Vajinismusu nasıl yendim?

Vajinismus değilmişsin zaten sadece ilk denemelerin başarısız olmuş gerginlik ve o anın akışından olabilir. Ama kesinlikle vajinismus bu değil.

Neden özelden yazıyorsunuz? Buradan yazın da herkes faydalansın. Özelden söyleyecek ne olabilir ki?
burada sadece bayan mı olduğunu düşünüyosunuz ? mahremiyetimi burada anlatamam demekki iyileşmek istemiyosunuz iyi akşamlar

burada sadece bayan mı olduğunu düşünüyosunuz ? mahremiyetimi burada anlatamam demekki iyileşmek istemiyosunuz iyi akşamlar
Yazanların kadın olduğunu nereden biliyorsunuz? Daha yakın zamanda cinsellik bölümünde yaptığım faydalı yorumdan dolayı bana yazan 2 kişi de erkek çıktı.

Banada atabilirmisiniz bende 1yildir uğraşıyorum boşanmak üzereyim eşimle birbirimizi çok seviyoruz bu saçmalık yüzünden onu kaybetmek istemiyorum
meerhaba ben tedavi gördüm orda yapılan her işlemi size aktarmak ve yardımcı olmak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…