Vajinusmus hastasiyim çok caresizim

Okapi8090

Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2022
23
22
35
Yaklaşık 4 ay olucak evliyim. Ancak ilişkiye eşimle giremiyorum. Psikolojik olarak bende eşimde artık bittik. Doktora gittim bir sorun yok dedi. Ama ben zarın yırtilarak acı vermesinden aşırı derecede korkuyorum. Vecmain dilator hepsini deniyorum. Gerçekten çok kötüyüm ağlıyorum nolur bana yardım edin🥺🥺

Yaklaşık 4 ay olucak evliyim. Ancak ilişkiye eşimle giremiyorum. Psikolojik olarak bende eşimde artık bittik. Doktora gittim bir sorun yok dedi. Ama ben zarın yırtilarak acı vermesinden aşırı derecede korkuyorum. Vecmain dilator hepsini deniyorum. Gerçekten çok kötüyüm ağlıyorum nolur bana yardım edin🥺🥺
Canım önce şunu düzeltelim zar öyle yırtılacak acı veren birşey değil
Bunlar tamamen uydurma yanlış bilgiler önce vücudunu tanı sonra egzersizlere başla
Seni bizim aktif konuştuğumuz topiğimiz var oraya etiket yapayım orda konuşalım💓

Canım önce şunu düzeltelim zar öyle yırtılacak acı veren birşey değil
Bunlar tamamen uydurma yanlış bilgiler önce vücudunu tanı sonra egzersizlere başla
Seni bizim aktif konuştuğumuz topiğimiz var oraya etiket yapayım orda konuşalım💓
Merhabalar bende 6 yıldır bu hastalikla savasiyorum psikolog kadin dogum hepsine gittim cozemedim dilator aldim yeni baslamadim evliliğim bitmek uzere esim benden umudunu kesti cok caresiz hissediyorum yardim ederseniz sevinirim 🥺

Bu konuda uzman klinikler var onlarla çözmeyi denediniz mi? Ben de vajinismustum değil dilatör hafif içeri bastırılmasına bile dayanamazdım ama doktorum sayesinde bu sorundan bir hafta içinde kurtuldum.

X