Vajinoplasti labioplasti hudoplasti ameliyatı olanlar bugün itibariyle ne durumdasiniz toplasın konuşalım

Merhaba bende 10 Haziran'da vajinoplasti oldum özel bir hastanede pembe renklide olsa kanamam hiç durmadı ama dünden beri normal adet gibi kanamam arttı yarın doktoruma ulaşıcam ama o vakte kadar deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim içten dikiş batması dışında bir ağrım yok yani dikiş patlaması ağrı yapar mı lütfen detay yazarmısınız
Merhaba geçmiş olsun.
Hafif kanamaya normal diyor doktorlar. Bende de ilk zamanlar akıntı şeklinde oldu.
Kesinlikle kabız olma ıkınma bu çok önemli.

Merhaba bende 10 Haziran'da vajinoplasti oldum özel bir hastanede pembe renklide olsa kanamam hiç durmadı ama dünden beri normal adet gibi kanamam arttı yarın doktoruma ulaşıcam ama o vakte kadar deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim içten dikiş batması dışında bir ağrım yok yani dikiş patlaması ağrı yapar mı lütfen detay yazarmısınız
Öncelikle istirahat ettinmi buz uygulaması yaptinmi kabızlık yasadinmi

Bende tam üç hafta önce devlette vajinoplasti rektosel sistosel ameliyatı oldum ilk gün tampondan dolayı yürümekte biraz zorlandım sonraki gün tampon alındıktan sonra gayet normaldim ayaklandım ve kanama hiç olmadı sanırım bu süreç bünyeden bünyeye fark ediyor ben ilk iki gün sonra normal hayatıma döndüm oturmada vs bi kısıtlamam olmadı haftalık kontrolümde herşey normaldi hatta dr um çok iyi çok güzel toparlamış dedi şükür ağrı sızı vs hiç yaşamadım 3-4 gündürde arada dikişler düşüyor ıkınma yada zorlamamak adınada kayısı ve kiraz sapı çayı içtim zorlanacağımı hissettiğimdede iki kere lavman yaptım 3-4 gün içinde o durumda normalleşti

Son düzenleme:
Bende tam üç hafta önce devlette vajinoplasti rektosel sistosel ameliyatı oldum ilk gün tampondan dolayı yürümekte biraz zorlandım sonraki gün tampon alındıktan sonra gayet normaldim ayaklandım ve kanama hiç olmadı sanırım bu süreç bünyeden bünyeye fark ediyor ben ilk iki gün sonra normal hayatıma döndüm oturmada vs bi kısıtlamam olmadı haftalık kontrolümde herşey normaldi hatta dr um çok iyi çok güzel toparlamış dedi şükür ağrı sızı vs hiç yaşamadım 3-4 gündürde arada dikişler düşüyor ıkınma yada zorlamamak adınada kayısı ve kiraz sapı çayı içtim zorlanacağımı hissettiğimdede iki kere lavman yaptım 3-4 gün içinde o durumda normalleşti
Teşekkür ederim yorumlarınız için ben malesef kontrole gidemedim salı günü gidecem çok merak ediyorum doktor ne diyecek kanamam iki günün sonunda durdu ama şimdide çok kötü kokulu akıntı başladı umarım herşey yolundadır ve ben hala tamamen normal oturamıyorum

Öncelikle istirahat ettinmi buz uygulaması yaptinmi kabızlık yasadinmi
Teşekkür ederim yorumunuz için. Evet beklediğimden çok daha fazla istirahat etme şansım oldu hatta sıkılacak kadar.doktorun verdiği kabızlık önleyici ilaçla beraber doğal üründe kullandım kabızlık yaşamadım buz uygulaması yapmadım öyle birşey önerilmedi

Evet sanırım bünyede etkili bi etken ben hala normale dönemedim 17 gün oldu tuhaf bi şekilde zonklama ve sızlama var düzgün de oturamıyorum salı günü kontrol var sonucu çok merak ediyorum

Teşekkür ederim yorumunuz için. Evet beklediğimden çok daha fazla istirahat etme şansım oldu hatta sıkılacak kadar.doktorun verdiği kabızlık önleyici ilaçla beraber doğal üründe kullandım kabızlık yaşamadım buz uygulaması yapmadım öyle birşey önerilmedi
Kötü kokulu akıntı varsa enfeksiyon var demektir bildigim kadarıyla fitil verir hapla birlikte çabuk geçer merak etmeyin geçmiş olsun en etkili ilaç vajinal fitil bu arada çok hızlı iyileşme sagliyor

Merhabalar salı günü gittim doktora herşey yolunda dedi çok şükür.8 haftalık ilişki yasağı bittiğinde yani 10 ağustosta gel durumuna tekrar bakayım dedi enfeksiyon varmış fitil ve hap verdi.sizde ameliyat olmuşmuydunuz
Evet vajinoplasti labioplasti oldum
Ve idrar torbası sarkma ameliyatı oldum geçmiş olsun fitil çok iyi gelecektir düzenli uygulayın birde hijyen için WC sonrası crystalin sprey enfeksiyonu önlüyor benim doktkrum vermisti

Evet vajinoplasti labioplasti oldum
Ve idrar torbası sarkma ameliyatı oldum geçmiş olsun fitil çok iyi gelecektir düzenli uygulayın birde hijyen için WC sonrası crystalin sprey enfeksiyonu önlüyor benim doktkrum vermisti
Sizede çok geçmiş olsun umarım atlatmışsınızdır.o spreyi eczaneden kendim alayım doktorum o tür birşey yazmadı.Aslında çok dikkat ediyorum temizliğe ama yinede oldu☹️

Merhaba
Bende vajinaplasti, labioplasti, rahim sarkması ve tot oldum + dış dudaklarda sarkma olduğu için dış dudaklarda kesilip düzeltildi hem iç dudaklarda hemde dış dudaklarda dikişlerim var yani.
Bugün 27.gün.
Günlük işlerimi yapabiliyorum. Ama hala kilot giyinemiyorum. Enfeksiyon olmuştu doktor tekrar antibiyotik verdi kullandım şimdi daha iyi ama ağrı ve hassasiyet devam ediyor.
Ayrıca klitorisimin olduğu yerden itibaren komple iç dudaklar hala dışarıda dış dudaklar kapatmıyor. Doktor dış dudaklara yağ dolgusu da yapmıştı ama hala dışarıda bilmiyorum ileride kapanır mı
Kime oldunuz acaba

Kime oldunuz acaba

Teşekkür ederim yorumlarınız için ben malesef kontrole gidemedim salı günü gidecem çok merak ediyorum doktor ne diyecek kanamam iki günün sonunda durdu ama şimdide çok kötü kokulu akıntı başladı umarım herşey yolundadır ve ben hala tamamen normal oturamıyorum
Çok geçmiş olsun sorun olmadığına sevindim

Ben kocaeli şehir hastanesinde öğrtm üyesi dr arzu yavuzda oldum aşırıda memnunum 1 bçk ay oldu ödemlerde indi şuan çok çok normalim henüz yasaklar bitmedi tabiiki
Merhaba bende olmayı düşünüyorum sigorta mı karşıladı randevu ile mi gittiniz ben İstanbul dan gelmek istiyorum

X