Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım sımdı reglımde yenı bıttı ondanda kaynaklı olabılır dıe dusundum..nerdeyse yenı bitirdim antibiyotıgı 2 kutu üst üste kullandım artık kullanmak istemıyorum :KK43:

Aslında altdan fitil verilmesi daha etkilidir die biliyrm.bnde çk evham yapıyorm şu parmak mum egsersizlerden mikrop kaparız filan die tedirgin oluyrm Allah korusun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aslında altdan fitil verilmesi daha etkilidir die biliyrm.bnde çk evham yapıyorm şu parmak mum egsersizlerden mikrop kaparız filan die tedirgin oluyrm Allah korusun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o zamanlar vajinismus oldugumdan doktorum vermedi fitil..birinde de o ısrar etti ben yapamam dedim olmadı bu sefer kullanırım artık :KK70:

peki yırtılsa ben onu sızısını hissetmez miyim?

canım bu kızlık olayına taktıysa biran önce doktora görün sölesin sana biz burda bılemeyızki..yırtıldıgında sen bunu hissediceksen die bişiy yok belkide yırtıldı ordan gecen kılcar damarların zayıftı ve kanama olmadı bilemezsin bunu

Kkaderim nerelerde acaba ? O burda olsa daha da aydinlatirdi ama ben yanlis bilmiyorsam ZAR DEDIGIMIZ sey vajinayi tamamen kapatan pıt diye delinen ve sonrasinda kanayan birsey degil ki vajinanin agzinda bulunan agzini cevreleyen aslinda ortasi delik biryer ve biz parmak egzersizleri ile orayi esnettigimizden o zar da bi aşınma olmuyor ve kan gelmiyor zaten internette okumustum bayanlarin aslinda % 47 sinde mi ne kanama olmazmis.kanama olmasinin sebebi bayanin kendini kasmasindan ötürü o ortasi delik olan ve vajina agzini saran zarin asinmasi ve yirtilmasi.benim de kanamam olmadi ve o zar esnediginden dolayi kenarlara dogru açıldı bence

kesinlikle öle zarın etrafında beslenmesi için kılcak damarlar var ve cok küçük içnde kan dolaşımı yok bile denebilir cünkü bir yere baglı değil bunu bana doktor demişti..acıldıgında bu yuzden kanamayabılır..kanayanların cogunluguda kendılerını kastıkları için oluyo bız egzersızle kasmamayı öğrenıyoruz ve kanamıyo

vajinismus problemi yaşayıp atlatan arkdaslar fikirlerinizi belirtirmisiniz siz nasıl atlattınız

sana öncelikle sunu sölüyüm ki vajinismus değilsin..eger vajinismus olsan eşinle cinsel ilişkini bastan reddeder ve hiç ilişkiye giremezdin..senin yaşadıgın doktor kaynaklı bişey onun sana yaptıgı muayene şekliyle ilgili..şunu düşün yanan bi sobaya ellediğimizde elimiz yanar ve ikinci kez soba gördüğümüzde bunu yapmak istemeyiz cünkü gene elimiz yanacaktır ve acı cekicez..sende doktorunun sana tekrar acı cektırcegını düşündün ve kendini korumaya aldın..doktorun sana kızması söz konusu olamaz sen hastasın o doktor senın hakların var onunda oldugu kadar..bunu her defasında yaşayacaksan işe doktorunu değiştirmekle başla derim

Son düzenleme:
kesinlikle öle zarın etrafında beslenmesi için kılcak damarlar var ve cok küçük içnde kan dolaşımı yok bile denebilir cünkü bir yere baglı değil bunu bana doktor demişti..acıldıgında bu yuzden kanamayabılır..kanayanların cogunluguda kendılerını kastıkları için oluyo bız egzersızle kasmamayı öğrenıyoruz ve kanamıyo
nasılsın petty nasil gidiyor alistin mi artik .ben alismaya basladim cok şükür ins su akintim da gecer

ilk başta acı falan olmadı ama sonra sanki bi duvar var orda olmuyo olmuyo

sen poponun altınamı yastık koyuyosun yoksa üsteykenmi deniyosun..eger altta yapıyosan mutlaka poponu yukseltecek yastık koy..ve duvar gibi yere geldiğinde dur sakinle nefes al ver ve sonunda derın nefes al verırıken ıkın ve aynı zamanda alttaysan elinle tut penısı sok vajınana..üsteysende ıkınırken otur

sana öncelikle sunu sölüyüm ki vajinismus değilsin..eger vajinismus olsan eşinle cinsel ilişkini bastan reddeder ve hiç ilişkiye giremezdin..senin yaşadıgın doktor kaynaklı bişey onun sana yaptıgı muayene şekliyle ilgili..şunu düşün yanan bi sobaya ellediğimizde elimiz yanar ve ikinci kez soba gördüğümüzde bunu yapmak istemeyiz cünkü gene elimiz yanacaktır ve acı cekicez..sende doktorunun sana tekrar acı cektırcegını düşündün ve kendini korumaya aldın..doktorun sana kızması söz konusu olamaz sen hastasın o doktor senın hakların var onunda oldugu kadar..bunu her defasında yaşayacaksan işe doktorunu değiştirmekle başla derim

cok teşekkür ederim cnm çünkü yorumları okuyunca hamileyken muayene nasıl olacaksn diyen doktorlar varmış aslında bu doktoru çok kişi tavsiye ediyo ama sanırım biras daha arastrma yapmalıyım kendime göre en iyisini bulmalıym :)

X