Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım umutsuz olma...
Hepimizde vajili olarak erteleme hastalığı vardı ama üstüne gittik...
Ben de umutsuz vakayım dedim hep. Aynada vajinama bakmayı bırak kız bebeklerin altı alınırken dahi bakamıyordum ama bak yendim...
Ne kadar egzersiz içinden gelmese de üstüne git. Eşin için üstüne git...

Canım 10 gündür nasıl uğraşıyorum bir bilsen. Nasıl heveslenmiştim yapacağım diye. çok umutsuz yapamayacak insanlar bile benim gibi uğraşsalar çözerlerdi sorununu. Ama ben bir türlü beceremedim. her seferinde heveslenip yapamamak çok yıpratıyor insanı. Böylelikle içimde umut da kalmadı yapacağıma dair... Bilmiyorum belki kafamı toplamam gerekiyor.

Lütfeen kızlar bu kadar umutsuz olmayın niye başaramayacaksınız kii egzersiz yapan ve gerçekten bşarmak için emek verenlerin hepsi yendi inan bende kendime umtusuz vaka demiştim taaakiiiii bu siteyi bulana kadar kızlar sağolsunlar çook yardımcı oldular sen niye başarmayacaksin kii hadi başla egzersize bak gerisi gelir yapmayın böyle yeterki inanın...

Ben en umutsuz zamanımda çözdüm bu işi canım lütfen umutsuz olma. Olmayacak birşey değil. Belki de biraz daha üstüne gitmen gerekiyor...

Sizin sayenizde korkumu yenmiştim zaten kızlar. teşekkür ederim desteğiniz için. Bugün biraz moral bozukluğu var yarın gücümü toplayacağım. eşimle güzel bir akşam yemeği yiyeyim onunla biraz vakit geçireyim. Çünkü onun yanında huzur buluyorum güç alıyorum ondan. sizin de desteğinizle yarın tekrar yazacağım. Bir anda çöküverdim işte. Yarın düzelirim inşallah!

İnşallah canım. Biraz üstüne gidilirse ben herkesin başaracağına inanıyorum...

arkadaşlar ben çok kötüyüm.. Dün akşam penis denemesi yaptım ama başarılı olamadım. ben hazırlanıncaya kadar eşimin durumu bozuluyor. Bende acele ediyorum olmuyor. Bu sabah ta aynısı oldu. Akşam yine denedik 3-5 dakika sürse olacak gibi geliyor bana. Umarım yanılmıyorumdur. Sonrasında parmagını zorla sokmaya çalıştı tabi ben kitledim ve kendimden geçip bagırarak aglamaya başladım. Şu anda kendimi çok kötü hissediyorum. Mazerete bakar mısınız -şaka yapmış- nooldu sana şaka yaptım diyor Bu şakayı kaldıramadım harpten çıkmış kadar yorgunum.

dur canım panikleme hemen.........
Tabiki heyecandan bir an önce olsun istediginden
bende aynı ewreden geçtim ve ilk denemede hüsran oldum bide üstüne regl oldum beklemekten öfkeden deliye döndüm
herşey panikten
sakin ol
egzersize devam et tabiki olacak inanmak önemli
acele etme sen egzersizi yap ve hemen eşinle dene
panikleme varsa kullandıgın jel krem..vs etkisi filan geçip gitmez
merak etme canım.........
Tedirginligini at üzerinden........

busmel aynı durumu eşlerle olan problem çogumuzda oldu denemeye devam et bi tek sende ortaya cıkmıs bi problem degil canım.. erkekler içinde kolay degil

busmel aynı durumu eşlerle olan problem çogumuzda oldu denemeye devam et bi tek sende ortaya cıkmıs bi problem degil canım.. erkekler içinde kolay degil

gerçekten mi? benimle dalga geçiyor oku oku az daha okursan kitabını yazacaksın diyor.. Bazan onun için degmez diyorum

canım sertleşme problemi olur erkeklerde vajili bayanların eşlerinde daha cok olur
ve bekleme döneminde eşinde gergin tabiki inanki onlarda derin bir sinir harbi yasıyorlar kimi belli ediyor kimi edemiyor bence sakinleştir eşini sende sakinleş oturun birlikte keyif alarak baska bişi yapın ona anlat iyice ne durumda oldugunu seni nasıl etkiledigini burda egzersiz yapanları ve basarılarını ama kızgınlıkla degil en sakin ve yumusak uslubunla tabiki onun sinirli oldugu bir andada degil anlat ona gerekirse okut bi kaç tane örnek benim eşim coğu zaman destekcimdi coook anlayışlı cook merhametli olmasına ragmen bi ara o bile böle abuk sabuk tepkiler verdi oluyor yani olmuyor degil

Merhaba, ben de aranıza yeni katıldım. Aslında başka sebeplerle uzun zamandır takip ediyorum, ama henüz bir şey yazmamıştım. :Bu başlığı görünce merakımdan girdim, çünkü ben de aynı şeyleri yaşaıdım dört sene önce. Hem de 6 sene boyunca çıktığım, birlikte aynı odada kalıp aynı yatağı paylaşmıza rağmen. ;Evlenince 3 ay boyunca hiç bir şey yapamadık. Bizrbirimizi çok sevmemize ve istememize rağmen. Yani tek başına aşk ve istemek yetmiyor :)) Ben o dönemde bir psikiyatra giderek çözmüştüm. Aklımıza geldikçe hala güleriz doktorun verdiği parmak egzersizlerine ve verdiğimiz o kadar paraya.

biliyorum fiyat çok ama kendim yapamıyorum egzersizlerimi tam anlamıyla yapıyorum üç parmak bile rahat yapıyorum ama ilişki sırasında ne yaparsam yapayım olmuyo

sana yazmıştım tavsiyemi denemedin mi?

arkadaşlar dilatör nerden alabilirim ben bilen biri varsa söylesin bende vajinismusum egzersizlerde çok rahatım ama sanırım pnis korkum var doktor dilatörle yapmamı söyledi bana yardımcı olun

Senin gibi egzersizleri bitirip penis korkusu yaşayanlar ve dilatör alamayanlar için deneyimlerim :

gittim pamuk aldim bi de strech film. pamuğu iyice doladim doladim. bayaa kalin doladim ama çünkü strechle kapatinca küçülüyo. işte bi kaç denemeden snra penisten daha küçük üç parmağa eşit bişey yaptim. onla başladim. zorladı beni bayaa. bi kaç gün üstüste denedim snra o girdi. onunla her gün egzersiz yaptim. 1 hafta snra penis kalinliğinda bi tane hazirladm kendime. önce bu küçük olani aldim. tabi ilk parmakla başladim sonra bu küçük olan pamuklu şeyi en sn da penis kalinliğinda olan zaten içerisi kendiliğinden islandiği için kolayca oldu. onla da bir hafta yap. hemen egzersiz ardindan da dene. bak o zaman oluyo. çünkü kafanda zaten penis kadar bişey oraya girdi diyosun. he bi de large boy ameliyat eldiveni aldim eczaneden temizlik yapiyorum ayağina bu şeyleri o eldivenin rta parmak kısmına geçirdim. aynı prezervatif gibi hem de daha ucuza geliyo.

sen beni m bu yaptiğimi yap. ben de senin gibi parmaktan sonra hemen geçemedim geçtim de aci oldu. ama bu yaptiğimdan snra penis o kadar kolay geldi kiii anlatamam.

Son düzenleme:
kızlar günaydın ...bend dün akşamda egzersizimi yaptım kalın mumla acı da sanki biraz daha hafifledi gibi....inşallah başarıcam üstelik dün akşam moralim sıfır olmasına rağmen yinede ..ilk kez canım sıkkınken başarabildim egzersizi...

süperrrr ) gittikçe ağrın azalacak veee p.. hazır duruma gelecek kalın mum ile sık sık yap egzersizi az kaldı güzel haberlere:lepi:

sen de ona desene " sen de erken boşalmanın kitabını yazarsın artık" diye. dalga nasıl oluyormuş görsün

teşekkür ederim.. bugün daha iyiyim. Dün akşam o moral bozuklugu ile Şu meşhur Dr. Murat Ulusoy' a mail attım. Benim sizin tedavi ücretini karşılayacak durumum yok. Bana bir yol gösterin diye. Cevaben demiş ki 'bağlı bulunduğunuz bir yerde üniveriste hastanesine başvurunuz. klasik bir tedavi başlanacaktır. % 65 lik başarı dilimini yakalama şansınız olabilir.' Belki arkadaşlara bir faydası olur. Paylaşmak istedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…