Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Elh ben tamamen kurtuldum çok rahatım artık eşimde çocuk istiyor kısmet bakalım . İnşallah çocuk doktora gitmeden olur . Evlendiğimizden beri o kadar doktora gittim ki usandım . Sen nasılsın sorun yok değil mi ?Çok sakin nedense burası herkes çözdümü naptı ...kaydirigubbakcemile2

Ben tamamen kurtulalı çok oldu canım, herşey çok rahat ve güzel ama şuan regl dönemindeyim...
Çocuk asla düşünmüyorum ben. Önce evliliğinizin tadını çıkarın hemen çocuğu ne yapacaksınız?

Ben tamamen kurtulalı çok oldu canım, herşey çok rahat ve güzel ama şuan regl dönemindeyim...
Çocuk asla düşünmüyorum ben. Önce evliliğinizin tadını çıkarın hemen çocuğu ne yapacaksınız?

2 sene oldu evleneli , gurbetteyim artık evde bir farklılık lazım olduğunu düşünüyorum.Belki öyle herşey daha iyi olacak .Yaşımızda küçük değil...

Merhaba kızlar nasılsınız?Egzersizlerde ilerleyenler var tebrikleralkisalkisalkis bugün regl dönemine girdim zaten bir haftadır ilaç kullanıyorum vajideki acının gitmesi için birde araya bu girdi bittikten sonra artık hallolur inşallah.Dualarınızı bekliyorum.Bahar doktora gidecektin ne yaptın?Venüsten sen nerelerdesin enfeksiyon durumun ne oldu?

2 sene oldu evleneli , gurbetteyim artık evde bir farklılık lazım olduğunu düşünüyorum.Belki öyle herşey daha iyi olacak .Yaşımızda küçük değil...

Hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin.Bebiş denemelerine başladınızmı?Sorunsuz bir şekilde olur inşallah.Bazen vajiden kurtulmaklada bitmiyor birde bebek davamız başlıyor Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

Hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin.Bebiş denemelerine başladınızmı?Sorunsuz bir şekilde olur inşallah.Bazen vajiden kurtulmaklada bitmiyor birde bebek davamız başlıyor Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

Teşekkürler . Bu ay başladık bakalım ne olcak ...İnşallah bütün arkadaşlar bu sorunu halleder gerçekten insan halolunca çok rahatlıyor...

Teşekkürler . Bu ay başladık bakalım ne olcak ...İnşallah bütün arkadaşlar bu sorunu halleder gerçekten insan halolunca çok rahatlıyor...

Eminim ki öyledir canım rahatlamazmı insan.Ne zor bir durum evlilikde olmazsa olmazı insanın zor bir sınav.Üstesinden bizde gelip derin bir ohh çekeriz inşallahzemuszemus sen ne kadar sürede yenmiştin doktora gitmişmiydin?

Eminim ki öyledir canım rahatlamazmı insan.Ne zor bir durum evlilikde olmazsa olmazı insanın zor bir sınav.Üstesinden bizde gelip derin bir ohh çekeriz inşallahzemuszemus sen ne kadar sürede yenmiştin doktora gitmişmiydin?

Bir buçuk seneden sonra doktora gidebildim malesef ilk başta ben gitmek istemedim utandığımdan sonra çok aradık bu konuyla ilgilenen doktoru ve bu bir buçuk yıllık sürede ikimizde çok yıprandık eşim herşeyi dışarı düşürdü bu daha da yıprattı .Şubatın başında doktora gittik ve 15 gün sonra burayı buldum .Nisan başında kurtuldum ama eşim kabul etmedi bittiğini beni çok üzdü ve bu arada kaç defa boşanma aşamasına geldik.Elh. mayıs başında tamaman bitti .Şunu söyleyim herkes muhakkak sıkıntı çekebilir ama asla doktora gitmeyi ertelemeyin utanıyorum nasıl anlatırım demeyin . Bu çok yaygın bir durum, düşünün benim doktorum özel bir doktor değil devlette çalışıyor ve karıştırırdı o kadar çok hastası vardı ki...Hepiniz halledebilirsiniz umutsuz olmayın...

pek fazla kimse yok sanırım, ben cevap vereyim dedim.selam :)

Teşekkür ederim. Nasılsın ? Egzersiz yapabiliyormusun ? Ben yarın tatilde egzersizlere başlıcam. Önce bugün arkadaşların bahsettigi jel den alıcam, ordan ağdacıya ordan eve. Hafta içi çalıştığımız için iş ev yemek ev işi derken fırsat bulamadım. Evde bilgisayar var ama internet yok. iş yerinden yazıyorum buraya, oda fırsat buldukça açabiliyorum interneti iş yerinde zor oluyor sürekli açık tutamıyorum siteyi konu çünkü özel bir konu. Sırf bu yüzden internet bağlatmak istiyorum eve. Doktorlara iki üç milyar muayene parası vereceğime internete 20-TL veririm, sitede ki yorumları akşamları okur uygularım daha mantıklı. bilmiyorumkismile

Teşekkür ederim. Nasılsın ? Egzersiz yapabiliyormusun ? Ben yarın tatilde egzersizlere başlıcam. Önce bugün arkadaşların bahsettigi jel den alıcam, ordan ağdacıya ordan eve. Hafta içi çalıştığımız için iş ev yemek ev işi derken fırsat bulamadım. Evde bilgisayar var ama internet yok. iş yerinden yazıyorum buraya, oda fırsat buldukça açabiliyorum interneti iş yerinde zor oluyor sürekli açık tutamıyorum siteyi konu çünkü özel bir konu. Sırf bu yüzden internet bağlatmak istiyorum eve. Doktorlara iki üç milyar muayene parası vereceğime internete 20-TL veririm, sitede ki yorumları akşamları okur uygularım daha mantıklı. bilmiyorumkismile

Sağol canım iyiyim.Ben de pek yapamıyordum bugüne kadar ama artık rahatlayacağım o yüzden bundan sonra düzenli yapmaya kararlıyım.Ben eş parmağı yapabiliyorum zaten ama çok rahat değilim o yüzden biraz daha tek eş parmağına devam edeceğim.Sonra da 2 parmağa geçeceğim.Mum da aldım, kayganlaştırıcılı prezervatifim de tamam.Tek eksiğim ilham :)) O da burayı okudukça geliyor :) İnşallah beraberce buraya yendik yazarız.Bence de internet alman iyi olabilir buradaki arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar, takıldıkça onlara sorabiliriz.Muhakkak cevaplıyorlar.İkimize de kolay gelsin o zaman:)

canım kafanda bu kadar takıntı oluşturuyorsa eger
intten vajinin çizimli resimlerini incele
orda bi duvar olmadıgını görünce rahatlarsın belki
psikolojik zaten senin ki kendini çok kasıyorsun rahat ol
yeneceksin elbette bu illeti merak etme......
güzel günler yakın..........

canım teşekkür ederim cevabın için...ya ben parmağı alabiliyorum da işte şu ağrı ve darlık hissini bi atsam kafamdan biticek durum ama bakalım direniyorum yenmek için

canım teşekkür ederim cevabın için...ya ben parmağı alabiliyorum da işte şu ağrı ve darlık hissini bi atsam kafamdan biticek durum ama bakalım direniyorum yenmek için

Canım sürekli telkinlerde bulun kendine darlık yok darlık yok diyee inan iyi geliyor. Hiç dar olsa bebek çıkabilir mi oradan demi ?

Tecrübeli arkadaşlar bişey soracam sizlere son iki gündür eşim parmağını küs yapıyor ve o şekilde parmağın hepsini alabiliyorum. ileri geri hareket de yapıyoruz. Ama bugun vajiden çook az kırmızı geldi acaba bunun etkisi olabilir mi ???? ... Birde inanılmaz belim ağrıyor Regli olamam daha biteli bir hafta oldu. Yada bu kırmızın nedeni tahriş mi kii ? Bebe yağı bol kullanıyorum halbuki....

Canım sürekli telkinlerde bulun kendine darlık yok darlık yok diyee inan iyi geliyor. Hiç dar olsa bebek çıkabilir mi oradan demi ?

Tecrübeli arkadaşlar bişey soracam sizlere son iki gündür eşim parmağını küs yapıyor ve o şekilde parmağın hepsini alabiliyorum. ileri geri hareket de yapıyoruz. Ama bugun vajiden çook az kırmızı geldi acaba bunun etkisi olabilir mi ???? ... Birde inanılmaz belim ağrıyor Regli olamam daha biteli bir hafta oldu. Yada bu kırmızın nedeni tahriş mi kii ? Bebe yağı bol kullanıyorum halbuki....
tatlım kırmızıdan kokma sakın normal bence git gel yapmışsınız ya ondan olmuş olabilir.bu arada çok güzel gelişme çok az kalmış bence mum dene aşama aşama kalınlaştır penis kalınlığına kadar dene zaten sonrasında penis çok kolay oluyor.

tatlım kırmızıdan kokma sakın normal bence git gel yapmışsınız ya ondan olmuş olabilir.bu arada çok güzel gelişme çok az kalmış bence mum dene aşama aşama kalınlaştır penis kalınlığına kadar dene zaten sonrasında penis çok kolay oluyor.

Çook Teşekkürler , Evet mumlada yapıyorum biraz daha kalınlaştırayım şuanki kalınlığı 3 parmağa yakın zaten.

arkadaşlar dilatör nerden alabilirim ben bilen biri varsa söylesin bende vajinismusum egzersizlerde çok rahatım ama sanırım pnis korkum var doktor dilatörle yapmamı söyledi bana yardımcı olun:KK43:

adacım tahriş olabilir ..bende egzersize yeni başlayınca mum yapmıştım 3-4 gün çok yanmam oldu ama seninki zarla alakalı da olabilir belki

arkadaşlar dilatör nerden alabilirim ben bilen biri varsa söylesin bende vajinismusum egzersizlerde çok rahatım ama sanırım pnis korkum var doktor dilatörle yapmamı söyledi bana yardımcı olun:KK43:
hosgeldın...hemserı yız galıba bende ızmırlıyım...
netetn sıparıs evrebılıyomuusn galıba tam bılgım yok ama bı arastır

X