Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhabalar canım arkadaşlarım size haberlerim var galiba bende BAŞARDIMMM sonundazemuszemus size anlatayım bana olup olmadığı hakkında yorum yapın ihtiyacım var çok sevinçliyim aslında hep denediğimiz p..n egzersizinden çok farklı oldu parmakla başladık sonra kalınlaştırılmış mum denedim o zaman dahada cesaret geldi çünkü p..s kalınlığındaydı... denemeye geçtik altta yaptık gerçekten girdi ama sona doğru acı oldu durduk bu defa ben üste geçtim ters oturdum ve hiç olmadığı kadar rahattım önce kendim yerleştirdim girdi elimi çektim oturdum eee oturduktan sonrasıda olmaz sanırım işte o zaman anladım tamamen olduğunukaydirigubbakcemile2 lütfen bana fikir verinde iyice emin olayım sizi çook seviyorum canım arkadaşlarım hepiniz başaracaksınız inanın buna olumunekankayizsmile

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkistebrik ederim arkadaşım sabah sabah aldığım en güzel haber allah diyer arkadaşlarada en kısa zamanda başarmak nasip etsin.....

Merhabalar canım arkadaşlarım size haberlerim var galiba bende BAŞARDIMMM sonundazemuszemus size anlatayım bana olup olmadığı hakkında yorum yapın ihtiyacım var çok sevinçliyim aslında hep denediğimiz p..n egzersizinden çok farklı oldu parmakla başladık sonra kalınlaştırılmış mum denedim o zaman dahada cesaret geldi çünkü p..s kalınlığındaydı... denemeye geçtik altta yaptık gerçekten girdi ama sona doğru acı oldu durduk bu defa ben üste geçtim ters oturdum ve hiç olmadığı kadar rahattım önce kendim yerleştirdim girdi elimi çektim oturdum eee oturduktan sonrasıda olmaz sanırım işte o zaman anladım tamamen olduğunukaydirigubbakcemile2 lütfen bana fikir verinde iyice emin olayım sizi çook seviyorum canım arkadaşlarım hepiniz başaracaksınız inanın buna olumunekankayizsmile

ayyy çok şükür RABBİMe mafoldumben canım çok sevindim ... bizide an duanda olur mu :gitme:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkistebrik ederim arkadaşım sabah sabah aldığım en güzel haber allah diyer arkadaşlarada en kısa zamanda başarmak nasip etsin.....

Teşekkür ederim arkadaşım.Allah herkese nasip etsin inşallah.Bugün 2.kere deneyeceğiz inşallah bakalım ne olacakboshayallersmile senin nasıl gidiyor?

Neden bugün bu kadar durgun burası:eek:lmaz: bende temizlik yapıyorum arada bakıyorum meraktankaydirigubbakcemile3 herkese iyi haftalar olsun İnşallah...

kızlar ben mumda kaldım ilerleyemiyorum ya bi sorun mu var nerde yanlış yapıyorum
bişiler tavsiye edin ....

Canım mumu kalınlaştırdınmı? yoksa klasik mumdamısın? bende aynı şeyleri yaşamıştım mumla yapanlara hayret ediyordum iki parmak yaptıktan sonra mum daha kolay oluyor.biraz ilerlettikten sonra belke nefes al ve verirken ıkınarak ittir mumu daha kolay olacak göreceksin

kızlar ben mumda kaldım ilerleyemiyorum ya bi sorun mu var nerde yanlış yapıyorum
bişiler tavsiye edin ....
[/QUOT

canım benim
forumdaki paylaşımlara bakaıpta ben mumda kaldım ilerleyemiyorum deme. herkeste tedavi süreci farklı işliyor. kimimiz 1 haftada kimimiz aylarca uğraştık aşama kaydetmek için.
sana önerim egzersizlere devam etmen.mumu kalınlaştır.daha sonra tek parmak ve çift parmak eğzersizlerine başla.
eminim sende benim gibi burdaki herkes gibi bunun üstesinden geleceksin.

Canım mumu kalınlaştırdınmı? yoksa klasik mumdamısın? bende aynı şeyleri yaşamıştım mumla yapanlara hayret ediyordum iki parmak yaptıktan sonra mum daha kolay oluyor.biraz ilerlettikten sonra belke nefes al ve verirken ıkınarak ittir mumu daha kolay olacak göreceksin

kalınlaştırdım nerdeyse p... boyutuna yakın ... ucu biraz giriyor ama sonra tıkanıyorum dediklerinide yaptım defalarca ama ilerlemiyor bilmiyorumkismile

canım benim
forumdaki paylaşımlara bakaıpta ben mumda kaldım ilerleyemiyorum deme. herkeste tedavi süreci farklı işliyor. kimimiz 1 haftada kimimiz aylarca uğraştık aşama kaydetmek için.
sana önerim egzersizlere devam etmen.mumu kalınlaştır.daha sonra tek parmak ve çift parmak eğzersizlerine başla.
eminim sende benim gibi burdaki herkes gibi bunun üstesinden geleceksin.

parmak egzersizine gerek yokki muma geçtikten sonra ! öyle değil mi ?

parmak egzersizine gerek yokki muma geçtikten sonra ! öyle değil mi ? [/QUOTE]

ama tecrübeli arkadaşlar diyorya her egzersiz öncesi küçük parmakla başlayın yavaş yavaş ilerleyin.hatta okuduğum kadarıyla penis aşamasında olanlar bile önce orta parmak sobra kalın mum sonra daha kalın mum sonra p...de egzersiz yapar gibi alın diye.daha rahat oluyomuş.benmde regl bitse kafamda bu plan var ama maalesef daha olamadım bilee.konuyla ilgisiz ama ben regl olmadan önce bi 4gün kadar koyu renkli siyah kahve pıhtı şeklinde akıntılarım oluyor hergün avuç içi kadar.sonra bi 6 günde normal regl sürüyo.10gün yaniii.bi kere doktora gttm bişi yok dedi ama niye böyle bilmiyorum.acaba ben tekmiyim böyle olan..

X