Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

fusuncuk mrb canım,nasıl gidiyor?hiç sesin çıkmıyorrrr

merhaba canım.ne yazacağımı bilemiyorumki.burda bakıyorum herkes ilerlemiş ben olduğum yerde sayıyorum.bana kızacaksınız ama ben egzersizleri bıraktım.gerçekten yapınca kendimi çok kötü hissediyorum.sadece bir parmak yaptım, acımadığını biliyorum üstelik emla filanda kullanmıyorum ama ikinci parmak veya mum düşünmek bile beni çıldırtıyor.p..s denemesi yapayım dedim sadece yarısını alabildim..

merhaba canım.ne yazacağımı bilemiyorumki.burda bakıyorum herkes ilerlemiş ben olduğum yerde sayıyorum.bana kızacaksınız ama ben egzersizleri bıraktım.gerçekten yapınca kendimi çok kötü hissediyorum.sadece bir parmak yaptım, acımadığını biliyorum üstelik emla filanda kullanmıyorum ama ikinci parmak veya mum düşünmek bile beni çıldırtıyor.p..s denemesi yapayım dedim sadece yarısını alabildim..
eee bu çok güzelll penisin yarısını almış olman çok büyük başarı.bu kadar ilerlemişken lütfen bırakma.penis denemeye devam et o zaman.çok az kalmış.pes etme.

eş parmağını deneyebilir misin acaba??

kızlar ben bu siteye yeni üye oldum nasıl mesaj atılacagını bilmiyorum üç aylık evliyim ve canım çok sıkılıyor belki arakdaşım olur burda diye üye oldum kızlar

hoşgeldin aramıza ne durumdasın peki bende daha başarmayı bekleyenlerdenim. Egzersiz yapyorum sadece.

canım bende senin gibiydim işte...ooo sen yine 1 parmak almışsın bu çok iyii,yani oraya bi cismin girebildiğini algılamışsınnn,çok rahat olur artıkk,,,bende 1 parmak 1 boğum yapmıştımm,,biraz cesaret sadece ,,,içine kapanmayı bırak,böyle yaptıkça hiç bir sonuç alamazsın,,,bizim senden hiçbir farkımız yok,,biz nasıl yapabildikse ssende yapacaksın,,ümidini yitirme lütfen ,,olumsuz düşünme ,sende başaracaksınn,,,takıldığın yerde yaz lütfen ,yardımcı olmak için herkes buradaaakaydirigubbakcemile

Herkes iyi geceler arkadaşlar.Beni hatırlayanlarınız vardır belki 2-3 aydır nete girmiorm.Muhtemelen korkaklığımdan giremiyorum.Sizlerin başarı haberini alıp benim 1 adım bile atamamdan dolayı bunalıma gitdim.Başaran arkadaşları canı gönülden kutluyorum.Ben napıcam gerçekten bilmiorm.Aylardır serçe parmağımın bir boğumunu bile sokamaıyorum.Artık egzersiz yapmayı bıraktım zaten yapamıyorum.Hayatı içimde bitirdim sanki.Allah rızası için bana yardım edin arkadaşlar.O kadar zor bir durum ki bu.Bilmeyen anlamıyor....

Herkes iyi geceler arkadaşlar.Beni hatırlayanlarınız vardır belki 2-3 aydır nete girmiorm.Muhtemelen korkaklığımdan giremiyorum.Sizlerin başarı haberini alıp benim 1 adım bile atamamdan dolayı bunalıma gitdim.Başaran arkadaşları canı gönülden kutluyorum.Ben napıcam gerçekten bilmiorm.Aylardır serçe parmağımın bir boğumunu bile sokamaıyorum.Artık egzersiz yapmayı bıraktım zaten yapamıyorum.Hayatı içimde bitirdim sanki.Allah rızası için bana yardım edin arkadaşlar.O kadar zor bir durum ki bu.Bilmeyen anlamıyor....

tedavi için maddi durumun mu yetersiz ?

bir kere psikolojik tedaviye başladım parmak egzersilerini yapamadığım için bıraktım .Şu an gidebilme imkanım yok.Bikaç ay sonra ancak.Bende kendim yenebilsem diorm ama olmuyor

bir kere psikolojik tedaviye başladım parmak egzersilerini yapamadığım için bıraktım .Şu an gidebilme imkanım yok.Bikaç ay sonra ancak.Bende kendim yenebilsem diorm ama olmuyor

canım bak biz yenenler olarak ,burada hep sen ve senin gibi aynı durumda olan arkadaşlarımıza yardımcı olmak için burdayızzz,,,eğer kendin başarmak istiyorsan biraz cesaret göstermelisinn,1 haftada ba kaç kişi yendii maşlhhh,sende yapabilirsinn,,,kendi parmağın itici geliyorsa mum dene ,yada eşinin parmağıyla dene,ne bileyim her türlü yolu uygulamak lazımmm,lütfen içine atma ve paylaş bizlerle,sesiz kalma...

canım biraz cesaret etmelisin bende senin gibiydim buraları okur okur kapatırdım formu.sonra man ben neden yapamıyorum neden olmuyo diye delirirdim. vaj bakar bakar ya neresinden girecek açıklık bile yok diyordum ıkın burayı okuynca ıkın göreceksin dediler ıkındım çok az bi aralık gördüm ama oradan parmağım bile girmezki dedim erteledim sürekli egzersizleri parmak bana da çok itici geldi.dr ulusoya gitmeyi düşündüm. ben ona güveniyordum parmakta yapamıyorum benim ilacım o dedim zaten onun grubuna da üyeydim sürekli başarı mailleri gelince gaza geliyordum. sonra mailleştik falan benden o zaman için 4.500 tl istemişti.veremezdim o kadar parayı. ama neyapalım ne edelim kredi çekelim,altın bozdularım gidelim deidk parayı hazırladık doktoru aradık randevu için çk doluyum alamam dedi bizimde fazla iznimiz olmadığğı için gidemedik.neyse biraz fazla uzun oldu.şimdi diyorum ki Allahtan doluymuş yoksa 4.500tl den olacaktım.başarılmayak bişey olmadığını anladım bu vajinin. burayı geç farkettim ama sonra bu forma çok sık girmeye başladım okudum bazı arkadaşlarımla özelden de konuştum. cesaretlendim geldi.ben bunu başaracağım dedim öncelikle.cesaret başarmanın yarısıdır. canım sende silkelen şimdi ve bugün itibariye başla egzersizlerine ben ilk gün vajinayı inceledim ayna karşısında ben nerden gireceğini bile bilemiyordum çünkü.sonra gleit gelen jel ile serçeparmağımı jelledim vajinamada biraz sürdüm orası baya bi kaygan oldu ayna karşısında gireceği yere dokundur önce sonra hiç aynaya bakma kafanı çevir oraya bakmadan derin derin nefes al ver nefesini verirken ittir pamağını birazı girsin takılırsan ıkın ıkınınca sanki elektrik süpürgesi çekiyo gibi kendiliğinden giriyor içine. ben serçe parmak girdikten sonra bile gaza geldim aynı gün orta parmağımı bile yaptım.sen de yaparsın tatlım benim 2.5 yılım gitti bu illet yüzünden ama şimdi çok iyiyim valla eşim çok anlayışlıydı bana karşı hiç kavgamız bile olmazdı aramızda ama bu illeti yendikten sonra bana karşı daha iyi oldu.çok mutluyuz Allaha şükür:nazar:ne olursun kendi kendine düşünüp takma kafana bizlerle paylaş. zaten başladığında serçe orta iki parmak devamı gelir ben 3 parmak yaptım çok rahattım hemde.eş parmağıda denedim. hadi ben sana güveniyorum canım başaracaksın

kaç kişi var sırada :) başaranları mavi takıma geçireceğiz...
benim aklıma gelen bunlar.. başka kimler var taze gelin adayı :))

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hephuzunlu
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
11- Krizantem78
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
20- Ada81
21- Bambammm
22- Snm084
23- Balım_
24- Sevimnur

Taze gelinlerimiz : (gurur duyduklarımız)
1- :nazar: Derin (06/04/2010) :hooray:
2- :nazar: Besen (06/04/2010) :hooray:
3- :nazar: Mutlu_umutlu (08/04/2010) :hooray:
4- :nazar: Cgdm85 (10/04/2010) :hooray:
5- :nazar: G_y (16/04/2010) :hooray:
6- :nazar: Ayumut (...............) :hooray:
7- :nazar: Hayatnur86(25/04/2010):hooray:
8- :nazar: Munisse (27/04/2010) :hooray:
9- :nazar: Kad_er (29/04/2010) :hooray:
10- :nazar: Aysecikkk (30/04/2010) :hooray:
11- :nazar: Guinnes (30/04/2010) :hooray:
12- :nazar: Zerr (30/04/2010) :hooray:
13- :nazar: Ela _emre (02/05/2010) :hooray:
14- :nazar: Venüsten (04/05/2010) :hooray:
15- :nazar: Mızmız (05/05/2010):hooray:
16- :nazar: Kayra79 (06/05/2010) :hooray:
17- :nazar: Smooty (09/05/2010) :hooray:
18- :nazar: Melekupos (11/05/2010) :hooray:
19- :nazar: Kadriye_33 (14/05/2010) :hooray:
20- :nazar: Helpless (24/05/2010) :hooray:
21- :nazar: Ayaznaz (28/05/2010) :hooray:
22- :nazar: Secir (31/05/2010) :hooray:
23- :nazar: lkim07 (01/06/2010) :hooray:

kaç kişi var sırada :) başaranları mavi takıma geçireceğiz...
benim aklıma gelen bunlar.. başka kimler var taze gelin adayı :))

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hephuzunlu
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
11- Krizantem78
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
20- Ada81
21- Bambammm
22- Gingerus
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı

Taze gelinlerimiz : (gurur duyduklarımız)
1- :nazar: Derin (06/04/2010) :hooray:
2- :nazar: Besen (06/04/2010) :hooray:
3- :nazar: Mutlu_umutlu (08/04/2010) :hooray:
4- :nazar: Cgdm85 (10/04/2010) :hooray:
5- :nazar: G_y (16/04/2010) :hooray:
6- :nazar: Ayumut (...............) :hooray:
7- :nazar: Hayatnur86(25/04/2010):hooray:
8- :nazar: Munisse (27/04/2010) :hooray:
9- :nazar: Kad_er (29/04/2010) :hooray:
10- :nazar: Aysecikkk (30/04/2010) :hooray:
11- :nazar: Guinnes (30/04/2010) :hooray:
12- :nazar: Zerr (30/04/2010) :hooray: