Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Sonuçta o da kendi fikrini paylaşmış canım saygı duymak lazım...

derincim fikir paylaşmak başka negatif etkilemek başka. senin de çok az egzersizle neredeyse egzersiz yapmadan yendiğini biliyorum ama şimdiye kadar kimseye onla ilsigi yok dediğini de hatiramiyorum doğrusu. sen ve senin gibi çok az arkadaş var zaten. onun dişinda sürekli eerteleyip 5 10 yıl ilişkiye giremeyenlkeri de görüyoruz ki bu insanlar zaten en ufak bahaneye hazırlar. egzersiz şart değil. hooop peki o zaman ne güzel bekleyelim moduna girebiliyolar.

tamamen sana bağlı mumu rahatça alıp git gel yapabiliyorsan kalınlaştırabilirsin. eğer rahat hissetmiyorsan bir süre daha devam etmelisin. hoşgeldin bu arada

hoşbuldum, teşekkür ederim.mum parmaktan daha iyi geldi bana.benim parmaklarda kısa, parmakla denerken hemen pes ediyordum.ayyy bugün çok kıpır kıpırım.sankim vajiyi yendimhihoyyyt

adacım ben öyle düşünmüyorum. sonuçta evliliğe cesaret edebilen çocuk isteyen insanların bunları göze alması lazım. en baştan düşünülmedi mi acaba bunlar... kimseyi yargılamak içind eğil ancak ben de yadurguyorum açıkçası hele ki 3 4 yıl geçmiş ve hala doktora gitmiyorsa artık ne diyeyim Allah eşine sabır versin. insan elnden geleni yapar başaramazsa tamam da uğraşmayıp etmeyip eşlerine de işkence çektirenlere anlam veremiyou.

canım bu bahsettığın seçeneklerın hepsı bende var ben 5 yıl oldu ilk zamanlar olur dıye hep erteledım daha sonra bı ara egzersız yaptım bıraktım doktora gıtmeyıde düşündüm ama maddı yetersızlıktan dolayı gıdemıyorum şuanda benım ne yapmam gerekıyor soylermısın haa eşime gelınce ona çektirdiğim işkencenın en buyuğunu ben çekıyorum psikolojım tamamen bozuldu hiç birşeyden zevk elmıyorum hayattan yemekten gezmekten hiçbirşeyden hatta yaşamaktan bıle çoğu zaman intiharı düşündüm SÖYLERMISIN NE YAPMAM GEREKIYOR

merhaba kızlar....bende eski bir vajinismuslu olarak sizlerle yaşadıklarımı paylaşmak istedim..eşimle 5 yıllık flörtün ardından evlendik, ancak 2.5 ıl birlikt olamadık,ama bu süre içinde ben hamile kaldım 5 aylık evlyken, hamiel kalınmaz diye hiç korunmadım ama mucize gibi bişi oldu ve hamile kaldım..şimdi 5 yaşında bir oğlum var, hayatımın süprizi...

öncelikle şunu söylemek istiyorum bunu yaşamayan asla anlayamaz..nasıl bişi olduğunu bilemez...kimse serbest bıak kendini dmesin nefret edyorum bu cümleden.....bırakabilsek yapıcaz zaten...2.5 yıl olmadı,yapamadık,çooooookkk ağladım üzüldüm anlatmama gerek yok bir çoğunuz neler yaşadığımı tahmin ediyosunuzdur...doğuda bri ilde yaşıyoduk, doktora gitmeye karar verdim,devlet hastaneinde bir psikyatıra..

bu arada nette buna benzer bir siteyle tanıştım,çok güzel arkadaşlıklarım oldu, doktora ilk gitiğimde uzun bir anket verdi,tabii eşim gelmedi,keni başıma kıpkırmızı bir şekilde doldurdum, sonrasında ilk olarak ayna ile vajinamı incelememi istedi, ve parmak egzersizine başadık...bir parmak bir boğum...bu arada forumaki arkkadaşlarımla hep birbirimizi motive ettik, ilk boğumu oraya soktuğumda hayret içinde kaldım, içim acayip oldu, her akşam banyoya giriyodum (başlangıçta jelle yaptım) egzersizimi yapıyodum, öğretmen olduğum için bebğime kayınvaliidembakıyodu, döndüğümde eşim gülüydu yaptınmı egzersizini diye.....

bir boğumm, iki boğum, üç boğum..içimdeki boşluğu hissettim,,,ve yaptıkça inandım..ve 2 parmağa geçtim,zor geldi imkasız gibi geldi...parmaklarıma prezar... taktım öyle yaptım..zamanla dahada rahatladı...ama hep nette yazıştık,birirleri başarıyodu biz mutlu oluyoduk:))) hiç eşim yardımcı olmadı..bir gece elimi tutturdumve içime alabildiğimi gösterdim...onun tek parmağıyla denedik ve aldım..oda inandı çabamı gördü mutlu oldu...ikiparmağına pre....taktım jelle alabidim.....ertesi gün pen...denedik yarısını alabildim çoooookkkk mtlu olduk...ve ertesi gün oldu....2.5 yıllık evliydim ve sonunda kadın oldum..sarıldık ağladık..hemen foruma koştum ve BAŞARDIM yazdım,onların sayesinde oldu..birbirmize olan desteğimizle hepimiz başardıkk

şimdi 6 yıllık evliyim herşey yolunda, alttayken almakta zorlanıyorum ama çokta önemsemiyoruz...genellikle benim üstte olduğum pozisyonda rahatım..ilk başardığımda kucağına oturmuştum yavaşa yavaş..sizleerede yardımcı olmak istedim...azmli olun sakın vazgeçmeyin....egzersiz yapıpta başaramayanı görmedim.yeterki vazgeçmeyin ve düzenli yapın....mutlaka olacak...pes etmeyin...üzerinizden büyük bir yük kalkıyo,ertesi gün yüzünüzde bir tebessümle bakıyosunuz etrafa..insanlar anlamasada, bilmesede.....

buraya yazın, paylaşın, herşeyi....msnlerinizi alın, yazışın, kimse anlayamaz sizi sizden başka...bekarken çok samimi arkadaşım yaşadı bun 3 yıl..ben he derdimki saçmalama kardeş kardeşmi yatıyosunuz diye, başıma gelnce anladım,çooooooookkk gece yapıcaz diye başlayıp,sonrasında sessiz sessiz ağladım......Allahım yardımcınız olsun, ben inanıyorumki bu benim sınavımda başardım..sizlerde başaracaksınız...her evliliğin bir sınavı var, bizimki bu şeklde oldu..neyse umarım kıracak bişi yazmamışımdır....hepinize ii geceler....

merhaba kızlar....bende eski bir vajinismuslu olarak sizlerle yaşadıklarımı paylaşmak istedim..eşimle 5 yıllık flörtün ardından evlendik, ancak 2.5 ıl birlikt olamadık,ama bu süre içinde ben hamile kaldım 5 aylık evlyken, hamiel kalınmaz diye hiç korunmadım ama mucize gibi bişi oldu ve hamile kaldım..şimdi 5 yaşında bir oğlum var, hayatımın süprizi...

normal doğummu yaptın peki sonra yendinmi bunu yoksa hala ilişkiye giremiyormusun yendiysen nasıl yendin

normal doğummu yaptın peki sonra yendinmi bunu yoksa hala ilişkiye giremiyormusun yendiysen nasıl yendin

pardon cevabımı aldım bu sayfayı görmemiştimm:)ne güzel mutlu bir son daha..bende dün gece aradan sonra devam ettim yine eşimin 1parmağı ve iki parmagı iki boğum aldım bu sefer hiççç kanama olmadı çok sevindimm alışıyırum galibaaa kendime p.. kalınlığında bi alet yapmam lazımm öle denemeliyimmm bakam

pardon cevabımı aldım bu sayfayı görmemiştimm:)ne güzel mutlu bir son daha..bende dün gece aradan sonra devam ettim yine eşimin 1parmağı ve iki parmagı iki boğum aldım bu sefer hiççç kanama olmadı çok sevindimm alışıyırum galibaaa kendime p.. kalınlığında bi alet yapmam lazımm öle denemeliyimmm bakam

mumla deneyebilirsin canım bi kaç kat pamuk sararak prez... yada eldivene gecrip deneyebilirsin

elimde mum yokta kalem olsa olmazmııı:)bide ben kendim deneyemiyorumm bunuda eşime yaptıracam yanlış olmaz dimi

ben de kalın mumu ile egzersizlerde eşime yaptırıyordum ben yapınca az ilerliyordu ama eşim yapınca 11- 12 cm kadar alabiliyordum. Ben eşimle yapıyordum tüm egzersizi o evde olmayınca pek yapamıyordum... Hadi az kalmış birde yavaş yavaş daha sonra eşin küs parmağı yapsın eldive geçirsin onu yapın içindeyken yavaş yavaş ileri geri hareketi yapın daha sonra p.. hazır hale geliyor zaten...

bu arada nette buna benzer bir siteyle tanıştım,çok güzel arkadaşlıklarım oldu, doktora ilk gitiğimde uzun bir anket verdi,tabii eşim gelmedi,keni başıma kıpkırmızı bir şekilde doldurdum, sonrasında ilk olarak ayna ile vajinamı incelememi istedi, ve parmak egzersizine başadık...bir parmak bir boğum...bu arada forumaki arkkadaşlarımla hep birbirimizi motive ettik, ilk boğumu oraya soktuğumda hayret içinde kaldım, içim acayip oldu, her akşam banyoya giriyodum (başlangıçta jelle yaptım) egzersizimi yapıyodum, öğretmen olduğum için bebğime kayınvaliidembakıyodu, döndüğümde eşim gülüydu yaptınmı egzersizini diye.....

Paylaşım için teşekkürler....

ben de kalın mumu ile egzersizlerde eşime yaptırıyordum ben yapınca az ilerliyordu ama eşim yapınca 11- 12 cm kadar alabiliyordum. Ben eşimle yapıyordum tüm egzersizi o evde olmayınca pek yapamıyordum... Hadi az kalmış birde yavaş yavaş daha sonra eşin küs parmağı yapsın eldive geçirsin onu yapın içindeyken yavaş yavaş ileri geri hareketi yapın daha sonra p.. hazır hale geliyor zaten...

eşim küs parmapı yapıyor prezarvatifi geçiriyor onu alıyırum iki boğum kadar.ama daha kalın bişi olsun istiyorum

eşim küs parmapı yapıyor prezarvatifi geçiriyor onu alıyırum iki boğum kadar.ama daha kalın bişi olsun istiyorum
tebrık edeırm.. basarmana cok z var bence bu gıdısle yakında basarı yazını okuycaz...canım mumu kalınlstır ıyıce strec flım sar ıstedıgın kalınlıkta yap...

tebrık edeırm.. basarmana cok z var bence bu gıdısle yakında basarı yazını okuycaz...canım mumu kalınlstır ıyıce strec flım sar ıstedıgın kalınlıkta yap...

heyecanlandım birden teşekkür ederimm:))))mum değilde pamuk doladım kendi kendine burdan birinde okumuştum bol pamuk sardım pamuk üstüne strecte gecrdim akşam eşim gelsin denerizz bi akslk çıkmasa

X