Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım benim bu öyle sızılardan değil anlatmakda zorlanıyorum bazen çünkü siz ilişki sırasındaki normal olabilecek sızılar gibi zannediyosunuz haklısınızda.Ama bu farklı 3 kere doktora gittim hepside aynı şeyi söylediler o kısım tahriş olmuş zorlamaktan kesik gibiymiş enfeksiyonda varmış ilaç verdiler.Nasıl elini bıçak çizer ya oraya bişey değince sızlar öyle yani.Tam ilerleme kaydederken böyle bir sorun çok üzüyor insanı.Allah büyük verir şifasını inşallah.

Canım geçmiş olsun...
Tahriş olunca, değdiğin zaman bıçak keser gibi olur haklısın...
İnşallah biran önce geçer...

Canım benim bu öyle sızılardan değil anlatmakda zorlanıyorum bazen çünkü siz ilişki sırasındaki normal olabilecek sızılar gibi zannediyosunuz haklısınızda.Ama bu farklı 3 kere doktora gittim hepside aynı şeyi söylediler o kısım tahriş olmuş zorlamaktan kesik gibiymiş enfeksiyonda varmış ilaç verdiler.Nasıl elini bıçak çizer ya oraya bişey değince sızlar öyle yani.Tam ilerleme kaydederken böyle bir sorun çok üzüyor insanı.Allah büyük verir şifasını inşallah.

günaydın herkese crescentcim cok geçmiş olsun canım insallah en kısa sürede geciverirkaldıgın yerden devam edersin :1hug:

Zerr nick nin anlamı ALTIN demek sanırım. Gerçekten altın gibi bir kalbin var. Aldığın alıntıyı okudum ve merak ettiğim çoğu şeyi öğrendim. Tedavi merkezine gidersek 3 - 4 günlük bir vaktim olacaktı bu vakit süresinde boy boy kademe kademe büyüyen yapay penislerle doktor deneme yaparsa iyileşirim sanıyor ama bir yandan da Tedavi Merkezlerine gitmek istemiyordum onca parayı yola atmanın anlamı yok diye düşünüyordum. Burda herkes evde kendi çözüyor. Demek ki Tedavi Merkezine gitmemin anlamı yok. Yapmış olduğun alıntıda yazan arkadaştan da vakit ayırıp yazdığı için ALLAH RAZI OLSUN , senden de ALLAH RAZI OLSUN.

ay canım estagfrullah utandırma beni:kedi: kendi faydalandıgım seyleri arada alıntı yapıyorum işte hepsi bu faydalı oluyorsa ne mutlu her tedavi merkezi aynı olacak diye bişi yok ama evdede halledebilen cok arkadasımız var herkesin durumu farklı farklı oldugu için tedaviyede farklı yanıtlar vermesi normal yani

canım çokk çokk geçmiş olsun o sızıyı fazlasıyla bende duyuyorum üstelilk birde akıntım varr çok.. doktora gitmeye korkuyorum alttan bakacak diye sana alttan mı bakıp söyledi bunlarıı:Saruboceq:

canım çokk çokk geçmiş olsun o sızıyı fazlasıyla bende duyuyorum üstelilk birde akıntım varr çok.. doktora gitmeye korkuyorum alttan bakacak diye sana alttan mı bakıp söyledi bunlarıı:Saruboceq:
bence korkma gıtmeye cunku sen ıstemezsen alttan bakmaz ..bend ecok kokruyordum bakacak dıye hazırdım ama ..dr. kıyamadı galıba bakmadı alttan sole durumunu nalat bakmıyolr

arkadaşlar merhaba ben egzersizlerde rahat ama p...s olayını aşamadığımı söylemiştim biz eşimle murat ulusoya gitmeye karar verdik eğer gidip tedavi olanınız varsa lütfen bana yazsınlar aslında tam anlamıyla güvenemiyorum sanırım gidenlerden yorum almam gerekecek

arkadaşlar merhaba ben egzersizlerde rahat ama p...s olayını aşamadığımı söylemiştim biz eşimle murat ulusoya gitmeye karar verdik eğer gidip tedavi olanınız varsa lütfen bana yazsınlar aslında tam anlamıyla güvenemiyorum sanırım gidenlerden yorum almam gerekecek

eşinle parmak egzersizi yaptınmı canım eş parmagıyla ?

kızlar oglum olckmış:nazar: dün cinsiyeti belli oldu zor göstredi ama sonunda gördük:) erkek annesi olmak acayip bir duygu olusturdu bende,allahım saglıkla kucagıma almayı nasip eder inş.bu sefer pek hareketli dgldi yormusum kendimi rahim kasılmış bir sürü ilaç verdi rahmin gevsemeşi için duanızı bekliyorum 1hafta sonra yne gidicem inş. bişey olmaz

kızlar oglum olckmış:nazar: dün cinsiyeti belli oldu zor göstredi ama sonunda gördük:) erkek annesi olmak acayip bir duygu olusturdu bende,allahım saglıkla kucagıma almayı nasip eder inş.bu sefer pek hareketli dgldi yormusum kendimi rahim kasılmış bir sürü ilaç verdi rahmin gevsemeşi için duanızı bekliyorum 1hafta sonra yne gidicem inş. bişey olmaz

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün...
Erkek çocukları daha çok seviyorum ben...

tebrik ederim canım :nazar: hayırlı bir evlat olsun insallah kendine dikkat et lütfen

aaaa ne güzel hayırlı olsun. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar:a.s.

hipnoz yoluyla yaptıkları için çözüm değil diyorlar . Ayrıca ben bir ay önce mail atmıştım 5000 TL tedavi ücreti. Bence biraz daha egzersiz yaparak yenebilrsin.

saolun kızlar kızım dye sevdim hep, karnımda erkek olunca sasırdımkaydirigubbakcemile3 bayag bi saskınlık oldu,hayırlısı olsunda iyi dilekleriniz için tşekkürler saglıklı olsun yeter. darısı isteyen herkese olsun:nazar:

canımmm hayırlı olsunnnn.....oğluna iyi bak dikkat et bizede dua et de oğluşuna arkadaş yapalım:nazar:

kızlar nasılsınız....dünden sonra cesaretim biraz daha arttı bu akşamda denicem egzersizleri sanırım egzersize alıştıkça acı da azalıyo yani inşallah öyle olur

hyr size katılmıyorum,ben vajinismustum ve gebe kaldım vajili arkadaslara umut ışıgı oldum.burada arkadaslar az cok birbirinin gecmişini biliyor ne asamalardan gectiğimizide biliyor.o yzden bırakında birbirimizin sevincinide,üzüntüsünü 2-3sayfaya sıgdıralım.bu topiğin amacı belli tabikide sürekli benim yada bir başkasının gebeliği konuşulmayacak.ben gebelik başlıgı altında devam edecm,yinede arkadaslara imkansız olmayck bi şeyi gösterdiği dşünüyorum ama uyarınız için yinede tesekkürler braz daha yumusak tavırlı olsanız seviniriz.

canım bu mesajını gördümde sen vajiyi yenmedenmi hamile kaldın yoksa yendikten sonramı merak ettim

X