Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

anammm beni ölü gibi uyutur şarap kaydirigubbakcemile3sızıp kalırım bi köşede daha içerken uyku bastırır ahhh ahhh bekarken kızlarla toplanıp coşardık annemler evde yokken ev sahibi olarak ilk sızan ben olurdum bütün iş onlara kalırdı :KK1: biz balayında kıbrıstaydık alkol sudan ucuz bide ben sarhoş olup vajiyi yenecem ya iç babam iç sonuç wc de geçen geceler kaydirigubbakcemile2ama yemekleri mikemmelllllll :ecrin_bebek:

ahahahahahahhahahahaha

yok vajili kişi erotik filmden rahatsız olur...erkekler görsellikten etkilenir kadınlar ise okumaktan veya duymaktan çok daha fazla etkilenir...bi erkeğin göğsünü görüpte tahrik olan kadın hiç duymadım ama erkeklerin hemen hemen hepsi gördükleri en ufak bir şeyden tahrik olabiliyor boshayallersmile

evet ya bana verdi doktorum içinde bilmem kaç tane poziyon var ama midem bulandı bakamadım:dilcikar:

zemuszemus

şekerim tabiki senden bahsediyorum ben hemşocum diye sana hitap ediyorum tabiki :)))
ohhh sende git bir ara kokusunu çek içine

çok isterim keşke gidebilsem :KK43: öyle bir işim var ki ölmeye bile hakkım yok valla :kızgın:

neyse... cumartesi doktor randevum var saat 11 de bana dua edinde kistim kaybolmuş olsn :KK43: yoksa ameliyat olucam eyvahedigeldismile

çok isterim keşke gidebilsem :KK43: öyle bir işim var ki ölmeye bile hakkım yok valla :kızgın:

neyse... cumartesi doktor randevum var saat 11 de bana dua edinde kistim kaybolmuş olsn :KK43: yoksa ameliyat olucam eyvahedigeldismile

canım inşallah kaybolmuştur :Saruboceq: hala varsada üzülme ameliyat olup sağlığına kavuşursun...moralini yüksek tut...o kadar vajiyi yendin kisti hayli hayli yok edersin kaydirigubbakcemile2

Hayat_acil canim cok cok tesekkür ederim yazdiklarin icin. bütün sorularima cevap buldum yazdiklarinda.
bu mesajini kopyalicam ara sira okuyabilmem icin, sonra forumda bulamiyorum yerimseniben
Ben dün 1. boy dilatöre 5-6 santim alabilmistim ama öyle rahat git gel falan yapamadan sadece icime alabildim
ama icinde hafif daireler cizdim, zaten öyle yapa yapa giriyor bende.
neyse sonra 2. boy dilatöre gectim hemen cünkü acayip motive oldum kac gündür burda :KK1:
onu da 4-5 santim kadar alabildim, yine 1.de oldugu gibi gel gitleri öyle yapamadan, ama yinede cok mutluyum ya..
simdiden eve gidip bir an önce egzersize devam etmeyi düsünüyorum :KK1: bu arada emlayi birakmistim zaten,
sadece bepanten ile calisiyorum.

bir de benim pek anlayamadigim sey su:
gecenlerde zaten pe.. yarisi kadar girmisti lop diye, sonra öyle böyle mumla 8-9 santim girebildim.
simdi neden dilatörle bu 5 santimi gecmesi zor oluyor anlamiyorum. hani artik mumun girdigini de gördüm,
kirmizi zaten artik gelmez cünkü o baraji gectim. kaldiki bu dilatörlerin kalinligi pe.. ancak yarisi kadar en fazla..
neden dilatörün tamamini lop diye alamiyorum???

Rica ederim canim..yardimci olabiliyorsam ne mutlu bana kaydirigubbakcemile2
Cok guzel ilerlemissin sende 2.boyuda almissin..tebrik ederim..zaten bu sekilde digerlerinede gecersin canim..
Ben egzersizlerimi hafif yatar pozisyonda ve ayna karsisinda yapiyordum..bazende hafif zorlandigin anlarda bacaklarini kendine yani gogsune dogru cekmeni tavsiye ederim..cok rahat oluyor o zaman..sonuna kadarda aliyosun zaten..ilk dilatorun boyu 9 cm..ikinci dilatorun boyu 11 cm,, ucuncu dilatorun boyu 14cm,, dorduncu dilatorun boyu 16.3 cm mis..simdi siteden baktim..belki sende boyutlarini biliyordun..yani 4.boyu sonuna kadar icine alman imkansiz gibi canim ..vajina boyundan dolayi..tamamini icine alamazsan hic endiselenme..bide yine bir tecrubemi yazicak olursam;
vagina sanki iki bolme gibi geldi bana yani bir yere kadar giriyor ya ondan sonra ittirmeye devam edince sanki diger 2.bogum gibi bir yerden gectigini hissediyosun..bilmiyorum sen hissettin hic boyle birsey..
Egzersiz yaparken derin nefesler al canim ,verdigin anda yavasca ittirmeye calis 5cm den sonrasininda girdigini goruceksin..belki o zaman 2.bogum dedigim yerden gectigini hissediceksin..belkide bu bnm boyle hissettigim bir yerde olabilir..bilemiorum..yani derin nefes alarak cok yavas hareketlerle sonuna kadar alicaksin ben eminim..
kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

Bende artik bu isi kendim cözecegim. Ama su emla dediginiz nerden satin aliniyor? Yurtdisinda yasiyorum ben ve kremin adi burda baska sanki. Bir internet sitesi falan biliyormusunuz hem emla hem de degisik boylarda dilatörler icin?

Yardimlariniz ve beni cesaretlendirdiginiz icin cok tesekkür ederim herkese:-)

Canim emla kremi eczanede bulamazsan netten de siparis verebilirsin..ebay.com da emla cream dersen cikiyor zaten..dovme yapmadan oncede kullanilabilyormus bu krem..dovme yaptirmadan once o aciyi hafife indirmek icin satin aliyormus yabancilarda..CADIARZU

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum.of of vaji yi yendim dedim sevindim bu seferde bu dertlerle uğraşıyorum ya.ben mantar olmuştum arkadaşlar krem ve fitil kullandım.dün kaşıntı falan olmadı iyiydim 2 .pe..s denemesini yaptık ama pe...s içeri girdiğinde aşırı derecede bir ağrı hisetttim ama vajinanın alt çeperinde kalça tarafında.parmağımla bile dokununca acıyo orası.o yuzden oe..s girişine tam olarak izin veremedim sadece başı girdi.sizce tahriş mi olmuştur.yoksa başamı döndüm yine.

moral olarak sıfırdayım şu anda ağladım ağlayacagm yani başa dönmemişimdir dimi.of bugünde kayınvalidemlere gidecem.sonrada regl olcam haftaya kaldı deneme.

neyse kızlar ben çıkıyorum hafta sonu yokum haftaya görüşürüz kendinize iyi bakın bu arada nazlıcım tebrik ederim 2. denemenide atlatmışsın bende 2. denemeyi atlatsam bi.inşallah başa dönmemişimdir başa dönmekten çok korkuyorum.dua edin bana opüldünüz...

moral olarak sıfırdayım şu anda ağladım ağlayacagm yani başa dönmemişimdir dimi.of bugünde kayınvalidemlere gidecem.sonrada regl olcam haftaya kaldı deneme.

bendede mantar vardı cnm mantar akıntı da yapıyor bazen onunla alakalı bir agrı olabilir..mikrop falan kaptıysan oda agrı acı yapar temizleyicilerle yıkasan belki işe yarar..

genelde vaji sonrası bu tür durumlar ortaya çıkıyor...ya egzersiz yaparken mikrop kapıyoruz yada ilişkiye girince bişeyler oluyor...bende vajiyi yendikten sonra mantar/enfeksiyon ve kanımda mikrop çıkmıştı....o yüzden 15 gün ilişkiye ara verdik...ben bebe yağından kaptığımı düşünüyorum ama ne kadar sterilize edersek edelim egzersiz yaptığımız parmak/mum/dilatör tam olarak steril olmuyor ve egzersiz aşamasında vaji bol miktarda ıslak kalıyor...

Son düzenleme:

canım başa dönmek diye bişi yok vajide. aklına böyle şeyler getirme lütfen.. atlattıysan 1.sini 2.si 3.sü emin olki daha kolay olacaktır. ama mantar tedavin boyunca ilişkiye girmeni tavsiye etmem çünkü bir hafta ara vermen gerekir ki orası iyileşsin. bence reglin bitsin sonra dene. şuan mantardan ötürü ağrı hissetmen çok normal bende yaşadım. ama bunun vajiyle alakası yok cnm. mantar enfeksiyonunun geçmesini bekle. daha rahat olacaktır sonra.:1hug:

genelde vaji sonrası bu tür durumlar ortaya çıkıyor...ya egzersiz yaparken mikrop kapıyoruz yada ilişkiye girince bişeyler oluyor...bende vajiyi yendikten sonra mantar/enfeksiyon ve kanımda mikrop çıkmıştı....o yüzden 15 gün ilişkiye ara verdik...ben bebe yağından kaptığımı düşünüyorum ama ne kadar sterilize edersek edelim egzersiz yaptığımız parmak/mum/dilatör tam olarak steril olmuyor ve egzersiz aşamasında vaji bol miktarda ıslak kalıyor...

evet emlayı bile kullanma artı dedi bana doktor çünkü uzun süre kullanmak tahriş ediyor ve içerideki yararlı hücreleri de yok ediyormuş. birdaha asla emla kullanma demişti bana doktor o yüzden ilk denemeden sonra bıraktım ben emlayı Allah' a şükür iyiyim şimdi.kist haricinde :nazar:

bende emlaya veda etmek istiyorum aslında yendıkten sonra sadece psikolojik die düşünüorum ya ben esimin yerinde olsam emla sürüorum die baska bişey sürerim bi denerim yaniii sonrada acıklarım bak die ama nerdeeee benim kafa cinlikte anam saf bu erkekler kaydirigubbakcemile3

X