Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

10 günden fazla sürmesi özür oluyor dini boyutu bu yani 11.gün gelen adet kanı degil beklemene gerek yok
benimde ilk bi kaç gün az az oluyor ve 10 günde tammlanıyor ..sonradan uzadı nedense bilemiyorum

rahatlama egzersizleri var canım onlardan faydalanabilirsin gevseme egzersizi olarak geciyor vucudundaki bütün kasları sıkıp gevsiyorsun tamamen bi kaç sayfa öncesinde ece alıntı yapmış guiness arkadasımızın paylaşımıydı tavsiye ederim bi göz at

okumuştum onları canım çok teşekkür ederimm

Arkadaşlarım bugün 2.kez denedik ve Allahıma şükürler olsun gayet iyiydi çok rahat oldu hala inanamıyorum.Hepiniz başaracaksınız umutsuz olan arkadaşlar benki başardım siz neden başaramayacaksınız?istediğinizi sorun herzaman cevaplamaya hazırız Allah'a emanet olun görüşürüz iyi geceler...kaydirigubbakcemile5

herkese günaydın.
Hoşgeldin aramıza.. Bizde senin yapmak istediğini yapmaya çalışıyoruz. Bizleri takip et. Aklına takılanları sor

teşekkür ederim hoşbulduk.
yazılanları okumak çok iiii gedi.biraz olsun umutlandım yalnız oladığımı görünce.hiç başaramıcakmışım gibi gelio çok umutsuzum.egzersizlere başlamadım.ama ben p..s başınıbirazcık yani çok az alabiliorum gibi..ama gerisi yok....:KK43:(((ilerlemio ....ben bu durumdan çok bunaldım...mafoldumben

vajinusmusu kendi kendime nasıl yenicemmm:KK43:(((((

hoşgeldin buraya gelerek bi adım atmış oldun zaten .. egzersizler var okudunmu hiç diger sayfaları bilemiyorum önce ayna egzersiziyle baslayabilirsin aynanın karsısına gecip inceleyerek nefes alıp vericeksin ve hafifce ıkınıcaksın bunu deneyerek basla :hulya:

yazılanları okumak çok iiii gedi.biraz olsun umutlandım yalnız oladığımı görünce.hiç başaramıcakmışım gibi gelio çok umutsuzum.egzersizlere başlamadım.ama ben p..s başınıbirazcık yani çok az alabiliorum gibi..ama gerisi yok....:KK43:(((ilerlemio ....ben bu durumdan çok bunaldım...mafoldumben
hepsı geecek tatlım...egzersıze hemen basla bk e..bası alıyosun cok gzl..egzersızı yaparsan kısa zamanda bıter

alabiliyorsun gibi değil bak alıyorsun. Ben egzersiz yapıyorum. penis deniyorum. iki kez ucunu alabildim. İlkinde eşim dedi girdi diye inanmadım. ikincisinde elimle ben kontrol ettim gerçekten girmiş. İnanki giriyor. Artık beyin nasıl şartlandı ise girse bile inanmıyor. Aslında bu bir beyin oyunu madem girdiğine inanmıyor. girmediğine inandırsak girer mi acaba?? Bu konuda düşünmek lazım

alabiliyorsun gibi değil bak alıyorsun. Ben egzersiz yapıyorum. penis deniyorum. iki kez ucunu alabildim. İlkinde eşim dedi girdi diye inanmadım. ikincisinde elimle ben kontrol ettim gerçekten girmiş. İnanki giriyor. Artık beyin nasıl şartlandı ise girse bile inanmıyor. Aslında bu bir beyin oyunu madem girdiğine inanmıyor. girmediğine inandırsak girer mi acaba?? Bu konuda düşünmek lazım

girdigine inandırman gerekiyor buda egzersizle oluyor canım.. egzersizleri sıklaştır p.. denemesinden hemen önce egzersiz yap ardından dene

aa kocaman bi listemiz var kimseden ses yok ama nasıl iş anlamadım rehavete düşmeyin arkadaslar ilerme olmasada devam edin lütfen ve bizi bilgilendirin bi sorununuz varsa paylaşırsanız çözmeye çalışırız

X