Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar selamlar nasılsınız bas dönmeleri ne zaman olusur hamilelikte bilgisi olan varmı

Kızlar acil cevap.

Benim adetim 7 gün geçti. ama idrar testi negatif?

geç döllenme olabilir mi ?

Gögüs uçlarıma dokununca acıyor. Bat tarihimde adet olacakmışım gibi kasıklarım sancıdı. 2 gün sürdü sonra geçti.

Arada belim ağırıyor.

hiçbir ümit yok mu :KK43:(((

Kızlar acil cevap.

Benim adetim 7 gün geçti. ama idrar testi negatif?

geç döllenme olabilir mi ?

Gögüs uçlarıma dokununca acıyor. Bat tarihimde adet olacakmışım gibi kasıklarım sancıdı. 2 gün sürdü sonra geçti.

Arada belim ağırıyor.

hiçbir ümit yok mu :KK43:(((

canım kimse net bişey söyleyemez ki.. idrar testleri bazen göstermeyebilir en iyisi kan testi.. kan testinde anında çıkıyo. sağlık ocağındakiler adetinin 10 gün geçmesini bekle demişlerdi bana demek ki 10 güne kadar görünmeyebiliyo idrar testinde... inşallah Allah gönlüne göre verir.. hayırlısıyla..

canım kimse net bişey söyleyemez ki.. idrar testleri bazen göstermeyebilir en iyisi kan testi.. kan testinde anında çıkıyo. sağlık ocağındakiler adetinin 10 gün geçmesini bekle demişlerdi bana demek ki 10 güne kadar görünmeyebiliyo idrar testinde... inşallah Allah gönlüne göre verir.. hayırlısıyla..

Sağol canım. Ben 2-3 gün daha bekliyeyim tabi regl olmazsam.

Tez zamanda gelsin bebişim.:KK31::KK31::KK31:

selam kızlar. regl oldum, gerçi ilk denemede olmazdı biliyodum ama yine de işte.. insan bi üzülüyo..

artık bir dahaki ay denemeler devam edecek. bu arada folik asit kullanmaya devam ediyorum. ovulasyon testi yapsam mı bi dahaki ay bilemedim. ne dersiniz?

bi de ne zaman yapmam gerek o testi? bi kere yapmak yeterli oluyor mu?

cevaplarınızı bekliyorum...

selam kızlar. regl oldum, gerçi ilk denemede olmazdı biliyodum ama yine de işte.. insan bi üzülüyo..

artık bir dahaki ay denemeler devam edecek. bu arada folik asit kullanmaya devam ediyorum. ovulasyon testi yapsam mı bi dahaki ay bilemedim. ne dersiniz?

bi de ne zaman yapmam gerek o testi? bi kere yapmak yeterli oluyor mu?

cevaplarınızı bekliyorum...

selam gelinkız.. test konusunda bişey diyemicem ama hamilelik öncesi testlerini yaptırdın mı yaptırmadıysan ısrarla tavsiye ediyorum.. folik asidi dr mu verdi?

evet cnm doktor verdi. kan ve idrar tahlili yaptı önce herşeyime baktı tahlillerde.

çok güzel ya inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine... biz vajiyi yeniyoruz yendikten sonra dr a uğramadan bebiş yapmaya kalkışıyoruz ben de dahil .. en doğrusu senin yaptığın gibi dr a gidip sorun olmadığını öğrendikten sonra çalışmalara başlamak..herkese örnek olsun .. doktora gitmeyenlere duyrulurr....

kızlar tpic ne kadar sessizleşti ya hiç kimse gelmiyo artık önceden girmiyodum okumaya yetişemiyodum şimdi 3 gündür sayfa aynı yerde

Selam canlarimm ne var ne yok :KK16:

Biliyosunuz ilk dusukte 53 gun sonra regl gormustum, sukur busefer oyle olmadi, hatta erkenden geldi, 5 gundur kahve sonra siyaha donen kanamalar yasadim ve korktum acikcasi ilk dusukteki gibi olcak diye. neyseki geldi kirmizilarim:KK9:
simdi randevu alip rahim filmi cektirmem lazim yalniz cok korkuyorum, nasil olduguna dair bi bilgisi olan varmii:26:
birde regliyken hsg yapmiyorlar diye biliyorum doktor bana regl bitiminden 10 gun sonrami dedi yoksa reglinden 10 gun sonrami hatirlayamadim.. sizce fark edermi??

saygilar efenimm:107:

kızlar tpic ne kadar sessizleşti ya hiç kimse gelmiyo artık önceden girmiyodum okumaya yetişemiyodum şimdi 3 gündür sayfa aynı yerde

Evet bende farkettim son bikac gundur durgun oldugunu, herkes yogun buaralar galiba.. e hamilelerimizde artti cok sukur, gelemiyo olabilirler yada artk baska topige yaziyorlardir :KK8:
tabi gelenlerde var iyikide geliyorlar, tecrubelerinden yararlaniriz , ilerde lazim olur inss :KK49::KK9:

bizde topigi çok özlüyoruz.Benim biraz problemli gidiyor düşük riskim var.Bu arada troit problemi ve tansiyonda var.Ka. dog. dahileyici ve diyetisyen kontrolü oluyor 1 ay içinde o kadar çok hastaneye gittik ki artık herşey allaha emanet stres yaptıkça problemler artıyor.Bizden haberler böyle elvancım senin içinde çok dua ediyorum rabbim en kısa zamanda melegine kavuştursun inşaallah.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kılzar size bişi sorcamm ben adetim biteli 1 hafta oldu v daha 1 kere ilişkiye girebildikk eşimin işiden ötürü ama bu gün tuhaf bi şekilde akıntı geldi şeffaf renkte koyu şekilde çamaşırımdaydı bu acaba yumurlama dan ötürü gelen bi akıntımı yoksaa hamilelik olabilirmi asklında imkansız olması daha 1 kere ilişki oldu ama merak ettim bi ara bu akıntıdan bahsedildi ama ben unuttumm yardımcı olurmusunuzzzz.akıntım olmuyodu böle

Kızlar iyi aksamlar bişe sorcam sizlerde de adet yaklastıgı zaman karnızıda kasıklara doğru bi ağırlık gibi değişik bişey hisseediyomusunuz

X