Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlarr dün eşimin parmagınıda alabildim..yani doktordan önce gitmeye devam ediyorum..cokta bi acım olmadı oda yönünü öğreniyo bu sayede sizce yarar sağlar mı?

evet nerden baslamaliyim parmakegzersizlerimi yada ksldigim yerdenmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence başa dönmelisin tekrar gibi zaten cabucak gecersin oraları ama hatırlamalısın..nefes egzersizi ıkınma ve tek parmak 1 boğumla başla bence

Sen nasil yaptin anlatir misin asamalarini

tabiki anlatırım. ben de kendisi yenen bir arkadaşla konuştum hep onun izlediği yolu izledim , kendimi yenebileceğim konusunda iyice cesaretlendirdikten sonra başladım 1 hafta kegel egzersizi yaptım 1 hafta da nefes egzersizi yaptım sonra serçe parmağımın ilk boğumundan başlayarak parmak egzersizine geçtim işten bundan sonrası herkesde değişiyor mesela ben serçe parmağımın bir boğumunu yaptıktan sonra ertesi gün tamamını ve işaret parmağımın bir boğumunu alabildim tabi bu arada regl falan girdi daha sonra orta parmağa geçtim onuda çok rahat yaptım ama iki parmağı bir türlü alamadım çok denememe rağmen bu arada cem keçe nin bir kitabı vajinismusun üstesinden gelmek diye bir yandan da o kitabı okudum , bikaç gün ara verdim iki parmağı yapamayınca sonra bi deneme yapalım dedik ve denemede penisi yarısına kadar alabildim bu arada bekaret bozuldu sevinçten ne yapacağımı bilemedim çok mutlu oldum bigün ara ile ikinci denemede hepsini alabildim ve artık yenmiştim bi de ben parmak egzersizlerinde emla krem sürdüm

kızlarr dün eşimin parmagınıda alabildim..yani doktordan önce gitmeye devam ediyorum..cokta bi acım olmadı oda yönünü öğreniyo bu sayede sizce yarar sağlar mı?

kesinlikle yarar sağlar bence . yendikten sonra zaten aslında nasılda kolay olduğunu göreceksin. hiç merak etme bence senin yenmene az kalmış :)))

kesinlikle yarar sağlar bence . yendikten sonra zaten aslında nasılda kolay olduğunu göreceksin. hiç merak etme bence senin yenmene az kalmış :)))

ayy canım ne güzel konusyosun sen öle..ben daha önce hiç ilişkiye girmedim ama eşimin parmagınıda aldım genede kanamam olmadı ama oram genısledı görebılyoru :KK70:

ayy canım ne güzel konusyosun sen öle..ben daha önce hiç ilişkiye girmedim ama eşimin parmagınıda aldım genede kanamam olmadı ama oram genısledı görebılyoru :KK70:

içimden geçeni söyledim şeker :)) parmakla olmayabilir zaten biz egzersiz yaparkende bi genişleme oluyor ya orda kanama da zaten öyle çok bi kanama değil ben peçete ile silerken farketmiştim o kadar az yani hep bizi korkuttular çarşaf sermeler falan :))

içimden geçeni söyledim şeker :)) parmakla olmayabilir zaten biz egzersiz yaparkende bi genişleme oluyor ya orda kanama da zaten öyle çok bi kanama değil ben peçete ile silerken farketmiştim o kadar az yani hep bizi korkuttular çarşaf sermeler falan :))

hehhe ben bi egzersiz yaparken kahverengi gelmişti o kadar ama eşim parmagını soktu gene yok bişiy rahatladım bıraz :) bakalım penisi aldıgımda nolcak..cuma gene seansım var ama ben haftaya denerim sanırım :KK9:

hehhe ben bi egzersiz yaparken kahverengi gelmişti o kadar ama eşim parmagını soktu gene yok bişiy rahatladım bıraz :) bakalım penisi aldıgımda nolcak..cuma gene seansım var ama ben haftaya denerim sanırım :KK9:

ne kadar zamandır evlisin ? bende kendimi çok hazır hissettiğimde denedim orta parmağı yaptım gerisini yapmadan denedik oldu

banada yardım edermisiniz parmak egzersizlerine başlamak istiyorum

tabiki yardımcı oluruzz... ama bence önce parmak egzersizlerinden başlama.. kulak pamuğuyla başla işe. önce bi tane kulak pamuğunu ıkınarak sok biraz beklet içinde sonra 10 dakika boyunca sok çıkar. ki alışsın biraz.. ilk soktuğunda biraz baskı hissedeceksin ama bırakma sakın beklet içinde..

ne kadar zamandır evlisin ? bende kendimi çok hazır hissettiğimde denedim orta parmağı yaptım gerisini yapmadan denedik oldu

selamm... öncelikle yendiğiniz için bu hstalığı sizi tebrik ederim.. inşallah bi daha böle bi sorunla karşılaşmazsınız..bende aynı sorunla uğraşıorum şuan.. bana da yardımcı olur musunuz lütfen... ben 1 yıllık evliyim. kulak çöpüyle denemelere başladım. 2 tane kulak çöpünü soktum oldu.. orda kaldım.. bana da egzersizlerde yardımcı olur musnuz lütfen????

selamm... öncelikle yendiğiniz için bu hstalığı sizi tebrik ederim.. inşallah bi daha böle bi sorunla karşılaşmazsınız..bende aynı sorunla uğraşıorum şuan.. bana da yardımcı olur musunuz lütfen... ben 1 yıllık evliyim. kulak çöpüyle denemelere başladım. 2 tane kulak çöpünü soktum oldu.. orda kaldım.. bana da egzersizlerde yardımcı olur musnuz lütfen????

nefes egzersizide yap cok yardımcı olyo

hiç kegel yaptınız mı ? kegelin nasıl olacağını bende bu siteden öğrenmiştim ilk sayfada var. nefes egzersizi de çok işe yarıyor , en basit şekliyle anlatacak olursam nefes alıyorsun ve aldığın süreden daha uzun bir sürede veriyorsun ve nefesi diyaframa alıyorsun . kulak çöpü hiç denemedim ben parmak ile başladım serçe parmağın bir boğumu ile.

X