vajinismus ve parmak egzersizi

Birilerinin burdan cevap vermesi bile bana moral oldu çünkü ilk baslarda yakin cevrem biliyordu artık sorulara tahammül edemediğim için yaptim diye yalan söyledim suanda çocuk cocuk diye tutturmuş herkes

Birilerinin burdan cevap vermesi bile bana moral oldu çünkü ilk baslarda yakin cevrem biliyordu artık sorulara tahammül edemediğim için yaptim diye yalan söyledim suanda çocuk cocuk diye tutturmuş herkes
Gözümüzde öyle bir büyütmüşüz ki sanki imkansız gibi ama hiiç alakası yok anlatıcam sana🙏🏻

Gözün aydin darisi bana ve bu durumda olan herkese insallah bende asarsam burada elimden geldigi kadar yardimci olurum herkese
Evet tamamen atlattm ama bu kisa bir surec degil. İliskiye girmeye basladigimda bile yavas yavas acildim. Sadece duselcek inanin ve burda en onemli gorev esinizde. Esinizin size destek olmasi sabirli ve sevecen olmasi gerekiuor.

Ve sonra beraber oldukca artik , tamamen duzeldi.

Gözümüzde öyle bir büyütmüşüz ki sanki imkansız gibi ama hiiç alakası yok anlatıcam sana🙏🏻
Bir de sıkısıp kaliyor. Demisssiniz Orda kaslar sıkıstırıyor onu.siz kastiginiz icin. Zamnla rahtlicak. Nefes egzersizleri de yapin.
İcinde kirilcak cizilcek aciyacak hic bisey yok. Yumrugunuzu sikin ve o delikten parmaginizk sokun. Parmaginizi sikan sadece yumrugunuz ilerisi bombos bi yere carpmicak. Bide 7-8 cm kdar aciliyor cocuk cikiyor ordan 🙈 Gercekten bombos orasi rahat olun

Evet tamamen atlattm ama bu kisa bir surec degil. İliskiye girmeye basladigimda bile yavas yavas acildim. Sadece duselcek inanin ve burda en onemli gorev esinizde. Esinizin size destek olmasi sabirli ve sevecen olmasi gerekiuor.

Ve sonra beraber oldukca ev

Ve sonra beraber oldukca artik , tamamen duzeldi.
Bekliyor sağolsun elimde olmadığını duzeltmek icin cabaldigimi gördükçe destek oluyor ama insanlık hali iste bazen geriyor bu durum onu da en cok da ben kızıyorum kendime

Bekliyor sağolsun elimde olmadığını duzeltmek icin cabaldigimi gördükçe destek oluyor ama insanlık hali iste bazen geriyor bu durum onu da en cok da ben kızıyorum kendime
Benm doktorum psikolojik olarak da. Tetiklerdi beni. Bu cok zorlu surec. Olmuyor diye birakmak en cok yapilan ve kolay olan sey. Umidinizi kaybetmeyin. Canim istemiyor yapilcak isler var demeyin. Gunde yarim saat bi saat yatak odaniza kapanin yapin bunu. Kapi calsa da acmayin. Benim aile apartmani dr ozellikle tembihlemisti. Kapiyi acma diye. Misafirlige gitmeyin diye. Kimseyi davet etmeyin diye

Benm doktorum psikolojik olarak da. Tetiklerdi beni. Bu cok zorlu surec. Olmuyor diye birakmak en cok yapilan ve kolay olan sey. Umidinizi kaybetmeyin. Canim istemiyor yapilcak isler var demeyin. Gunde yarim saat bi saat yatak odaniza kapanin yapin bunu. Kapi calsa da acmayin. Benim aile apartmani dr ozellikle tembihlemisti. Kapiyi acma diye. Misafirlige gitmeyin diye. Kimseyi davet etmeyin diye
Aynen ben normalde tek kaliyorum ama yakin arkadas var birlikte bisey yapacak oluyoruz ya da annemgile gitsem kaliyorum aklimda hep bunda egzersiz yapamiyorum diyorum eve gelince zaten kac gundur yapmadim diyorum hep bi kısır dongu oluyor

Vajinismusu yenenler bana yardımcı olabilir mi. Dün doktora gittim kısmi vajinusmus var sende dedi. İlk aşamada doktora gitmek istemiyorum evde kendisi yenenler nasıl halletti bu işi

Ben de 5 aylık evliyim ve asla parmak egzersizi yapamıyorum 😢 artık ne yapacağımı şaşırdım o kadar zor zamanlar geçiriyorum ki lütfen bana da yardım eder misiniz

Evet gittim 8 seansa kadar gider dedi iki kere gittim aklıma yatmadı bir daha da gitmedim kendi imkanlarımla atlatmak istiyorum yaşadığım yerde doktor yok başka şehre gitmek zorundayım
Burda vajınusmus popüler konu var bak orda nefes kegel çok güzel anlatılmış. Onları oku ve aparat siparişi verdi çoğu o şekıldee yaparsın inan zor değil gözümüz de büyütmüşüz

X