Vajinismus

caresizkizfi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2022
15
13
25
11 aylık evliyim vajinismusum 3 kez psikoloğa gittim ama yenemedim cok mutsuzum ayrilma noktasına geldik lütfen yardımcı olun sizler nasil yendinizz??

11 aylık evliyim vajinismusum 3 kez psikoloğa gittim ama yenemedim cok mutsuzum ayrilma noktasına geldik lütfen yardımcı olun sizler nasil yendinizz??
Bnde yeni yendim doktora gtmedm hc ztn vajinismusken 3 ay sonra hamile kaldm kızım 1 yaşında daha yeni yendm. Bnce kendini rahat bırak tabi eşin de tavrı çok önemli seni yönlendiren o. Olunca ztn bunun için mi bu kadar çektim diycen.

Sen aşmışsın bile
Ben de 3. aparatı alıyorum. Hatta zorlanarak 4ü bile alıyorum. Ama yenemedim. Eşimle denerken hemen kasılıyorum. Bacaklarım dümdüz oluyor, kaslarım kasılıyor, vajinam kapanıyor, kollarım bile geriliyor. O yüzden 6 aydır ilişkiye giremedim. Psikoloğa da gittim, gerginliğimi hiçbir şey almadı. Lütfen yardım edin.

Ben de 3. aparatı alıyorum. Hatta zorlanarak 4ü bile alıyorum. Ama yenemedim. Eşimle denerken hemen kasılıyorum. Bacaklarım dümdüz oluyor, kaslarım kasılıyor, vajinam kapanıyor, kollarım bile geriliyor. O yüzden 6 aydır ilişkiye giremedim. Psikoloğa da gittim, gerginliğimi hiçbir şey almadı. Lütfen yardım edin.
İlişkiye girmeden önce aparatları deneyin. Sonra kasları tut bırak yapın aparat içinizdeyken. Ben bebek yağı kullandım birde ilişki öncesi. Kayganlaştırıcı işe yaramadı bende. Birde eşiniz dokunduğu an siz nefes alıp verin ıkının

merhaba yendiniz mi ben de 4.aparatı alıyorum ama eşimle yapamadım henüz

Yapiyorum dilatörün 3.sunu de yapyrm
Merhaba tedavi olmuş biri olarak öneride bulunucam size bu tedavi olmadan iyileşebiliceğiniz bı durum değil ama tedavi ücretleri çok pahalı ne yazikki. Benim size tavsiyem 3.aparatı içinizde 20 dakika boyunca tütün ileri geri yapmanız şart değil tamamı içinizde 20 dakika dursun bol kayganlastirici ile yapın sonra eşinizi çağırın sizin üstte olduğunuz pozisyon çok daha rahat ve hiç acımayacagi pozisyon bu konuda bana güvenin aynı o dilatoru alıyormuş gibi yavaş yavaş git gel yapın derin nefes alın odaklandığınız tek şey dilatoru içinize nasıl aldınız olsun eşinizde o an telefonuyla ilgilensin yapabilmeniz adına eşinizin ilaç kullanması sizin için daha rahat olucaktir

X