Vajinoplasti labioplasti hudoplasti ameliyatı olanlar bugün itibariyle ne durumdasiniz toplasın konuşalım

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Hangi hastanede hangi bölüme gitmek gerekiyor acaba
Belirlediğiniz herhangi bir devlet hastanesibnde Kadın hastalıkları jinekoloji bölümüne gitmeniz gerekiyor belki istediğiniz işlemlere bağlı olarak plastik cerraha yönlendirirmi bilemiyorum ama dediğim gibi ben kese ve rektum sarkma şikayetiyle gittim o operasyonlarla beraber kendisi vajinoplasti yaptı bakıyorumda sanırım labioplastide yapılmış

Teşekkür ederim bende baktım şimdi işte şehir hastanesine kozmetik jinokoloji bölümü Çar randevu aldım bakalım bana neler diyecek siz çok zorluk çektiniz mi

Merhabalar siz son kontrole gittinizmi durumunuz nasıl ve eğer anlatmak isterseniz ilk ilişki nasıl oldu merak ediyorum anlatırsanız sevinirim
Bu konuda bulasalim herkes ne durumda olduğunu yazsin

Öncelikle ben vajinaplasti labioplasti ve t.o.t Barbie vajina ameliyati oldum özel hastanede 1 ay 3 gün oldu olalı gayet rahatım oturabiliyorum gezebiliyorum wcye rahat cikiyorum ödemin yok 2 dikisimin düştüğünü gördüm doktor 4 Haziran'da ilişkiye girebilirsn dedi jel verdi dikişin düşmesini beklemene gerek yok dedi
Şuan beklemediyim crstalin spreye devam ediyorum enfeksiyon olmamak için
Durumum bu olmak isteyenlere tavsiye ederim eşimde bende görüntüden çok memnunuz yani cektigimiz acıya değer ❤️🥰 4 normal doğum sebebiyle genişleme mevcuttu kurtuldum çok şükür 🤫😁
Merhabalar siz son kontrole gittinizmi durumunuz nasıl ve eğer anlatmak isterseniz ilk ilişki nasıl oldu merak ediyorum anlatırsanız sevinirim

Ben de görünüm olarak rahatsızım ve bir süredir aklımda bu ameliyat var. Ben de iç dudak sarkması ya da dış dudaklarda herhangi bir görüntü sıkıntısı yok sadece dış dudağın iç kısmında ölü sarkık bir et parçası dış dudak boyunca sarkık şekilde duruyor e bu da hoş bir görüntü değil sadece bundan rahatsızım. Biraz da bu yüzden benim için çok kolay geçeceğini düşünüyorum. Benimle aynı görüntü sıkıntısı yaşayıp bu ameliyatı olan var mı ? Düşündüğüm gibi kolay gerçekleşir mi?

4 ay kadar oldu sanırım 25 Nisan'da oldum ameliyatı çok iyiyim bı sikintim yok oldukça memnunum ilk iliskide ister istemez tedirginlik oluyor ama öyle acılar içinde değil zaten jel çok iyi oluyor sonrasında rahat oldu 2-3 kez kullandım jeli sonrasında gerek duymadık ama darlığı vs. Net bı şekilde hissediyosunuz

4 ay kadar oldu sanırım 25 Nisan'da oldum ameliyatı çok iyiyim bı sikintim yok oldukça memnunum ilk iliskide ister istemez tedirginlik oluyor ama öyle acılar içinde değil zaten jel çok iyi oluyor sonrasında rahat oldu 2-3 kez kullandım jeli sonrasında gerek duymadık ama darlığı vs. Net bı şekilde hissediyosunuz
İç rahatlatan bi açıklama yapmışsınız çok teşekkürler bende on Ağustos ta kontrolüm var 60 günümü doldurmuş oluyorum bakalım Dr ne diyecek

İç rahatlatan bi açıklama yapmışsınız çok teşekkürler bende on Ağustos ta kontrolüm var 60 günümü doldurmuş oluyorum bakalım Dr ne diyecek
Yanlız şu son günlerde sorun yaşamaya başladık evet daralma felan çok memnunuz bı sorun yok oyonde ve görüntüde fakat bu iç dikişler acitmaya başladı esimide benide

Yanlız şu son günlerde sorun yaşamaya başladık evet daralma felan çok memnunuz bı sorun yok oyonde ve görüntüde fakat bu iç dikişler acitmaya başladı esimide benide
Dikişleriniz düşmedi mi içerdekiler düşmüyor mu benim de 20. Günüm hepsi içeride dikişlerin dehşet bir kaşıntı veriyor bir noktaya oturunca düşmeyecek dikiş yok diyor dr ama ucunda görüyorum pansuman yaparken

Merhaba bende vajinaplasti oldum sadece ve benimde 11. Gün hala lekelenmeler oluyor doktorum normal dedi, sürekli yatıyorum hatta yattığım yerden yemek yiyorum buna rağmen toparlanamadı, canım baya sıkılıyor çünkü 1 yaşında bebeğim var idare etmeye çalışıyoruz elimizden geldiğimce ama 23. Güne geldiğimde 6 saatlik bir uçuşum var yaşnız başıma bebekle korkuyorum umarım bir sıkıntı olmaz, doktor olmayacağını söyledi ama baya rahat bir doktor ne ilaç ne antibiyotik ne buz koyma hiç böyle şeyler önermedi umarım işinide düzgün yapmıştır, kafamda deli sorular 😭, 23. Gününüzde artık oturabiliyormuydunuz bu sorum herkese cevap verebilirseniz sevinirim 6 saat yol kucakta bebekle gidebilecek konumdamıydınız?

Bunu birinde daha okudum doktoru yapacak birşey yok demiş düşmesini bekliyeceksiniz demir, baya can yakıyormuş umarım sizinki hemen düşer ve bizimkilerde

Bu durum için doktorunuz ne diyor. Ben cuma günü gidicem kontrole şimdi regl devam ediyo ama regl olmadan önce kontrol ettim bir tane dikiş kalmıştı sadece daha derinlerde varsa bilemiyorum siz baya oldu sanıyorum ameliyat olalı

Merhaba bende vajinaplasti oldum sadece ve benimde 11. Gün hala lekelenmeler oluyor doktorum normal dedi, sürekli yatıyorum hatta yattığım yerden yemek yiyorum buna rağmen toparlanamadı, canım baya sıkılıyor çünkü 1 yaşında bebeğim var idare etmeye çalışıyoruz elimizden geldiğimce ama 23. Güne geldiğimde 6 saatlik bir uçuşum var yaşnız başıma bebekle korkuyorum umarım bir sıkıntı olmaz, doktor olmayacağını söyledi ama baya rahat bir doktor ne ilaç ne antibiyotik ne buz koyma hiç böyle şeyler önermedi umarım işinide düzgün yapmıştır, kafamda deli sorular 😭, 23. Gününüzde artık oturabiliyormuydunuz bu sorum herkese cevap verebilirseniz sevinirim 6 saat yol kucakta bebekle gidebilecek konumdamıydınız?
İyileşme süreci kişiden kişiye değişiyor sanırım evet bende baya bi hareketsiz dönem geçirdim ve günler bitmek bilmiyordu 23 günlükken biraz daha rahatlamıştım en azından yana yaslanarak oturmuyodum benim doktorum da buz felan söylememişti bende yapmadım ağrı kesici ve ufak dozda antibiyotik vermişti okadar bir ay sonra kontrole gittiğimde herşey yolunda ama dikkat et içerisi dikiş dolu demişti

Dikişleriniz düşmedi mi içerdekiler düşmüyor mu benim de 20. Günüm hepsi içeride dikişlerin dehşet bir kaşıntı veriyor bir noktaya oturunca düşmeyecek dikiş yok diyor dr ama ucunda görüyorum pansuman yaparken
Bu dikiş batmasını malesef dört beş gün çektim bende ağız kısma yakın olanlar yapıyo onu onlar düşerse içerdekiler öyle batmıyo

Operasyondan sonra en zor günlerini geçiriyosun rahat ol korkma bir hafta on gün sonra çok daha iyi olacaksın hele bir ay bitsin hiç birşey hissetmeyeceksin.durumundan

Bu dikiş batmasını malesef dört beş gün çektim bende ağız kısma yakın olanlar yapıyo onu onlar düşerse içerdekiler öyle batmıyo
Evet benim dikişlerim var da ameliyat olalı epey olmuş kişilerde yazmış birkaç kez denk geldim 5/6 ayda düşmemesi vs ona şaşırdım

X