Vajinismusu nasil yenerim birlikte olamiyorum

Ipekn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
17
11
30
1 aylik evliyim ama esimle birlikte olamiyorum cok kasilma oluyo girceyi esnada bu sorunu yenenler yardimci olabilirmi

1 aylik evliyim ama esimle birlikte olamiyorum cok kasilma oluyo girceyi esnada bu sorunu yenenler yardimci olabilirmi
Öncelikle merhaba 2,5 ay bu sorunu yaşamış biri olaraktan yazıyorum Bende aşırı derecede kasılıp bacaklarımı kapatıyordum ben sorunumu farklı pozisyonlarda deneyerek çözdüm zor oldu ama başardım istersen Bi uzmandan da yardım alabilirsin

Meraba oncelikle tesekkurler peki farkli pozisyon denediginizde korkunuz olmadimi hic bendede ilk gircegi esnada aciycak hissi oluyo ve bacaklarima kadar kasiyorum istemsizce kendimi ve napcam bilmiyorum hic basarisiz denemelerde iyce insani bu isten sogutuyo

Yani size çare olmak amaçlı biraz açık anlatacağım ama mesela yatak odasını tercih etmeyebilirsiniz illa yatar pozisyonda değilde mesela siz oturur pozisyonda oda ayakta olacak sekile çok daha iyi olur ben öyle yendim 2 buçuk ayın sonunda

Tesekkur ederim insallah bende yapabilirim cok zor cunku

Merhaba ben de 2 ay kadar yaşadım bu sorunu öncelikle psikoloji hazır olmalı kendinizi rahat hissetmelisiniz ve bunun egzersizleri var onları öneririm araştırın bı vajinusmus egzerzisi faydali oluyor

Merhaba önce Bi kadın doğum uzmanına görünün mutlaka fizyolojik bir sıkıntı sorun yoksa sonra çeşitli egzersizler var onlarla çalışmaya başlayın. ( nefes, gevseme, kegel egzersizleri ) düzenli ve sıkı çalışma ile yenersiniz

Merhaba ben de 2 ay kadar yaşadım bu sorunu öncelikle psikoloji hazır olmalı kendinizi rahat hissetmelisiniz ve bunun egzersizleri var onları öneririm araştırın bı vajinusmus egzerzisi faydali oluyor
Tesekkur ederim egzersizleri denemeye basladim insallah faydasi olur

Merabalar tesekkur ederim egzersizleri denemeye basladim insallah faydasi olur banada kurtulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…