Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Teşekkürler canım.Bu sefer muayene etmedi sadece kan tahlili istedi..Muayene de acı yok ama kıpır kıpır olduğunda sabırla bekleyen bir insan istiyorsan yine Cahit bey diycem ben..Sorularına en iyi yanıtı vereceğinden eminim..Erşat daha tecrübeli olabilir ama Cahit bey rahatlatıyor insanı biraz yoğun ama beklersin yarım saat nolcak.. Eğer istersen şu zar operasyonumu yapan doktorun da adını verebilirim o da çook iyi onun ki özel muayenehane sıra beklemezsin çok hem profesör yılların deneyimi var muayene ücretide yüksek değil istersen adını verebilirim kuzum..

Haydi veeeertt verrrr.. :)))

elvancım selanın dediği gibi antibiyotik gerekiyo 3 ay kullandım ama geçmemş.. intaniye sonucunu da yazarım canım :KK66: senn regl oldu mu bu arada ?? sen de regl olunca buraya yaz canımmm :KK66:

Anladim canim, habersiz birakma.. Ins çabucak atlatirsin.. Evet oldum cnm 53 gün sonra oldum ama öldüm bittim.. yok böyle bi sanci iki gün boyunca devam etti azalarak ama ilk günü zor atlattim.. kan ter içinde kaldim.. abartisiz söylüyorum :KK14:

elvancım reg oldum bu ayda tutmadı maleseff benım bat 23 kasımmm deneme 2 ay eklersen sevınırım canımmmm

Hayirlisi olsun canim düzeliyorum simdi

Bu 4.ayimiz canim.. Tahlil yaptirmadim hamilelik dusundugumde gittim doktora tahlil falan istemedi sadece ultrasonla kontrol etti bisey yok hersey normal dedi okadar

Benide geri çevirmisti ilk gittigim jinekolog, gerek yok dedi hamile olunca gelirsin bakariz kan aliriz fln demisti.. Ben rahat edemeyip sonradan baska biyerde kan aldirip gerekli tahlilleri yaptirmistim canim.. Hakkinizda hayirlisi ins kavusursun yakin zamanda hayirlisiyla bebegine:KK16:

Evet bencede ben bur gun durup bir gun denemek yapmak istiyorm.sirf alismak icin.iyice ama esim 3-4gune bir istiyo zamanda gorince araya alisma sureci uzuyo galiba rabbim yardimcimz olsn..

Canm 2 günde bir olunca alismak açisindan daha iyi oluyo dedigin gibi araya 3/4 gün girince sanki zorluyo gibi.. Allah hepimizin yardimcisi olsun Ins..

inşallah sıkıntınlı bişi yoktur..ben kanamam bittikten 33 gün sonra regl oldum..şimdi bitti sayılır.. ben takip edicem seni burdan... hormonlar dengeyi bulamadı daha demekki..Allah yardımcın olsun..

Özelden haberder edersin beni canim :KK16: Ben 53 gün sonra olabildim regl, çok sükür..

baya umutlanmıştım ama bu ay da hüsran oldu:KK43:(( yeni bat 26 kasım...kasımda bebiş başkadır:))))) her ay farklı şeylerle kendimi teselli ediyom :KK43:(((

Canim üzülme nolur, insanlar nelerle ugrasiyo, sabirsizligini istegini çok iyi anliyorum, çok zor sabretmesi gerçekten :KK43: Herzaman kendini avutacak biseyler bul :) Allahtan hayirlisi olsun Ins

slm kızlarrr cok ozelmısım sızı esseklık bende ıhmal ettım hep buralarıılk dayagımı kendım atayım bari:KK22::KK22::KK22::KK22::KK1::KK1::KK1:

gecmısn bayramınız mubarek olsun cook opuyorum sızı

Tatlimmmm bizde seni çok özledikkkk, öpyrm oglusunla senii :KK54:

Kızlar bugün gebelik testi için sağlık ocağına gittim fakat kan verme saatine yetişemedim,eczaneden test aldım eve gelince yaptım birden çift çizgi belirdi koyu renkde inşallah hatalı değildir de Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder,kimsenin kucağını boş bırakmaz...

Hamileliğim kesinleşti kızlar çook şükür,hatta beta hsg değerim biraz yüksekmiş sanırım ikiz olma ihtimali var dediler ama kesin sonuç ultrasonla belli olur,Rabbim herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah,şimdi anadolu yakasında dr.arıyorum kendime ...

Lavanta, çok tebrik ederimmmm, çok sevindim!! :KK76: Saglikla kucaklaman dilegiyle :KK16:

evet canım büyüdü,bi kıpırdama hissedıorum arada kayboluyo doğru seyimi hissedıyorum tam anlayamıyorum ama cok güzel bi duygu.3 kasımda randevum,merakla beklıyoruz hersey yolundadr ins.2 aydr ılikıyede girmiyoruz dr.yapmayın demişti,nasıl yapılacağını öğrendım ama gerılemekte ıstemiyorum:18:hamilelık şimdi sorunsz canım iştahım bi acıldı tek sorun hala su icemiyorum.....güzel haberlerinzi beklıyorum

Oy mslhh mslhh :nazar: Canim tedirgin olmani anliyorum. Hayirlisi herseyin Dikkat et melegine kendine.. Ins bu güzel haberi tekrar vermek nasip olur hepimize :KK16:

Merhaba canlarim, nasilsiniz ne var ne yok..
Son zamanlarda pek giremedim, bi süre daha giremicem malesef..
:KK45: Topigi ayakta tutun kizlar :KK9::KK9: Ben yokken iyi bakin topige :KK9:
Hepinizi çok seviyorummmmmmmmm öpyrmmmmmm :KK54::KK54::KK54:

Veeeeeee uzun bi aradan sonra yenilenen listemiz;

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sekerpare_13 Ekim1 ayBekliyor
Canikom1217 Ekim5 ayBekliyor
Shummir1 Kasim4 AyBekliyor
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Inciozmen5 Kasim1 AyBekliyor
Ocean13 Kasim1 AyBekliyor
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Yoruldum12323 Kasim 2 AyBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan korusun hepimiziiiiiiiiiiii :KK54:

canımmmm nrlerdesın hersey yolundamıı ?ıyımısın
Veeeeeee uzun bi aradan sonra yenilenen listemiz;

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sekerpare_13 Ekim1 ayBekliyor
Canikom1217 Ekim5 ayBekliyor
Shummir1 Kasim4 AyBekliyor
Zerbas4 Kasim4 ayBekliyor
Inciozmen5 Kasim1 AyBekliyor
Ocean13 Kasim1 AyBekliyor
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Yoruldum12323 Kasim 2 AyBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima??1 AyBekliyor

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan korusun hepimiziiiiiiiiiiii :KK54:

çok sukur maallah lıstemıze:nazar:yakında bu lıstede herkez hamılekalcak allahın ıznıylee

hıssedıyormusunnn ne mutluu sanaa aramızda 10 gun var ama ben hala hıssemedım bebısımııı cınsıyetın bellı oldumu?bzıımkı erkek ınsallah 11 haftalıkken soyledı doktorumuz :)

bende de hala tık yok 3.5 ay oldu hala ılıskı olmadı bıran once baslasak ıyı olucak ama beklıyoruz neyı beklyıorsak

evet canım belli oldu,oğlum olcak inşallah 17 cm olmuş,sağlıklı bi bebek dedi,3 lü test sonucu bekliyoruz şimdi ins,güzel sonuçlar alırız.senin bebiş ne çabuk belli etmiş kendını masallah:nazar::nazar::nazar:

evet canım belli oldu,oğlum olcak inşallah 17 cm olmuş,sağlıklı bi bebek dedi,3 lü test sonucu bekliyoruz şimdi ins,güzel sonuçlar alırız.senin bebiş ne çabuk belli etmiş kendını masallah:nazar::nazar::nazar:

ayy maşalalhh bu sene hep erkekk kımı duysam bı erkekdır dıyor hayırlısı...bızde dun kontroldeydık kıpır kıpırdı sonucların temız cıkar ınsallah

evet bız erkenden ogrednık

Gozunaydin canm saglikla kucagina almayi nasip etsin rabbim.ikixzzzz de super olurrrr .benim esimin enbuyukk istegi...nolur bizlere dua eet.sen vajiyi yendinten sonra dr a muayene olmaya gitmismiydin..

Hayırlı uğurlu canım. İkiz olabilme ihtimali de bence ayrı bir güzel. Hele bir de 1 kız, 1 erkek olursa :21::21::21::21::21::21::21:

kızlar nasılsınızzz bı sure gıremedımmm malesefff bu arada gecmıs kurban bayramınız mubarek olsunnnn gec oldu amaa lavantaa tebrıkler canımmm rabbım saglıklı bı sekılde kavustursun senı bebegıneee cok sevındımmmm bızede dua et canımmmm allah ısteyen herkese tattırsın bu duyguyuuu

biz de seni seviyoruz. ben genelde temkinliyimdir ama sen anlatınca aklıma ilk bebek gelmişti. kanla da kesinleşmiş, tekrar gözünaydın. çok sevindim :KK16::KK16::KK16:

Anladim canim, habersiz birakma.. Ins çabucak atlatirsin.. Evet oldum cnm 53 gün sonra oldum ama öldüm bittim.. yok böyle bi sanci iki gün boyunca devam etti azalarak ama ilk günü zor atlattim.. kan ter içinde kaldim.. abartisiz söylüyorum :KK14:

Hayirlisi olsun canim düzeliyorum simdi

Benide geri çevirmisti ilk gittigim jinekolog, gerek yok dedi hamile olunca gelirsin bakariz kan aliriz fln demisti.. Ben rahat edemeyip sonradan baska biyerde kan aldirip gerekli tahlilleri yaptirmistim canim.. Hakkinizda hayirlisi ins kavusursun yakin zamanda hayirlisiyla bebegine:KK16:

Canm 2 günde bir olunca alismak açisindan daha iyi oluyo dedigin gibi araya 3/4 gün girince sanki zorluyo gibi.. Allah hepimizin yardimcisi olsun Ins..

Özelden haberder edersin beni canim :KK16: Ben 53 gün sonra olabildim regl, çok sükür..

Canim üzülme nolur, insanlar nelerle ugrasiyo, sabirsizligini istegini çok iyi anliyorum, çok zor sabretmesi gerçekten :KK43: Herzaman kendini avutacak biseyler bul :) Allahtan hayirlisi olsun Ins

Tatlimmmm bizde seni çok özledikkkk, öpyrm oglusunla senii :KK54:

Lavanta, çok tebrik ederimmmm, çok sevindim!! :KK76: Saglikla kucaklaman dilegiyle :KK16:

Oy mslhh mslhh :nazar: Canim tedirgin olmani anliyorum. Hayirlisi herseyin Dikkat et melegine kendine.. Ins bu güzel haberi tekrar vermek nasip olur hepimize :KK16:

çok teşekkürler kızlar,inşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder benim de karnımdakini hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip eder inşallah,dün ultrasona girdim keseyi gördük,minnacık mercimek gibi bişey kalp şeklinde Allahın bir mucizesi işte..

biz topiği ayakta tutarız da sen nerelere kaçıyon bakalım hıııı??? :KK52::KK52::KK52::KK52: regline sevindim, gözünaydın. diğerleri daha sancısız olur inşallah.

vajiyi yeneli 2 sene oldu ama ben hala emla krem ile iliskiye girebiliyorum uyusturmadan daha hic giremedim. kurtulmaya calisiyorum olmuyor..yasim 34 ,10 sene oldu evleneli artik kisir gözu ile bakiyor herkes bebek icin yanip tutusuyorum deli olucam ...esim icime bo...yor ama kremden dolayi tutmama ihtimali yuksektir belki birde doktora cikmistim bir ara hasimato tiriodin var dedi ama baslangicindaymisim ilac vermedi hamileleige engel diil dedi ne yapicam bilemiyorum vajiyi tam yenemedim kremsiz yapamiyorum yurt disina yerlestik henuz doktora cikmadik ama zaman geciyor burada arkadaslarim var onlarda hamis kaldi dogum yapti pisikolojim alt ust ben anne olamayacakmiyim acaba hicbirzaman :KK43: surekli hayal kuruyorum aileme bebek mujdesi verirken bir gun verebilecekmiyim böyle guzel haberler dusunup duruyorum ..kremsiz iliskiye girmeyi basarabilirim isallah sonrasinda allahin izniyle bebek te olur umarim :emir_bebek:

canımmmm nrlerdesın hersey yolundamıı ?ıyımısın

çok sukur maallah lıstemıze:nazar:yakında bu lıstede herkez hamılekalcak allahın ıznıylee

biz topiği ayakta tutarız da sen nerelere kaçıyon bakalım hıııı??? :KK52::KK52::KK52::KK52: regline sevindim, gözünaydın. diğerleri daha sancısız olur inşallah.

Sormayin kizlar, stresli bi donem geciriyorum malesef.. baska baska skntilarla ugrasiyorum..
Yinede bugunlerimize sukur diyelim vakit bulamiyorum buraya girmeye
amaaaaa takiptesiniz firsat oldukcaaa..

Selacim yokmu bi gelisme hic kendinden bahsetmiyosun..

Snowflaken sende msllh ayakli gazete gibisin hea nerde yeni bi haber aninda habern oluyo hihi

Bu arada cileklipuding tatlm hamileymissinnnn cok tebrik ederimmmm nerelerdesin bakim insan haber verir demiii iyi bak kendine opyrm

Son düzenleme:
Kizlarrr bugun internetten ovulasyon tarihine falan bakayim dedim gecen ayki adet gunumu yazdm 23uovulasyonumdu ve dioki o tarih listesinde ayin6si ve hala olmadiysaniz test yapin ve ben adet olmadim henuz yani icimdeki bi ses olacaksin dio ama inanmak istemiyorum :KK43:( karin agrim yok ama belimin tam ortasi feci agriyo acaba adet agrisimi yoksa baska bi duruum olabilirmi :KK43:hic bulanti as donmesi falan yokk off kesin olurum ama ne bilim ya sirff tarih gecsin die saatleri kovaliyorm

cileklipudingg cok sevindm canm gozunaydinn saglikla kucagina almayi nasip etsin rabbim.darisida bizlere

Kizlarrr bugun internetten ovulasyon tarihine falan bakayim dedim gecen ayki adet gunumu yazdm 23uovulasyonumdu ve dioki o tarih listesinde ayin6si ve hala olmadiysaniz test yapin ve ben adet olmadim henuz yani icimdeki bi ses olacaksin dio ama inanmak istemiyorum :KK43:( karin agrim yok ama belimin tam ortasi feci agriyo acaba adet agrisimi yoksa baska bi duruum olabilirmi :KK43:hic bulanti as donmesi falan yokk off kesin olurum ama ne bilim ya sirff tarih gecsin die saatleri kovaliyorm

cileklipudingg cok sevindm canm gozunaydinn saglikla kucagina almayi nasip etsin rabbim.darisida bizlere

Tatlim internetteki hesaplamalara pek guven olmuyo. Tutmuyoda genellikle.. Bikac gun daha bekle sonra test yaparsin, hissettiklerin psikolojik olabilir, olmayabilirde (InsAllah)..

Tatlim internetteki hesaplamalara pek guven olmuyo. Tutmuyoda genellikle.. Bikac gun daha bekle sonra test yaparsin, hissettiklerin psikolojik olabilir, olmayabilirde (InsAllah)..

İns hamileliktirrr elvancim cok istiyorum rabbim hepimize anneligi yasatsin ins. Bisey sormak istiyorum
son uc aylik regl.gunlerim 5 agustos 4 eylul ve 7 ekimm sence adet duzensizligi var midir normalde 4-5hic sasmaz hesapliorm biri 28 dieri 30 birdieri 33gun arayla kirmizilar gelms olacaksam olsamda hemen dr a gitsem olmayacaksamda sonuc belli olsa offff ...aklim.karistii

f
İns hamileliktirrr elvancim cok istiyorum rabbim hepimize anneligi yasatsin ins. Bisey sormak istiyorum
son uc aylik regl.gunlerim 5 agustos 4 eylul ve 7 ekimm sence adet duzensizligi var midir normalde 4-5hic sasmaz hesapliorm biri 28 dieri 30 birdieri 33gun arayla kirmizilar gelms olacaksam olsamda hemen dr a gitsem olmayacaksamda sonuc belli olsa offff ...aklim.karistii

Cnm benim bldgm 22 gunden erken 40 gunden gec oluyosan ve kanama miktarinda bozukluk varsa ozaman duzensilik olur (dogrumudur bilmiyorum)..
Ama suan ne desem yalan olur bikac gun oynamalar var, bendede hep oyle olur.. bu durumda duzensizlik soz konusu olurmu bilmiyorum
Eger bekleyemeyeceksen bi kan testi yaptir

Son düzenleme:
Sormayin kizlar, stresli bi donem geciriyorum malesef.. baska baska skntilarla ugrasiyorum..
Yinede bugunlerimize sukur diyelim vakit bulamiyorum buraya girmeye
amaaaaa takiptesiniz firsat oldukcaaa..

Selacim yokmu bi gelisme hic kendinden bahsetmiyosun..

Snowflaken sende msllh ayakli gazete gibisin hea nerde yeni bi haber aninda habern oluyo hihi

Bu arada cileklipuding tatlm hamileymissinnnn cok tebrik ederimmmm nerelerdesin bakim insan haber verir demiii iyi bak kendine opyrm
cnm benım ınsallah sıkıntılarınıtez zamanda atlatırsın

yaa tesaduf ogrendım cıleklıyı :)ama sanrıım sorun varmıs ozleden konustuk ta dıs gebelıkten supelenıyorlarmıs hayırlısı olsun hakkında

canım nettekılere pek guvenme sat neydı?bıraz daha bekle

senı umutlandırmak ıstemem ama bende sadece sıddetlı bel agrısı vardı bulantıların 3.ayda oldu onları bekleme oyle hemen bulantısı olmyuor ınsanın yınede hakkında hayırlısı cnm

X