Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar erotik video tavsiyesinde bulunmuşlar...bence eşinle yaşayacağın mutlu anları düşünmek,kendi hallerini hayallemek daha doğru olur.düşünce sağlığımız etkilenebilir.

yazdıklarım iki kere gitmiş sanırım ..)) Teşekürler kızlar destekleriniz için elimden geleni yapıcam pes etmek yok...şimdi bu sabah ki gerilimi unutup kalkıyorum pc başından ve duşa giriyorum önce güzel bi rahatlayayım sonra pazar alış verişime cıkıcam. akşama yemek hazırliim güzel gecede dediğiniz gibi egzersiz yapıcam işallah güzel haberlerle geri dönerim kızlar çoook öptüüüüm...

sakın vazgeçme canım, sabırsızlıkla güzel haberlerini bekliyoruz...:)

işte horlama başladığı anda hemen yan çevir bebişim baktınki çevirmeye gücün yetmiyor çok üşüdüm sarıl bana de hemen arkanı dön o arkadan sarılacak ya otomatikman yan dönecek ve istesede horlayamayacak o sarılmayı bırakana kadar sen uyursun zaten :86:

yok ben sarılamam malesef,geceleri o kadar da kibar olamam.. heyecanlı heyecanlı bağırıyorum dön , yastıgını düzelt :)) zıpp diye çekidüzen veriyor :)) arada bir hatundan korkmak gerek :))

aynı beni anlatıyorsun bocuss... göğüs kliniğine gitmeden,yani daha hastalıgın ne oldugunu çözene kadar çekmedigim dertler çile kalmadı :KK43: kaç hastane doktor dolaştım,anlamadılar...en sonunda özel bir hastanede bir göğüs hast. uzmanı buldum, deri testi yaptı da öyle anlaşıldı ne oldugu... çözüm olarak ben de şu spürgelerden almak istiyorum,yalnız bayagı pahalı,inş işe girersem artık... yatak odamdaki halıyı kaldırdım. aslında halı,koltuklar için asitli losyon mu öyle birşey varmış da almaya fırsatım olmadı. inş işe girince onu da alıcam... temizliği gel de yapma ben temizlemsem evi kim temizlicek :KK43: bak bi süpüriyim dedim, tıkandım gene... hele o gözleri sorma zaten, alerjik konjuktvit var. geçiyor yine başlıyor...

yorgan konusuna gelince,çok deli yatarım...yorganı atıyormuşum üstü açılıyormuş. o yüzden biz de 2 yorganla uyuyoruz artık. tek kişilik de değil yorganlar,çift kişilik, biraz garip oluyor ama napiyim. zaten o uyumaya geldiginde ben genelde uyumuş oluyorum.ondan önce yattıgım için,ama işte şu gece sıçramaları,hormalası vs. gece 20 kez uyandıgım için haliyle duyuyorum. konuşma bende de var... söylüyor bazen gece inliyordun,konuşuyordun filan. hatta öyle ki bazen gece kızıyormuşum,bayagı laf sayıyormuşum neden uyandırdın vs diye ama hatırlamıyorum sabah ne yaptıgımı...

yoksa biz ikiz miyiz bocuss?? :KK1:

hehe :)) ay süper yaa.. şimdi tekrar düşünmeye başladım o zaman hakikaten bu uyku sorunu alerjiyle alakalı galiba.. :)) (bu kadar ortak yön alerjiden olmalı :))
ya da sende de uyku problemi var o zaman.. rahat değilsin belli uykuda..
sprge. mak. gelince evet çok pahalı.. bende ihtiyaçlarımın en sonuna atmış durumdayım.. ona ayrı bir bütçe gerek..şuan imkansız..
haha 2 yorganla yatmanıza bayıldım yalnız değilim :)) şükür rabbime :)) ben aslında yatakları ayıralım dedim,ama eşim itiraz etti.. tek çözüm bu oldu..şimdi paşalar gibiyim :))
bir isteğim daha var özel yatak yaptırmak..160 eni 190 olsa hiç ama hiç problem kalmıcak :KK36:

canım geçmiş olsun ama pre...fle korunduğu halde hamile kalanlar da var arkadaşlarımdan biliyorum ben de.hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah.

Çok sağol canım...Ne bileyim? Şuan dr un verdiği ilaçları kullanıyorum bakalım ne olcak? Geçmezse tekrar bir dra başvuracağım,teşekkürler bilgilendirdiğin için,ben kesin olmaz gözüyle bakıyordum.

canım daha yeni sayılırsın yol yakınken bu siteyi bulman çok iyi olmuş.arkadaşların yazdığı yorumları okumakla başla bence işe.sonra da sormak istediğin herşeyi sor

evet katılıyorum 16450 ye önce bir oku.. bir iki sayfa öncesinde venüsten tek tek egzersizleri sıralamış bir paylaşımı var.. onu kopyala pc ne.. sonra ayna egzersiziyle başla..

hehe :)) ay süper yaa.. şimdi tekrar düşünmeye başladım o zaman hakikaten bu uyku sorunu alerjiyle alakalı galiba.. :)) (bu kadar ortak yön alerjiden olmalı :))
ya da sende de uyku problemi var o zaman.. rahat değilsin belli uykuda..
sprge. mak. gelince evet çok pahalı.. bende ihtiyaçlarımın en sonuna atmış durumdayım.. ona ayrı bir bütçe gerek..şuan imkansız..
haha 2 yorganla yatmanıza bayıldım yalnız değilim :)) şükür rabbime :)) ben aslında yatakları ayıralım dedim,ama eşim itiraz etti.. tek çözüm bu oldu..şimdi paşalar gibiyim :))
bir isteğim daha var özel yatak yaptırmak..160 eni 190 olsa hiç ama hiç problem kalmıcak :KK36:

ya inan ben de bu konuda tek olmadıgıma sevindim :))

bahsettigin yatagı ben yaptırdım ama zorunluluktan. yatak odam küçük. dolapla duvar arası dar, dolapla yatak arası geçme yeri dar olunca böle bi çözüm bulduk...uygun yani boyu 1.90 orası kesin. bizimkinin ayakları dışarda kalıyo :) ama eni 1.60 değildir sanırım... neyse, umarım alırsın o yatagı :))

ben belden dolayı ortapedik yatak istiyorum...onu da sordum 1 milyara yakın...of içimi acıttı söyleyen kız :KK43:

süpürge,yatak,nem alma cihazı...of... milletin hayali ev araba olur benimkisiyse bunlar :)

ya inan ben de bu konuda tek olmadıgıma sevindim :))

bahsettigin yatagı ben yaptırdım ama zorunluluktan. yatak odam küçük. dolapla duvar arası dar, dolapla yatak arası geçme yeri dar olunca böle bi çözüm bulduk...uygun yani boyu 1.90 orası kesin. bizimkinin ayakları dışarda kalıyo :) ama eni 1.60 değildir sanırım... neyse, umarım alırsın o yatagı :))

ben belden dolayı ortapedik yatak istiyorum...onu da sordum 1 milyara yakın...of içimi acıttı söyleyen kız :KK43:

süpürge,yatak,nem alma cihazı...of... milletin hayali ev araba olur benimkisiyse bunlar :)

yok bizim şuanki yatak 160 200 ..ben 190 a 200 olsun istiyorum :))
belinde mi problem var inanmıyorum benimde skolyozum var :)) hatta ben vajimi bile buna bağlamıştım.. belim çok ağrıyor diye..

kızlar egzerszıler hergun guzel gecıcek dıye bı kural yok bı gun cok guzel ılerlıyosun yarınsı gun ucu bıle olmuyo hemen uzulmenınde anlamı yok..cunku ınsan psıkolojısı ne kadar ıstesende bazen olmuyo ama ınan bugun denedıgınde yapabılıceksın ortam cok onemlı eger kendını gergın hıssedıyorsan bırak ara ver mutlaka...bıraz sonra geen dene ....zamanla olucak ..

yok bizim şuanki yatak 160 200 ..ben 190 a 200 olsun istiyorum :))
belinde mi problem var inanmıyorum benimde skolyozum var :)) hatta ben vajimi bile buna bağlamıştım.. belim çok ağrıyor diye..

kızlar bel deyince bende katılayım dedim dayanamayıp. benimde belim çok agırıyor birde eskiden bu kadar değildi gitikce belim çukurlaşıyor sanki.ve göbegim öne dogru çıkıyor..sürekli agrı ile uyanıyorum yataktan dün gece hiç uyuyamadım rütübet de var evimde giriş katta oturuyorum bunlar sebep olabilirmi agrılarıma...biraziş yapiim belim tutuluyor.çok oturunca sırtım agırıyor çok ayakta kalınca belim bu yaşta neden böle zayıfım bu konuda anlamadım.doktora cıktım belimde ve boynumda düzleşme var dedi sadece ...yılardır masa başı çalıştıgım için olabilmi ve sürekli kilo aldım sporla egzersizle verbiliyorum sadece...8 senede 20 kilo artııım...şimdi vermekte zorlanıyorum boyum uzun diye belli olmuyor ama ben çok zorlanıyorum sürekli bel boyun sırt agrısı çekiyorum karında ekleniyo arada gaz problemi felan...Ama ben bu ara belimin çukurlaşmasına taktım sırtıma doğru oyuklaşmaya başladı :KK43:

kızlar bel deyince bende katılayım dedim dayanamayıp. benimde belim çok agırıyor birde eskiden bu kadar değildi gitikce belim çukurlaşıyor sanki.ve göbegim öne dogru çıkıyor..sürekli agrı ile uyanıyorum yataktan dün gece hiç uyuyamadım rütübet de var evimde giriş katta oturuyorum bunlar sebep olabilirmi agrılarıma...biraziş yapiim belim tutuluyor.çok oturunca sırtım agırıyor çok ayakta kalınca belim bu yaşta neden böle zayıfım bu konuda anlamadım.doktora cıktım belimde ve boynumda düzleşme var dedi sadece ...yılardır masa başı çalıştıgım için olabilmi ve sürekli kilo aldım sporla egzersizle verbiliyorum sadece...8 senede 20 kilo artııım...şimdi vermekte zorlanıyorum boyum uzun diye belli olmuyor ama ben çok zorlanıyorum sürekli bel boyun sırt agrısı çekiyorum karında ekleniyo arada gaz problemi felan...Ama ben bu ara belimin çukurlaşmasına taktım sırtıma doğru oyuklaşmaya başladı :KK43:

pilates yap.. tüm vücuttaki kasları kullanıyorsun ve bu kaslar kullanıldıgında rahatlıyorsun.. boyun ve bel düzleşmesi çok zor ablamda var arasıra tutulmalar oluyor falan.. kilonu devamlı kontrolde tut ve hareketsiz kalma.. oradaki kaslar ne kadar çalışırsa sen o kadar kendini rahat hissedersin..
masa başında çalışmanında dezavantajı var dediğin gibi.. pilates yaparsan streching hareketlerine ağırlık ver... bana spor çok iyi geldi... yüzmekte çok iyi geliyor o da tüm kasları çalıştırıyor.. drlar zaten yüzmeyi öneriyor...

pilates yap.. tüm vücuttaki kasları kullanıyorsun ve bu kaslar kullanıldıgında rahatlıyorsun.. boyun ve bel düzleşmesi çok zor ablamda var arasıra tutulmalar oluyor falan.. kilonu devamlı kontrolde tut ve hareketsiz kalma.. oradaki kaslar ne kadar çalışırsa sen o kadar kendini rahat hissedersin..
masa başında çalışmanında dezavantajı var dediğin gibi.. pilates yaparsan streching hareketlerine ağırlık ver... bana spor çok iyi geldi... yüzmekte çok iyi geliyor o da tüm kasları çalıştırıyor.. drlar zaten yüzmeyi öneriyor...

inanaırmısın bu sabah ilk kez ebru şallı yı açtım ve hareketleri yaptım baya da zor geldi ...evde plates topum da var ama daha hiç kulanmadım hareketleri bilmiyorum haftaya göstericem dedi ebru şallı canı yayında belki takip edersem yaparım ..ama çok zor bazı hareketleri ...Keşke yüzmeye gidebilsem.bir keresinde denize gitmiştik ve benim boynum sırtım tutulmuştu o gün .ama ne hikmetse suyun içine girince agrısını hisetmedim çıkınca kumsalda gene deli gibi agrı sını hisetmeye başladım..Dediğin gibi yüzme ve su iyi geliyor sanırım...İşte eşim yüzme havuzuna göndermiyor malesef:KK43:
o yuzden egzersize devam ....

X