Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ama tecrübeli arkadaşlar diyorya her egzersiz öncesi küçük parmakla başlayın yavaş yavaş ilerleyin.hatta okuduğum kadarıyla penis aşamasında olanlar bile önce orta parmak sobra kalın mum sonra daha kalın mum sonra p...de egzersiz yapar gibi alın diye.daha rahat oluyomuş.benmde regl bitse kafamda bu plan var ama maalesef daha olamadım bilee.konuyla ilgisiz ama ben regl olmadan önce bi 4gün kadar koyu renkli siyah kahve pıhtı şeklinde akıntılarım oluyor hergün avuç içi kadar.sonra bi 6 günde normal regl sürüyo.10gün yaniii.bi kere doktora gttm bişi yok dedi ama niye böyle bilmiyorum.acaba ben tekmiyim böyle olan..[/QUOTE]

Bende ayni problemi yasiyordum 2 haftayi buluyordu regl dönemi. doktor hersey cok normal demisti. sonra baska bir rahtasizliktan dolayi kan testi yaptirdim, doktor öylesine hormonlarada bakmis, troid bezimin az calistigi ortaya cikti ilaclara baslayali 6 ay oldu ve regl sürem de normale döndü, troid bezinin normal calismamasi adet i ve hamile kalmayida olumsuz etkiliyormus( bu kisim pek bizi ilgilendirmiyor :) ) istersen sende bir troid hormonuna baktir, doktor hayir desede baktir. ben iki kadin doktoruna gittim anlamadilar cünki.

öyle ama bi türlü kendimi hazırlayamıyrum bi kere emla kremi ile denemiştikhemde 2 tüp sürmüştük hiç uyuşturmamıştı ama dra gitmeden önceydi. ama bu akşam tekrar emla ile deneyelim bakalım mumla bu sefer inşallah netice alırız.
bende emla kremle basaranlardanım...ama emla kremı oyle tupler seklınde surmuyceksın ..bı zararı olur bıde...onun etkısı olması ıcın parmagınla ıc kısımların asurmengerek onun ııcn parmak egzrsızı yapmanlazım...ama bence brı ekz daha dene parmak egzersızını goruceksın aslın ane kadr kolay olucak ....brı kez parmagı yap sonra emlayı ıcerı surersın ve basarablırsın

Arkadaşlar merhaba.Ben hep olumsuz cümleler kuruyorum ama o durumdayım.Ben parmağımı hiç sokamıyorum.O kadar ititci geliyor ki itme cesareti bile yok bende.Nasıl yenicem bilmiorum.Bu ay sonunda evlilik yıldönümümüz 1 sene oldu.Başarabilsdem diorum ona en büyük hediye.Ama hiç bir şekilde başaramaıyorum.Nasıl sokuyorsunuz parmağınızı ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum.Yapamadığım için egzersilerin araları çok uzuyor.Belki ayı geçti denemiyorum.Benim gibi korkak biri daha vwar mı?

Arkadaşlar merhaba.Ben hep olumsuz cümleler kuruyorum ama o durumdayım.Ben parmağımı hiç sokamıyorum.O kadar ititci geliyor ki itme cesareti bile yok bende.Nasıl yenicem bilmiorum.Bu ay sonunda evlilik yıldönümümüz 1 sene oldu.Başarabilsdem diorum ona en büyük hediye.Ama hiç bir şekilde başaramaıyorum.Nasıl sokuyorsunuz parmağınızı ben nerde yanlış yapıyorum anlamıyorum.Yapamadığım için egzersilerin araları çok uzuyor.Belki ayı geçti denemiyorum.Benim gibi korkak biri daha vwar mı?

Üzülme canım hepimizde bu dönemlerden geçtik.Bak canım ilk bir kaçgün sadece parmağınla vajin.dokun.Hemen girdirmeye çalışma alıştıktan sonra serçe parmağına bol jel sür ve bu şekilde yavaş yavaş ilerletmeye çalış takıldığın yerde dur derin nefes al ve hafif ıkınarak tekrar ittir parmağını.ancak egzerszi yaparak ilerleyebiliyoruz çünkü.olmuyor diye bırakma o kısımda dolaştır parmağını ayna ile incele ıkınınca o kısım nasıl genişliyor göreceksin.Aşama aşama gidiliyor serçe parmağını ilerletince otomatik olarak beynin rahatlıyacak zaten moralini bozma zamana takılma sen başarmak için gayret et sadece.Burada yazılanları iyi oku moral oluyor.Lütfen erteleme hergün egzerszilerini yap dualarım sizinle...

bende emla kremle basaranlardanım...ama emla kremı oyle tupler seklınde surmuyceksın ..bı zararı olur bıde...onun etkısı olması ıcın parmagınla ıc kısımların asurmengerek onun ııcn parmak egzrsızı yapmanlazım...ama bence brı ekz daha dene parmak egzersızını goruceksın aslın ane kadr kolay olucak ....brı kez parmagı yap sonra emlayı ıcerı surersın ve basarablırsın

evet haklısın da işte. ben sadece ağız kısmına sürmüştüm o da tabiiki etkili olmadı bakalım artık öyle deneyecez. yardımın için teşekkür ederim:1hug:

canım arkadaşım. Olumsuz cümleler kurma yapacagım başaracagım bu illeti yeneceğim de. Senin hiç bir eksiğin yok. Bak beni motive eden cümlelerden birini yazayım sana (Herkes bayıla bayıla yapıyor) Sen de parmagını sokabileceksin. Denemekten vazgeçme. Çalışmaya ara verme. Parmak yapamıyorsan benim gibi yap dogumgünü mumunu strecle sar öyle dene ben ilk onu alabildim. İlk kez bir şey girdiğinde bak çok sevineceksin. O sevinçle devam edeceksin...

ya sen tek boğum aldin neden bu kadar umutsuzluğa kapiliyosun. illa sokcan diye bişey yok. her gün tek boğum al o zaman. inan bi süre sonra kendi kendine cesaret geliyo. o kadar alişiyosun ki tek boğum yapmaya sıkılıp iki boğuma kendiliğinden geçiyosun. uzun sürebilir ama napalim hepimiz bir değiliz. eninde sonunda olucak bişi bu.ama yapamadiğin için birakirsan olmaz tabi. her gün her gün denemen lazım.

Son düzenleme:
evet haklısın da işte. ben sadece ağız kısmına sürmüştüm o da tabiiki etkili olmadı bakalım artık öyle deneyecez. yardımın için teşekkür ederim:1hug:

kremle ilgili benim uyguladıgım yöntemi yazayım sana. Belki bir faydası olur. Ben parmak alamıyorum ya. Önce mum alıyorum biraz git gel yaptıktan sonra mumu çıkarıp mumun ucuna krem sürüp içeri alıyorum ve öyle git gel yapıyorum. Böylece krem içeriyi uyuşturuyor. Bu şekilde de deneyebilirsin.

evet o saatlerde idi renk mavi idi. senin yazdıklarını okuyunca ilk dogum günü mumunu aldıgımdaki seviç geldi aklıma.. Biz dün gece yine denedik. p...s ucu girdi devam edemedim. Uyuşmam başlıyodu. kesince durdu. Ama eşim çok sevinçli. Olacak diyor biz bu işi halledecegiz diyor. bende ttabiki halledecegiz diyorum. Ama bugün egzersizde küçük mumda kaldım. Kalın olanı alamadım. bu sebeple kendimi iyi hissetmiyorum. Neden böyle oldum sizce?? başa dönmek istemiyorum.

başa dönmezsin gerginliğin yansimiştir. üzülücek bişey yok aksine sevinmen lazim çünkü birazi girdiyse devami mutlaka geliyo. alişman lazim bir süre. ben senin yerinde olsam eşimle anlaşrdim sadece bir kismini alicam ilerlemicem diye. o da sana güven verir. bir kaç gün böyle denersin. kendini aliştirirsin. sonrasini da sonra düşünürüz :smiley-cool:

kremle ilgili benim uyguladıgım yöntemi yazayım sana. Belki bir faydası olur. Ben parmak alamıyorum ya. Önce mum alıyorum biraz git gel yaptıktan sonra mumu çıkarıp mumun ucuna krem sürüp içeri alıyorum ve öyle git gel yapıyorum. Böylece krem içeriyi uyuşturuyor. Bu şekilde de deneyebilirsin.

evet canım ama ilk önce o mumu içeri almak lazım onu bi başarabilsem ama inşallah o da olacak hep böyle kalmayacaz ya . Önerin için teşekkür ederim.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. fzbn
  4. pozgulec
  5. yaseminim
  6. Karanfilcimen
  7. Fusuncuk
  8. rabia1984
  9. ecemnazzz
  10. morphem
  11. Hndckr
  12. sinemmelek
  13. eda29
  14. hhdd
  15. vakitsiz
  16. sevimnur
  17. tedirgin_

arass10 hamiş olduğu için egzersiz yapamiyo o yüzden listeden çıkarıyorum. bebiş gelince tekrar başlicaz inşallah.

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt
  5. aslican07

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. soryy
  5. izmit_1982
  6. selin_22
  7. Hayrunemin
  8. yasmin3561
  9. fimu

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞİDA İSİMLERİ OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARİNİ YAZABİLİR Mİ?

Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - kardelen282828 -balbocee - umutsandali -

Son düzenleme:
whatss upppppppppp çok özledimmmmmmmmmmmmmmmmm nerelerdeydiiiiiiiiin ? kaydirigubbakcemile

canııııııım haklısın ya hiç giremiorum iş güç çok yoğun. bende özledim walla. arada bir girip okuyup çıkıyorum. umarım herkes iidir. başaranlar kimler bilmiorum ama hepsini çok tebrik ederim. başaramayanlarda canını sıkmassınlar elbet olucaak herkes bu iletten kurtulacak :)
hepinizi çok çok öpüyorummm. dhaa sık girmeye çalışıcammm

canııııııım haklısın ya hiç giremiorum iş güç çok yoğun. bende özledim walla. arada bir girip okuyup çıkıyorum. umarım herkes iidir. başaranlar kimler bilmiorum ama hepsini çok tebrik ederim. başaramayanlarda canını sıkmassınlar elbet olucaak herkes bu iletten kurtulacak :)
hepinizi çok çok öpüyorummm. dhaa sık girmeye çalışıcammm

alkisalkisalkis evet sık sık gir sana ihtiyacimiz var kaydirigubbakcemile

offf yaa bugün canım çok sıkkın hazırladığım mumu alamdım.
ilk parmak dener gibi gitmedi.tatile gitmeden başaracağım diyordum.olmayacak galiba.ramazanda yaklaşıyor egzesiz yapmak zorlaşacakmafoldumben

ilk parmak dener gibi gitmedi.tatile gitmeden başaracağım diyordum.olmayacak galiba.ramazanda yaklaşıyor egzesiz yapmak zorlaşacakmafoldumben

sıkma canını yeniden dene hafif oturur pozisyonde tv de bişiler izlerken deneyebilirsin kafanı cok oraya verme rahat rahat dene ramazanda akşamları yapabilirsin canım egzersizi kendini şu zaman bu zaman diye sartlandırma 3 günde yapanıda gördük iki aydada bu senin kararlıgınla alakalı birazda cogu insan artık çökme aşamasında yıldım bittim gibi seyler söylerken basarıyor güzel haberlerini bekliyorum moralini yüksek tut lütfen kegeli ihmal etme egzresiz yapamadıgında bide kendine verdigin olumlu telkinlerin ve sabah güne baslarken güzel hayallerin olsun bunların hepsi seni teteiklicek seyler koalylıklar diliyorum

bu arada biraz yorucu geçiyor günlerim elimden geldigi kadar okuyor ve takip ediyorum cok yazamadım ama hep aklımdasınız

edaperissa hndckr selmatem ne durumdasınız kızlar

canim hazirladiğini değil en son kaldiğini dene. önce onla yap ondan sonra yeni hazirladiğini yap arkasindan. ara verdin ya olmicak diye gerilmişsindir merak etme düzelir yarina

canim hazirladiğini değil en son kaldiğini dene. önce onla yap ondan sonra yeni hazirladiğini yap arkasindan. ara verdin ya olmicak diye gerilmişsindir merak etme düzelir yarina

dediğin gibi ilk bakkal mumumla denedim sonra yeni yaptığıma geçtim.büyüklüğü korkuttu beni sanırım

bu arada biraz yorucu geçiyor günlerim elimden geldigi kadar okuyor ve takip ediyorum cok yazamadım ama hep aklımdasınız

edaperissa hndckr selmatem ne durumdasınız kızlar

ben regl oldum:KK43:benim reglimde ilk 5 gün koyu renkli akıntı 6günde normal olmak üzere 10-11gün sürüyor yani uzun bi müddet sadece kegel egzersizi yapabileceğimm..şimdilik tatilll:)))

ben regl oldum:KK43:benim reglimde ilk 5 gün koyu renkli akıntı 6günde normal olmak üzere 10-11gün sürüyor yani uzun bi müddet sadece kegel egzersizi yapabileceğimm..şimdilik tatilll:)))

10 günden fazla sürmesi özür oluyor dini boyutu bu yani 11.gün gelen adet kanı degil beklemene gerek yok
benimde ilk bi kaç gün az az oluyor ve 10 günde tammlanıyor ..sonradan uzadı nedense bilemiyorum

rahatlama egzersizleri var canım onlardan faydalanabilirsin gevseme egzersizi olarak geciyor vucudundaki bütün kasları sıkıp gevsiyorsun tamamen bi kaç sayfa öncesinde ece alıntı yapmış guiness arkadasımızın paylaşımıydı tavsiye ederim bi göz at

X