Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bence öyle bırakma anlat iyice durumunu herkes bir fikir versin. Yani önemli olan başarmak istemen.

Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu görüşmeyeli tatilden döndüm çok iyi geldi.Sayfalara göz attım başaranlar olmuş tebrikleralkisalkisalkis ama durgun gördüm siteyi,eskisi gibi hareketli değilboshayallersmile bendeki gelişmelere gelince denemeler devam ediyor vajideki acım hala geçmedi ne yapacağımı şaşırdım kremleri kullanmaya devam ediyorum kendime güvenimi kaybetmem umarım bu sıradaeyvahedigeldismile p..s aşamasında yarıdan sonra olmuyor acı olunca bırakıyoruz.Dua edinde kurtulayım şu dertten.Bu şekilde bir rahatsızlık yaşayan varmı acaba aranızdabilmiyorumkismile hephüzünlü nerelerde bilen varmı? bahar,venüsten siz nerelerdesiniz bakiyimopuyorumnanaktan Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

canım buralardayız sizlerden güzel haberler bekliyoruz opuyorumnanaktan canımcım bende acı değilde sanki içim geriliyor gibi oluyordu en son yaptığımızda ama geçecek bunada alışacağız zamanla cesaretini kaybetme...ben baya bir ara verdim mecburen enfeksiyon kapmışım mantar çıktı kanımda mikrop varmış bi dünya şey olmuş içerde benim haberim yok akannehir kadın olmanın dezavantajları bunada şükür deyip yolumuza devam edeceğiz ve bundan sonra hijyenimize daha çok dikkat etmemiz gerekecek....

size güzel habelerle gelmeyi çook isterdim ama olmadı iştemafoldumben evet hijyene çok dikkat etmeliyiz gerçektende.İnşallah düzelirsin sende,rahat rahat yaşarsın ilişkiyi.Alt pozisyonda yapmaya başladınmı?Jin. muayene oldun mantar için? kızlık zarı ile ilgili bilgi verdilermi merak ediyorum ben onca denemeye rağmen hala duruyomuş ya o yüzden sordum.İlişkiye girdiğin süreler içinde kırmızı geldimi:kedi: kafamda birsürü soru işaretleri var.Biz çocuk için denemede yapıyoruz açıkcası ama olmuyor birde böyle bir sorunla karşılaşmayız umarım:Saruboceq:

Canım ben ilişkiye girdiğim halde bozulmamıştı zarım...
4. sefer sanırım ilişkiye girince bozuldu. Denemede bozulmamasına şaşma :)))

Canım dışardan p.. yarısı girmiş gibi görünen yerde acı çekiyorsan yarısı gibi dursa da orda sadece başı girmiş oluyor. Yani az birşey o acıya dayanırsan hepsi olucak...

slm cnm,erken tatil yapmışsıınn,,,hoşgeldinnn,,,1.5 ay oldu benim,hala kırmızı filan yokk,belki de daha gelmez,sayamadım kaç kez oldu ama,,,şimdiye çoktan olurduu heralde,,,

slm cnm,erken tatil yapmışsıınn,,,hoşgeldinnn,,,1.5 ay oldu benim,hala kırmızı filan yokk,belki de daha gelmez,sayamadım kaç kez oldu ama,,,şimdiye çoktan olurduu heralde,,,

Hoşbuldum canım evet tatil erken oldu:) esnek olabilir seninki belki o yüzdendir.Şu jajiden kurtulmayı çok istiyorum aylar su gibi akıp geçiyor tıkandım kaldım p..s aşamasında yaamafoldumben

Hoşbuldum canım evet tatil erken oldu:) esnek olabilir seninki belki o yüzdendir.Şu jajiden kurtulmayı çok istiyorum aylar su gibi akıp geçiyor tıkandım kaldım p..s aşamasında yaamafoldumben

hoşgeldin canım .. tıkanma falan yok üzülme sadece biraz daha inanman gerekiyor kendine eşininde taviz vermemesi gerek tabiki ve hallolup gidicek görüceksin :teytey:

sende kurtulacaksın inşlh cnm,,,biraz dah cesaret göster,ilk uç kısmı girdikten sonra ,hiç bakma sen oraya,nefes al ver,gevşeee,,p...sin tamamına sür jeli,kayıyo zaten gerçekten,girişte azcık kasılırsın,ordada eşin beklesin,senin rahatlamanı,yavaş yavaş ittirsinn,heralde sen kırmızı görücen diye yarıda kalıyosun ,kasılıyosun?doğrumu?

oda var canım tabi aklımın bir köşesinde.Biraz daha cesaret lazım bana gerçektende.dualarınızı eksik etmeyin görüşürüzolumunekankayizsmile

canım hoşgeldin benim durumda seninle aynı az bi kısım giriyo ama dayanılmaz acı var egzersizde bile acı çekiyorum...hatta muayne oldum acaba ağrıya neden olucak fizyolojik rahatsızlığım mı var diye ama bişe yok herşey gayet normal ama yinede korkunç ağrı oluyo..allah hepimizi bu dertten kurtarsın inş

Canım o acı girişte oluyor birazcık dişini sıksan devamı gelir biliyor musun...

bız burdayız..sen gez gez gel demı :umursamaz:
canım benım ılk denemeler pe... yarııs oluyor ama o gıtmeyen bolume parmagınla emla surersen ve o kısma geldııgnde nefe salıp verıp hafıfte ıkınırsan bak gor nasıl kayıcak ...acı falanda hıssetmıyceksın

Kızlar yarın sabah saat 9'da Kanal D'de Doktorum programında vajinismus konusu işlenecek. ızlemenizi tavsiye ederim...

boşver canım takma kafana ne zaman olduğu önemli değil en zor kısımları atlattın gerisi kolay....ben 1 ay olcak nerdeyse bişey yapmadık regl girdi o bitti eşim depresyona girdi ödev gibi yapmak istemiyorum diyordu o düzeldi enfeksiyon girdi şimdi yine regl olucam uzadıkça uzadı süre anlayacağın...alt pozisyonda 2 defa denemem oldu biri kolaydı ne olduğunu anlamadım ilk denemelerimizden biriydi 2. biraz zorlandım ben rahat değildim kendimi kapana kısılmış gibi hissettim bir an eşimi ittim nedense ben bile anlamadım ama o gün zaten hiç bir pozisyona hazır değildim en son denememizdede hiç bir şey sürmedik ıslanmam gayet normaldi ama bu defada ereksiyon gitti tam komediyiz yani akannehir mantar kan ve idrar tahlilinde çıktı jinekoloğa gittim ama ultrasonla baktırdım o gün ağrıdan duramıyordum jinekologtan kızlık zarı ve vajinusmus sonrası ilişki için öneriler aldım baktırmak istiyorum merak ediyorum dedim bana takılmana gerek yok kırmızı gelmeyebilir ilişki sırasında kuruluk yaşamıyorsan yada jel kullanıyorsan zamanla alışırsın dedi hiç bir ilişki acıtmaz ıslanma normalse yada kayganlaştırıcı kullandığınız halde acı varsa mutlaka doktora gitmen gerek başka bir sebebi vardır mutlaka dedi kontrole gittiğimde her bir şeyime baktırıcam şunu bi atlatayım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…