Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canııııımmmmmmmmm kıyamam sana :KK5:çok geçmiş olsun,çok üzüldüm.allaha şükür sana bişey olmamış,tek tesellimiz bu.kendine çok dikkat et bizim için önemlisin.
Canım arkadaşım benim :KK19::KK19::KK19:, Allah sizleri böyle olaylardan korusun, bana da bir daha göstermesin. Sağol canım :KK16:.

slmlar nhbrsiniz..benim hamilelik biraz zor geçiyo... cinsiyeti belli olanlar olmuş çok sevindim bende çok merak ediyorum yaaaaa.neyse hayırlısı olsun...........

Selam kızlar, iyisinizdir inşallah. ben uzun zamandır giremiyordum, evde net yok, iş yerinde de kk arada bir açılmıyor, telden giriyordum ara sıra ama ordan da takip etmek zor.
Bana gelince zor günler geçirdim, hamile kaldım, dış gebelik teşhisi kondu, küretaj oldum, anlayışsız bir doktora denk geldim, anestezi vermedi, diri diri küretaj oldum :KK14:.
Şimdi toparlanmaya çalışıyorum. Beni merak edenler vardır belki diye yazdım, görüşürüz yine...

canım cok gecmıs olsunnnn sana bısey olmamısyaaa bebek gene olur nası olsaaaa kendıne dıkkat ettt tekrar gecmıs olsunnn

Çok teşekkür ederim zerbas.

sözlerine katılıyorum canım Allah kimseyi karşılaştırmasın böyleleriyle hele de bizim gibi vajilileri.
Maddi manevi zor bir durum ben daha önce anlamazdım çocuğunu düşürenleri. Şehit anneleri ne yapıyor, nasıl dayanıyorlar, insan görmeden bile bu kadar bağlanıyor yavrusuna... Aslında ben gördüm rüyamda kendisini, kürtajdan bir gün önceydi, ayrıntıları anlatmaycağım, ağlamaya başladı. uyandım. her canlı ölümü tadacaktır diyorlar ama insan yavrusuna kıyamıyor işte. Birkaç milimlik bile olsa o da bir canlıydı :KK43:. Melek oldu uçtu gitti :KK5:.

Ah ah, yasamadan anlamak mümkün degil.. Beni o günlerime götürdü sözlerin.. Aradaki bag müthis, daha kucaklamadan, daha minicikken, ona adapte oluyosun, baglaniyosun, herseyin o oluyo, öncesinde hep varmis ve sonrasinda hep olacakmis gibi..
Ins sefaatçimiz olurlar.. :KK43:
InsAllah birdahakine saglikla kucagina alirsin canimin içii

Selam kızlar, iyisinizdir inşallah. ben uzun zamandır giremiyordum, evde net yok, iş yerinde de kk arada bir açılmıyor, telden giriyordum ara sıra ama ordan da takip etmek zor.
Bana gelince zor günler geçirdim, hamile kaldım, dış gebelik teşhisi kondu, küretaj oldum, anlayışsız bir doktora denk geldim, anestezi vermedi, diri diri küretaj oldum :KK14:.
Şimdi toparlanmaya çalışıyorum. Beni merak edenler vardır belki diye yazdım, görüşürüz yine...

çilekli çok geçmiş olsun, allah sabırlar ve güç versin sana. çok üzüldüm :KK14::KK14::KK14: arada uğra sıkıntını paylaş. herkes destek olur sana burda. doktoru allah bildiği gibi yapsın, anestezi olmadan kürtaj olur mu yaa, hiç duymamıştım :KK53::KK53::KK53:

çilekli çok geçmiş olsun:KK43: hepimiz merak ettik seni.. çok zor zamanlar geçirmişsin, bundan sonra inşallah her şey yolunda ve iyi gider

geçmiş olsun sizi tanımıyorum ama Allah en kısa sürede maddi manevi düzelmeyi nasip etsin...

canım cokk geçmış olsun.Allah birdaha yaşatmasın.en kısa ve en dogru zamanda Rabbim bir evlat verir sana kucagına saglıkla almayı nasip eder inşallah

canım çok geçmiş olsun Allah birdaha yaşatmasın böyle bi skntı... çok üzüldüm...
amin canım, evlerden uzak...

Ah ah, yasamadan anlamak mümkün degil.. Beni o günlerime götürdü sözlerin.. Aradaki bag müthis, daha kucaklamadan, daha minicikken, ona adapte oluyosun, baglaniyosun, herseyin o oluyo, öncesinde hep varmis ve sonrasinda hep olacakmis gibi..
Ins sefaatçimiz olurlar.. :KK43:
InsAllah birdahakine saglikla kucagina alirsin canimin içii

İnşallah canım, isim vermek lazımmış şefaat etmesi için.

çilekli çok geçmiş olsun, allah sabırlar ve güç versin sana. çok üzüldüm :KK14::KK14::KK14: arada uğra sıkıntını paylaş. herkes destek olur sana burda. doktoru allah bildiği gibi yapsın, anestezi olmadan kürtaj olur mu yaa, hiç duymamıştım :KK53::KK53::KK53:

Evet o adama çok kızgınım, Allah' a havale ettim. Diş yaptırıken veya çektirirken ağzının içine uyuşturucu iğne vuruyorlar ya aynen öyle. Vajinin içine uyuşturucu yaptılar ama yine de hissettim :KK50:.

çilekli çok geçmiş olsun:KK43: hepimiz merak ettik seni.. çok zor zamanlar geçirmişsin, bundan sonra inşallah her şey yolunda ve iyi gider
Amin canım, sağol.

geçmiş olsun sizi tanımıyorum ama Allah en kısa sürede maddi manevi düzelmeyi nasip etsin...

Sağol canım, bende seni tanımıyordum ama tanışmış olduk.

canım cokk geçmış olsun.Allah birdaha yaşatmasın.en kısa ve en dogru zamanda Rabbim bir evlat verir sana kucagına saglıkla almayı nasip eder inşallah
Sağol canım, çok çok teşekkür ederim. Kızının burda yazdıkları geliyor aklıma bazen, durduk yere gülüyorum :))).

kendi kendime triplere girdim,ben üşüttüğümü düşünüyorum ama çevremdekiler direk hamile misin diye sorunca stres yaptım.hapla korunuyorum,o ara dönemde bişeyler oldu ama zaten sonrasında adet oldum.çok sık idrar problemim 2 aydır vardı kasıklarımda hafif şişlik vardı,son 1 haftadır tansiyonumun düşütüğü zamanlar oluyor ve dün mide bulantım vardı,bugün grip olcak gibi hissediyorum.hamile değilimdir değil mi yaaa test yapıcam belli olur mu ki:18::18:topiğin tersine şimdi hamile kalmak istemiyorum:KK43:

kendi kendime triplere girdim,ben üşüttüğümü düşünüyorum ama çevremdekiler direk hamile misin diye sorunca stres yaptım.hapla korunuyorum,o ara dönemde bişeyler oldu ama zaten sonrasında adet oldum.çok sık idrar problemim 2 aydır vardı kasıklarımda hafif şişlik vardı,son 1 haftadır tansiyonumun düşütüğü zamanlar oluyor ve dün mide bulantım vardı,bugün grip olcak gibi hissediyorum.hamile değilimdir değil mi yaaa test yapıcam belli olur mu ki:18::18:topiğin tersine şimdi hamile kalmak istemiyorum:KK43:

Canım öncelikle geçmiş olsun ilişkinin ilk 2ayı bende de oldu o şikayetler en sonunda dayanamadım dr gittim idrar yolu enfeksiyonun var dedi seninki öyledir bi dr git urolg a idrar tahlili yapıyor.günün geçti mi .hakkında hayırlısı ama istemiyorum deme ya düşünmüyoruz de. :KK43:

snowflaken, gülsevdam sizi tebrik ederim :124::124::124::124::124::124:,
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, en önemlisi sağlık çünkü :KK19:.

Canım ınan su an çok duygulandım korktum üzüldüm ne bileyim off.rabbim yardımcınız olsun çok geçmiş llsn hakkında hayırlısı demek bu imiş.kusura bakma ınan çok şey yazmak istiyorum ama tikaniyoruum ; ( bizdedir değişik bi durum var ara ara ilişki oluyor dediğin gibi üstüne anlayamam
ki .ve bebek sahibi olmayı istiyorum yapımız ilerliyor evlilik 2yılı buluyor.dualarimiz unutmayalım birbirimizi sana da sağlık ve sabır diliyorum.

hamile olduğunu duyunca sevinmiştik topik olarak üzüldüm şimdi:KK14: Allah başka acı yaşatmasın sabır versin,hayırlısıyla yeniden hamile kalmayı nasip etsin inş

Canım öncelikle geçmiş olsun ilişkinin ilk 2ayı bende de oldu o şikayetler en sonunda dayanamadım dr gittim idrar yolu enfeksiyonun var dedi seninki öyledir bi dr git urolg a idrar tahlili yapıyor.günün geçti mi .hakkında hayırlısı ama istemiyorum deme ya düşünmüyoruz de. :KK43:

sağol incim.doktor ilaç verdi azalma oldu ama tamamen geçmedi daha.adet oldum ama adet olduktan sonra hamile kalmış olabilir miyim diyorum.evet haklısın şimdilik düşünmüyoruz buna hazır değilim ama çevredekiler beni böyle bir tribe soktu.birkaç defa tansiyonum düştü,kullandığım ilaçlara yorduğum da bir mide bulantısı var,idrar problemim zaten vardı.test aldım ama yapmıycam birdahaki adetimi bekliycem.eğer hamileysem doğum kontrol hapının bir zararı olur mu?gerçi bir sürü antibiyotik de içtim.test yapmalıyım ki:18:

X