Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebrik ederim canım çok sevindim ben daha yenemedim anlatırmısın nasıl yendin

Tabi anlatırım.çünkü ben burada yazılanlar sayesinde yendim..öncelikle egzersize çok önem verdim hergün yapamasamda mutlaka yapıyordum.ve hep arttırdm kalınlıgını.cuma gecesi demedik olmadı ışıklar kapalıydı.çok uğraştık olmadı.öyle olunca biraktik.sabah birden eşim birşeyler istedi ben gündüz utanıyorum açıkcası ama o an hiç utanmadım.afedrsnz faydalı olsun diye açık yazacağım .sevişmekle basladık biraz bebek yağı yardımı aldık ondan sonra bacaklarımı kendime doğru iyice çektim altımada yastık koydum.eşim denedi çok acıma oldu yada ben naz yaptım biraz :-) daha sonra eşim şok olacagim birşey söyledi sakın kendini çekme ucu girdi dedi:-) inanamadm.biliyordumki ucu girdiyse gerisi olacaktı.o an bekledik derin nefes aldım ıkındm ve çok şükür gerginlik içeridydi ve git gelleri de çok kolay yaptık çok şükür şaka gibi ama hiç acı olmadı sonrasında.zaten 2giristen sonra çok çok kolay oluyor.ertesi akşam gene denedim ilk 3-4dk olmadı ama yılmadık sonra biraz acı biraz yön bulamama derken gene oldu :-) tek şanssızlgm 2ay yok esım ve sadece 2gece deneyebildk 2ay sonra tekrar başa dönmktn çok korkuyorum.uzun oldu biraz kusura bakmayın

Tabi anlatırım.çünkü ben burada yazılanlar sayesinde yendim..öncelikle egzersize çok önem verdim hergün yapamasamda mutlaka yapıyordum.ve hep arttırdm kalınlıgını.cuma gecesi demedik olmadı ışıklar kapalıydı.çok uğraştık olmadı.öyle olunca biraktik.sabah birden eşim birşeyler istedi ben gündüz utanıyorum açıkcası ama o an hiç utanmadım.afedrsnz faydalı olsun diye açık yazacağım .sevişmekle basladık biraz bebek yağı yardımı aldık ondan sonra bacaklarımı kendime doğru iyice çektim altımada yastık koydum.eşim denedi çok acıma oldu yada ben naz yaptım biraz :-) daha sonra eşim şok olacagim birşey söyledi sakın kendini çekme ucu girdi dedi:-) inanamadm.biliyordumki ucu girdiyse gerisi olacaktı.o an bekledik derin nefes aldım ıkındm ve çok şükür gerginlik içeridydi ve git gelleri de çok kolay yaptık çok şükür şaka gibi ama hiç acı olmadı sonrasında.zaten 2giristen sonra çok çok kolay oluyor.ertesi akşam gene denedim ilk 3-4dk olmadı ama yılmadık sonra biraz acı biraz yön bulamama derken gene oldu :-) tek şanssızlgm 2ay yok esım ve sadece 2gece deneyebildk 2ay sonra tekrar başa dönmktn çok korkuyorum.uzun oldu biraz kusura bakmayın

öncelikle tebrik ederim bende bütün aparatlari sorunsuz yaptım ama peniste acı hissettim sonra ara verdim. yine aparatlarin sorunsuz aldım en büyüğünü bile :) çatır çatır girdi maşallah ama adetim başladı yoksa penise geçecektim moral verin bana penis de sorunsuz olsun artık ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar buradakileri uzun zamandır okuyorum ve okudukça cesaretleniyorum. ama bi türlü sonuca ulaşamıyorum ve hiçbi zaman da ulaşamayacağımı düşünüyorum. daha 6 aylık evliyim ama şimdiden bu evliliğin böyle yürümeyeceğinden korkuyorum:KK43:

öncelikle tebrik ederim bende bütün aparatlari sorunsuz yaptım ama peniste acı hissettim sonra ara verdim. yine aparatlarin sorunsuz aldım en büyüğünü bile :) çatır çatır girdi maşallah ama adetim başladı yoksa penise geçecektim moral verin bana penis de sorunsuz olsun artık ya

evet bende de azda olsa ağrı acı oldu ama ona değer ve şunu bil benbunu hep bildim o da zamnlaidecek o yüzden dayan

canım arkadaşım yaşadıklarının ne kadar zor olduğunu bilmez miyim 3 aşağı 5 yukarı yaşıyoruz biliyorsun ama aşman zor değil diyorum inan yaşadığın sıkıntılara hiçde değmediğini göreceksin, sen mail tarafına geç bakalım bir konuşalım seninle.

kaderimmmm,mailden nasıl yazacam sen atarmısın ilk önce :KK43:

Canım önce tebrik ederim.
Hiç korkma 2 aydan sonra başa dönmezsin.
Çünkü bilinçaltına oraya birşey girebildiği yerleşti.

ohh maşallah herkes yeniyor birkaç gün sonra bende yazacağım oldu diye inşaallah: ))) herkese kolay gelsin

Çok şükür dün gerçekleşti yendim oldu binlerce şükür ama sunu sormak istiyorum eşim yarın gidecek ve 2ay sonra gelecek bu hastalık bu ara tekrarlama yaparmı yada ben egzersize devam mı etmeliym.yani sadece dün dendk ve bide bugün:-( sonra olumsuz etkilenmek istemiyorum bu kadar olmuşken başa sarmak istemiyorum egzersiz yapmak da istemiyorum ama gerekli ise tabi ki yaparm
çok sevindim canım ya sen merak etme hastalık yenilemesi gibi birşey olmaz,ben yendim birkaç deneme sonrası hamileydim ve dr 3 ay yasakladı falan beraberliği, sonra kürtaj girdi araya 3 ay ara verdim sadece tedirgindim kendi kendime dedim ki daha önce oldu korkacak birşey yok, artık ne yapmam gerektiğini biliyorum dedim ve oldu, merak etme.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende aynı dertten muzdaripim :KK43: dün varlık doğan tarafından tedavi oldum.ama en başta bana eşine izin vercksn demişti bizde deniyorduk ama penis vajinama değdiğinde içten kasılmalar oluyordu.tedaviden geldik denedik ama bu sefer bacaklarım kasıldı açamadm :KK43: egzersiz falan yapamyrm kendm bile dokunamyrm ki :KK43: yenen arkadaşlar yardım edermisinz babcak kasılmalarım için ne yapabilirm.tedavi işe yaradı mıyaramadı mı onu bile anlaymdk bi tonda para vrdik:KK43:
arkadaşım merhaba
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
bu linkte ilk sayfayı okr musun arkadaşım sonra tekrar aklınıza takılanı sorarsınız, egzersiz yapmak isterseniz egzersiz konusunda da yardımcı olur arkadaşlar.bacak kasılması hepimizde vardı hepsinin üstesinden geleceksiniz merak etmeyin.

Bu derdi atlatan arkadaşlar bana da yardımcı olabilir misiniz? Ben de kendim bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama çok ara veriyorum bu sefer soğukluk oluyor :KK43:

Kesinlikle değer canım.
Neden 2 ay ayrısınız ki? Çok kötü ya ayrı kalmak istemezdim ben.
Eşimin gece vardiyası olan işlerde bile çalışmasına izin vermedim zamanında.
eşim yeni bi iş buldu bunun için 7 ay eğitim alması gerekiyor başka şehirde:KK43:(arada böyle izin alıp geldi ama 2 ay sonra bitiyor eğitim o yüzden ayrıyız canım ve daha 1 aylık evliyken gitti:KK43:(gerçekten çok zor hele bide bu hastalık olunca daha zorladı

çok sevindim canım ya sen merak etme hastalık yenilemesi gibi birşey olmaz,ben yendim birkaç deneme sonrası hamileydim ve dr 3 ay yasakladı falan beraberliği, sonra kürtaj girdi araya 3 ay ara verdim sadece tedirgindim kendi kendime dedim ki daha önce oldu korkacak birşey yok, artık ne yapmam gerektiğini biliyorum dedim ve oldu, merak etme.
anladım canım bu kadar oldu ya gerisini şu an için düşünmek istemiyorum:) kuş gibiyim şu anda binlerce şükür rabbime

eşim yeni bi iş buldu bunun için 7 ay eğitim alması gerekiyor başka şehirde:KK43:(arada böyle izin alıp geldi ama 2 ay sonra bitiyor eğitim o yüzden ayrıyız canım ve daha 1 aylık evliyken gitti:KK43:(gerçekten çok zor hele bide bu hastalık olunca daha zorladı

Off çok kötü :KK43:
Neyseki son iki ayınız kalmış canım ya.
O da geçer hemen.

X