Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

aay venüscüm Horlama deme sakın aynı dertten müzdaribim.Uyku uyamıyorum onun yuzunden .o bantlar gerçekten işe yarıyorsa bende aliim eşime hemen.Her gece onu dürtmekten bıktım başka odaya bile geçsem fayda etmiyor gene geliyor ses çünkü takıyorum kafaya :)))

walla bebişim bizimki 5-6 aydır kullanıyor ve artık rahat uyuyabiliyorum tabi horlamanın sebeblerine bağlı işe yaramasıda fazla kilo ve burun tıkanıklığı horlama sebebi bide benimki artık zorla rejim yapıyor gece aç yatırıyorum belki onunda etkisi vardır :KK64:çokmu acımasızım ne :KK9:

ama ilk ilişkiden sonra bir uyudum , bir de uyandım ki sabah olmuş.. ( o gece ne uyku sendromu yaşadım ne bişey )
bir de dr imkanın varsa nem oranı düşük yerlerde yaşa dedi..(alerjici) İstanbulun nem oranı fazlaymış alerjililer için dezavantajmış..

walla güzelim hiç hatırlamıyorum adını ilacın ama iyi geldiği kesin...ama bebişim sanada yazık horlayan birinin yanında uyunmazki :KK19:ben eskiden yan çeviriyodum yatakta o zaman horlamıyordu sırt üstü yattıklarında horluyorlar genelde :emir_bebek:istersen birde yan çevirmeyi dene..yada topuklarına vicks sür oda burun deliklerini açıyormuş ve topuğa sürülmesi en etkili hale getiriyormuş hemde kokudan rahatsız olmuyormuşsun...

evet sırt üstü yatınca horluyorlar zaten.. ya da yastıga tuhaf yatınca.. katılıyorum..beğendim yokki tıklayayım :))

ama ilk ilişkiden sonra bir uyudum , bir de uyandım ki sabah olmuş.. ( o gece ne uyku sendromu yaşadım ne bişey )
bir de dr imkanın varsa nem oranı düşük yerlerde yaşa dedi..(alerjici) İstanbulun nem oranı fazlaymış alerjililer için dezavantajmış..

bizim oraya gel deliksiz uyku çekme garantisi var orman dibimizde temiz hava bol gıda :KK16: yandaki köyden süt ve taze yumurta bol bol :KK34:

evet sırt üstü yatınca horluyorlar zaten.. ya da yastıga tuhaf yatınca.. katılıyorum..beğendim yokki tıklayayım :))

işte horlama başladığı anda hemen yan çevir bebişim baktınki çevirmeye gücün yetmiyor çok üşüdüm sarıl bana de hemen arkanı dön o arkadan sarılacak ya otomatikman yan dönecek ve istesede horlayamayacak o sarılmayı bırakana kadar sen uyursun zaten :86:

kuzeyyıldızı çok teşekkürler yardımın için. denemeye çalışıcam bakalım. biyerden başlamak lazım kafamda çok büyütüyorum sanırım..

yazın bende şişerim :) ve her ay başka bir tarafım ilkbaharda başlıyor kasımda bitiyor kaşıntılarım,uyuzluklarım.. Gözümde özellikle sorunlar yaşıyorum bir de dekoltem çok kabarıyor.. aksesuar ne olursa olsun takamıyorum altın gümüş vb. kışın takınca bişey yok ama.. yüzüğümü yeni piyasaya çıkardım :)) hapşırık,tıkanıklık,burun akıntısı ve kabarmalar mevcut oluyor...
bende göğüs polikliniğine bu yüzden başvurdum netten okudum alerji hamileyken daha da öne çıkıyormuş diye,bende bu halim böyle hamileleikte berbat olurum dedim test yaptırdım... Dr un dediği ilaca devam et ... 5 yıl sonunda belki bilim buna çare bulur dedi :KK70: :KK70: :KK70: iğne varmış ama önermedi..
ben de eve hava temizleme filtresi aldım,halıları kaldırdım,hamile kalınca da şu alerjililer ve köpek bbesleyenler için bir süpürge mak. varmış onu alıcam :) bi de temizliği sen yapma dedi :) ama o olmuyor :)) yani ben de şaşkınım bu konuda..

eşine gelince bence de bir görünsün.. horlamaya gelince benim eşimde aynı ama şanslıyım sadece gece uyandıgımızda kızıyorum ,çünkü ben yastıgı görünce uyuyorum zaten :KK70:
dönmeye gelince biz yorganları ayırdık tek kişilik yorganlarla yatıyoruz...ben dönünce yorgan onun üstüne tepişiyormuş,terliyormuş :)) bi de çok ani dönüyormuşum :KK70: yahu benim uyku hikayelerim çok komik her sabah başka sahne :KK70: :KK70: 2009 şubattan beri evliyiz hala değişik atraksiyonlar yaratabiliyorum :))) bir gece de kalkıp sen kimsin diye bağırmışım o da safcana turgut demiş bende iyi tamam demişim yatmışım :)) uyurgezerliğim de,konuşmam da var :))

aynı beni anlatıyorsun bocuss... göğüs kliniğine gitmeden,yani daha hastalıgın ne oldugunu çözene kadar çekmedigim dertler çile kalmadı :KK43: kaç hastane doktor dolaştım,anlamadılar...en sonunda özel bir hastanede bir göğüs hast. uzmanı buldum, deri testi yaptı da öyle anlaşıldı ne oldugu... çözüm olarak ben de şu spürgelerden almak istiyorum,yalnız bayagı pahalı,inş işe girersem artık... yatak odamdaki halıyı kaldırdım. aslında halı,koltuklar için asitli losyon mu öyle birşey varmış da almaya fırsatım olmadı. inş işe girince onu da alıcam... temizliği gel de yapma ben temizlemsem evi kim temizlicek :KK43: bak bi süpüriyim dedim, tıkandım gene... hele o gözleri sorma zaten, alerjik konjuktvit var. geçiyor yine başlıyor...

yorgan konusuna gelince,çok deli yatarım...yorganı atıyormuşum üstü açılıyormuş. o yüzden biz de 2 yorganla uyuyoruz artık. tek kişilik de değil yorganlar,çift kişilik, biraz garip oluyor ama napiyim. zaten o uyumaya geldiginde ben genelde uyumuş oluyorum.ondan önce yattıgım için,ama işte şu gece sıçramaları,hormalası vs. gece 20 kez uyandıgım için haliyle duyuyorum. konuşma bende de var... söylüyor bazen gece inliyordun,konuşuyordun filan. hatta öyle ki bazen gece kızıyormuşum,bayagı laf sayıyormuşum neden uyandırdın vs diye ama hatırlamıyorum sabah ne yaptıgımı...

yoksa biz ikiz miyiz bocuss?? :KK1:

benim ev de çok nemli. hatta geçen sene süpürgeliklerin üstü küflenmişti. yatak odamın bir köşesi dolapla duvar arası da küflendi. dolabın sökülüp oranın temizlenip kurtulması lazım ki bu da çok zor... param olursa nem alma cihazı almayı düşlüyorum... :KK69:

kuzeyyıldızı çok teşekkürler yardımın için. denemeye çalışıcam bakalım. biyerden başlamak lazım kafamda çok büyütüyorum sanırım..

aynen öyle burcucum hepimiz çok buyutuyoruz kafamızda ama başaran arkadaşların hiç birisine bişey olmuşmu hangisi kötü bahsediyo hiç biri ,bizimde öle olcak bizde başardıgımızda bumuymuş dicez..Bende eşimle egzersize geçemiyorum benim de kaygılarım bunlar bakalım işallah bu kısmıda aşıcam....

Son düzenleme:
aramıza hoşgeldin nadi cim..merak etme en kısa sürede yeneceksiiin yeterki kendine güven ve egzersizleri asla bırakma... Bak ben 8 senelik evliyim ve hala çözemedim neden? çünkü egzersizleri hep yarıda kestim..Şİmdi 6 gündür sıkı bir egzersiz programı içerisindeyim her gün 2 kere egzersiz yapyırom sabah akşam gerçekten çalışınca oluyormuş baya rahatlama ve ilerleme gördüm kendimde...işallah sende bu aşamalara geliceksin egzersizlerini yapa yapa ...

Kızlar dün gece site açılmadı o yzuden raporumu bu sabah aktarıyorum:)))) Biliyorsunuz dün sabah ki egzersizerlimde biraz problem yaşadım demiştim giriş oldu fakat gerisi tam olmamıştı ..ama moralimi bozmadım gece 23,00 de bir başladım egzersizime dilatörle bir küçük bir buyuk boy var önce daha ufagı ile bephanthen sürüyorum ben bu arada sadece hiç problem yaşamadım..Sonra buyugu ile yaptım gene normal böyle 1 saat çalıştım. sonra bitirdim egzerizleri ..tam yatıcakken eşim netten p..no görüntüler açmış bana dedi ki bence bunları izleyerek çalış ve hiç bir şey sürme krem jel zevk alırsan gerek duymazsıın dedi jel sürmeye:))) eşimin bu şekilde destek olması da hoşuma gitti biliyorsunuz aramız çok soguk tu :)) dediğini yaptım kızlar yeniden start verdim gece egzerize hemde jelsiz kremsiz kuru kuruya ve oldu hiç problem yaşamadım...git gel yaparken popomu bile oynatıyorum sanki gerçekten ilişki yaşıyomuşum gibi bundan sonra biraz öyle çalışıcam kızlar umarım sona yaklaşıyorumdur ..İşallah evliliğim kurtulucak benim başarılı oldugumu görünce eşimde yumşayacak inanıyorum ....
merhaba canım sen nerdeyse başarmış sayılırsın sende sadece eşine güvenemem sorunu var galiba ama p....s denemesine geçmeden önce eşinle konuş bizlerin kafalarında hep korkular var söyle yavaş yavaş yapsın istersen sen tut ittirmesi gerektiğinde bırak böyle böyle yap eğzersizleri eşine yaptırman daha iyi olur güven sağlamış olur canım inşallah başarırsın an meselesi gayret cesaret ve hırs yap ..

merhabalar bende aranıza yeni katıldım ve maalesef 3 aylık evliyim fakat hala eşimle birlikte olamadık...emla isimli krem ilişkiye girerkenmi sürülüyor yoksa parmak egzersizlerindemi...çünkü parmak egzersizlerine yeni başladım...araştırırkende bu siteyi buldum ve şimdi daha umutluyum...

canım hoşgeldin aramıza hangi aşamadasın parmak egzersizlerine geçtinmi emlayı istersen denemede sür ben egzersizlerde sürmedim direk denemede sürdüm..umdunu sakın yitirme ben 17 sene savaştım sonunda bu siteyei buldum ve burdaki arkadaşlarımın desteğiyle çok kolay yendim hemde 2 3 kere tek parmak egzersizinden sonra allah sanada yardım etsin sormak istediğin herşeyi sor yardıma hazırız kurtulmadan burdan gitmek yokkkkk...

kızlar cok kotuyum bır bılgısı olan lutfen cvp yazsın bıldıgınız uzere gecen ılıskı oldu ve kırmızı geldı ondan sonra bı kac kez denedık cok raht degıldım ama pes etmıs degılm fakat sorun o gun bugundur once ıdrarımda agırbır kokuyla basladı sonra ıdrarımı yaparken sonunda cok fena bır acı yanma 1 haftadır ve bugun ıdrarla bırlıkte kan geldı cok korktum ne yapmalıyım ne olabılır ılıskıyle alakalımı cocuk olmasını etkılermı morelım cok bozuldu intihapmı var oleyse neden ılıskı sonrası oldu off yardım:18:

kızlar cok kotuyum bır bılgısı olan lutfen cvp yazsın bıldıgınız uzere gecen ılıskı oldu ve kırmızı geldı ondan sonra bı kac kez denedık cok raht degıldım ama pes etmıs degılm fakat sorun o gun bugundur once ıdrarımda agırbır kokuyla basladı sonra ıdrarımı yaparken sonunda cok fena bır acı yanma 1 haftadır ve bugun ıdrarla bırlıkte kan geldı cok korktum ne yapmalıyım ne olabılır ılıskıyle alakalımı cocuk olmasını etkılermı morelım cok bozuldu intihapmı var oleyse neden ılıskı sonrası oldu off yardım:18:

canım cok gecmıs olsun. konu hakkında blgım yok sadece gecmıs olsun demek ıstedım. insallah bır an önce saglıgına kavsursun :KK71:

Canım öncelikle sakin ol.Kötü bişey yoktur inşallah.Şöyle söyleyeyim benim ilk ilişkide ve ondan sonraki birkaç denemede kanamam oldu.Bu kızlık zarının yapısıyla ilgiliydi.idrar yaparken değil ama orda acı oluyordu.oturmakta bile güçlük çekiyordum.ama sonra geçti.ama diyorsun ki idrarımdan koku geliyor,iltahap kapmış da olabilirsin canım.Bence doktora git.teleş yapma hemen,bence basit bi iltihaptır ilaçlarla geçer.Ama doktora gitmeyi ihmal etme geçmezse canım..

canım geçmiş olsun,,,idrara çıkarken yanma varsa ,idrar yolların enfeksiyon kapmıştır,bi dr a gözüksen iyi olur canımm

X