agrili oluyo dedi. (kaldiki o beni alttan muayene ederken okadar kasiliyorum, ona hiç dayanamam).
Simdilik rahatladim, çok sükür su stresten kurtuldum. Ins hayirli sonuçlarda alirsam dahada rahatlicam Rabbimin izniyle..

haydi gözün aydın elvanımmmm
rahatça kurtulacaksın hsg den ama zaten çok zor değildi tatlım ya ben senden daha korkağım hatta ellerim titriyordu girerken ama bitti gitti inşaallah bir sorun çıkmaz canım benim

Kizlarrrrrrrrrrrrr, doktordan geldim.. Biraz kizdi, bi doktorda kalmam gerektigini söyledi, yoksa benim tedavimi uygulayamam dedi, o baska ilaç yazacak ben baska olmaz dedi. :KK17: Aslinda hakli..
Neyse, echo'yla bakti, ve spekulumle birseylere daha bakti.. Baski yapti baya, kasiklarim hala agriyo..
7 tüp kan aldilar, kan pihtilasmasi incelencekmis, ve sonuçlara bakildiktan sonra uygun ilaç yazilcakmis.. öyle hemen aspirin kullanma dedi.
Eger adet olursan birinci gün hemen arayip randevu almam gerektigni söyledi, bana hsg'yi alttanmi yoksa nmr den mi çekilmek istersin dedi.. tabiki nmr scanner seçtim, çok dar kuçuk biyermis çok gürültülüymüs, bu tip dar yerlerede fobim var, nefes alamiyorum ama katlancaz, ötekinden iyidir. Öteki yöntem (alttan yolladiklari kamera, ilaç.. ) çok agrili oluyo dedi. (kaldiki o beni alttan muayene ederken okadar kasiliyorum, ona hiç dayanamam).
Simdilik rahatladim, çok sükür su stresten kurtuldum. Ins hayirli sonuçlarda alirsam dahada rahatlicam Rabbimin izniyle..

canım geçmiş olsun umarım hersey sıkıntısız bi şekilde düzelir ve tekrar hamiş kalıp bebeğin bırakmaz seni

elvan bacım çok geçmiş ola tekrardan..inşlh bu doktor iyi gelir.. inşlh en yakın zamanda verirsin güzel haberlerini... bir araştıraydılarda adam gibi tedaviye başlayaydılarrr... :KK66:

elvancım çok geçmiş olsun canım... oh istediğin şekilde de olacakmış daha rahat olursun inşaallah diğerine nazaran... inşaallah sonuçların da temiz çıkar canım benim :KK16: :KK16: :KK16:

canım sen naptın var mı bi gelişme... test sonuçların nasıl inşaallah her şey yolundadır :KK16:

benim işim hiç yolunda gitmiyoki ama yinede cok şükür o gün kan verilirken bişey olmuş kana homajenizemi dedi bişe deiler o yüzden sonuçlar çıkmadı tekrar yarın sabah gel dediler calıstıgım için gidemedim artık bu ayda olmazsam tekrardan başka doktora gidicem bide bişe dicem aderim gecen hafta bitti bu hafta idrarımı yaparken vajide yanma hissi oluyo bide 2 gündür sol kasıgımda yanma bunlar nedendir aceba

ben rapor vereyim doktordan geldim ..çok şükür benim de hormonlar normal çıktı ...smear alındı..o haftaya belli olacakk..doktorumu iyiki değiştirmişim çok memnun kaldımm es es de olan varsa hemen tavsiye edebilirim:)))sorun yok ama daha sağlıklı gebelik için 1 adet daha gör dedi, bende sanırım dinliycem doktorumu:)))inş.artık bat lara tekrar katılma zamanı yaklaşıyor..:)))

X