Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

evet doğru dr gitmek lazım...teşekkürler...

selam kızlar. hasta olmama normalde bir hafta fln var. göğüslerim şiş, arada karnım da ağrıyor. ama geçen hafta cuma cumrtesi günü hiç bi neden yokken sağ kasığım çok fena sancılandı. iki gün yattım.
netten okuduğum kadarıyla ya üşüttüm ya da yerleşme ağrısı yazıyor.
dün test yaptım negatif
hastalığıma bir hafta 10 gün varken denesek hamile kalabilir miyim? yoksa bir sonraki ay 14-16. gün mü denemeli?
acil yardım lütfen...

masallah canım bu doktora devam et barı bende 30 hafta boyunca corasprın kullandım her ıhtımale karsı sende ıhmal etme canım

slm kızlar nhbr bendede şeker sınırdan biraz yüksek çıktı idrar yollarımda da baya iltihap varmış hap kullanıyorum haftaya yine tahlil falan inanın sıkıldım ya bu tahlillerden

bende progestan kullanıyorum kızlar haftaya doktor randevum var düşük tehditi olup olmadığı belli olucak dua edınde hormonlarım yükselmış olsun bu bebeğimide kaybetmek istemiyorum da

masallah canım bu doktora devam et barı bende 30 hafta boyunca corasprın kullandım her ıhtımale karsı sende ıhmal etme canım

Bende cok isterdim ama cok uzak ya zirt pirt gidilcek yol degil 1 saat surdu oraya varmamiz, bikac sefer tahlil sonuclari icin giderim artik, hem kendiside sanirim tup bebek uzerine yogunlasan bi doktor. Ins hersey yoluna girer. Sn nasilsin canim masAllah pasa buyumus, Habersiz birakma bizi, duygularindan bahset biraz, nasil hissediyosun mesela :) Rabbim isteyen herkese nasp etsin hayirlisiyla ins

bende progestan kullanıyorum kızlar haftaya doktor randevum var düşük tehditi olup olmadığı belli olucak dua edınde hormonlarım yükselmış olsun bu bebeğimide kaybetmek istemiyorum da

Kacinci hamileligin? InsAllah hersey yolundadir, Rabbim melegine kavustursn ins.. Stres yapmamaya calis

elvan hadi geçmiş olsun. ben her iki yazdığını da kullandım ve genetik testlerim riskli çıktığı için kan sulandırıcıyı hala kullanıyorum. doğuma kadar kullanıcam nerdeyse. çok şükür bebek sağlıklı. zealea çok doğru yazmış. korkmana hiç gerek yok. doktora güven. gereksiz bir ilacı yazmıyorlar zaten gebelikte, sürekli kullandığım başka bir ilacım vardı benim, doktor bırak dedi bıraktım. en doğru şeyi her zaman seni muayene eden doktor önerebilir. sakın nete girip kurcalama. ben hiç araştırmıyorum inan, test yazdığında nedir ne değildir diye onları bile araştırmadım, birine göz attım baktım fena olacam, dedim doktor değilsin ne araştırıyorsun. kafama takılan olursa doktora soruyorum, başka kimseye de sormuyorum. her kafadan bir ses çıkıyor çünkü. kimine doğru olan sana yanlış oluyor. en iyisini doktorun bilir, sonuçların çok güzel çıkar umarım.

evet doğru dr gitmek lazım...teşekkürler...

mina folik aside devam et. ama onun dışında kafana göre ilaç kullanma. gerekli tahliller yapılmadan kan sulandırıcı verilmez. buna aspirin de dahil. kanın gerekenden fazla incelirse kanaman olduğunda kanaman durmaz pıhtılaşma zorlaşacağı için. doktora git ve doktora danış. netteki bilgiler insanı yanıltabiliyor, onlara çok güvenme.

kızlar eşimde cocuk istemeye basldı vajiyi yendim bende merak ediyorum ilişki esnasında içime boşalınca olduki tuttu ne zaman belli olur hamile oldugum 1 ay içinde belli olur mu ? kusura bakmayın bu konuda cok bilgisizimdee:26::26::26::26::26:

sen daha yeni yenmedin mi? biraz alışmaya çalışmalısın öncelikle.

sen daha yeni yenmedin mi? biraz alışmaya çalışmalısın öncelikle.

yeni yendim ama bi kaç ay sonra cocuk düşünüyo eşim bende merak ettim nasıl oluyo bu işler içine boşaldıgında eger bebek olursa bi ay içindede belli olurmu onu merak ettim sormak istedim. yoksa daha yeni yendim alısmaya calısıyorumm tabikiide

ay yenmene cok sevindim

yeni yendiysen biraz alisma süreci taniyin birbirinize ve en önemlisi de eger olmadiysan full jinekolojik muayene olmani da tavsiye ederim. gebelikte rahat edersin.

yumurtlama öncesi ve yumurtlama süresinde iliskiye girdikten sonra 12. günler ile 18. günler arasinda yapilan gebelik veya kan testiyle sonucu ögrenirsin. yine de en güzeli her daim regli gecikmesini beklemektir.

teşekkürler canım ben seyi hesap edemiyorum benim her ayın 5 i regl olma durumum vardı şimdi ilişkiye girdkten sonra hep 3 gün geriye atıyor 3. ü 29 u felan 6 günde reglim sürüyo. ben simdi regl basladıgı andan itibarenmi saycam yoksa bitişinden mi saycam kac günde bi oldugumu anlamam için. bebek yapmayı cidden düşündüğümde dr a gidicem bende ama jinekologlardan cekiniyorum acıkcası alttan muyane diyince bile içim bi tuhaf oluyo offf alttan bakmayacaklarını bilsem giderim ama gidememki korkarımmm daha yenii yeni alısıcam 5. kez ilişkiye girdik daha tazeeciğim

ay pek tazecik =)

basladigi gün 1. günü oluyor. bir sonraki regliye kadar gecen günleri sayiyorsun, o sana döngünün kac gün oldugunu gösterir.
hepimiz muayeneden korktuk cekindik, biraz daha alis, güvenin gelir. hic korkulacak birsey yok. tirsa tirsa gidip, mutlu mutlu döndük cogumuz.
bir de simdiden folik asit kullanmaya basla. ne kadar erken baslarsan o kadar iyi: http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...amile-kalmak-isteyenler-175.html#post26777545

kızlar doktora gittim ve keseyi gördük.6+0ken kalp atşını duymadık henüz ama. ve doktora gttiğimde vajinal muayene ve birde smear testi yapıcam diyince beni görmeliydiniz.gözlerim doldu,ağlayacaktım neredeyse.ama doktorum sağolsun çok anlayışlıydı ve ilk kez gitmiştim kendisine. ikisinide yaptırdım çok şükür. tabi hala korkularım var ama yavaş yavaş azalacak buna inanıyorum. ben kürtaj olduğumda vajinismusu yenmemiştim.ve o doktorum bayan olmasına rağmen beni hiç anlamamıştı.beni resmen ağlatmıştı.birdaha hiç muayene olamam zannediyordum. çok şükür herşey yavaş yavaş normale dönüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…