Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Elvancım ben erken regl oldum bu seferde iice dengem bozuldu sana söylediğim tarih tutmuyor bi türlü :)) gülsemmi ağlasammı bilemedim. Yeni bat 11 Şubat gibi görünüyo

Tamam canim ben öyle ekliyim ozaman.. :KK16:
Sen hamilelik öncesi tahlillerini yaptirdinmi? hiç muayene olmaya gittinmi doktora?

:nazar:
arkadaşlar, geçenlerde size çalıştığım haberini vermiştim. şimdi bir haberim daha var :KK16::KK16::KK16: bir kızım olacak, o yüzden de foruma sık giremiyorum :KK52::KK52::KK52: şimdiye kadar duyuramadım, çünkü hem zor geçti hem de eşime sözüm vardı, tehlikeli zamanları geçirmeden duyurmayacaktım. çok şükür şimdilik iyiyiz ve her şey yolunda gözüküyor. umarım sonuna kadar böyle devam edebiliriz. şu an 18. haftadayım. :KK55::KK55::KK55:

tebrik ederimm...:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:Rabbim hayırlı sağlıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin...:emir_bebek::emir_bebek:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sekerpare_23 Aralik??Bekliyor
Rabit2 Ocak??Bekliyor
Nacisss8 Ocak2 AyBekliyor
Pissa9 Ocak1 AyBekliyor
Pakizeg17 Ocak2 AyBekliyor
Hazal3418 Ocak2 AyBekliyor
Oliviera18 Ocak3 AyBekliyor
Yoruldum12320 Ocak4 AyBekliyor
Oksamen21 Ocak2 AyBekliyor
Berna162722 Ocak5 AyBekliyor
Ocean4 Subat??Bekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

:KK3::KK3: Merhaba herkese, yoktum nezamandir biliyosunuz.. Geçmiside henüz okuyamadim.. Batlari yenilenmesi gerekenler yazarlarsa degistiririm..
Yeni gelen arkadaslar listeye yazilmak istiyosaniz beklenen adet tarihinizi ve deneme süresini yazarsaniz eklerim :KK76:

canım benim beklediğim bi adet yok:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:beklemediğim adet 15 ocaktı ama hala bekleme modundayımm:KK9::KK9::KK9:gelmesine gerek yok kendini zorlamasın yerini güzelliklere bıraksın inşallah:))))

arkadaşlar, geçenlerde size çalıştığım haberini vermiştim. şimdi bir haberim daha var :KK16::KK16::KK16: bir kızım olacak, o yüzden de foruma sık giremiyorum :KK52::KK52::KK52: şimdiye kadar duyuramadım, çünkü hem zor geçti hem de eşime sözüm vardı, tehlikeli zamanları geçirmeden duyurmayacaktım. çok şükür şimdilik iyiyiz ve her şey yolunda gözüküyor. umarım sonuna kadar böyle devam edebiliriz. şu an 18. haftadayım. :KK55::KK55::KK55:

sela cok sevindim canım sıkıntılarında gecmiş allaha cok kşükür allah tez zamanda kucagına almayı nasip eder inşallah tabi sağlıklı bi şerkilde allah analı babalı büyütsün

yehhhuuuuuuu biliyordum biliyordum:KK52:sen eşime söz verdim öyle hamile olursam bir süre gizliycez demiştin ama benim içime doğdu tahmin ediyordum aslında:KK49: şimdi senden duyunca iki kat sevindim yuppiii yuppiiii teyze oluyoruzzzzzz.Allah kucağına almayı nasip etsin,inşallah bundan sonra güzel bir hamilelik geçirirsin.ben de çok emeğin var çok duygulandım yahu:KK25:

kızlar günaydın konuyla cok cok alakasız ama baska yere yazıcam kimse ilgilenmiyor şimi benim görümcem ve kayınpederim bu hafta sonu umreye gidiyor ablam ise 10 subat gibi doğuma var ve bunların ikiside memlekette ve bizim ikisine gibi gitme sansımız az maddi durumdan dolayı ve bu hafta sonuna da tam izin almıs sayılmam işler biraz yoğun bende eşime dedim babanlar gelince hosgeldinize giseriz hemde bebeği görüürüz cünkü ilk bebek ve ilk kez teyze olcam insan gitmeyi çok istiyo dün akşam tartıstık birazyok efendim babasını göndermeye gelmedi baldızının doğumuna geldiler fwelan diye laf ederler diye ama ben de kendi acımdan haklıyım benim ablamın ve ilk ve ilk teyze olcam bende surat yaptım o zaman sen git bende ancak yazın gittiğimde görürüm diye yazın dediğimse ancak ramazan bayramında ve bebek kocaman olacak o zaman kadar :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar günaydın konuyla cok cok alakasız ama baska yere yazıcam kimse ilgilenmiyor şimi benim görümcem ve kayınpederim bu hafta sonu umreye gidiyor ablam ise 10 subat gibi doğuma var ve bunların ikiside memlekette ve bizim ikisine gibi gitme sansımız az maddi durumdan dolayı ve bu hafta sonuna da tam izin almıs sayılmam işler biraz yoğun bende eşime dedim babanlar gelince hosgeldinize giseriz hemde bebeği görüürüz cünkü ilk bebek ve ilk kez teyze olcam insan gitmeyi çok istiyo dün akşam tartıstık birazyok efendim babasını göndermeye gelmedi baldızının doğumuna geldiler fwelan diye laf ederler diye ama ben de kendi acımdan haklıyım benim ablamın ve ilk ve ilk teyze olcam bende surat yaptım o zaman sen git bende ancak yazın gittiğimde görürüm diye yazın dediğimse ancak ramazan bayramında ve bebek kocaman olacak o zaman kadar :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canımcımm umre çok hayırlı bir yolculuk olsa da doğum ve ölüm çok farklı olaylar bence.aileye yeni bir birey katılıyor ve sen ablanın yanında olup ona destek olursan güzel olur.senin düşüncen gayet mantıklı ama eşin biraz düşüncesizlik etmiş sanırım.kayınpederini uğurlamaya gitmediniz diye laf edeceklerse seni yalnız göndersin ablanın yanına olmaz mı:26:

canımcımm umre çok hayırlı bir yolculuk olsa da doğum ve ölüm çok farklı olaylar bence.aileye yeni bir birey katılıyor ve sen ablanın yanında olup ona destek olursan güzel olur.senin düşüncen gayet mantıklı ama eşin biraz düşüncesizlik etmiş sanırım.kayınpederini uğurlamaya gitmediniz diye laf edeceklerse seni yalnız göndersin ablanın yanına olmaz mı:26:

ben de dedim o zaman sen şimdi git ben hem doğuma giderim hemde hosgeldinize babanlarada giderim dedim o zaman diyo seni tek göndermem beraber gideriz bu seferde altından kalkamıyoruz sonra bana surat yapıyo bebek yani sonucda diye bebek ama sıradan bi bebek değil anlamıyo işte

selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK19: canım tebrk edıyorum ya ne güzel haber :) Allahım sag salım kucagıan aldırsın

saklamak zor olmadı elvancım, öncelikle teşekkür ederim. darısı hayırlı zamanda sana. zor olmadı çünkü hiç beklemezken işe girdim. sonra bi baktım pat hamileyim. işe alışmaya çalışırken artık iki kişiydim :)) sonrasında zor günler başladı, iç kanama geçirdim. kese vardı ama kalbi duyamadık, doktor her şeye hazır olun dedi, kürtaj dahil, düşebilir sağlıksız gebelik olabilir dedi. ben sağlamdım, korkmadım, üzülmedim ama eşim yıkıldı, o halimde onu pışpışlamakla uğraştım. sonrasında hislerim doğru çıktı, bebek tutundu. ama eşim çok duyurmadığımız halde bunlar oldu, iyice yerleşene kadar paylaşma internette dedi, ben de tamam dedim. çünkü biliyorsun ki yenmeye çalıştığım sıralarda ben ne zaman foruma iyiyiz desem evde kızılca kıyamet kopuyordu. ikimiz de nazar olabileceğini düşündük, kanama filan da olunca. bebek iyi diye öğrendik ama bu sefer ben kötü oldum, bulantılar iflahımı kesti. ilaç almadan işe gidemiyordum, o sırada (10 gün öncesine kadar nerdeyse) işe gidip geldim ve yattım evde. başka hiçbir şey yapamadım. felaket zordu. çok şükür şimdi iyiyim, cinsiyeti de öğrendik artık paylaşma vakti geldi :KK52::KK52::KK52: gördüğün gibi zaten kendimde değildim ki, gelip burda konuşayım :KK1::KK1::KK1: ara ara kaçamak geldim, onda da inciyi takip ettim çoğunca. pek katılamadım aranıza. başka sorunlar da çıktı, onları da merak edene özelden yazarım artık. kendimi fazla deşifre etmiyim buralarda :KK51::KK51::KK51:

Selaaa kuzummm ay sokelerdeyim:KK52::KK53::KK52::KK53: çok sevindim canimmmmm şükürler olsun sağlıkla sağ salim kucağına al kızını ınş.ya ne sabır varmış sende :)) benim dilim siserdi bende kendime diyordum 8gün iyi beklediniz sabri öğrendin inci diyordum senin masalların varmış .sıkıntıların içinde çok geçmiş olsun emeğin çok üzerimde ınan her inci icin girdim deyisiinde hem mutlu ölüyorum hemde bi garip değişik bi bağ var burada:KK5: sen bilmeleri hakediyordun herkes gibi tabi..seni çok seviyorum güzel anne dikkat et kendine.buarada dipnot oğlum olursa kacarin yok:KK20::KK3:

slm arkadaşlar..
benim reglim gecikti, regli olcam zaman gögüslerim şişer ağrırdı şişlik ve agrı var fakat reglim gecikti??
hamile olabilir miyim ??

slm arkadaşlar..
benim reglim gecikti, regli olcam zaman gögüslerim şişer ağrırdı şişlik ve agrı var fakat reglim gecikti??
hamile olabilir miyim ??

canım ümitlenmemeye çalış gebelik için,bekle bir hafta,hala gelmemişse test yaparsın ozaman...

canım ümitlenmemeye çalış gebelik için,bekle bir hafta,hala gelmemişse test yaparsın ozaman...

pek ümitli değilim zaten canım ama kardeşim annem ben hep aynı zaman da olrduk 1 2 gün arayla ben hala olmadım 5 6 gün geciktii

cok cok cok sevındım Allah hayırlısıyla saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın ınsalla cnm bnm kutlarım ne bılıyım cok sasırdım hamıle olmana deıl de bu kadar saklayabılmene cok sasırdım gercekten buyuk sabır var sende imrendim sabrına tekrar tebrıkler Allah ım analı babalı buyutsun ınsalla

Evet canım rüyam gerçek oldu...satilli bi hamile olucami artık...
Hepinize tsk ederim hepinize desteğimiz icin...

Heeeyttt şatilli incimi sevsinlerrrrr..Yavruum gözün aydın olsun hayırlısıyla kucağına aldığın günü de görürsün inşallah sonuna kadar okumak için sabredemedim valla :KK54:

Canım tebrikler .İnşallah bebegini saglıklı bi şekilde kucagına alırsın.
Allahım boyle guzel haberlerı burdan paylasmayı bizede nasip eder inşallah

:KK16:

Örtmenimmmmm gözün aydın :nazar::nazar::nazar:

Allah gönlüne göre verdi maşallah size ,inşallah hayırlı sağlıklı bi bebek olur ve simsiyah kocaman gözlü :KK54::emir_bebek::nazar:

X