Vajinismus

ysm1212

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
58
161
31
Sanırım benim artık cesaret hapı fln içmem gerekiyor spreyi başka türlü sıkıp deneyemicem ..... hep bir bahanem var öbür gün deneriz öbür gün die die . Çook kızıyorum kendime

Spreyden fayda görmeyen de var, korkunuzu bu şekilde yaklaşırsanız tetikler. Parmak ya da dilatör denediniz mi

Sprey gerçekten faydali arkadaşlar, ben vajinama dokunamaz bakamaz, her deneme yapayim dedigimde nefesim sıkışır, midem agrirdi.
Biran sadece yeter artik dediğimde spreyi vemcaine sıkıp sadece dokundum anlik bir hissiyatla ve bol kayganlastiriciyla serçe parmağımı yaptım bu olursa isaret parmagimi da yaparim diyerek onu da ayni gun icinde yaptim boyle böyle iki parmakta yaptim, esimin serce isaret ve orta parmağını da yaptım tabi eşim denerken az da olsa kasmam oldu fakat kendi parmagimla yaptigim için oranin nasil bir sey oldugunu anlamis oldum 2 hafta oldu simdi spreysiz bakmadan da parmaklarimi yapiyorum. Sadece eşli denemelerimiz kaldi. 😊🙏

Merhabalar. Ben bu hastalığı 2 sene çektim eşim bu kadar sabırlı olmasaydı nasıl yenerdim bilemiyorum. ara ara çok kavgalarımız oldu dedim bu sefer bırakack gidicek bni. doktorum ve eşimin önerisi ile yapay penis siparişi vererek tek başıma onunla egzersizler yaptım tabi başta doktorun aşamaları olan parmak egzersizleri felan sonrası. ve son 2 haftadır eşim ile birliktelik kuruyoruz inanılmaz bir tarif duygu gerçektn herşey kafada :) şimdi ise bebek düşnüüyoruz umarım herşey sizinde gönlünüzce olur kalbinizi ferah tutun..

Sanırım benim artık cesaret hapı fln içmem gerekiyor spreyi başka türlü sıkıp deneyemicem ..... hep bir bahanem var öbür gün deneriz öbür gün die die . Çook kızıyorum kendime
Kesinlikle bu şekilde ertelemeyin hemen bi alanında uzman doktora gidin yardım alın ben 2 buçuk sene sizin gibi erteleyerek yazık ettim 1 senasta yendim yeni

Kesinlikle bu şekilde ertelemeyin hemen bi alanında uzman doktora gidin yardım alın ben 2 buçuk sene sizin gibi erteleyerek yazık ettim 1 senasta yendim yeni
İnanın zaten doktor yanında calışıp oluştu benim bu tranvam o yızden doktorsuz halletmem gerekiyor parmak egzersizi vs herşeyi yapabiliyorum ben sadece eşkide korku geliyor onu aşamıyorum

İnanın zaten doktor yanında calışıp oluştu benim bu tranvam o yızden doktorsuz halletmem gerekiyor parmak egzersizi vs herşeyi yapabiliyorum ben sadece eşkide korku geliyor onu aşamıyorum
Siz kendiniz seans görün parmak yapabiliyorsanız inanın çok faydası oldu korkunuzun üstüne gidin ertelemeyin

X